Opinie o PSP Sp. z o.o. w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PSP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PSP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSP Sp. z o.o. w Zabierzów

Ciekawe kto to napisał…

Pracowałem około 1,5 roku i wiem ze w tej branży ciężko o lepszą firmę. Świetni ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Jeśli chodzi o kierownictwo to w moich poprzednich projektach nie spotkałem się jeszcze z tak „normalnym” i „ludzkim” kierownictwem, a nie była to moja pierwsza praca… Polecam :)

wacek
@Ciekawe kto to napisał…

@PSP Podobno szukają programistów PLC warto składać do nich CV, można zarobić te 40 Klocków?

Henryk Budzejko

Miejsce pracy ok jednak niektórzy ludzie jak np Pan Bartosz Z. (dyrektor techniczny) bardzo niepoważni. Traktuje ludzi, szczególnie młodych jak niższych kategorią, używa słów obraźliwych, często wysokim, rozkazującym tonem jak również próbuje zaznaczyć swoją pozycję zresztą nieudolnie ponieważ większość osób razem z nim pracujących również ma go dość. Reprezentuje gburowatość oraz słomę w butach

wasyl
@Henryk Budzejko

Oj kolejny zawiedziony studenciak ... Krakowski suchar: " nie ma takiego projektu co by go nie można (usunięte przez administratora) skończoną liczbą studentów, w skończonym czasie przy zerowych kosztach" ... I tak chcą te firmy działać, na starzystach daleko nie pojedziesz ...

abdul123

W mojej ocenie całkiem porządna firma z branży automatyki, z wszystkimi plusami i minusami tej branży. Ilość formalność,biurokracji jest minimalna. Z przełożonymi można się normalnie po ludzku dogadać. Niestety trzeba się liczyć z dużo ilością pracy w delegacjach, ale taka jest specyfika branży. Wiadomo, że praca w delegacji to sporo większe pieniądze. W PSP większość wyjazdy odbywa się w systemie 3 na1, co też jest standardem w branży. Można tam dobrze zarobić i dużo się nauczyć. Ja mogę polecić tą firmę, jedynie należy mieć świadomość jak wygląda praca automatyka

toyoda
@abdul123

No i cisza w psp Nam nastała, głucho i cicho, pewnie nie ma już komu co pisać o ile jest jeszcze o czym. Puk, puk działa to jeszcze czy tylko szyld na drzwiach się ostał ?

abdul123 Nowy wpis

toyoda Nowy wpis
@abdul123

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PSP Sp. z o.o.?

TenSpirit Nowy wpis

Atmosfera jest jak TenSpirit duch zbiorowej współpracy unosi się od wejścia, czujesz go od razu po przekroczeniu progów Mordoru...

niebieski Nowy wpis

Najlepsze były zwolnienia z dnia na dzień na open space ... Inna sprawa, że firma nie miała ewidentnie ręki do kadr ...

Jakie są mocne strony pracodawcy PSP Sp. z o.o.?

123trombka

Są same mocne strony, wysokie zarobki, miła atmosfera, pomocni koledzy, rzeczowi kierownicy, wyjazdy integracyjne, szkolenia, podróże zawodowe po Europie...

Elizabeth

Bałam tam na stażu, super miejsce na początek, miła atmosfera, dyrektorzy znający komiksy marvela, fajny koledzy, świetne biura, możliwość pracy zdalnej. Wyjazdy integracyjne, po przekroczeniu progu biura od razu wyczułam ten duch zbiorowej współpracy Amerykanie mówią na to Team Spirit ...

Zawiedziony

Minusy zdecydowanie przesłaniają plusy. Faworyzowanie pewnych osób, ciągłe wyjazdy bez jakiejkolwiek organizacji o których dowiadujesz się praktycznie z dnia na dzień, słabe warunki mieszkaniowe na delegacji, umowa b2b to jakiś żart, momentami toksyczna atmosfera, duża rotacja pracowników, brak jakiegokolwiek życia prywatnego. Z plusów to zostało jeszcze kilka naprawdę mądrych pracowników w biurze od których można się dużo nauczyć.

Ciekawe kto to napisał…

@Ciekawe kto to napisał…

Super że tak chwalisz firmę i ludzi. Czemu odszedłeś na szybko jak było tak wspaniale? Napiszesz jeszcze ile zarabiałeś? Kasa była tak samo dobra jak atmosfera?

Sbx ...

Żartowniś????

Renata
@Sbx ...

