Opinie o Professional Project Partners Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Professional Project Partners Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Professional Project Partners Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Professional Project Partners Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Czy Professional Project Partners Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

asdf

O co chodzi z tym pozwem, to jakiś zbiorowy? Chodzi o tą jakość usług tylko? Bo różne tu opinie krążą. Wiadomo kiedy to ma ruszyć?

Gdzie pytać o pracę hydraulika? Nie widzę żadnych nowych ogłoszeń, a ostatnie z 2021 tutaj, z kolei znajomy mówił, że mogą przyjmować. Tamto w ogóle było na stronie urzędu dla bezrobotnych. To może przez posrednikow teraz biorą?

Nadia Nowy wpis

Cześć, wytłumaczy mi ktoś z was tak w wielkim skrócie nawet o co ty chodzi? Szukam pracy, wchodzę na forum i już nie wiem co się tu dzieje. Piszecie, ze firma się zamyka, potem, ze zmiana adresu jest. To jak to wyglada na chwile obecna?:) Coś o procesach tez czytam. To pracownicy je wytoczyli?

Arek Nowy wpis
@Nadia

Nie wiem czego nie rozumiesz. Po 1. pseudo firma w stanie likwidacji. Po 2. Na potrzebę zamknięcia firmy miała być wykupiona skrzynka pocztowa w Łodzi przy Kościuszki (zabieg czystko kosmetyczny). Po 3. Z tymi procesami to chyba tak średnio (moje subiektywne odczucie). Po 4. Poszukaj innej firmy - przecież oni nie szukają ludzi do pracy.

Przeciez to banda (usunięte przez administratora).A firma już nie istnieje. Wytoczony mają proces przeciwko nim z całego województwa ludzie (usunięte przez administratora) przez ppp. (usunięte przez administratora)

Arek

Z jakiego paragrafu? Fakt, panowie likwidują spółkę.

asdf Nowy wpis

Klient

Jak można się skontaktować z firma ? Telefonów nie odbierają. Nie mają już biura w piotrkowie ? Farba odkleja się płatami, płyki odpadają i to już po 3 miesiacach od skonczonego remontu. Rzeczoznawca już był na miejscu i chcielismy im przekazać dokumenty.

@Klient

No pewnie się już nie skontaktujesz. (usunięte przez administratora) i tyle . Biura nie ma już w PT ani w Łodzi. Jak można mieć firmę remontową która nawet nie umie pomalować... porażka. Mądrości właściciela były najlepsze ...żenada i śmiechu warte.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Professional Project Partners Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Professional Project Partners Sp. z o.o. pracuje się na open space?

A co to za pytanie i kto je zadał? Administrator do zwiększenia kliknięć?

Piter

Ktoś ma szerszą wiedzę na temat "przedstawicieli" piramidy finansowej z Profesional Projekt Partnera Sp. zoo z Piotrkowa? Czy https://professionalprojectpartners.com/ z przekierowaniem na Łódź Kościuszki 80/82 to zwiastun końca firmy "widmo"?

@Piter

Też mnie to zastanawia.. Jeśli ktoś ma jakieś informacje niech się podzieli wiedzą

Klient 2
@Piter

Niestety nikt nie słyszał o tej fimie pod nowym adresem w Łodzi.

@Klient 2

Czyżby Jafałek kombinuje zrobić "wydmuszkę" ze spółki i przenieść miejsce siedziby "firmy" pod wirtualne biuro na Kościuszki w Łodzi, w którym będzie tylko skrzynka pocztowa na korespondencję?!

@Piter

Tak. Ponownie proponuje spotkanie w Łodzi. Czy jest Pan zainteresowany? Moglibyśmy porozmawiać i wspólnie podjąć kroki.

Tak.

@Piter

Proszę napisać na reklamacjeppp@gmail.com ustalimy szczegóły

@Klient

Witam serdecznie, Czy możemy jakoś "odgrzać" temat spotkania?

@Piter

Niestety na to. Wygląda. Bo pod biurem w Piotrkowie Trybunalskim już codziennie na niego czekają. To że robi machloje to nikogo nie dziwi, byle się nikt już na to (usunięte przez administratora) które tworzy nie nabrał.

@Ania

Piszesz o Jafałku? Jakie wobec Twojej osoby ma zobowiązania? Matełuszkiewicz wycofał się z tej piramidy finansowej?

@Ania

Czy to prawda, że pracownicy Professional Project Partners Sp. z o.o. z początkiem miesiąca listopada 2022 otrzymali wypowiedzenia stosunku pracy?

@Piter

Złodziejska kanalia nie oddał mojej wypłaty.

