Opinie o Kamel Logistics Sp. z o.o. w Radwanice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamel Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kamel Logistics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamel Logistics Sp. z o.o. w Radwanice

Konrad

Wszystkie informacje udzielone podczas miłej rozmowy telefonicznej, firma głównie jeździ po Wrocławiu więc praca lokalna. Wynagrodzenie 5500 netto na C. Lokalizacja Bielany Wrocławskie albo Bierutowska -Wrocław. Spora flora samochodowa, praca pod spedycjami.

Najniższa krajowa ? z tego co mówili to wszystko trafia na konto

Czy poziom wynagrodzeń w Kamel Logistics Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 10 stycznia.

@Rekruter Nowy wpis

Na ten moment oferujemy wynagrodzenie 5500 zł netto (7500 brutto) praca głównie w " koło komina" na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska.

@@Rekruter

w ofercie nie jest to napisane wprost, ale jaki rozkład godzinowy może mieć ten cały komin dla kierowcy za te kwota 5500 zł? zastanawiam się ile to średnio na rękę na godzinę wychodzi

Gregory

Firma wznowiła rekrutację, dystrybucji po Wrocławiu, zarobki jakie oferują to 5500 i wszystkie składki od tej kwoty.

@Gregory

Witam, gdzie mogę uzyskać dostęp do wspomnianej oferty? przeglądam właśnie strony, na których wcześniej inne były udostępniane i z tego co widzę na dzień dzisiejszy niczego tam nie ma. Gdzie jeszcze są dodawane? chce zapoznać się ze szczegółami

Po przyjrzeniu się datom w wątku widzę, że oferta ponownie została wznowiona, treść jest natomiast ta sama, skoro dalej to 5,500 zł na rękę widnieje? Doświadczenie jest wymagane ale mimo tego przeprowadzone zostanie szkolenie wprowadzające? Ciekawe czemu oferta jest wznawiana, tak dużo osób potrzeba czy to jednak będzie rotacja?

@Rekruter Nowy wpis

Cały czas się rozwijamy, dokupując samochody stąd też zapotrzebowanie na kierowców. Szkolenie wprowadzające jest potrzebne, ponieważ każda spedycja ma swoje wytyczne dotyczące obiegu dokumentów, obsługi skanera itp, chcemy również aby nasi kierowcy byli dobrze przygotowani do pracy na danej spedycji.

Vladek

Właśnie dostałem prace na kategoriu B, firma wydaje sie normalna,jasne warunki pracy, cyste auta i osoba do pomocy przy szkoleniu na wstepie.

@Vladek

A ty miałeś już doświadczenie jako kierowca czy nie? Bo jestem ciekawy, czy każdy musi to szkolenie przechodzić. Będę też wdzięczny za opisanie tego szkolenia ( ile trwa, jak wygląda).

Vladek

Ile budziu trwało szkolenie to ja nie wie jeszcze, szkolenie jest z bhp, z dokiumentów, skaner i poznania pracy, tak ja jestem kierowcą z doświadczeniem

@Vladek

Cześć, a chłopaki jak oceniacie „opiekę spedytora”? piszą w treści, że ją zapewniają ale wolę znać szczegół. Nigdy nie ma problemu z dodzwonieniem się i ogólnie zawsze wszystko załatwiają gdy jest taka potrzeba?

Udało się komuś przejść rekrutacje dla kierowcy kat. C ostatnio? Jeszcze w grudniu szukali, czekam na kolejne ogłoszenia. Ta stawka 5500 na rękę zgadza się w rzeczywistości? Jakie dodatki do pensji firma oferuje? Czytam o premii frekwencyjnej w wysokości 500 pln, a co z benefitami? Otrzymujecie opiekę medyczną, kartę lunchową np.?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca w firmie Kamel Logistics Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

jako plus ktoś oznaczył to, że wyplata jest na koncie? Kierowcy w jakiej wysokości maja ofertowane stawki tak już ostatecznie? Teraz widzę, że ktoś sugerował kwotę 5,500 zł na rękę za trasy w czystych, zadbanych autach, czy do dziś to obowiązuje? Z miesiąc temu wygasła mi oferta, zastanawiam się czy będą jeszcze szukać? od nowego roku są podwyżki?

