Opinie o ostrovit.com/ - Fitness Trading Robert Szulborski w Zambrów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ostrovit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ostrovit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrovit Sp. z o.o. w Zambrów

Nie polecam firmy ze względu na to, że traktują pracowników jak zabawki które pracują ledwo tydzień lub dwa i wywalają pod głupimi pretekstami. Nie jestem tutaj akurat sama bo dwóch moich znajomych właśnie tak potraktowano. Nie da się nikomu polecić tej firmy przez to jak podchodzą do nowych osób które nigdy nie miały z tym styczności, kierowniczka i brygadziści mają w (usunięte przez administratora)to żeby czego kolwiek nauczyć, więc zostajesz w (usunięte przez administratora)i musisz radzić sobie sam, a później wielka spruta, że nic nie umiesz albo nie ogarniasz. Krótko mówiąc chore i żałosne. A jeśli chodzi o co po nie których pracowników to brak słów, lepiej się nie wypowiadać.

@@Były pracownik

Droga Pani, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, bowiem każda wystawiona ocena jest dla nas ważna, nawet jeśli nie należy do pozytywnych. Odnosząc się bezpośrednio do treści zawartych w powyższej opinii, chcielibyśmy krótko wypowiedzieć się na temat procesu wdrażania oraz przyuczania nowo zatrudnionej osoby. Każdy kandydat zgłaszający chęć podjęcia pracy w naszej firmie przechodzi proces rekrutacji, podczas którego zostają przekazane odpowiednie informacje na temat potencjalnego stanowiska pracy, obowiązków oraz wymagań jakie powinien spełniać. Przedstawiamy również najważniejsze zasady, które obowiązują w naszej firmie i które należy priorytetowo przestrzegać. Niemalże każde stanowisko w naszej firmie charakteryzuje wysoka odpowiedzialność, dlatego już od samego początku pracy istotne są dla nas takie kwestie jak punktualność, rzetelność, wydajność, zaangażowanie i bardzo ważna dla nas umiejętność pracy w zespole oraz wzajemne zrozumienie i wyrozumiałość. Oczekujemy tego zarówno do stałych pracowników, jak i od osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową w naszej firmie. Niemniej jednak bierzemy do serca każdą opinię, również tą negatywną, zbieramy wszystkie uwagi i przekazujemy je odpowiednim osobom w poszczególnych działach naszego zespołu. Pragniemy również poinformować, że wszelkie kwestie związane z bezpieczeństwem oraz wzajemnym szacunkiem wśród naszych pracowników są dla nas od zawsze bardzo istotnym elementem, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania naszej firmy. Pozdrawiamy serdecznie OstroVit Sp. z o.o.

Po mojej nie długiej aczkolwiek intensywnej przygodzie z tą firmą dostrzegłem kilka kwestii którzy przyszli pracownicy powinni wiedzieć. Firma dzieli się na produkcję i magazyn i właśnie o magazynie mogę napisać kilka zdań. Szefostwo wydaje się być spoko. Płacą na czas i z tego co zdążyłem usłyszeć nie zdarzają się przypadki żeby wykiwali kogoś na pieniądze. Kierownik trochę zakręcony i lubi sie wysługiwać ludźmi ale przynajmniej zgrywa pozory kogoś kto jest "w porządku". O ile kierownik jest wyrozumiały (lub zgrywa takie pozory) tak sytuacja z brygadzistą wygląda zdeczka inaczej. Ma pretensje o najmniejszą głupotę i zwraca uwagę z negatywnym tonem zamiast normalnej rozmowy co już na starcie bardzo obniża morale i wprowadza negatywną atmosferę. Można by było to zrozumieć (w końcu brygadzista) lecz donoszenie kierownikowi z każdą najdrobniejszą sprawą (tym samym obniża twoją wartość w oczach szefostwa i kierownika już praktycznie na samym starcie) sprawia że chęć pracowania w tym miejscu zanika niemal kompletnie a z tego co usłyszałem od innych pracowników mój przypadek nie był jedyny i mało kto ma z nim dobre relacje. Praca sama w sobie nie jest zła ale atmosfera jest nie za dobra co w moim odczuciu przekreśla tą firmę zwłaszcza ze magazyn nie jest duży i trzeba miec styczność z tym człowiekiem na codzień.