@Marcin

Bardzo możliwe bo dziś zniknął szyld firmy i biuro opustoszało. I dobrze bo nazwa jak. I prezesik Jafal tylko miastu hańbę przynosil.

@Klient

Zapraszam pozostałych niezadowolonych z usług "firmy" KOGUCIK do zgłaszania na adres reklamacjeppp@gmail.com Jest to bezpieczny adres a nie jakaś ściema Jafałka lub Mateuszkiewicza. @Piter Proszę napisać na reklamacjeppp@gmail.com ustalimy szczegóły Piter się

Maja
@Ania

Firma się zamknęła czy będą jakieś zmiany, jest jakakolwiek oficjalna informacja na ten temat? Chciałabym wiedzieć po prostu, jaki jest jej obecny status, ale interesują mnie tylko pewne informacje na 100%.

@Piter

Ja jestem właścicielem budynku na Narutowicza 74/76 nie zapłacili za pazdziernik i pół listopada nie wykreślili się chyba z punktu nie odbierają telefonu .Mo numer Paweł Kaczmarek 606910381

@Piter

Dzis dodał opinie właściciel budynku w którym była firma. Jego też (usunięte przez administratora) na czynszu.

Błażej

Firma porażka bo u stera naciągacze. Niepoważni panowie którzy robią z siebie prezesów a to zwykłe (usunięte przez administratora) swoich pracowników. A co do klientów to jak ma być dobrze jak na roboty wysyłają paproków z łapanki spod biedronki. Dlatego nie może być dobrze robota zrobiona. A do brania zaliczek to pierwsi. Jeśli rano patrząc w lustro, chce spojrzeć sobie w oczy, omijać (usunięte przez administratora) wielkim łukiem bo albo spartolą robotę po pobraniu zaliczki (bardzo dużo takich przypadków mają już na swoim koncie albo pobiorą zaliczkę i upłynniają się). W pierwszym i drugim przypadku klient bez kasy a pseudoprezesi urywają kontakt. Omijać jeśli ktoś siebie szanuje.

@Błażej

Tak, (usunięte przez administratora) grubo swoich zleceniodawców.

@Błażej

Potwierdzam. Współpraca z tą firmą to jedna z najgorszych decyzji w moim życiu.

Karo
@Błażej

No to była kwestia czasu jak nie ma się nawet podstawowej wiedzy o remontach a co dopiero podejmować się ich u ludzi .

@Karo

Karo wiesz jak wyglądały szkolenia prowadzone przez Pana Rafała? Pracownicy przed przystąpieniem do wykonywania usług oglądali youtube i jechali na robotę hhahahha

Tylko jedno słowo można napisać o właścicielach- (usunięte przez administratora) Nie wypłacają należnych wyplat. Po odejściu z pracy nie odbieranie telefonów. Brak szacunku do pracowników. Sprawa trafi do inspekcji, ale ostrzegam innych przed tą firmą.

@Paweł

to się dopiero teraz zaczęło dziać, że o tym piszesz? początki pracy jak pod firmą wyglądały i praca sama w sobie to jak przebiegała, też było coś nie tak czy wtedy wszystko w porządku? od jakiego okresu się zaczął ten problem z kasą?

Ilona

U mnie remont wykonany szybko i bez problemów przyjechałam na odbiór mieszkania co prawda termin miał poślizg 2 dni ale przez oczekiwanie na oświetlenie kwota za cały remont mieszkania z wyposażeniem wyniosła 75tyś wiec tez uważam że dobrze jak za 48m2 ;) pozdrawiam polecam dla mnie 5- - za brak przyjścia na wianek ;))))

@Ilona

Czy dostała pani rachunek na taką kwotę 75 tys.zł ?

Ilona

Oczywiście płatności miałam w 4 transzach i do każdej fv na e-mail

@Ilona

A w jakiej miejscowości jeśli można wiedzieć? Bo zastanawiam się czy stawki wyrównują również co do ogólnej lokalizacji mieszkania

@Paulina

Proszę nie wierzyć w te stawki , które podała pani Ilona

To w co innego wierzyć?

@Paulina

Nie ufać tej firmie. Umowa to jedno,a wykonanie późniejsze to zupełnie inna bajka. Jeśli jeszcze się Pani nie zdecydowała na ich usługi radzę poszukać innego wykonawcy.

@Zleceniodawca

Rozumiem, dziękuję za ostrzeżenie. Ale na całe szczęście w razie czego wszystko jest na umowie, więc później są podstawy do weryfikacji niedomówień?

Marzena
@Ninka

To jakie są w takim razie stawki? Jak to u Ciebie było?

