Opinie o NXT START w Ossendrecht

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ENGNR. Technical BV. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENGNR. Technical BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENGNR. Technical BV w Ossendrecht

MJ23

Pan z biura miły i cierpliwy. Jeżeli mówisz po angielsku tak, żeby swobodnie się dogadać to nie będzie żadnego problemu. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości dot. miejsca pracy, tego co będę miał robić, kwatery, wynagrodzenia. Pierwsze wrażenie bardzo dobre.

stark
@MJ23

Potwierdzam, pracuję od początku roku i póki co wszystko na plus. Naprawdę rzadko spotyka się tak pomocne osoby z biura, które wszystko cierpliwie potrafią wyjaśnić.

Majkel
@stark

Ja akurat rozmawiałem z Panią i też nie mam nic do zarzucenia. Wyjaśniła moje wszelkie wątpliwości co do oferty.

pot
@MJ23

To rozmowa w końcu po polsku czy angielsku? Bo jedni gadali tak a jedni tak. Wolałbym po polsku.

El
@pot

Ja miałem po polsku

cnc

Halo czy programiści cnc mogą coś powiedzieć o pracy przez ENGNR? Jak warunki? Widziałem ogłoszenie.

pytanie o engnr

Jak rozmowy z biurem, da się normalnie dogadać w kwestiach wolnego i zleceń, cyz raczej ciężko??

Olaf
@pytanie o engnr

Ale w jakim sensie się dogadać? Jak chcesz wolne, to możesz powiedzieć odpowiednio wcześniej, o zleceniu wiedziałem wszystko przed wyjazdem do Niderlandów

Antoni

Bardzo profesjonalna firma, duży szacunek do pracowników, kultura tak powinno być!! pozdrawiam serdecznie

miks
@Antoni

Dodatkowo można zadzwonić z problemem i jeżeli oczywiście jest to związane z pracą, to pomagają

kaps
@Antoni

dodam jeszcze, że w przeciwieństwie do wielu innych zagranicznych agencji nie wywyższają się i traktują Cię z szacunkiem a nie jak...

Mechanik Samochodowy

rozmowa na poziomie, z Panią Polką. Udzielone wszystkie szczegółowe informacje o stanowisko i firmie w której miałbym pracować. jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję że dostanę pracę.

prawo jazdy, samochód, czy mówię po angielsku, jakie mam doświadczenie i jakie auta miałem okazję naprawiać w swojej pracy

Uki

Ale w jakim sensie 0 zainteresowania? Ja normalnie jak czegoś chcę do nich dzwonię i zawsze odbierają. Jestem ciekawy, co masz na myśli.

I

Jak wygląda u nich zakwaterowanie? Dodatkowo płatne, w cenie czy musisz znaleźć sobie samemu i nie pomagają?

G.P.
@I

Ja mialem na zleceniu oplacone, ale nie wiem czy to jest regula. Generalnie wszystko ladne i zadbane, na plus

mas
@G.P.

U mnie to samo, w miarę ładnie i czysto, wielkich wymagań nie miałem

CE

Pracuję jako kierowca C+E, od początku chciałem wyjechać do Holandii ze względu na kraj, więc w stosunku do niego samego moze nie jestem bezstronny, ale co moge powiedzieć to agencja wywiązuje sie póki co ze wszystkich zobowiązań. Nie miałem ani jednego opóźnienia w wypłacie, kwoty też się zgadzały. Zakwaterowanie okej..

brego

Wiadomo, że nie jest idealnie ale o przycinaniu kasy, to szczerze słyszę pierwszy raz. Sam dostałem już kilkanaście wypłat i z żadną nie miałem nigdy problemów ani jeżeli chodzi o termin ani niczego nigdy nie brakowało do tego, na co się umawialiśmy.

Małgorzata
@brego

Hej @brego, mam prośbę: napisz na jakie benefity może liczyć pracownik niskiego szczebla w ENGNR. Czy mają "dobry socjal"? Co wchodzi w jego skład?

PLK
@Małgorzata

Ciężko to chyba przełożyć na nasze realia, jak to jest praca w Holandii......

KS

Nie no serio idealnie to nigdzie nie jest i nie ma co wybielać, ale pierwsze słyszę że w ENGNR są problemy z kasą.. coś mi nie pasuje.

