Opinie o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Maks Nowy wpis

Idealna praca dla studenta i praca dorywcza w aplikacjach. Polecam bo szybko i sprawnie rekrutuja .

Ola Nowy wpis

studiuje i jestem na maxa zadowolona z pracy w Glovo i uberze bo ustalam grafik w Glovo kiedy mam czas, a jak nie wiem, jak ułoży się tydzień, to na spontanie mogę włączyć apkę Ubera. Tak mi doradzono, bo jednak sesja rządzi się swoim prawami... :) z City Drive współpraca bezproblemowa, dostaję pieniądze na czas i zawsze dostaję kompetentną odpowiedź w razie bieżących spraw

Andrzej Nowy wpis

Pracuje z City Drive jako kurier Uber EATS. To dla mnie idealna appka bo nie ma grafiku i jeżdżę kiedy chce! ;) Systematyczne rozliczenia, dostęp do panelu. City Drive ma bardzo miłych konsultantów :). Polecam!

Anna Nowy wpis

Witam, polecam City Drive, płatności na czas, dobry zespół, na wszystkie moje pytania odpowiedzieli bardzo szybko.

Prosta rekrutacja, zgłosiłem się w reklamie facebook i dostałem e-mail z informacją o pracy. Następnego dnia zadzwonil do mnie ktoś z oddziału w Krakowie i zaprosił do rozpoczęcia pracy. Glovo zwlekało z wysłaniem mi sprzętu prawie miesiąc, ale na szczeście mogłem podejść do biura City Drive na ul. Orawskiej w Krakowie i odebrać od ręki komplet. W sumie jeżdzę już prawie rok.

pytali mnie czy studiuje, czy pracuje gdzieś indziej, jak dużo mam zamiar pracować, bo szukają kurierów, którzy będą pracować więcej niż parę godzin w tygodniu.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
abdulhae

New partner for me, good work for student. I am glad to work with them

Serdecznie polecam firmę City Drive we Wrocławiu. Niezawodny partner, zawsze dostawałem szybką odpowiedz w niezrozumiałych dla mnie kwestiach, wypłaty zawsze na czas!

alena

Mój partner w Glovo. Polecam. Roliczenia zawsze na czas, a jeżdzę siódmy miesiąc, czyli otrzymałam wypłate jakieś 14 razy. Dużo lepsza firma niż moj poprzedni partner, mam dwóch ulubionych panów z obsługi telefonicznej, bardzo mili.

Carlo

Zwykli oszuści jutro święta a ja nie otrzymuje wypłaty już trzeci tydzień....

Halina
@Carlo

A tak w sumie to jakie masz ustalone warunki jeśli o rozliczanie z nimi chodzi? Jak macie to w umowie zawarte?

jacek j.
@Halina

rozliczenia są zawsze w ciągu 4 dni roboczych od zamknięcia okresu rozliczeniowego (co tydzień lub co 2 tygodnie) w aplikacji. To, że dostajemy je zawsze w ciągu 2 dni, a teraz wypadło swięto i będą dzień poźniej, to nie żaden dramat a zwykła ludzka praca. Pracownicy City też chcą mieć pewnie czasem dzień wolny zwłaszcza gdy ustawowo inni mają:)

Vasyl

Ja chcial zaczac prace w aplikacjach, w biuro Katowice pani mi pomogla i podala pyszna kawe :). Zarejestrosawlem sie w Uber Eats i nastepny dzien ja juz pracowal. Jak mam problem to pani z biuro zawsze pomocna. Polecam ta firme.

jacek j.
@Vasyl

Bardzo pomocne biuro w Katowicach, Kamila dostępna zawsze gdy potrzebuję o coś dopytac - dziękuję

Agnieszka

Chciałam zacząc pracę w Uber Eats, bo widzę dużo kurierów na mieście i aplikowałam przez ich stronę. Później szybja rejestracja i teraz mam stały kontakt z nimi: 730 000 310 (infolinia, ale sprawnie odbierają). Ogólnie praca fajna, nie jest jakoś wymagająco, a dla mnie to ważne. Pracuję jeszcze w restauracji, więc mogę jeździć, kiedy chcę i nie muszę się wpisywać do żadnego grafiku. Wypłata co tydzień, więc wpadają takie kieszonkowe co kilka dni ;)

Kurier

Firma bezprawnie pobiera PIT od pracowników poniżej 26 roku życia, wmawia im, że to składki ZUS, chociaż kwota pobrana z wypłaty jest zbyt wysoka na składki. Ignorują wysyłane maile, obiecują kontakt i nikt ostatecznie z pracownikiem się nie kontaktuje aby wyjaśnić sprawę. Jest to jawne łamanie przepisów podatkowych.

Halina
@Kurier

Jeśli to prawda to jak to rozwiązaliście? Zostało to gdzieś zgłoszone czy ludzie milczą?

Dexterowski

(usunięte przez administratora) i inaczej tego sie nazwac nie da. Zero kontaktu z nimi, nie da sie dodzwonic, brak odpowiedzi na maile, jedyne co to sa aktywni na facebooku i deklaruja ciagle w ciemno ze wysylaja wyplaty a tak naprawde maja kurierow gdzies i nie wyplacaja srodkow. Przywlaszczaja sobie bezkarnie pieniadze, omijac szerokim lukiem bo to jest przykre ze czlowiek pracuje i probuje uczciwie zarobic na zycie w tym cholernym kraju a przyjdzie taki city drive i nie odesle ci wyplaty.

Kurier

Opóźnienie w wypłacie już 2 tygodnie, kontakt bardzo słaby. Jednego bonusu (870zł) nie otrzymałem od miesiąca. Bardzo słaby kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ksawerego Liskego 7
    50-345 Wrocław

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.