A co tu zabawnego? Dawaj powiedz to pośmiejemy się razem. ;)

Wanda
@Ciekawe kto to napisał…

Branży? Jakiej branży chłopie, te firemki to nic innego jak agencje posrednictwa pracy dla Niemców! Szukają tanich programistow Ze wschodu. Jak chcesz zarobić to pakujesz walizki i robisz dla Niemca.

wacek
@Ciekawe kto to napisał…

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PSP Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Henryk Budzejko

Wandzik
@Henryk Budzejko

Ze słyszenia wiem, że raczej jak d.r.es.s się nosi. Adasie i koszulka z komiksu. Na staż chcialem ale chyba pojde gdzieś indziej.

Obserwator
@Wandzik

Taką mamy właśnie wspaniałą młodzież. Kandydujesz na staż, czyli jesteś prawdopodobnie studentem 3/4 roku, a oceniasz ludzi na podstawie plotek ("Ze słyszenia wiem...") oraz sposobie ubierania?! WSTYD!

Stefan
@Henryk Budzejko

Kierownik słaby inna sprawa że zespól też miał zajefajny, ale sam go sobie zrekrutował, nie każdy się nada do pracy z eplanem ... Lepsze pszczoły i miód do picia ...

wasyl
@Henryk Budzejko

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PSP Sp. z o.o.?

jolanta rutowskis

Byłam na rozmowie. Jakiś wydruk w języku LAD do sprawdzenia - autorem jest mistrzuniu PLC tj. kuba b. Potem jakiś suchar - no niby, że żart od dyrektora ... W każdy razie nie potwierdzam, że słoma tam komuś z butów wystaje ... Rozmowa o kasie to z prezesem już bardziej. Koledzy mówili, że u nich to wyglądało podobnie. Nie wiem czy się dostanę ale koledzy jakoś nie marudzą bardzo.

Jaki dress code obowiązuje w PSP Sp. z o.o.?

Ask

A to ta firma jeszcze działa ? Tyle ludzi się zwolnilo, praktycznie caly zespół z Gliwic...

witoldos

Ludzie dajcie sobie spokój z tym pisaniem i wylewaniem żółci. Trzeba wiedzieć na co sie człowiek pisze. Integrator w PLN oznacza zazwyczaj pośrednika czyli podwykonawca, podwykonawcy. Rację ma zawsze zleceniodawca, choć to czasami pustak z betonu odlany. Programista PLC musi wsadzić łapska do szafy i poszyć na obiekcie. Projektant elektr. musi robić za montera itd. Ludzie po studiach, bez praktyki, lądują w zimnej hali zdala od domu i za mamusią tęsknią. NIE MA KTO RANO ZROBIĆ ŚNIADANKA a MAMUSIA DALEKO. Stąd rodzi się frustracja w głowach DYREKCJI bo nie kim robić a to przecież menago. Niestety cena (płaca) cudów nie czyni i czasami lepiej zapłacić więcej niż polegać na świeżym narybku. Pozdro dla kumatych.

Zawiedziony

Na rozmowie cuda na kiju, w rzeczywistości łzy i rozczarowanie. Prezes znajdzie każda luke w prawie pracy, żeby tylko nie wypłacić nadgodzin tak jak należy...

Mruczek
@Zawiedziony

Nie narzekaj, praca bardzo interesująca i ciekawa, a jako wynagrodzenie można uważać zdobyte cenne doświadczenie!!

Plac master
@Mruczek

Firma psp powstała na bazie isp z katowtz. Główny udziałowiec to Chorwat, sprawdź krs. Firma nastawiona na poszukiwanie programistów plc. Swego czasu była mała akcja z teamtechnik i podbieranie sobie pracowników. Żaden doświadczony plc master nie wytrzymał tam dłużej niż 6mcy. Ci coś wiedzą są z isp, czyli znają n rzad itd. O ile projekty są kopy pastę o tyle robota idzie, jak trzeba coś robić od zera to jak po grudzie idzie. Dyr. Czasami znają projekt z widzenia tylko, ale mają najwięcej do powiedzenia. Pln bida.

