Opinie o Tebewu Poland Sp. z o.o. w Kępno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tebewu Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tebewu Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tebewu Poland Sp. z o.o. w Kępno

Ktoś

Firma ? To jest jakaś kpina a nie firma ... Mam nadzieję że sprawa nabierze rozgłosu ...wszystkie przekręty wyjdą niedługo na jaw..

@Karolina

Zapłacili mi tylko za 3 miesiące zusu później się skapnelam w grudniu że nie mam reszty więc pół roku mi nie płacili składek . ZUS bardzo szybko załatwił tą sprawę bo w 2 miesiące .

Kilka miesięcy temu widziałem w necie ogłoszenie, że firma szuka kasjera-sprzedawcy. Niestety nie mogę go teraz odszukać. Czy to znaczy, że oferta nieaktualna? Warto jeszczd aplikować?

Weszłam tutaj poczytać wasze opinie, ponieważ szukam pracy jako sprzedawca i rozważałam to miejsce. Pisaliście o problemach finansowych, opóźnieniach w wypłatach itp. Czy po tym wszystkim firma jeszcze prowadzi działalność?

poszkodowany Nowy wpis

Firma to kpina nie płacą dostawcą za faktury,pracownikom pensji,opłat ZUS a Wielgosz prezes siedzi.

Łucja
@Ktoś

Chodzi o te wynagrodzenia? Dużo tu doniesień o tym, że są problemy. Dobrze, że już mam tę świadomość. Czy na tę chwilę coś zostało rozstrzygnięte? O jakich kwotach w ogóle mówimy, ile zostało do zapłaty, co obiecali?

@Łucja

Ja czekam na wezwanie do sądu bo ich pozwałam. Nie dostałam wypłaty za listopad i grudzień. Oraz nie mam świadectwa pracy oraz wypowiedzenia. Wysłali mi wypowiedzenie i świadectwo pracy z dniem 31.12 a otrzymałam je dopiero 24.01. napisałam odwołanie i cisza. Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Napewno ściga ich ZUS.

Honorata
@Niezadowolona

O rany. A ten ZUS to dlaczego ich ściga? Że składkami też były jakieś problemy? Co firma mówi o tych zaległych wypłatach? Dużo osób jest pokrzywdzonych?

Martyna
@Honorata

Dużo ? Manager tej firmy to przebiegła lisica ... Ludzie zostali bez wypłat bez składek ZUS opłaconych ... To co dzieje się w tej firmie a najbardziej poziom kłamstw przekracza wszelkie wyobrażenia

@Honorata

Nie miałam odprowadzanych składek przez pół roku . Napewno tak tego nie zostawię

@Martyna

Czyli wychodzi na to, że wszystkim zalegają z kasą? Te składki to czemu w ogóle nie zostały płacone, ktoś z pracowników się skapnął czy sam zus to wyszukał? Bo ciekawi mnie jak długo ludzie pracowali bez składek i ubezpieczenia?

Niezadowolona Nowy wpis
@Karolina

Pracownica

Nie polecam tej firmy … totalne DNO ! Nie dostałam wypłaty , nie były opłacane składki na ZUS , gdzie pobierali za to kasę .. Pani Menadżer K.. , nie ma żadnego pojecia o prowadzeniu sklepu .. Arogancka, chamska, brak szacunku do pracowników.. Pytałeś o wypłatę to cisza , wiadomo gdzie szła kasa na buty,torebeczki oraz auta .. Pan Z prawdopodobnie siedzi , więc wkoncu wziął mu się ktoś za (usunięte przez administratora) . Pani Menadżer tez powinna trafić tam gdzie on za oszustwa,podrabianie podpisów.. Nie pozdrawiam .

@Pracownica

Zapraszam do kontaktu edytajka@gmail.com mam taką samą sytuacje. Już mam złożony pozew do sądu i ZUS prowadzi postępowanie przeciwko nim. Przydałoby się ich do uwagi lub interwencji zgłosić bo to już się robi śmieszne.