M. z Kalisza

Póki co miałem rozmowę na cieślę szalunkowego. Wszystko przebiegło okej, w przyszłym tygodniu wyjazd.

Wian
@M. z Kalisza

cześć możesz powiedzieć coś nt pracy, kasy i zakwaterowania?

porki
@Wian

w moim przypadku kwatera opłacona przez nich, warunki bardzo przyzwoite, naprawde porządnie. Jeżeli chodzi o kasę, to wszystko zgadza się z tym co było na umowie i w ogł. Nie wiem w jakim zawodzie chcesz robić więc kwoty Ci nie powiem, wiem tylko ile zarabia tu cieśla

Covid

Jak wygląda sytuacja w koronawirusie? Można przez nich jechać?

Piotrek
@Covid

Oczywiście, że możesz, ludzie piszą poniżej, że normalnie wyjeżdżają. Robię przez nich już od jakiś 3 miesięcy i póki co korona mi nie przeszkodziła, wszystko jest jak powinno być

wyjazd
@Piotrek

prowadzą rekrutację, wszystko działa normalnie - wyjeżdżam do nich w przyszłym tygodniu

kasa

Jak tam z zaliczkami? Dają czy nie chcą? I czy wypłaty raz w msc czy co tydzien

sp

mają oferty dla spawacza na poświętach? Angielski komunikatywny

Doświadczony w pracy

pracowałem przez nich pół roku temu, współpraca naprawdę przyjemna. Miałem pecha bo trafiłem po prostu na średnich współlokatorów ale poradzilismy sobie wspólnie z firmą z tym problemem. Od siebie polecam, mimo iż zjechałem juz do PL z powodów rodzinnych.

@Doświadczony w pracy

Na jakim stanowisku i ile przez nich pracowałeś?????

Pytający

Ktos cos o pracy jako spawacz? Warto jechac?

mus
@Pytający

Warto warto, pracuję juz od 3 miechów i póki co wszystko elegancko. Kasa, kwatera i robota. Jedna z lepszych firm z jakimi wyjezdżałem przez ostatnie lata.

kuku
@mus

a duze maja zlecenia? czy raczej male firmy. Pozdriawiam i dziekuje za informacje

ciekawy

w jakim regionie Holandii oferują pracę? trzeba mieć prawko i auto?

Mikołaj
@ciekawy

standardowo, najczęściej prawko i samochód ale możesz próbować bez może akurat. Z tych ofert, które mi przedstawiono to praca głównie na południu.

nowy rok
@Mikołaj

a jak z robota na nowy rok? Da rade cos zalatwic?

majkel
@nowy rok

zadzwoń i zapytaj, nikt tutaj nie napisze pewnie konkretnej oferty. Są w porządku, więc wszystko wytłumaczą.

wariat

Wiecie czy biuro działa normalnie od 4.01? Czy jakoś później?

Aleks
@wariat

Gadałem z nimi wczoraj normalnie juz działają więc śmiało dzwoń

kandydat

Jak z zakwaterowaniem??? Znajdują czy trzeba szukać na własną rękę???

Ananas
@kandydat

znajdują i organizują, więc to przynajmniej masz z głowy. Jak na to czego nasłuchałem się o mieszkaniach w Holandii trafiłem bardzo dobrze. Mam wszystko co najpotrzebniejsze, warunki są naprawdę spoko.

BENZ

Rozmowa telefoniczna, podczas której weryfikują znajomość angielskiego i pytają o doświadczenie i umiejętności na plus. W przyszłym tyg zaczynam więc dam znać co i jak.

murka
@BENZ

I jak, dojechałeś już???

BENZ
@murka

Dojechałem, póki co wszystko pokrywa się z tym co zapewniali przez telefon. Trafiłem na dobry projekt i fajnych ludzi w pracy. Będę informował na bieżąco, jeżeli coś się zmieni ale jestem dobrej myśli.

Rafal222

rzetelna firma, dobre projekt

ks

Jakie mają obecnie oferty?

Zostaw merytoryczną opinię o ENGNR. Technical BV - Ossendrecht

• Jak się pracuje w ENGNR. Technical BV?

Zobacz opinie na temat firmy ENGNR. Technical BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENGNR. Technical BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENGNR. Technical BV?

Kandydaci do pracy w ENGNR. Technical BV napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENGNR. Technical BV