Biesiadka Development Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biesiadka Development Sp. z o.o.

Bartosz

Witam, jestem troszeczkę zdziwiony tymi wszystkimi opiniami, ponieważ wraz z dziewczyną oglądaliśmy inwestycję w Krępicach, podpisaliśmy umowę rezerwacyjną na lokal nr.1. Zacząłem kompletować dokumenty pod kredyt hipoteczny i okazało się, że mam jakiś śmieszny wpis w BIK, pani Agata, która obsługuje klientów poleciła mi, kancelarię która zajmuje się czyszczeniem BIK, ale dobiegał koniec umowy rezerwacyjnej, Inwestor bez problemu i bez dodatkowych kosztów przedłużył mi umowę rezerwacyjną o prawie dwa miesiące, gdzie pani Agata, już wspominała o podpisaniu umowy deweloperskiej, co wiadomo, że wiąże się z utratą wpłaconej zaliczki w wysokości 5000zł. Kredyt niestety nie został mi udzielony, o czym natychmiast powiadomiłem panią Agatę, następnie musiałem napisać email z prośbą o zwrot wpłaconej zaliczki z powodu nie otrzymania kredytu, dostałem informację zwrotną, iż w ciągu 30dni otrzymam zwrot wpłaconej zaliczki, pieniążki otrzymałem 4 dni później, podejrzewam ze względu na weekend, ale każdy z nas może zapomnieć. PROPONUJĘ WSZYSTIM TUTAJ ŻALĄCYM SIĘ OSOBĄ DOKŁADNIE CZYTAĆ UMOWĘ. P.S. Nie mogę się wypowiadać czy coś źle wykonuje czy niezgodnie z polskimi normami, ale pan Biesiadka poszedł nam na rękę i zmiany które chcieliśmy wprowadzić akceptował i nie robił żadnych problemów, wręcz proponował jeszcze inne rozwiązania, a wycena za dodatkowe punkty, czy przeniesienia ścian zrobił bardzo rzetelnie, ponieważ porównywałem te oferty u innych firm kiedy chciałbym to robić we własnym zakresie.

wjawor
@Bartosz

OSTRZEGAM przed Biesiadka Development Sp. z o.o. Przed podpisaniem z tą spółką "KRZAK" jakiejkolwiek umowy oraz przed wpłaceniem jakichkolwiek pieniędzy poproście od osób które zarządzają tą spółką tj. Roman Biesiadka, Paweł Kalata, Tomasz Hertman zaświadczenie o niekaralności oraz oświadczenie od tych osób, że przeciwko nim nie było ani nie jest prowadzone żadne postępowanie prokuratorskie, karne, czy też cywilne. Nigdy nie otrzymacie od nich żadnych zaświadczeń ani oświadczeń. Te osoby mają wyroki karne oraz wyroki cywilne. Dostęp do wyroków przeciwko tym osobom jest ogólnie dostępny w Monitorze Sądowym oraz w Portalu Orzeczeń Sądu we Wrocławiu. Nie dajcie się oszukać Biesiadka Development Sp. z o.o.

Bartosz Nowy wpis

wjawor Nowy wpis
@Bartosz

ania 1978 Nowy wpis

witam ,prosze o kontakt na email annaguszpit8@gmail.com

Witam. W ostatnim czasie w wątku tym nie pojawiły się żadne nowe informacje związane z firmą Biesiadka Development. Zastanawia mnie, czy firma ta w ogóle normalnie funkcjonuje pod względem ewentualnego zatrudnienia? Czy osoby, które chciałyby tam pracować mają taką możliwość? Proszę o informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Biesiadka Development Sp. z o.o. - Wrocław

Biesiadka Development Sp. z o.o.