Brałeś udział w rekrutacji do Tebewu Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ktoś

Czy sprawa o wypłatę wynagrodzeń została rozstrzygnięta ???

Sasiadka
@Ktoś

Niestety nie wszystkie wynagrodzenia zostały odzyskane.

Agnieszka

Nie szukają sprzedawców? Ciekawa jestem płac, bo w styczniu pisali w ogłoszeniu o minimalnej 3010 zł. PS. Napiszcie proszę, jak się skończyła sprawa z ZUS-em i czy już teraz jest opłacany po skargach?

Pani o
@Agnieszka

Komornik ściągnął należności dla Zusu. Teraz dostawcy i reszta poszkodowanych moze coś dostanie. Ja jako były pracownik jestem na liście około 150 osoba do zapłaty. Nie liczę na cud.

Ile jest zmian w Tebewu Poland Sp. z o.o.?

Niezadowolona

Nie pytaj ile zmian tylko nawet nie podejmuj z nimi jakiejkolwiek współpracy. Wszystko co jest napisane tutaj to 100000% prawdy .

@Niezadowolona

Tylko że są tu też pozytywne opinie, więc w co tak naprawdę wierzyć? W sumie ja tez bym się chętnie dowiedziała jakie są godziny pracy tutaj. I jak po nowym roku wyglądają zarobki?

Małżonek
@Ewa

Odpuść sobie te firme. Moja małżonka będzie iść z nimi na drogę sądową po tym jak nie potrafią się wywiązać z wypłaty wynagrodzenia.

Pan dobra rada
@Ewa

Prezes firmy się sadzi z byłymi pracownikami. Obecnie siedzi w ak. Pani menager brala przykład od najlepszej i też nie płaci ludziom. Grono poszkodowanych się powiększa. Jeśli chcesz sie więcej dowiedzieć to ja Ci mogę dużo opowiedzieć o tej firmie.

@Pan dobra rada

Ja poproszę o więcej informacji.

Tokio

Nie polecam żadnemu dostawcy współpracy ze sklepami "Oliwka". Nie płacą za faktury,. Managerki to idealny przykład braku kompetencji. Nie odbierają telefonów, nie otwierają drzwi, kontaktu nie ma żadnego z nikim Brak profesjonalizmu. Ogólnie (usunięte przez administratora) i tona mułu.

@Tokio

No ale skoro za jedną nie zapłacili to po co dalej dostarczaliście? Bo widzę, że faktury są w liczbie mnogiej chyba, że za jedną dostawę wystawiacie kilka?

Gsjeudbdu
@Tokio

Zostałem (usunięte przez administratora) Zbyszek własciciel to (usunięte przez administratora) Uwaga na tą firme Poprostu (usunięte przez administratora) Jest wiele firm które (usunięte przez administratora)

Pan k
@Monika

Ta są np brane dostawy na wszystkie sklepy na 1 fv. Były to ogromne sumy. Pierwsze fv były małe i byly opłacane żeby tworzyć pozory. Na jednym sklepie notorycznie tsuron odcinał prąd a prezes firmy podłączał na tzw.krotko. Teraz to jest jedna z wielu spraw jakie toczą sie w sądzie.

W porzadku

Pracowałam w tej firmie przez 8 miesięcy i nie można narzekać. Lekka praca i dobre zarobki.

Natalia
@W porzadku

Ja pracuję tu nadal I nigdzie się nie wybieram;) nie mam firmie nic do zarzucenia;)

Do czasu proszę Pani

@Natalia

Z czasem wybierze się Pani do ZUS PIP i SĄD PRACY

@basia

Z jakiego powodu? Można prosić o szczegóły?

@Monika

Proszę się domyślić, do tych instytucji nie wybierają się zadowoleni z pracy pracownicy

Martyna
@basia

Jak wyglądała kwestia skladek ZUS u Pani ?