OstroVit Sp. z o.o.

Drogi Były Pracowniku, dziękujemy za Twój komentarz. Chcielibyśmy również przekazać krótką informację. Otóż każdy z naszych pracowników posiada przydzielone obowiązki, które stara się rzetelnie wypełniać. Stanowisko Brygadzisty i Kierownika również do tego zobowiązuje. Każdy nawet najmniejszy feedback jest przez nas analizowany i skonkretyzowany. W przypadku wątpliwości staramy się również inicjować spotkania i rozmowy, w celu wysłuchania i zrozumienia naszych pracowników. Pozdrawiam serdecznie OstroVit Sp. z o.o.

Cześć, jest teraz dostępna oferta dla Pracownika Produkcji suplementów diety. Z góry w oko wpada mi to, że jednak to praca na 3 zmiany. jak się na taki tryb można przestawić? Nigdy w nim nie robiłem, czy było wam ciężko na początku? Sama praca jest teraz uznawana za ciężka?

Pracownik Nowy wpis

Stefek Nowy wpis

Piszesz, że najmniejszą głupotą brygadzista leciał do kierownika. Wiesz, jak kierownik reagował na te jego zgłoszenia, czy brał je na serio, i czy to w jakiś sposób wracało później do pracownika? Czy to z tego względu już tam nie pracujesz?

OstroVit Sp. z o.o. Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą jako Specjalistka ds. zakupu. Pare miesięcy temu była taka rekrutacja do firmy, szukali wtedy kilku osób więc może i teraz jest jakies miejsce w tym dziale? Chciałabym dopytać, na jakim poziomie trzeba znać excela, bo jest on wypisany w wymaganiach? Firma jakoś sprawdza znajomość tego programu na rekrutacji?

@@Były pracownik

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce w firmie Ostrovit Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Damian

Wrzucili klika ofert pracy. Ja chce aplikować na pakowacza-operatora maszyn. Tylko wypłaty w ogłoszeniu to minimalna krajowa. Nic więcej się nie wyciągnie? Dają jakieś premie motywacyjne chociaż kilka stówek?

@Damian

Po okresie próbnym.

I jak te premie wyglądają po próbnym :)? Sensowne? I czy to samo dotyczy stanowisk biurowych w stylu CC?

Zainteresowana pracą

Czy jest jakiś nr albo mail do kogoś z kim sie można skontaktować w sprawie pracy?

Damian

Pracowałem bardzo ciężko ponad rok. Z tego co zauważyłem od każdego wymagają dawania z siebie wszystko. Atmosfera raczej dobra, współpracownicy bardzo zaangażowani aby wypracować jak najlepszą normę. Zawsze trzeba się śpieszyć. Dobrze płacą, zawsze na czas. Szef nie stoi nad głową ale jak chcę się coś załatwić to tylko z kierownikiem lub dyrektorem. Z tego co słyszałem to w biurze bardzo dobrze płacą i fajna praca jest.

Artur

To białko z Ostrovitu jest w porządku? Czy wartości odżywcze ma podobne jak droższe produkty u konkurencji? Wiecie coś na ten temat?

Rafix
@Artur

Jest git, dobre białeczko. Kupuję od paru lat i elegencko jest

Helena

Hej. Czy w sklepie Ostrovit mogę liczyć na fachową i profesjonalną pomoc w doborze suplementów? Mieliście sytuacje taką, że chcieliście wymienić produkt? Jest możliwa wymiana lub zwrot? Będę wdzięczna za opinię, czy polecacie zakupy w tym miejscu?

Damian

Widziałem, że w sklepie ostrovit.pl sprzedają odżywki i suplementy. Czy nadają się one dla sportowców, którzy aktualnie budują masę i potrzebują dużo produktów białkowych? Asortyment jest na tyle szeroki, że można wybrać dobry produkt wspomagający trening?

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrovit Sp. z o.o. - Zambrów

• Jak się pracuje w Ostrovit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostrovit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ostrovit Sp. z o.o.
  • Sitarska 16