Opinie o World Of Asia Sp. z o.o. w Wieruchów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy World Of Asia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie World Of Asia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o World Of Asia Sp. z o.o. w Wieruchów

Roma Nowy wpis

Kiedyś w ogłoszeniu dla kierowcy kat B było napisane, że można było zarobić do 5 500 zł przy czym oferowano elastyczny grafik i jakieś premie wynikowe. Czy te warunki do dziś są opcjonalne? Jeśli tak to ile mniej więcej udaje się w tym roku wyjeździć?

Lubliniak Nowy wpis

Rządzi tam trójka drombo, która niema pojęcia o zarządzaniu firmą

A opowiesz mi o tej znakomitości cos więcej? podkreślacie ze nie ma socjalu, ale co z jakimś podstawowym? Jakaś opieka medyczna? Ubezpieczenie?

Nikt

Hej Jak obecnie wygląda tam praca jako kierowca? Jak wyjeżdżacie do Gdańska lub gdzieś dalej o godz.9 lub później to na którą wracacie? Jakie są realne zarobki?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie World Of Asia Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jakie godziny pracy obowiązują w World Of Asia Sp. z o.o.?

Czy pracodawca World Of Asia Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie, na początku obiecuje złote góry a pozniej będziesz wykorzystywany.....np.masz na 9 a zadzwoni do Ciebie pseudo kierowniczek i powie żebyś wcześniej pojechał po rybę itd ....

ARTUR

Strasznie zimno...

@ARTUR

w sensie, że w pracy? a ile stopni i który dział? nie zgłaszałeś tego jeszcze? ciekawa jestem co by powiedzieli

ARTUR
@Aleksandra

Komu mam zgłaszać?Przecież wszyscy o tym wiedzą.Nie wiem ile stopni,termometru brak.

tak tak
@ARTUR

Ja myślę,że zmyślasz a Darek swoim lenistwem zawraca (usunięte przez administratora)

@tak tak

Od Darka to się odwal (usunięte przez administratora)

TAK TAK

DO KONKLUZJI...

@TAK TAK

Jesteście warci razem tyle co i nic ????????razem ze swoim braciszkiem ...wykorzystujecie ludzi a Twój braciszek to boi się własnego cienia i nie płaci zusu za pracowników

TAK TAK

TYLE SAMO CO I TY

Pracownik Roku

Tak wszystko co piszecie to prawda. Gdy się zatrudniałem do tej Firmy NIC mi nie mówili o PREMII i do tej pory jej nie mam ,to skandal Kolejna rzecz to zdarzyło mi się pożyczyć od firmy samochód by przewieść materiały podczas remontu mieszkania i pomóc znajomym przewieść jakieś rzeczy ,a ONI powiedzieli że w ramach tego trzeba zatankować auto – jak śmieli .A to wykorzystywanie ludzi , mam jeździć Busem 110 km /h jaki to ma sens przez to na każde przejechane 100 km tracę 10 minut i zużywam tylko 3-4 litry paliwa mniej , jak bym jechał z normalna prędkością 130-140 km/h .Szkoda mi tych wszystkich osób które pracują ze mną w firmie i muszą się męczyć już tyle lat . Przy takim zarządzaniu to na pewno już nie otworzą 3 oddziału , a przecież Covid który jest od dwóch lat i obecna Wojna daje im takie możliwości ogromnego rozwoju . Jeszcze ta niestabilność finansowa normalnie pensja miała przychodzić 10 każdego miesiąca ,a czasami jest 8,9 dnia danego miesiąca na to też się nie umawiałem 10 to 10 . A z tymi nadgodzinami tak rzeczywiście często w miesiącu nie wyrabiam całego etatu ,a oni mi za to płaca to chore jak tak można . Dlatego podjąłem decyzję że wrócę na taksówkę – kurde tylko ta konkurencja Ubera i Bolta mnie przeraża trzeba będzie dużo jeździć no to może nie . No to wstąpię do Obrony Terytorialnej , ale jeszcze będę musiał jechać zabezpieczać granice lub ludziom pomagać . Najlepiej zostanę politykiem oni nic nie robią i mówią różne dziwne rzeczy , a ludzie i tak im wierzą . Więc zakładam partię WSZTKIEMU WINNA WoA – w najbliższym czasie podam adres pod którym zaczynam zbierać chętnych do przyłączenia się bo widzę ,że paru chętnych się tu znajdzie. A jak by ktoś nie mógł się wstawić by podpisać listę bo nie chcą mu dać wolnego w pracy znam dobrego lekarz ,daje zwolnienia od ręki .