@Zleceniodawca

Dokładnie. Porażka i tyle . Co z tego że jest umowa... Trzeba to jeszcze wyegzekwować.

@Klient

Ile trwała cała sprawa w Pani przypadku? Czy dostała Pani jakaś rekompensatę za niedogodności? Jestem w podobnej sytuacji.

@Klient

Rekompensaty nie dostałam, dostałam zwrot kosztów np. za demontaż źle zamontowanej kabiny ale co z tego jak kabina przez nieudolne próby montażu jest u góry porysowana i straciła gwarancję a była z górnej półki nie wspomnę o dziurach w płytkach które zostały. Zwrot kosztów był również za część do baterii która w skutek odwrotnie zamontowanych rur z wodą nie mieszała wody i to tyle. Resztę kosztów pokryłam sama hydraulik bo kaloryfer był źle założony woda się lała mało tego nawet nie był dokręcony do ściany, poprawa montażu baterii , montaż zlewu niestety w ścianie nie ma wzmocnienia więc musiałam zakupić nóżki do półki bo inaczej wszystko by runęło, malowanie niestety z dnia na dzień wychodziły pęcherze , fuga za którą zaplaciliśmy 2000 w małej łazience cała się wykrusza i ta by można wymieniać i wymieniać. Za dużo nerwów i czau nas to kosztowało i już sami to poprawiliśmy a firma ta pewnie na tym żeruje.

@Klient

Remont zaczął się w sierpniu natomiast do końca listopada jeszcze walczyliśmy że zwrotem kosztów za część do baterii. W styczniu wysłałam maila i zdjęcia dot. fugi do dziś nikt w tym temacie się nie kontaktował. Tak jak pisałam biegły to widział i ogólnie opinia byłaby miażdżąca dla firmy ale jest jeszcze kwestia tego że oni w teorii niby chcieli coś poprawić to że poprawki były nieudolne to już inna sprawa ale byłby to argument dla sądu że coś chcą robić w tej kwestii. Odpuściliśmy temat i tyle bo nigdy nie mieliśmy do czynienia jeszcze z czymś takim a mając dzieci, pracę itp.nie mieliśmy czasu i cierpliwości już.

@Klient

Cała sytuacja nadaje się do gazety,lub telewizji.. Jak można tak (usunięte przez administratora) ludzi.

@Klient

Jakie masz "doświadczenie" z "profesional"?

@Piter

Remont który trwa i końca nie widać. A Pan?

@Klient

Zaliczka wzięta więc czas zacząć zabawę w kotka i myszkę... Kontakt z oferentem jest na zasadzie: dzwonię a oni nie odbierają...

Piter

Dla mnie dojazd z Łodzi do Piotrkowa to nie problem. Może któreś dnia od rana pod siedzibą firmy?

Ja też jestem z Łodzi. Możemy się spotkać i porozmawiać

klient
@Klient

najlepiej napisać meila na adres: reklamacjeppp@gmail.com postaramy się coś z tym zrobić :)

@klient

Co to znaczy: postaramy się coś z tym zrobić?

@Ninka

Czemu? Co jest na rzeczy?

@Piter

Jeśli połączymy siły może uda się coś zrobić w tej sprawie.. Nie można tak tego zostawić.

Klient

Czytając opinię wnioskuję że jako pracodawca firma jest podobna do tego jakim jest wykonawcą czyli jedna wielka porażka. Opóźnienie w realizacji, po wielokrotnych poprawkach nadal wykonana usługa nie spełnia naszych oczekiwań. Zamontowana kabina prysznicowa nadaje się do rozbiórki i straciła gwarancję przez jej nieprawidłowy montaż. O dziurach w płytkach nie wspomnę. Kaloryfer nawet nie został przykręcony i lało się z niego. Zamontowana deszczownica ledwo co się trzyma. Po malowaniu powstały pęcherze które pękają. Silikon po poprawce nadal wygląda fatalnie a właściciel unika odpowiedzialności i przestał już odpisywać na maile choć na początku nie było problemu w kontaktach. Ceny nieadekwatne do jakości. Teraz niestety musimy większość rzeczy robić od nowa. Dodam jeszcze że okazało się iż mamy odwrotnie zamontowaną hydraulikę.....tragedia!Po 3 miesiącach wykrusza się fuga za którą ta profesjonalna firma liczy sobie dodatkowe koszta bagatela ponad 2000 w małej łazience!Nie pozostaje nic innego jak powołanie biegłego i dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

Klient 2
@Klient

Zgadzam się z przedmówcą. Ta firma to porażka. Tylko zdjęcia, opinia biegłego i prosto do sądu.

