Opinie o Dominik Pomogier Introspeed w Radwanice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dominik Pomogier Introspeed. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dominik Pomogier Introspeed o rekrutacji.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Pomogier Introspeed w Radwanice

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Dominik Pomogier Introspeed na stanowisko Kierowca?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Dominik Pomogier Introspeed dla pracy jako Kierowca są dla was satysfakcjonujące?

Jan Nowy wpis

Były pracownik , czekanie na wyplate , tankowanie za swoje itp

Jaś

Witam byłem przyjęty odrazu po rozmowie , samochód służbowy karta paliwowa etc , umowa zlecenie , …. długo się czeka żeby wypłata była … czasem bardzo bardzo bardzo długo ..,

Sylwia
@Jaś

To ile ostatnio musiałeś czekać? Bo widzę przytyki, że są niestety podobno niewypłacalni. Musiałeś może tankować auto za swoje?

Jaś Nowy wpis
@Sylwia

Tak 2 razy za swoje , oddał szybko do paru dni , wypłata ponad 30 dni i dlatego skończyłem te zabawę z taka firma

Radekcipa

Są nie wypłacalni Nie ma wypłat nie ma pieniędzy na paliwo Z poprzednikami opinii się zgodzę Radek to zwykły (usunięte przez administratora) Gubi się w kłamaniu

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Magdalena

Witam. Bardzo proszę o kontakt na nr 532107133 osoby które do dnia dzisiejszego nie otrzymały wynagrodzenia od Pana Radosława. Wiem że jest was wielu , mój mąż także nie dostał do dnia dzisiejszego zaległych pieniędzy. Auto oddane . Pan Radosław obiecywał że pomału spłaci męża (w listopadzie) i do dziś zero odzewu. Telefony wylaczone i brak kasy. Mam nadzieję że jak pójdzie siedzieć za (usunięte przez administratora) to się nauczy nie wykorzystywać ludzi. No chyba że Pani Katarzyna wezmie winę na siebie . Panie Radosławie radzę szybko spłacić wszystkich do końca lutego 2022roku bo na Pana nieszczęście mam bardzo dobrego prawnika w rodzinie i dobrze Panu nie wróży się w przyszłości. Dodam jeszcze że mam sporo dowodów na Pana i paru poszkodowanych . Więc im więcej ludzi się zgłosi tym lepiej. Nie namawiam bo i tak już paru jest a sprawa będzie wygrana A skoro jak pan twierdzi że nie ma kasy to można zawsze sprzedać auto i kupić tańsze i mieć spokojny sen

Marcel

Jestem bardzo zadowolony.

Paul

Świetny pracodawca.

Paweł Wojciechowski

No to tak zaczynając od tego że obiecują góry, mówiąc o najgorszych stronach tej roboty na rozmowie o pracę - to w cale nie są najgorsze strony. Zacznijmy od tego że tną wszystkich na km jak popadnie, auto dostajesz 3 letnie zajechane jakby jeździło 10 lat po budowach, o jakąkolwiek naprawę czy serwis trzeba prosić milion razy, jazda na zajechanych zimówkach całe lato, tarcze hamulcowe zajechane tak że aż widać żeberka z wewnątrz i klocki tartę do zera to jest to co możemy otrzymać do jazdy, co do wypłaty to nie dość że na dystansie miesiąca to jeszcze lekko 2tys km obcięte to żeby dostać jakiekolwiek pieniadze trzeba dzwonić do nich tysiąc razy i za każdym razem cię zbywają że pieniądze już zostały wysłane, najszybciej dostałem wypłatę po lekko 2 tygodniach od terminu wyniosła 1200zl za ponad 14tys km ale oni i tak powiedzą że to SAWA to wyliczyła, także wielkie pozdrowienia - jest to typowa mała dziupla do trzepania kasy więc jak ktoś chce pracować HARYTATYWNIE to serdecznie polecam Panów z Radwanice..

Jan
@Paweł Wojciechowski

Firma super wypłaty 0.25 za km i tak jeszcze potrafią zgubić 2000 km super samochody 250 tys nigdy nie były serwisowane

Jakie są warunki zatrudnienia w Dominik Pomogier Introspeed?

Miro

Poczytać opinie na temat współpracy z tymi firmami i podjąć samemu decyzje ,.., ja nie polecam

Dobiec
@Miro

Panie Mirosławie, trzeba faktycznie sprawdzić samemu, a nie sugerować się komentarzami, które są dodane tylko przez Pana. BK.

