Opinie o HMW Polska Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HMW Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HMW Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMW Polska Sp. z o.o. w Szczecinek

Agata Nowy wpis

No tak, czyli do teraz są jakieś problemy z terminowością w wypłacaniu wynagrodzenia? A napisze mi ktoś na czym konkretnie praca w biurze tutaj obecnie polega? Ktoś pisał o szukaniu jakiś haków... Ile płacą?

hk Nowy wpis
@Agata

czy ta firma w ogóle istnieje (usunięte przez administratora) niemiaszki nie zapłacili mi za usługi jeszcze z ubiegłego roku

Operator maszyn Szczeciniek Nowy wpis
@hk

Firma zbankrutowała,do dzisaj nie wypłaciła pracownikom zaległych pensji od dłuższego czasu toczą się sprawy związane z upadłością firmy

Zawiedziony Pracownik

Firma właśnie straciła najlepszego Elektryka jakiegokolwiek miała od powstania firmy. Mowa o Arturze, który sam od siebie wykonywał wiele rzeczy, a kierownictwo wręcz go wstrzymywało. Przynosił własne narzędzia aby polepszyć sprawność maszyn. Przez 3 lata nie zostało tyle wykonane, co przez miesiąc przez tego człowieka. Na końcu dodam, że sam złożył wypowiedzenie. Moim zdaniem wielka szkoda dla firmy.

ABC
@Zawiedziony Pracownik

Zgadzam się pan Artur był bardzo pomocny,uczynny gdzi takich osób w tych czasach to szukać ze świecą w ręku

Muzyk
@Zawiedziony Pracownik

Popieram te opinie negatywne. Przez obecne osoby z tzw. Kierownictwa - pracownicy są zastraszani i poniżani. Wypłaty są spóźnione. Pracownica biura siedzi przez 4-5 godzin i szuka haków na pracowników. Nie polecam!!!!! Tej firmy w tym składzie kierowniczym.

Muzyk Nowy wpis
@Muzyk

Wypłaty nie w terminie chyba nie w klastrze meblowym .

Honorata

Czy wiecie czy jest szansa aby awansować z produkcji do biura? Czy może jak awanse to tylko w określonym rejonie czyli np. pracownik produkcji awansuje tylko w ramach produkcji?

Xoxo
@Honorata

Nikt nie posiada informacji jak dostać się tam , żadnych informacji o firmie nikt tą firmą się nie interesuje

Agata
@Xoxo

Dlaczego kłamiesz, że nikt się nią nie interesuje? Przecież widać na forum jak aktualni kandydaci o nią wypytują. Ale zadeklarowałeś się jako pracownik, no to raczej coś wiesz czy ściemniasz z tą swoją pracą tutaj?

Kontakt tel do firmy potrzebuje

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie HMW Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Wiecie może, czy w HMW Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Hmmm...

Z tego, co mi wiadomo, to raczej nie. Zawsze można się podpytać... Tego nikt nie zabroni ;) I zależy oczywiście, czy w biurze czy na produkcji.

Czy potrzebne tam jest doświadczenie?

Odpowiedź na pytanie
@Kandydat

Tak, chyba że jest Pan osobą, która się szybko uczy ????

germanista

Firma niby niemiecka. 8 lat pracowałem w Niemczech. Poszedłem na 1 rozmowę - 2 400.Zadzwonili w krutcece że proponują lepsza kasę. Poszedłem. Poszprehalem z szefami i z kierownikiem. 3300.Zgodziłem się. Mieli się odezwać. Prawie tydzień czekałem na odp. W końcu Pojechalem osobiście. Decyzja jeszcze nie podjęta. W następnym dniu dzwonią że niestety nie mamy dla pana dobrych wieści. Odmowa. Sprawdzam na nuzzle szczecinek praca. Ta sama oferta pracy na którą aplikowalem odświeżona i 6 innych w tej firmie. Już niewiem kogo oni w końcu poszukują.

Ciekawski

Ilu zmianowa jest to praca ? Czy często są nadgodziny?

To zależy...
@Ciekawski

... jeśli pracuje się na hali produkcyjnej, to praca jest 3 zmianowa, jeżeli w biurze to 1 zmianowa

Pracownik jeszcze...

Tak. Firma straciła bardzo cennego pracownika. Do dziś nie ma nikogo - za takie pieniądze - 2880 zł? Wisi w PUP i w internecie od początku roku. A mieli dobrego człowieka. A ja muszę pracować na maszynie z niedziałającymi wyłącznikami awaryjnymi i na zmniejszonej prędkości, bo będzie kolizja. . STRACH

meczA

Niestety, ale typowa firma "ratuj...". Oszczędności na wszystkim - narzędzia, materiały itp. Brak szacunku dla pracowników. Bardzo chamski kierownik D. Mam ponad 30 lat stażu, ale takiego dna nie widziałem u żadnego prywaciarza nawet, a toto się mieni firmą niemiecką. Odradzam serdecznie komukolwiek. Ciekawe, czy w Niemczech też mają takie warunki, Czy tylko tu robią bangladesz?

Zostaw merytoryczną opinię o HMW Polska Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w HMW Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HMW Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMW Polska Sp. z o.o.?

HMW Polska Sp. z o.o.
  • Waryńskiego 5