Grażyna
@Klient 2

miales okazje korzystac z ulsug i byles niezadowolony ? w sadzie skonczyla sie twoja sprawa czy udalo sie dogadac z firma by zrobila poprawki tak jak chciales?

@Klient

Czy udało się jakoś dogadać z firmą,czy sprawa została zgłoszona do sądu? Jestem w podobnej sytuacji.. Współpraca z tą firmą to jeden wielki koszmar.

@Zleceniodawca

I ta wspomniana sytuacja jest z aktualnej chwili? Można się dowiedzieć o co chodzi?

@Paulina

Remont trwa już kilka miesięcy i końca niestety nie widać. Bardzo słaby kontakt z firmą. Czy jest Pani w podobnej sytuacji?

@Zleceniodawca

Koniec końców sprawy nie zgłosiłam bo to długotrwały proces a sytuacja kosztowała nas i tak sporo pieniędzy i nerwów przede wszystkim. Choć biegły to widział i w jego ocenie sprawa byłaby wygrana. Wszytko poprawiliśmy po nich i tyle chcieliśmy już o tym koszmarze zapomnieć. Choć odwrotnie zamontowanych rur nie da się poprawić niestety gdyż trzeba by było rozwalić całą łazienkę. Nawet malowanie trzeba było robić od nowa bo farba odpadała...Jedna wielka porażka. O dogadaniu ciężko tu powiedzieć bo co z tego jak coś poprawiali jak nadal to było źle.

@Klient

A czy dostała Pani jakaś rekompensatę finansową od firmy za "jakość" usług?

Marzena
@Klient

A oni sami nie chcieli oddać chociaż części kasy, którą im zapłaciliście? Bo skoro nie zrealizowali tego tak, jak trzeba i jeszcze nie umieli tego poprawić ...

@Klient

Z jakiego Pani jest miasta? Może pozew zbiorowy?

@Niestety klient

Piotrków Trybunalski

@Niestety klient

Chętnie coś dorzucę

klient
@Piter

proszę o kierowanie wszystkich zastrzerzeń na adres reklamacjeppp@gmail.com postaramy się coś z tym zrobić, im nas więcej tym lepiej

@Klient

Szkoda. Odpuszczanie takich tematów nie dość że nie da nauczki na przyszłość takim oszustom Jafałkom z PPP aby nie (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi (klientów) to jeszcze bardziej prowokuje aby później "rozbijali" się beemkami i kolejnych ludzi naciągali na swoje "usługi".

To nie odpuszczajmy

Niki

Nie polecam tej firmy ani dla przyszłych klientów ani dla przyszłych pracowników. Szef nie potrafi wypłacić należnej wypłaty, odkłada w czasie i olewa pracowników. Taka zabawa w kotka i myszkę. Sprawa oczywiście będzie zgłoszona do inspekcji pracy bo szkoda sobie psuć nerwy. Może i kiedyś było dobrze ale jak tak dalej będzie to do zamknięcia ta buda.

@Niki

Długi staż pracy w tej firmie? Jaka specjalizacja? Z ostatnich opinii wynika że jest bardzo źle w tej firmie. Potwierdzam olewanie klientów przez właścicieli. Bo najważniejszy jest wypoczynek na Cyprze a klient czy pracownik to tylko dodatkowy problem

Sedrik

Wczoraj otrzymałem świadectwo pracy miałem pełna umowę o pracę wszystko na konto stawka 22netto więc jak na Piotrków Trybunalski za montażystę uważam całkiem dobrze wypłatę zawsze miałem do 10 jak czytam że ktoś nie dostał pieniędzy to nie chce mi się wierzyć po 6 miesiącach odszedłem sam nie dlatego że atmosfera czy coś innego tylko pomagam partnerce rozwijać rodzinny interes Gdybym miał ocenić to polecam Firma wiadomo jest nowa ale teraz już skład zespołu się wzmocnił i nie ma może już jakiś wpadek z pracownikami jak czytam byly podobno dwie gwiazdy Anna i jakiś Paweł Fiodorowie mąż i żona po rozwodzie których każdy wspomina negatywnie od klientów po pracowników ale przy 30osobowym zespole który teraz jest wiadomo zawsze ktoś się może znaleźć ale ważne że już ich nie ma ;) miałem tylko zaszczyt poznać Pawła ale tylko na chwilę winną za ich pracę tu obwinił bym Rafała dlatego że wieży w ludzi i daje szansę nawet tym którzy nie powinni jej dostać na szczęście jest teraz Piotr który patrzy nie tylko sercem ale i głową i szybko weryfikuje takich gagadtkow nie oszukujmy się to jest budowlanka

ania
@Sedrik

za złamanie przepisów rodo dotyczących osob prywatnych masz gościu pozamiatane .Pozdrawiam serdecznie ;-)))