@Pracownik Roku

Żal mi ciebie misiaczku....jestes prosty ...nawet nie wiesz gdzie pracuje a piszesz głupoty ...po drugie jak się dowiedziałeś że nie możesz mnie zwolnić bo wstąpiłem do WOT to co zrobiłeś ? Posunąłes mi wypowiedzenie że mam się sam zwolnić bo inaczej będę zapierdalal za miskę ryżu....spokojnie wszystko jest nagrane ....pseudo właścicielu, który tonie w długach i boi się własnego cienia, który każe wszystkim kłamać że nie jesteś właścicielem a i tak wszyscy wiedza że to ty pociagasz za sznurki a bracia są tylko właścicielami na papierze

@Pracownik Roku

Tak, Michaś. Wszystko co obiecywałeś to nieprawda. Nikt nie wierzy już w twoje tęczowe baśnie. Napewno masz tam tak cudownie, że ludzie zwalniają się przez twoją dobroć i zaradność firmy. Zejdź na ziemię i zacznij używać mózgu albo idź na długie zwolnienie jeżeli masz tak dobrego lekarza.

Sławek
@Pracownik Roku

Super firma, Super zarobki! Po rozmowie z Panem Michałem,dostałem zapewnienie o zarobkach w granicach 3500-3800 Netto. Fajnie, po przepracowanym miesiącu,biegnę 12go do bankomatu a tu ZONK dwa przelewy w suuumie na 3300pln, ups pewnie się pomylili, na pewno zaraz to wyjaśnię...No niestety musiałem coś źle usłyszeć od Pana Michała. Hmmmm, co tu zrobić? WIEM wspominał coś o premii za czysty samochód, pojadę rano na BP i go pięknie wysprzątam na swój koszt aby lśniła moja biała strzała na Świerkowej jak światełko betlejemskie przez cały miesiąc. Jest!!! Mamy to!!! Ślni i pachnie jak nowy! Next month biegnę pod bankomat, to był piękny słoneczny dzień, czułem że to jest mój czas... Byłem spocony z podniecenia, wyobrażałem sobie te zakupy w Arkadii z plikiem obiecanych banknotów i kończoną ten wspaniały dzień kolację w Bierhalle. WTF!!! Co to? 3150 przy 193 godzinach pracy z premią??? Coś się pomylili muszę to wyjaśnić. -Szefie pensja się nie zgadza coś nie doliczone, czy coś zrobiłem nie tak? -Nie wszystko w porządku, mi się wszystko zgadza. -No ale premia,dopłata za trasy i może coś więcej za te godziny? -Ja premii nie obiecywałem, godzin to nawet na etat zabrakło a trasy się zgadzają. Cóż znowu coś źle usłyszałem ale wytrzymam !!! Będę jak Ajaks z Iliady!!! Będę najlepszy w imię WoA, żadne moje niedosłyszenia nie zniszczą mojej kariery!!!

Co? 8,9 ? Kiedy?

@Pracownik Roku

Zal mi ciebie Michałku ....pseudo szefie który boisz się własnego cienia a jak pytają się o ciebie po twoim śmietnikiem to każesz kłamać że ciebie nie ma, i że nie jesteś szefem tylko twoi bracia....nie płacisz ZUSU i oszukujesz ludzi ...wafelku

Kazimierz
@Darek

Chciałem się tu dowiedzieć, czy obecnie przyjmują? Bo kilka m-cy temu wystawiono ogłoszenie na kierowcę za 5000-5500 zł brutto ...a tymczasem ostra krytyka właściciela. Skąd wiesz, że firma nie odprowadza ZUS-u i jak tu w końcu jest z wypłacalnością i terminowością wypłat?