Zgadzam się super praca

@Ona

Na pewno taka super? A wiadomo jak rozwiązała się ostatecznie sytuacja odnośnie zapowiedzi wizyt poszczególnych instytucji. Bo to wyglądało jak ostrzeżenie ale temat coś ucichł

@Martyna

Niestety firma Tebewu nie opłaca składek ZUS. Obecnie poinformowany zus I pip

@Ona

Dopiero? Przecież ten wątek trwa już od miesięcy, czemu taka opóźniona reakcja?

@Ona

Mogłabym prosić o kontakt do Pani. Właśnie w sprawie tej firmy.

Pani p

Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Zostałam (usunięte przez administratora) jak większość odchodzących pracowników. Obecnie około 10 osób niedostalo ostatnich wyplat, więc firma Tebewu wzbogaciła się o jakieś 20tys. Nie warto zaczynać pracy z ta firma jeśli chcemy mieć pieniądze i spokój psychiczny.

Osa
@Pani p

Nie wyplacaja wyplat

Pani p
@Osa

Czasami w ratach ale musisz się kolo 20 upomnieć ze 10 miala być wyplata, więc od 20 do 26 lub 28 dostaniesz ratalnie jak Wielki prezes Zbigniew W się zgodzi. Żal ich. Często na sklepach brakuje prądu bo pan Z nawet tego nie opłaca i wtedy dziewczyny sa zmuszane do brania urlopów wypoczynkowych a jak sie przeciwstawia wielkiej menagerce Kaśce to będzie Wielki foch i kolejny miesiąc proszenia się o swoje. Pracowałam tam sporo czasu i 1 raz się zdarzyło że miałam wypłatę 10 ale to 3 dni wcześniej musiałam powiedzieć ze pilnie potrzebuje.

Dominika
@Pani p

Czy udało Ci się i innym pracownikom odzyskać Wasze pieniądze? Jak sobie poradzili skoro tyle ludzi odeszło?

Pokrzywdzona
@Dominika

Osobiście założyłam im sprawę w Sądzie i wygrałam komornik ściągnął pieniądze z ich konta i mam ale to trzeba samemu wziąć sprawę w swoje ręce trochę trzeba się nachodzić ale jaka satysfakcja, mam moje ciężko zarobione pieniądze, nie polecam pracy w tej firmie, przekręty i zła współpraca z menadżerkami.

@Dominika

Niestety nie wszystkim

Kancelaria

Pomoc w odzyskiwaniu należności. 519 105 869

Ona

Firma nieutrzciwa. Była w uwadze, gdzie byli pokrzywdzeni i (usunięte przez administratora) ludzie na spore pieniądze. Nie płacą pracownika i za towary. Szef bajkopisarz. Bez kultury osobistej. Uważajcie nie dajcie się naciągnąć tak jak ja się naciągnęłam.

Dobro

Jedno wielkie zakłamanie obiecują wszystko a tak naprawdę zostawiają pracownika samego sobie

×××

Omijajcie firmę Tebewu Poland z daleka jedna wielka zakłamana firma pracowników mają za nic nie płacą!

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Tebewu Poland Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Dobra rada

Żadnej, nie warto wiązać się z tą formą nawet na 1 dzień. Pracowałam tam 2 miesiące i o dwa miesiące za dużo.

Teagedia

Firma nie godna zaufania. Prezes do człowiek który ma wszystkich za śmieci. On królewicz najważniejszy. Panie Menagerki prosze Was te panie zerwały się z choinki, one nie mają pojęcia o funkcjonowaniu sklepu. Wypłaty, a co to jest?? Ta firma nie płaci ludziom na czas,jak się po 15 upomnisz o wypłatę to Pan Z. Z wielkim fochem Ci odpyskuje ze nic tylko o pieniądze się pytają.

tebewu

uważajcie na ta firme to sa oszuści. biorą towar za który wogule niemają zamiatu płacic . ta firma ma kilka sklepów sporzywczych które noszą nazwe oliwka .

Zostaw merytoryczną opinię o Tebewu Poland Sp. z o.o. - Kępno

• Jak się pracuje w Tebewu Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tebewu Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tebewu Poland Sp. z o.o.?

Tebewu Poland Sp. z o.o.
  • Aleje Marcinkowskiego 6