Opinie o Carpatree Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carpatree Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carpatree Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpatree Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Aneta Nowy wpis

Cześć. jakie mogą wychodzić widełki podstawy specjalisty ds. zakupów? Jakiś czas temu wygasło ogłoszenie, bo którym ich nie podano wprost ale wpisano, że poszukiwane są osoby na poziomie junior lub mid. czy późnej występują szanse na awans?

Wiecie, czy Carpatree Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Laptop i telefon jako narzędzie pracy, ale bez opcji pracy zdalnej. Może coś uległo zmianie.

Weronika
@Odpowiedź

Może? To nie pracujesz tam już? Fajnie byłoby mieć jednak jakieś aktualne informacje, mam nadzieję, że to nie sprzed kilku lat. Zwłaszcza że przepisy co do zdalnej się zmieniły, mówili tam coś o tym?

Odpowiedź
@Weronika

Brałam udział we wrześniowej rekrutacji i otrzymałam informacje, że nie pracują zdalnie.

@Odpowiedź

od stycznia każdy pracownik z biura w bielsku może sobie wziąć dzień home office w każdym miesiącu i ma od firmy wszystko co potrzebne do pracy (laptop, ewentualnie tel itd)

Emilia
@pracownik

Można podpytać dlaczego tylko jeden dzień? specyfika pracy w firmie na to nie pozwala, żeby zdalnie było? Czyli trzeba to traktować jak ala chorobowe? A premię frekwencyjną tu macie?

@Emilia

dokładnie, firma sie rozwija i dużo sie dzieje, więc byłby problem z komunikacją całkowicie zdalnie, a jak ktoś jest chory i nie może pracować to l4 a nie zdalne

xyz Nowy wpis
@pracownik

Co w sytuacji, kiedy po biurze śmiga wirus? Rozumiem, że pracownicy siedzą w biurze i się zarażają nawzajem, bo szkoda im iść na L4? Czy firma zmierza w kierunku choć 50/50 pracy zdalnej i z biura?

andrzej Nowy wpis

już trochę czasu tam nie pracuje ale było bardzo miło, fajni ludzie

@andrzej

Milo? Na którym dziale? mnie akurat na głównej stronie wyświetliła się oferta dla grafika / projektanta i właśnie nad nią wstępnie myślę. Atmosfera jest wiec porównywalna w każdym obszarze? Co z ta miedzy działami? I ile teraz taki grafik wyciąga tak na oko?

Sonia

Piszecie tu o braku możliwości pracy zdalnej, a przy stanowisku specjalisty ds. marketingu na stronie napisali że jest taka opcja. To jak to w końcu jest? Hybryda czy pełna praca zdalna obecnie obowiązuje? Na tym stanowisku wymagają biegłej znajomości j. węgierskiego, stąd zastanawiam się jak mogłyby wyglądać testy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Jakieś wskazówki ile ten proces zazwyczaj trwa i czy bardzo skomplikowane zadania dają?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carpatree Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. e-commerce? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co powiecie o pracy w firmie Carpatree Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Projektant.

eva_91

firma fajna, rozwojowa, sporo ciekawej pracy, ładne biuro z klimą, dobra kawa, multisporty, w zespole są ludzie którym się chce i zaangażowane, pomocne kierownictwo - ogólnie jak ktoś szuka czegoś w bielsku to bardzo polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Carpatree Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Carpatree Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carpatree Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carpatree Sp. z o.o.
  • Piotra Czajkowskiego 15