Karwowski
@Kazimierz

Chcesz zasuwać 200 godzin za 3500 i dostać premię uznaniową za czyste auto 200?To idź.

@Kazimierz

Wiem że nie płacił zusu bo patrzyłem na koncie, do tego pytałem się Bartka w biurze, pseudo specjalisty od kadr który na niczym się nie zna i nic nie może powiedz bo boi się Michałka..nawet nie wie jak wyliczyć urlop i nie wiedział że wojsko też się wlicza do wyliczenia urlopu

@Darek

a to ile ten Pan na tym stanowisku pracuje, e takich rzeczy by nie wiedział? i ile osób w sumie jest tu w biurze oraz czym się jeszcze zajmują jeśli można spytać?

World Of Asia Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

B

B

Szef

Któremu się nudzi? Masz wafelku jakieś złe dni?

Szef

Tak,Tak ,cytujesz Jasia Kapelę? Skontroluj sobie główkę! Miłej spokojnej niedzieli, wafelku.

Marionetka Michasia

Robimy zakłady kiedy się zamknie ten "biznes"?

Jakie są warunki zatrudnienia w World Of Asia Sp. z o.o.?

Chłopie nie idź do tej firmy... stracony czas, rejestracja oczywiście najniższa, ale będą Ci obiecywali że będzie na całość. Maja braki w ludziach i to duze bo każdy, który się na nich pozna to ucieka a co wiąże się z tym będziesz jeździł w trasę codziennie od rana do nocy. Kierowniczek z pod Lublina z którym nie da się współpracować nie wspomnę o bezczelnym właścicielu Michałku. Nie pchaj się do tej firmy bo będziesz tego bardzo żałował.

Aleksandra

Słabo to brzmi a tak z ciekawości tylko ja wynagradzanie jest to ponadprogramowe jeżdżenie, o którym wspominasz?

@Aleksandra

Jeżdżenie codziennie w trasy po 12 lub więcej godzin w dodatku przeładowanymi samochodami..(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Czy sposób wynagradzania za to jeżdżenie ukrył się w tej treści? :( Bo samo jeżdżenie tyle godzin tym przeładowanym autem nie brzmi najlepiej

Grey

Żal mi was wafelki.Dobrze mi się tu pracuje. Skąd takie opinie? Piękne warunki pracy i szacunek do pracownika są tu priorytetem!

@Grey

A rzetelne wynagradzanie?

Grey
@Aleksandra

Zależy co masz na myśli.

@Grey

No jak to co? Wysokie i zadowalające zarobki. ;)

(usunięte przez administratora) brak szacunku (usunięte przez administratora)zero premii czy nadgodzin, na porządku dziennym jest potrącanie pracownikowi za zużyte paliwo czy jakieś uszkodzenie towaru w transporcie,(usunięte przez administratora)po za tym praca po 15h dziennie to standard

Kamila
@12345

Czyli są te nadgodziny czy nie ma? Bo raz piszesz że 15h to standard a raz że zero nadgodzin. :D czy po prostu w umowie masz że 15h?

Aleksandra

A to akurat niezbyt pocieszające. A na który rok swojej pracy tutaj zatwierdzasz to?

Marco

Ja jako jeszcze pracownik tej "firmy" chciałem przekazać przyszłym pracownikom, że takiego chamstwa nigdy nie doznałem! (usunięte przez administratora)każą jeździć na oszczędność paliwa max 110km/h dokładając coraz więcej punktów i nie płacąc więcej za dodaną pracę. Podnoszą głos na pracownika i poniżają go przy innych. Szkoda ,że wcześniej nie znalazłem tej strony i nie zapoznałem się z opiniami . (usunięte przez administratora) P.s. U magazynierów rzeczywiście brak higieny!