@Dobiec

Akurat nie są to tylko moje opinie

Fajnie ze broni Pan brata panie Radoslawie pozdrawiam

Dobiec
@Miro

Akurat bratem Pana Dominika nie jestem, a osobą postronna, która zna sytuacje. Ale dobrze, ze rozgranicza Pan te dwie osoby. Wiedział Pan o sytuacji u Dominika- bądźmy ludźmi. Każdemu może powinąć się noga. fakt dostał Pan wypłatę z opóźnieniem. Został Pan źle potraktowany (tu chodzi mi o przypominanie się o swoje). Ma Pan całkowita racje, ale przypominam bądźmy ludźmi, problemy dopadają każdego z nas. BK

@Dobiec

Nie poruszałem tematu choroby bo uważam ze nie mam prawa się mieszać w sprawy rodzinne , to Pan to porusza i uważam ze usprawiedliwienie to nie bardzo przekona osoby które zostały poszkodowane brakiem wypłat , nieuczciwym rozliczaniem lub poprostu … i te sprawy były dużo przed choroba w rodzinie , pozdrawiam Panie Radoslawie lub skoro Pan nim nie jest uważam ze nie powinien się pan w to mieszać …chyba ze ktoś za to panu płaci ?…

byly

dramatyczne, wlasciciel firmy jezdzi nowa audi, jego Ojciec salonową Skodą 2021 - a pieniazkow jak sie dzwoni po wyplate nie ma. nie polecam, dostajesz BRUDNY samochod i gosc Ci mowi - sory posprzataj sobie. zalosne

Marko
@byly

Dalej mimo takich opinii o firmie znajduje osoby które chcą u nich pracować

Jan

Ktoś ma doświadczenie z ta firma ?

Paveł
@Jan

Niestety żeby dostać wypłatę trzeba wykonać sto telefonów, pieniądze przelane ponad 2 tygodnie po terminie, nie zwracają kosztów totalnie za nic np. za bramki na autostradach gdzie taka była umowa, umowa którą zawarliśmy nigdy nie pojawiła się na mailu gdzie miała zostać wysłana jeszcze tego samego dnia, na 30 dniach jazdy przycięte z 30% kilometrów, auta które wydają ludzia do jazdy mimo że mają 3 lata są strasznie zajechane, o wszystko trzeba się prosić po sto razy nawet o wymianę klocków gdzie to chodzi o bezpieczeństwo nasze i pasażerów, także jest to firma typowo do trzepania kasy nie ważne za jaką cenę. Nie pozdrawiam i nie polecam.

Aleksander
@Paveł

Panie Mirosławie, proszę podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a nie dodawać „tysiące” komentarzy pod fejk kontem. Pan Dominik - tak tu go bronię, miał problemy rodzinne i tez wiem, ze każdy je ma. I pracownika nie powinno to interesować, ale bądźmy ludźmi. Pieniądze otrzymał każdy, faktem jest, ze z opóźnieniem - ale został o tym poinformowany i przeproszony. Pozdrawiam, były klient Pana Dominika. Mimo całego haosu I niedopowiedzeń, nie mogę negatywnie ocenić zaangażowania. Rozumiem w pełni cała sytuacje.

@Aleksander

Ciekawe ze coraz więcej osób podpisuje się ze zarówno introspeed jak i inne klony tej firmy potwierdzają ze są to firmy nierzetelne i nie wypłacają należnych wypłat ludziom którzy u nich pracowali ? To ze pan chwali to już pana prywatna sprawa , jednak ocena jest tylko i wyłącznie pana zdaniem , potwierdzam ze oszukają na kilometrach i nie rozliczają do końca faktur które musiały być płacone przez kierowców ze swoich pieniędzy ( autostrady , stawka za km , ucinanie lub poprostu złe naliczanie km , koszta paliwa , napraw aut etc

M

Prosze zgłaszać do inspekcji pracy i ZUS oraz US , firma ta ma kontrole z inspekcji pracy , udowodnić łatwo ponieważ jak będą sprawdzać to dotrą do firmy z Warszawy i ona będzie musiała udostępnić dane jaki kierowca jeździł pod kodem i dla kogo , Prosze zgłaszać i czekać cierpliwie

Miro

Potwierdzam , nierzetelna i niewypłacalna firma , na km zaniżają, do tej pory chwili nie rozliczone w ałości paragony za autostrady w czerwcu dostałem auto na zajechanych zimowych oponach , musiałem sam zapłacić za zakup nowych opon i wykonać kilkanaście telefonów żeby w końcu w „łaski „ oddali kase , faktura za badania psychotechniczne których wymagają a nie chcą płacić do tej chwili nie rozliczona , nie polecam

Fran
@Miro

Nie pierwszy raz kłopot kierowców z nimi. (usunięte przez administratora) ,jeszcze raz (usunięte przez administratora) Faktury sawa z nimi na bieżąco rozlicza. Po co placic pracownikowi ,jak można mieć nowy wystrój sypialni ,nowe dziary ,nowe audi D a pracownikom kit wciskają ze muszą brać kredyty na wynagrodzenia. trasami was zajadą za marne grosze które wyślą.

@Fran

Proponuje zebrać się razem i Panów z Radwanic i innego z Zagania,Zar pana Michała podać do sądu i gdziekolwiek można

M

Może zebrać się razem i zgłosić do właściwych instytucji ?zgodnie z prawem rozliczyć firmę ?

Paveł

Firma nie rzetelną ani nie wypłacalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Pomogier Introspeed - Radwanice

• Jak się pracuje w Dominik Pomogier Introspeed?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Pomogier Introspeed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Pomogier Introspeed?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominik Pomogier Introspeed?

Kandydaci do pracy w Dominik Pomogier Introspeed napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominik Pomogier Introspeed
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zbigniewa Herberta 35 lok. 1
    55-010 Radwanice