Opinie o FF Metalltechnik GmbH & Co. KG w Werlte

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FF Metalltechnik GmbH & Co. KG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FF Metalltechnik GmbH & Co. KG w Werlte

yo Nowy wpis

Chce aplikować na montera spawacza do pracy w Niemczech. Piszą o własnym samochodzie. To znaczy że każdy na własną rękę dojeżdża na miejsce i jeszcze potem z miejsca zakwaterowania do roboty? Jest jakiś zwrot za paliwo jakby coś?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG na Monter? 7 grudnia ogłoszenie na Praca.pl.

Xxx Nowy wpis

Kasę masz wypłacaną na konto i jest ona zawsze na czas to jedyny plus.Reszta co dzieje się w tej firmie to szkoda słów,nadgodziny płacone jak zwykłe godziny,24 dni urlopu które się należą płaci ci w stawce godzinowej która jest i tak na start max 10,50. Jak przychodzi do rozliczenia podatku to okazuje się że masz wpisane że płaci ci za podróże do Polski i spowrotem a centa nie dostaniesz.Niby prowadzący Irek to paluszek trzyma głęboko wiadomo gdzie Markowi i nic nie można załatwić przez niego a tobie będzie gadał w twarz jaki to Marek jest nie dobry.Ogólnie długo by tu pisać ale nie radzę tu pracować chyba że ktoś lubi od tyłu być.....

Dami Nowy wpis

Umowa jest niemiecka skoro zakład jest w Niemczech czy na warunkach Polskich?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Xxx

Nadgodziny masz płacone jak zwykle godziny i nie możesz wymienić ich za dzień wolny , jak ciebie nie ma w pracy to Marek nie zarabia a tymbardziej ty , przecież Marek nie może być stratny , a poza tym poczytaj sobie komentarze o podatku ,urlopach i składkach emerytalnych ( nie polecam tego pośrednika)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter / Spawacz / Ślusarz w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Szlifierz
Werlte
DWL Job Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w FF Metalltechnik GmbH & Co. KG?

Marek nie umie zażądać tą firmą kieruje Walkowiak a Marek jest tylko słupem!!!!!

Kolega walca

Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Niemcy, Emsland Opis stanowiska Wszystkie prace ślusarskie i monterskie Prace konstrukcyjno-spawalnicze Praca zgodnie z rysunkiem technicznym Montaż i łączenie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem Wymagania Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi Sumienność, zaangażowanie i pracowitość Oferujemy Pracę od zaraz lub w późniejszym terminie Wprowadzenie w zakres obowiązków Atrakcyjne wynagrodzenie 15.00 - 16.00 Euro brutto/godzina (w zależności od kwalifikacji) Legalną i stałą prace w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym na czas nieokreślony Regularne zjazdy do Polski (co 6 tygodni) Zakwaterowanie i transport pomiędzy mieszkaniem a miejscem pracy zapewnione przez pracodawcę Możliwość nadgodzin Polskojęzyczna obsługa pracownika. Wsparcie w sprawach urzędowych i finansowych Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ". A gdzie jest urlop plus dodatki za nadgodziny świąteczne takie są warunki niemieckie to jest (usunięte przez administratora) ludzi

@Kolega walca

Trzeba było napisać gdzie są pieniądze na podatki , Marek będzie musiał samochód naprawić i znów będzie cięcie kosztów i krecenie na czym się da bo u niego kasa musi się zgadzać a ty dostaniesz ochłapy ( powiem jedno , to my jesteśmy temu winni ,powinniśmy się przeciwstawić a nie tylko przy kolegach jesteśmy silni a jak dochodzi do spotkania to ci odważni chowają się za plecami aby tylko Marek ich nie zobaczył.

Kolega walca
@Xxx

Dobrze mówisz wszyscy mądrzy ale jak trzeba to są mądrzy tam gdzie nie potrzeba 1zostali u niego sami jego (usunięte przez administratora) z surwold ja jeszcze pracuje ale do końca czerwca i mam wywalone na pseudo niby niemiecką firme tylko z nazwy bo właściciel to polak który niema pojęcia o spawalnictwie a zajmuje się werbowaniem spawaczy i slusarzy a potem tracą ludzie którzy znają się na robocie i uciekają od niego bo płaci marne pieniądze

Gabriela
@Kolega walca

Serio się nie zna? To jak on niby tym wszystkim zarządza pomijając już te kwestie finansowe? Faktycznie jakieś złe decyzje z tej niewiedzy podejmuje?