Łysy borciuch
@Marco

I co Misiu? Kolejny Gargamel się sprzeciwia? Może czas zacząć spłacać długi i zrobić rachunek sumienia?

@Marco

To co z tymi magazynami nietak nie tak?Mają problem z myciem się, czy jak?

@Marek

I to tutaj największy problem z tej opinii?xd Chociaż fakt faktem higiena ważna sprawa. Tu prysznica w socjalu nie uraczysz czy może jednak?

MARSZCZYFRED

Delikatnie mówiąc, lipa. Praca w zimnie bez dodatków za niską temperaturę . Od magazynierów brzydko pachnie a do tego uważają się za PANÓW.

Bogdan
@MARSZCZYFRED

Ale nie dostajecie żadnych dodatków okresowych czy w ogóle nie oferują dodatków, premii? Jeśli magazynier cały dzień pracuje, to czego oczekiwać :D A tak poza tym, to jak z kasą stoicie? Najniższa czy jednak te kilka stówek więcej?

MARSZCZYFRED
@Bogdan

Dadzą Ci dodatki, raczej Ci zabiorą. Nie licz na żadne premie, premie to BAJKI

A jak jest z płacą? Legalnie czy pod stołem? Płacą tyle na ile się umawiają czy ściema i uniki?

@Kandydat

Na początku umowa zlecenie, potem umowa o pracę z różnymi "inblancowymi" numerkami. Umowy są dwie jedna umowa o praca druga umowa zlecenie. Pieniądze rączek na czas ale czasami się "mylą" z wyłączeniem wypłaty o który trzeba się upomnieć. Ale trzeba przyznać, że wyplacalni są i płacą to co się należy. Trzeba uważać na wyliczanie urlopów bo z tym kombinują ale o tym może Ci dokładnie opowiedzieć kierownik magazynu bo kiedyś się żalił wszystkim, że położyli mu jakiś papier do podpisania on nieświadomie to podpisał i stracił jakiś pieniądz. Daj znać o jakie stanowisko się ubiegasz to będziemy Ci mogli więcej odpowiedzieć co i jak.

Deflorator
@Kandydat

Wielki sensei misio ci odpowie na wszelkie pytania napewno cię w konia nie zrobi ????

Sikor
@Kandydat

Koniecznie umowa od samego wejścia do firmy bo potem kombinują i nie chcą płacić za dni szkolenia odliczają to od wypłaty!

@Piotr

Na razie tylko rozważam... Kierowca

Rafalala
@Kandydat

Więcej jak rok nie wytrzymasz, tylko desperacji pracują tam dłużej.

@Kandydat

Spróbować możesz. Kto pracował w WOA, ten w cyrku się nie śmieje.

Bogdan
@Sikor

Czyli od samego początku warto się upomnieć o umowę? Ale to i tak przecież zlecenie? Jak odliczają, przecież to powinno wliczać się w czas pracy? Ciekawe ile odchodzi, pewnie z kilka stów ...

Czy ta firma jest stabilna, czy pracownicy są szanowani?

Hallo

Łysy Kucharz jeżeli nie czujesz się szanowany lub nie czułeś się szanowany to czemu nie powiedziałeś tego szefostwu wprost tylko wylewasz swoje żale tutaj?

Janek

Brawo!!!

Bokser 321start

Niestety firma nie jest stabilna ponieważ dostajesz wypowiedzenie z dnia na dzień przykładowo za to że za długo schodzi ci się w trasie pomimo tego że pierwszy raz jedziesz w tą trasę. Czyli odpowiadając na drugą część Twojego pytania: pracownicy nie są szanowani. Jako kierowca nie jesteś w stanie zaplanować sobie dnia. Raz masz trase na Poznań 15 godzin a raz czekasz na odbiory ryby po dwie godziny w Warszawie. Jeśli macie możliwość to omijajcie en (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

young

ci co zle pisza pisza prawde. to piwinno ci wystarczyc

Maciej

Wszyscy co źle piszecie, jesteście źli!!!

young
@Maciej

dobrze ze ty jestes dobry

Obecny

A mi się podoba ???? zarobki odpowiednie, wolne weekendy i święta, wesoła atmosfera. Do pracy się przychodzi pracować a nie narzekać. Negatywne komentarze piszą osoby/a, leniwe i bez ambicji. Wesołego Alleluja!

