Opinie o Baukom Concept Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Baukom Concept Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Baukom Concept Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baukom Concept Sp. z o.o. w Gdańsk

Ryszard

Jestem zatrudniony od kilku miesięcy i naprawdę polecam. Jeżeli ktoś pisze, że ludzie odpadają po 3-4 m-cach, to w większości przypadków z powodu alkoholu, który w firmie jest zabroniony, jak w każdej szanującej się firmie. Mieszkania za granicą w pełni płaci firma, co rzadko się zdarza. Pracowałem w kilku firmach i pozniej okazywało się, że było potrącane za mieszkanie i inne dodatkowe rzeczy, że na koniec zostawało poniżej 10 Euro. Pokoje są dwuosobowe, w pełni wyposażone. Tutaj, jak jest podana stawka godzinowa, to naprawdę tyle firma płaci i nic nie potrąca. Polecam.

@Ryszard

Ma pan może tel kontaktowy do firmy

JARIŁO

Umowa zlecenie bez pieczątek tylko nieczytelny podpis inna umowa nie wchodzi w gre mieszkanie morze być płaci co miesiąc 13-14 euro na godz ludzie popracują 3.4 miesiące i odchodzą brak elektro narzędzi mają kilka zurzytych pilarek wiertarek oszczędzaią na materiałach ludzi mają niewielu w porywach było dziewięciu

Ryszard Nowy wpis
@JARIŁO

Cześć Jarilo, gdzie pracowałeś, bo Ciebie nie kojarzę? U nas na budowie wszystko jest ok. Pracowałeś w zimie przy stawianiu budynków, czy byłeś gdzieś na wykończeniówce?

@JARIŁO

Witam Życzę ma pan może tel kontaktowy do tej firmy

Mogę Prusic tel kontaktowy. Chciałby załatwić sprawę związaną z dokumentami

Janusz

Polecam ta firmę w 100% Wypłaty na czas i regularnie. Kładzie duży nacisk na jakość wykonanej pracy, co w budowlance jest dzisiaj bardzo ważne.

Czy po rozmowie w Baukom Concept Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać w odniesieniu do miejsca zatrudnienia w Baukom Concept Sp. z o.o.. Czy spotkanie rekrutacyjne składa się z kilku etapów? Dziękuje serdecznie za wskazówki.

Janusz

Bardzo dobry płatnik. Reguralne i płatne w terminie wypłaty. Dobre podejście do pracownika. Polecam w 100%

Kazimierz

Bardzo polecam firmę. Znam z opinii dotychczasowych pracowników. Wszystko konkretnie powiedziane i dotrzymane słowo. Regularne płatności.

@Kazimierz

Bardzo dobry płatnik. Dobre podejście do pracownika. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Baukom Concept Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Baukom Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baukom Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baukom Concept Sp. z o.o.?

Baukom Concept Sp. z o.o.
  • Kielnieńska 170A
    80-299 Gdańsk

Baukom Concept Sp. z o.o.