@Sedrik

Swdrik zdecydowanie za dużo cpacie z tym marcinowskim i wam korba w dekiel bije hahah. Cpuny

Powiem tak praca była ok auta firmowe maja sprzęt tez maja placą nawet dobrze ja miałem 4400brutto na umowie plus dodatki kasa na czas na konto raz weszlo 12 bo weekend ale tak to ok znalazlem teraz prace w delegacji gdzie nie ukrywam zarobie 2 razy wiecej ale opinnia nalezy się 4.8/5 ;) a na Prezesa Rafała tez zlego słowa nie powiem a z tego co czytam i pamietam Pani Anna została zwolniona za używanie srodków oduzajacych w pracy i ciągle kłóciła się z swoim Kierownikiem Pawłem aaaa pieniądze chciała wyłudzić dodatkowo i jej sie udało zaliczki bez podpisu a jak przyszło do wybranej pensji to ona przeciez nic nie brala i chce wszystko na konto cwaniara i tyle brała od kierownika i myslała ze prezes sie nie dowie haahaha a pisanie tego tu na takiego czlowieka jak on jest dnem bo zawsze wszystkim pomaga nawet z tego co mi wiadomo robi zbiórki i wozi pod granice rzeczy

Ninka

Widziałam czarne auto firmowe , chyba na ul. Jasnej- brak szyby z tyłu, a to miejsce wstawiona tektura... bardzo profesjonalnie...

Powiem tak brygadzista ostry byłem 3 dni na próbę tego Rafała widziałem raz na rozmowie wydaje się ok po 3 dniach nie mogliśmy się dogadać co mojego angażu więc powiedzieliśmy sobie ok ale obrazu po ustaleniach uzgodniliśmy kwotę za mój czas i po 2 dniach dostałem wynagrodzenie na konto za 25 godzin 623.20 więc myślę że stawi są ok

Jakub

Jedna z lepszych firm w mieście kadra super tylko za czesto zasypiałem

Irena
@Jakub

Jak to zasypiałeś? Przy montażu? Może dlatego klienci piszą o tylu usterkach :))) Ale serio, co z płaceniem za pracę, bo to pisał jeden pan, że musi nachodzić właściciela i nie dostaje zaległych pieniędzy. A jak z tym u Ciebie?

(usunięte przez administratora) DRUGI MIESIĄC ZEBRAM O SWOJĄ WYPŁATĘ. to wiecie co Pan Rafal (usunięte przez administratora)zrobił?? Zapchał mi rurę wydechową w samochodzie bo się domagam swoich pieniędzy. (usunięte przez administratora)Z daleka od niego i tej firmy.

Romek
@Ania

Polecam zgłosić się do inspekcji pracy, bo jest to ewidentnie łamania prawa pracy- oni na pewno pomogą, bo im dłużej będziesz czekać tym gorzej- trzeba gonić takich pseudobiznesmenów Na stronie PIP jest formularz, więc można zgłosić skargę przez internet

Teresa
@Ania

a skąd pewność, że to on?? były kamery?

Miranda
@Ania

Tak poznałem tego pana i stwierdzam że jest to możliwe, ten pan jest nie dojrzały,

Honorata
@Miranda

Miranda pisze "poznałem"? Ciężko wierzyć w Twoje słowa...

Miranda
@Honorata

Przepraszam auto uzupełnianie często mi zadaje formę męską, a czasem w tym zabieganym życiu nie jesteśmy wstanie wyłapać wszystkich błędów.

Olek

Pracuje i jest wszystko ok

Artur

Elegancko

Jak dla mnie super klimat pensja na czas i gdybym nie wyprowadził się do Łodzi napewno pracował bym tam dalej

Bob

Poleci ktoś pracę w firmie ?? Stawka na umowie taka sama jak do ręki czy coś (usunięte przez administratora) ?

@Bob

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. NO CHYBA ŻE CHCESZ PRWCOWAC ZA DARMO

Bob
@Ania

Tak właśnie myślałem, tak to już chyba jest z tymi firmami, które bardzo mocno stawiają na perfekcyjny wizerunek i reklamę - po prostu już im nie starcza na pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Project Partners Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Professional Project Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Project Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Project Partners Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Project Partners Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 74 lok. 76
    97-300 Piotrków Trybunalski

Professional Project Partners Sp. z o.o.