Obecny

Same pozytywne osoby :) w przeciwieństwie do tych negatywnie nastawionych, którym kolejny raz w życiu nie wyszło, by swoje żale wylewać w Internecie i swoje lenistwo usprawiedliwiać tworzeniem czarnego PRu dobrze prosperującej firmie. Powodzenia Leniu bez perspektyw, dalej się nakręcaj :)

@Obecny

Jakie płace i kombinacje przy umowach, tacy pracownicy!!!

Klakier

Ktoś jeszcze pracuje u tej Trójki Drombo poza śliskim kierownikiem?

SushiMaster

Jakie wy jesteście mośki,oczerniając tak wspaniałą firmę l!!!

Gruby Lolek
@SushiMaster

Do "wspaniałej firmy" to jej daleeeeeeeko a tak naprawdę to status wspaniałej firmy jest dla tego czegoś nieosiągalny i nigdy nie będzie bo podstawa to szacunek do Pracowników i właściwie zarządzanie a tego nie ma nie było i nie będzie.

@Gruby Lolek

To jest praca moich marzeń,nigdy tak nie byłem miło przyjęty. Uwielbiam tych ludzi A w szczególności Michała i Bartka!

SushiMaster

Dobra wafelku, napisz kto to pisze... Marcin, Darek czy może Tomeczek? Śmieszni jesteście że swoim miałczeniem :)

Gruby Lolek
@SushiMaster

Wyczuwam ironię ale fakt faktem moja praca marzeń to nie była może Tobie się poszczęści jak będziesz posłuszny powodzenia

@SushiMaster

(usunięte przez administratora). Może Państwu się wydaje, że są to pomówienia jak słyszycie miałczenie Mikołajczyka z prośbą o usuniecie bo on taki biedny i niewinny. Prawda jest taka - nie jest do dobra firma, oczywiście były i miłe MOMENTY ale tylko momenty. Pracownicy nie są szanowani, kierowcy traktowani jak najgorszy sort ludzi. Oszczędzanie na wszystkim i na wszystkich. Spróbuj powiedzieć że coś Ci się nie podoba albo poprosić o podwyżkę i odrazu wylatujesz. Mikołajczyk nie udawaj świętoszka bo wiele osób zawiodłeś nigdy nie słuchasz ludzi masz swoje mądrości i przyklejony do twarzy głupi i cwaniacki uśmieszek. Jesteś tylko wielkim Panem w swoim świecie i ludzie którzy jeszcze nie uciekli ze Świerkowej przyjdzie czas że przejrzą na oczy z kim mają do czynienia. Nie pozdrawiam.

Skończ już ten bełkot!!!

@Sushi Master

Dlaczego? Prawda boli?

@Cinek

Do cyrku idź, małpy tresować!!!

@Sushi Master

O widzę że masz w tym doświadczenie hahaha

Cinek

Nudny jesteś z tym uciszaniem i tak większość już wie co z Ciebie za...

Za?

Bodzio
@SushiMaster

Sam jesteś mosiek. ...to świadczy o tobie misiaczku jakie masz poszanowanie do pracowników i jakibjes (usunięte przez administratora) w tej śmiesznej firmie...ale ukrywaj się dalej bo to ci wychodzi najlepiej, napewno nie kierowanie firma bo o tym to ty nie masz pojecia

@Bodzio

Twoja paplanina mnie rozwala! Kim ty jesteś robaczku?

Rudy Andrzej

Ach... Chłopcy przestańcie!!! Bo będę musiał powiedzieć Panu!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o World Of Asia Sp. z o.o. - Wieruchów

• Jak się pracuje w World Of Asia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy World Of Asia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w World Of Asia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

World Of Asia Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Świerkowa 42
    05-850 Wieruchów