Mała firma więc wiecie

Plusy: Dostać się do nich jest bardzo łatwo, jedna rozmowa i szybka decyzja. Absolwent airu czy innych kierunków może liczyć 6-7k brutto i w górę, w zależności od doświadczenia. Elastyczne godziny pracy, brak monitorowania realnego czasu pracy, brak korpo głupot. Malutka firma, więc można się dużo nauczyć. Przyjemna atmosfera pomiędzy ludźmi w teamie. Minusy: Praca wyjazdowa 3/1 lub 6/1. Dwa tygodnie przed wyjazdem dowiadujesz się, że musisz szykować się do siedzenia na bębnie od kabla i użerania z zagranicznym szefostwem, ponieważ PSP to podwykonawca podwykonawcy. Wyjazdy stanowią dużą część pracy, wbrew temu co opowiadają podczas rekrutacji. Problemy z organizacją wyjazdów/powrotów. Problemy z nadgodzinami. Praca hybrydowa to raczej żart, przełożony krzywo patrzy na każdą prośbę o pracę zdalną. Multisport, szkolenia oraz inne benefity? Zapomnij, nie ma na to "zainteresowania" czyt. pieniędzy. Duża rotacja pomiędzy projektami i pracownikami, słabe zarządzanie projektami. Po 2 latach uważam, że lepiej było od początku uciekać w IT niż się łudzić, że praca integratora w polskim biurze zostanie doceniona. Ludzie, którzy pozostają w firmie to albo pracoholicy, którzy nie mają życia poza pracą i z radością by siedzieli nawet po rok w delegacji, albo specjaliści, którzy nie znają swojej wartości i wszystko ponad 10k przy pracy biurowej jest dla nich nieosiągalną fantazją. Oczywiście znajdą się tacy, co mnie zminusują i powiedzą, że to kraina mlekiem i miodem płynąca, delegacje są lepsze niż wczasy i płacą 2x lepiej niż konkurencja. Jak ktoś lubi drapać dno wiaderka to śmiało, zostanie doceniony jako mróweczka do dojenia i zaniżania swojej wartości na rynku. PS: Proponowana umowa b2b w obecnej formie to nieśmieszny żart. Wychodzi gorzej niż UoP pod każdym względem.

esteban
@Mała firma więc wiecie

Punkt MINUSY w punkt ! Punkt PLUSY - budowa zespołu na studentach tak się kończy. Trochę podkolorowane ...

wanda
@Mała firma więc wiecie

"Absolwent airu czy innych kierunków może liczyć 6-7k brutto i w górę" W większości to absolwenci AIRU na wydziałach mechanicznych więc z czytaniem ze zrozumieniem schematów bywa różnie ... A potem taki gwiazdor ląduje na pierwszym wyjeździe i jest dramat, że zimno, że bęben w pupcię drapie itd. ... Ale firma wie co robi i w kogo inwestuje ;)

Czy firma PSP Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Klopp

Serio ??? Kto wymysla te pytania w tym serwisie ? Sp. z o.o. z 2 letnim stażem i pożyczki pracownicze przy takiej rotacji kadr ...

Jarosław
@Klopp

Daję słowo, że to nie ja. Z czego Twoim zdaniem wynika rotacja w firmie? Próbują jakoś zadziałać żeby ludzie chcieli zostać?

aspirant

Hej, jaka jest skala wyjazdów w PSP Concept? czy to jakies sztywne 2/1, i mozna zaplanować czas wolny, czy praca z cyklu "nie znasz dnia ani godziny"

sbcx
@aspirant

Do 70% na wyjazdach ...

Renata
@sbcx

Do? A od czego zazwyczaj to zależy? Trudno przewidzieć?

Cfghu
@Renata

3/1 Europa, 6/1 poza Europa ... chodzi o tygodnie na obiekcie i w domu. ..

Agata

Hmm ktoś może zdradzi na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując w firmie? (Widełki?) Przekonały mnie do rekrutacji dobre słowa o kierownictwie i atmosferze chyba najbardziej :P Ktoś tez wspomniał, ze dają odpowiedz do 2 dni jaka decyzja po rozmowie. O negatywnej decyzji tez informują?

Sławomir

@Mruczek wspomniał, że praca jest interesująca i ciekawa. Co w niej jest takiego interesującego? Projekty, współpraca z innymi osobami? Czy po prostu sama specyfika pracy? :D nie chce się nudzić a raczej rozwijać dlatego pytam

Czy firma prowadzi ciągła rekrutację, czy trzeba czekać aż pojawi się ogłoszenie w internecie? Czy absolwent bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie na stanowisku projektanta?

Teresa

Widziałam teraz ogłoszenie, szukają programisty-integratora, stawka od 6 do... 25 tys. zł. netto plus vat. Serio na B2B ta górna stawka widełek jest realna?

Hodler

Bardzo dobra firma, poza tym mają w szeregach lokalnego guru kryptowalut. Jak słuchasz uważnie to zarobisz i na etacie, i na #hodlowaniu.

Honorata
@Hodler

Jakieś widełki zarobków napiszesz? :D

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PSP Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Worker

Jeden etap, czas oczekiwania na odpowiedź 0-2 dni robocze.

@Worker

To krótko. Napiszesz jak przebiega sama rekrutacja? To luźna rozmowa czy trzeba się przygotować na test i zadania do wykonania? Napiszesz bo się stresuje?

ulala

Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, to PSP jest to miejsce dla ciebie :-) Pod warunkiem, że nie masz dziewczyny/narzeczonej/kota, bo 90% czasu spędzisz na projektach dla światowych liderów branży automotive :-) Polecam :-D

Zostaw merytoryczną opinię o PSP Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w PSP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PSP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSP Sp. z o.o.?

PSP Sp. z o.o.