Opinie o Safe Clean Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Safe Clean Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Safe Clean Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safe Clean Sp. z o.o. w Wrocław

Dorian Nowy wpis

Jest nowe ogłoszenie na pracownika ochrony. Chciałbym wiedzieć czy zmiany noce są lepiej płatne i można ustawić sobie tylko nocki bo główni by mi na tym zależało. Przy rekrutacji wymagają zaświadczenia o niekaralności bo nie wiem czy sobie wcześniej załatwiać żebym był przygotowany.

Dominika

Super! A drogo wychodzi takie zakwaterowanie jak firma to załatwia? Jakie warunki? Daleko od miejsca pracy? W ogóle to na długo podpisałeś kontrakt? Jest możliwość na dłużej niż rok?

piotr Nowy wpis
@Dominika

W moim przypadku pomogli mi z wynajmem pokoju, znaleźli super pokój w dobrej lokalizacji i po dobrej cenie, płace 700 zł ze wszystkim.

Alicja Nowy wpis
@piotr

Czyli za darmo nie ma opcji dostać kwatery? Mówisz, że płacisz 700 zł, to chciałabym wiedzieć, ile ci zostaje wypłaty po odliczeniu tego wszystkiego. Opłaca się to finansowo? Jestem ciekawa bardzo.

piotr Nowy wpis
@Alicja

Tak to jest dobra cena jak za pokój w Warszawie. Ja jestem zadowolony bo inaczej płaciłbym 2 razy więcej. Wypłata na poziomie 4500-5000, wszystko zależy od wyrobionych godzin. Kto chce pracować ten będzie pracował :)

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Safe Clean Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant.

Janusz

Praca ok, wypłaty ok w terminie, szef też ok, często nas odwiedza na obiekcie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Safe Clean Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Magdalena

Długo czekałeś? W końcu zostało wszystko uregulowane? Sami ostatecznie zapłacili czy musiałeś się upominać?

@Magdalena

3 miesiące czekałem

Podobno pracując jako Pracownik Serwisu można liczyć na 2900 PLN na rękę. Czy to prawda?

Tak można liczyć na taką pensje firma rzetelna i uczciwa pensja na czas

Tak, my pracujemy na osiedlu mieszkaniowym w trujkę i mamy 2500 postawy plus premie 500, pracujemy w trujke od 6 do 10, źle nie jest, koordynator raz na jakis czas wpadnie na kontrole i pogadać

Beata
@Tomek

A te premie, to stałe, w każdym miesiącu wpadają na sto procent? Czy te tak zwane uznaniowe i możesz zostać z 2,5 na rękę w gorszy miesiąc? Mężu mój szuka roboty, to i pytam :)

@Beata

Jesteśmy na obiekcie od października i tylko raz koordynator zmniejszył nam premie do 300 zlotych, a tak to zawsze dostawalismy calosc

Izabela
@Tomek

A za co ta premia została zmniejszona? Są jakieś ogólne zasady, które regulują wysokość premii tutaj?

Pracuje ponad pół roku na jednym z osiedli we Wrocławiu i jest super pensja zawsze na czas

Bożena

To o jakiej kwocie mówisz tak mniej więcej?

Ooo

Dramat!!! Pracowałam na osiedlu, i to koszmarny pracodawcą. Nie wyplaca pensji, (usunięte przez administratora) jest arogancki i (usunięte przez administratora), jedyny plus,że robisz swoje I idziesz do domu.

Olga
@Ooo

W ogóle ci nie zapłacił czy jakieś pojedyncze opóźnienie? Czasem może się zdarzyć pomyłka, ale to wtedy trzeba wyjaśnić. A jak w ogóle nic no to słabo.

@Olga

Pracując od października wypłatę wratach dostałam w grudniu.

@Ooo

Więcej mogę szczegółów podst w wiadomości prywatnej.

@Ooo

Hej, my też pracujemy od października na obiekcie pod Warszawa i puki co wszystko było na czas, obiekt nam się podoba wienc nie chcielibyśmy tego zmieniać

Jestem zadowolony z pracy w Safe Clean pensja zawsze na czas polecam pracę w tej firmie.

Że na czas to spoko, chociaż jak wiadomo sama umowa to reguluje. Na jakiej tutaj jesteś i o jakim stanowisku mowa?

Firma na plus wszystko jasne i przede wszystkim pensja na czas polecam.

Firma jedna z lepszych jak nie najlepszych obecnie na rynku. Żadnych problemów, wynagrodzenia zawsze na czas, z urlopem również nie ma problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Safe Clean Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Safe Clean Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Safe Clean Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safe Clean Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Safe Clean Sp. z o.o.
  • Księcia Witolda 49 lok. 15