Opinie o Animar Krzysztof Godlewski w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Animar Krzysztof Godlewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Animar Krzysztof Godlewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animar Krzysztof Godlewski w Jaworzno

Wanda Nowy wpis

Widzę, że opinie są dość sprzeczne. Ciężko jest jakiś ogólny obraz firmy z tego co piszecie wyciągnąć. Trochę komentarzy na temat niskiej wypłaty, ale też niektórzy mówią, że taka jak na umowie. Jakie wynagrodzenie jest proponowane na początek? Może da się jakoś ogarnąć podwyżkę i jeśli tak to po jakim czasie?

Nick Nowy wpis
@Wanda

Z tego co slyszalem to raczej nie beda juz przyjmowac ale wszystko soe moze zdazyc. Ja jako jeden z niewielu ktory chce pracowac nie narzekam ani na warunki ani na wysokosc wynagrodzenia. Mam to co ustalilem. Spoznienia ostatnio sa. Ale wszystko wyplacone.

Pracownik Nowy wpis
@Wanda

Nie polecam , znajdziesz lepsza pracę Umowa też pic na wodę , fakt koniec końców zawsze jest wypłata ale nie na czas i nigdy nie wiesz kiedy ja dostaniesz

Nie ważne Nowy wpis

Brak szacunku dla pracowników. Brak przestrzegania kodeksu pracy . Brak terminowych wypłat . Brak umiejętności współpracy z ludźmi. Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą, patrzą tylko na swoje dobro innych mają gdzieś. Niekompetentne szefostwo, zamknijcie ten cyrk bo się do tego nie nadajecie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Animar Krzysztof Godlewski?

***** ***

Wszystkie. Ciekawa praca. Wiele sie można nauczyć. :]

Diffside

Zgadzam się ta robota to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i wyzyskiwanie. Kuba daj kontakt do siebie to ci podpowiem co zrobić. Uważajcie ludzie na tą firmę i na wielkiego pracodawcę z bmw który nazywa się Dawid alkus taki ze głową boli, na kasę robi w (usunięte przez administratora)

Dawid
@Diffside

Jestem ciekaw czemu piszecie po przez jakieś dziwne nicki . Do tego bzdury jakich mało. Masz coś do mnie napisz imię. A osoby które zrobiłem żekomo na kasę jakoś nie dzwonią. Czy każdy z was uważa ze przyjdzie do pracy i dostanie kasę za siedzenie i obijanie się?? Kazdy mądry. Otwórz jeden z drugim firme zobacz jak to jest użerać się z takimi ludźmi . Wszyscy by chcieli miliony zarabiać a do porządku nie umie wkrętarki trzymać . A o poziomicy nie wspomnę. Jeszcze na rozmowie jaki to fachura z niego a na wyjeździe się okazuje . Macie fantazje naprawdę. Żebyście chociaż prawdę pisali .

@Diffside

Szkoda ze jesteś w błędzie Diffside. Co o kasę chodzi to nikogo na kasę nie robi . A dotego firma jest spoko tylko tacy ludzie jak Ty przychodzą do nas i opinie psują. Jesteś pewno sam tym alkusem co cie z mieszkania wywalili za pozadek jaki miałeś i w dodatku wiecznie na bani . Szkoda mi tylko wszystkich ludzi co pracują w Animar bo przez takiego barana muszą się wstydzić. Gdyby nie Dawid to byście pod mostem spali . A teraz jeszcze narzekacie i mu (usunięte przez administratora) opinie dajecie . Bo co bo goni do roboty . Gdyby nie on to byście siedzieli i w kulki grali . Niech każdy z was się przyzna co robicie jak nie ma Dawida albo Krzycha na budowie . Jest jakiś odważny??? Co się dzieje na hotelach powie ktoś?? Spojż na siebie a potem oceniaj . To co napisałeś jest nieprawda . Firma jest ok .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Animar Krzysztof Godlewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Anonimowy

Ciekawe ilu z tych co pracowali w Animar do tej pory przerobili firm i oczernili następnych. Szkoda ze opinie dajecie oczerniacie a za półroku dzwonicie i chcecie wracać do firmy . A najlepsze że to wy żeście wystawili do wiatru Krzycha i Dawida nie mówiąc nic wcześniej tylko jak szczury uciekli w kanał bez kontaktu . A potem pretensje macie ????????????????????.