@Gabriela

To niech się pani zapyta Męża. Kochanka. bo niewiem w jakim pani jest formalnym związku. czy dostaję kasę za urlop w niemczech jest płatny urlop a nie bezplatny a firma nie płaci za urlop i ile zgarnia kasy dla siebie ludzie dużo ryczą a nic z tym nie robią

Gabriela
@Xxx

No dobrze... Ale z tym niepłaceniem to robią raczej bezprawnie jak już? Bo jeśli tak to chyba są tu możliwości do wyegzekwowania pewnych rzeczy?

xyz

Jedyne co to wypłata w terminie tak jak już ktoś pisał o reszcie nie wspomnę.....tragedia

Ilona
@xyz

w dzisiejszych czasach to i tak duży plus, że płacą na czas... takie realia niestety. Możesz napisać co jest źle? Myślisz, ze szkoda czasu i powinnam szukać pracy gdzie indziej?

@Ilona

Daj sobie spokój z tym pośrednikiem ,ale masz wybór zobacz sama jak jest u niego ,tylko żebyś potem nie żałowała

Aleksander
@xyz

Ale o jaką resztę chodzi? Swoją drogą wypłata w terminie to nie jest żaden plus tylko obowiązek pracodawcy :D Co jest nie tak?

@Aleksander

Wszystko to co piszesz plus nie płacenie podatków ( są płacone śmieszne kwoty a potem pracownicy muszą płacić za niego ) No i składki emerytalne są płacone od najniższej kwoty

Młody

Zapomniałeś napisać że nie płaci za urlopy , kroi na wszystkim

Edi
@Młody

Siema wszystkim mam ofertę pracy w jako spawacz. Pytanie? Co się spawa po ile godzin jakie warunki mieszkaniowe i oczywiście stawka mi proponuję 17e brutto to jakieś 13 netto

Julia
@Młody

jak to nie płaci za urlopy ? idziesz na urlop 26 dni w roku i prawo mówi ze ma ci normalnie za to kase wypłacic a jak nie to zgłaszasz to do PIP ...

@Edi

Człowieku tu ludzie robią od początku firmy i mają po 10,50 to co on ci mówi to jest kłamstwo, ale sam przyjedziesz, i się przekonaj jak to on jest naprawdę

Łucja

Totalnie nic?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie FF Metalltechnik GmbH & Co. KG? Jakie macie spostrzeżenia?

Stary

(usunięte przez administratora) ,co Markowi już się ciepło robi że nie ma ludzi ,że jego pseudo firmę omijają wielkim łukiem

Aleksander
@Stary

Pseudo? Co sugerujesz? Czemu omijają, co takiego się dzieje? Zastanawiam się w czym może być problem.

Firma wystawiła ofertę pracy za 17€ nie więźcie to jest (usunięte przez administratora) właściciel liczy że ktoś przyjedzie i zostanie za marne grosze a on zabiera nasze pieniądze na cz się da ,to co pisali powyżej to jest prawda Nie poleć tego pośrednika pracy

Xxx

Pierw zacznę od plusów wypłata regularnie jest wypłacana i to tyle z plusów Minusy właściciel firmy jest skąpy, podatki płaci jak sobie przypomni ,ubezpieczenie emerytalne to kpina ( sprzątaczka większą będzie miała emeryturę niż fachowiec ciężko pracujący ) dla Pana Marka K. liczy się tylko sztuka aby były z tej osoby godziny a czy to jest alkoholik czy kompletny nieudacznik jest traktowany na równi z ludźmi którzy szanują pracę i chcą robić. Wielu odeszło z powodu niskich stawek ,w tej firmie nie jest płacone za urlop a mówienie że urlop jest wliczony w stawkę to jest wielka ściema . Jeżeli będzie ktoś chciał robić u Pana Marka to niech się go spyta jaką stawkę mu da netto pod żadnym pozorem nie zgadzajcie się na brutto ponieważ i tak was (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FF Metalltechnik GmbH & Co. KG - Werlte

• Jak się pracuje w FF Metalltechnik GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy FF Metalltechnik GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FF Metalltechnik GmbH & Co. KG?

FF Metalltechnik GmbH & Co. KG