Opinie o PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Szczecin

Kandydatka Nowy wpis

witam, czy kierowca jest odpowiedzialny za fizyczny załadunek oraz rozładunek towaru? Pokazała mi się oferta na kategorie C i zastanawiam się na ile praca może być ciężka. nie wiecie czy nie będą jeszcze szukać? ta wygasła ze dwa miesiące temu

Edyta Nowy wpis

Trwa teraz rekrutacja na stanowisko Kierowca C+E z ADR na cysterny. Oferują w nim umowę o pracę. Mnie interesuje, na jaki okres jest podpisywana ta pierwsza umowa? I czy potem jest przedłużana taka sama, czy dają np. na okres nieokreślony?

Van Nowy wpis
@Edyta

Tam zawsze pierwsza umowa byla na okres probny , druga na czas nieokreślony.

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: ( kk@piktrans.pl)
Piotrek z gryfic

Pracowałem w tej firmie jakieś pięć lat temu. Szef był konkretną osobą. Osobiście nie odczułem z jego strony nic negatywnego płacił na czas dobre pieniądze. Tabor nówka. Gdyby nie to że trochę system pracy był dla mnie trochę nieodpowiedni prawdopodobnie bym pracował tam dalej. I na koniec-mlodym nierobom wszędzie będzie źle. Pozdrawiam szefa tej firmy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Dyspozytor / Dyspozytorka? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
volvo

Jeździ się solo czy w podwujnej? jak się dodzwonić do firmy żeby podpytać trochę o robotę?

Janek
@volvo

Zadzwoń najlepiej do starego 603 515 316 , z nim najszybciej się dogadasz. Nie slyszalem żeby byly podwojne obsady. Kiedy tam robiłem praca byla bardzo poukladana.

Łucja
@Janek

A zarobki jak? Też były w porządku? Aż ciekawe jak jest teraz.

Alex

Pracuje od kilku miesiecy, czytal te opinie i myslal ze tragedia. Jest inaczej calkiem fajna robota

@Alex

A to rebel z Ciebie Ci powiem, że tak ryzykowałeś. ;p A powiesz coś więcej czemu fajna? Tzn., że każdy negatyw tutaj jest fałszywy?

Gabriela

Totalnie co? Co takiego się tam dzieje?

DKarmasz to pyta

aż tak ci sie pogorszyło?

Kierowca

Nie ogarniam tych komentarzy ... ja pracuję 1,5 roku i nie znam pojęcia "wyzwiska i (usunięte przez administratora) Jak ktoś jest zwykły leser i ochlapus to ma żale. Sam bym leniwych śmierdzieli gnał

Pałko

Ciekawi mnie skąd takie spostrzeżenie ?

Pałko

a pracowałeś łajzo?

KOT

Kto Ty?

Zostaw merytoryczną opinię o PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Szczecin

• Jak się pracuje w PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIK-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?