Plus dla firmy, że nie płaca pod stołem jak inny.

Zaczynam pracę od września na solo, póki co wszystko wydaje się być wporządku, konkretna rozmowa kwalifikacyjna, zarobki 5500 netto wszystko na konto, auta czyste i zadbane

Filip

Byłem ostatnio na 4 dniach próbnych w różnych firmach i ta jest jedyną która widać że dba o swoje auta, czyste, zadbane, serwisowane, aż miło, bo inne firmy pozostawiają wiele do życzenia...

Dominika
@Konrad

Witam, chciałabym tylko dopytać o tę kwestię stawki. To 5500 netto, które podajesz, to sama podstawa? Czy oprócz tego są doliczane jeszcze jakieś dodatki, premie, etc.?

@Dominika

5500 netto to stałe wynagrodzenie, jazda tylko po Wrocławiu po 8h dziennie, codziennie w domu

Lokalny
@Konrad

Umowa o pracę, najniższa krajowa. Wynagrodzenie 5 tyś. plus 500 zł jeżeli nie chodzisz na urlop bądź l4

Iwona
@Lokalny

Te 5 tys. i te 500 to brutto czy netto? To dość ważne. Czy ta premia 500 zł to jedyna premia, żadnej innej nie ma np. za wyniki?

Najniższa krajowa ? z tego co mówili to wszystko trafia na konto

Krystian

Byłem na dniu próbnym na kat. C fajna praca, normalne godz. 6-8h ale niestety za dalekie dojazdy dla mnie, bo jestem z poza Wrocławia.

Iwona
@Krystian

O, a co się robi na dniu próbnym dla Kierowcy? Jest jazda autem, czy też inne czynności np. ładowanie samochodu? Jak konkretnie wygląda ten dzień?

Bartek

Prowadzą właśnie rekrutację, dzwoniłem i w Poznaniu praca po 8h, codziennie w domu oferują 6 tys netto, pełne składki.

Zofia
@Bartek

A trasy? Skoro codziennie w domu to krajówka? Jakimi samochodami się jeździ? Pytałeś?

Bartek
@Zofia

Ja aplikowałem na pracę dzienna krajowa, w kolo komina lokalizacja Poznań.

Zofia
@Bartek

Ogłoszenie już wygasło... Udało Ci się dostać tą pracę? W ogłoszeniu pisali o umowie o pracę - faktycznie taką zapewniają od początku?

Witajcie. Chcę zapytać o wasze doświadczenie w kwestii warunków współpracy w firmie Kamel Logistics Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje umowe zlecenie? Czy kierownictwo stara się budować sprzyjające warunki pracy atmosferę w firmie? Bardzo dziękuje za podpowiedź.

Jacek

Oferują umowę o pracę i szkolenie wprowadzające.

Wkurzony na KAMEL L.

Witam. Po tzw. Tygodniu szkolenia i jednym dniu samodzielnej pracy i natychmiastowej rezygnacji z tej hardcorowej pracy jaką jest kurierka paletowa, w tym przypadku był to SCHENKER, otrzymałem całe 200 zł. Zdecydowanie nie polecam tej FIRMY. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca Ce w firmie Kamel Logistics Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 5300 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

W ogłoszeniu jest że 5500 netto

Marzena
@Marek

jednak? bo ktoś pisał o 6 tys. chyba, że to 500 to jakaś premia? przysługuje tu jakaś?

Na C+e płaca 5500 netto, praca po Wroclawiu

W firmie Kamel Logistics Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4000 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Kierowca? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Kierowca.

Na kategorii C wynagrodzenie 5500 netto

Olga

Szukają kierowcy, w ogłoszeniu jest 6000 na rękę, a w innym miejscu wpis, że stała podstawa. Ta szóstka to właśnie podstawa, do której jeszcze dochodzi jakaś premia?

Zostaw merytoryczną opinię o Kamel Logistics Sp. z o.o. - Radwanice

• Jak się pracuje w Kamel Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kamel Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamel Logistics Sp. z o.o.?

Kamel Logistics Sp. z o.o.
  • Wrocławska 63A
    55-010 Radwanice

Kamel Logistics Sp. z o.o.