Zibi

Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego dajecie negatywne opinie i źle gadacie o firmie . Dawid z Krzychem nie robią problemu z zaliczkami wypłaty wypłacane na czas regularnie . Pracuje w firmie dwa lat jeszcze się nie zdarzyło aby był problem z wypłatami. Przychodzicie do pracy zgadzacie się pracować za stawki jakie macie . Do tego praktycznie żaden z was nie ma pojęcia o tym co robimy . Oni we dwóch ciągną całe roboty a wy jak hieny siedzicie i sciemiacie ze pracowaliście przy oknach . Sami sobie opinie wyrabiacie dodając takie komentarze. Sami dobrze wiemy jak jest . Sami pijecie po pracy ile w lezie aż co niektórych z mieszkania wyzucaja i wstyd na całego. Co chwilę problem z mieszkaniami bo pozadek jaki zostawiacie to szkoda słów. Ja złego słowa nie mogę powiedzieć chłopaki się starają żeby było wszystko ok. Tylko co niektórzy są niereformowalni . Róbcie swoje a nie oczerniajcie ludzi którzy są wporzadku .

Dawid.

JAKUB KAMIL CZY JEDEN BÓG WIE KTO DODAWAŁ OPINIE NA MÓJ TEMAT. SZKODA ŻE TWOJA OPINIA NA MÓJ TEMAT JEST BEZPODSTAWNA. JAK DAWAŁEM CI ZALICZKI I WYPŁATY W TERMINIE TO NIE PRZESZKADZAŁO CI ZE JESTEM PRZYSZYWANYM PRACODAWCA. A Z POLEWANIEM W PRACY I OGÓLNIE TO POCISNOLEŚ KIT ŁADNY. ALE CÓŻ ZAWSZE JEST DOBRZE JAK WYZYSKUJE SIĘ FIRMĘ I OKRADA. SZKODA ŻE NIE PODAŁEŚ SWEGO PRAWDZIWEGO IMIENIA. BARDZO CHĘTNIE BYM OPISAŁ TWĄ PRACĘ UMIEJĘTNOŚCI I TO JAK NA ROZMOWIE UWAŻAŁEŚ SIĘ ZA MEGA FACHOWCA. SZKODA ŻE TYLKO FIRMY I PRACODAWCOW MOŻNA OCZERNIAĆ I PISAĆ BZDURY NA ICH TEMAT. CHĘTNIE BYM WYSTAWIŁ OPINIE NA TEMAT NIEKTÓRYCH BYŁYCH PRACOWNIKÓW

Kuba
@Dawid.

A gdzie napisałem Ze podlewasz w pracy?? "Cytat ALE CÓŻ ZAWSZE JEST DOBRZE JAK WYZYSKUJE SIĘ FIRMĘ I OKRADA" Jakie umowy dajesz?? Kto kogo okrada. A przyszywany bo nie przypominam sobie abyś widniał jako właściciel lub współwłaściciel.

Kakao

Dokładnie zgadzam się z Szefem współpracuje z firmą 6 miesięcy to jakieś brednie wyssane z palca.

Kuba

Ciekawa praca, czasem ciężka. Dużo picia i częste podlewanie przez przyszywanego drugiego pracodawcę Dawida. Później śpi na robocie a pracownicy pracują bez jakiegokolwiek pomysłu na robotę.. (usunięte przez administratora) Szkoda bo tylko psuje opinię firmy. Nie polecam chyba że ktoś lubi wypić

Zostaw merytoryczną opinię o Animar Krzysztof Godlewski - Jaworzno

• Jak się pracuje w Animar Krzysztof Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Animar Krzysztof Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animar Krzysztof Godlewski?

Animar Krzysztof Godlewski
  • Melchiora Wańkowicza 17