Opinie o Meble Michał Wiśniewski w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meble Michał Wiśniewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meble Michał Wiśniewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Michał Wiśniewski w Smolec

Antoni Nowy wpis

Pobrał zaliczki 50% i nie zrobił mebli, do dziś pieniędzy nie oddał.

A. Nowy wpis

Minęło półtora roku od zamówienia szafy i rok od zapłaty - wciąż czekamy na usunięcie braków. Obrzydliwe! Nie polecam.

barbara Nowy wpis

Piękne meble , świetna współpraca

Tomek i Anna Nowy wpis

Dzięki za przecudowne meble

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Meble Michał Wiśniewski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bartosz

Idealna współpracą perfekcyjne wykonanie

Kancelaria Maximus

Dzień Dobry, Szukam kontaktu do Pana Michała Wiśniewskiego.

Barbara

dziękuje za piękną kuchnie

Agata
@Barbara

Wszystko zostało wykonane tak jak powinno? Bez żadnych problemów?

annna90

Odradzam z całego serca. Państwo wzięli pieniądze i przestali przyjeżdżać w pewnym momencie. To co zrobili wcześniej to fuszerka. Czekamy na rozprawę w sądzie.

@annna90

Pani Anno, chętnie podłączę się do pozwu. Możemy się jakoś skontaktować?

Justyna
@Andrzej

A u ciebie było podobnie? Też nie skończyli pracy, czy wgl nie zaczęli?

@Justyna

Nie skończyli prac, czy w ogóle nie zaczęli, nie ma to znaczenia…obie sytuacje powinny się skończyć odszkodowaniem dla właściciela lokalu. Nikogo nie będę namawiał do wiary w opinie niezadowolonych i oszukanych klientów. Uważam ze w tych czasach taka firma nie powinna istnieć i tyle, dlatego chętnie dołączę się do pozwu.

@Andrzej

A to jednak nie jest "korzystniejszą" opcją to, że w ogóle nie zaczęli jak już? Bo wtedy w teorii nie powinno być problemów z płatnościami a jak już zaczną to niestety jakieś pieniądze by im się należały?

Mateusz dworski

ciężko sobie wyobrazić, aby istniała lepsza firma. Montaż garderoby zajął raptem kilka godzin. Wszystko bardzo dobrze spasowane, wszystko wysprzątane. bardzo polecam

@Mateusz dworski

Jezu jak dobrze, że po sobie sprzątają, ja jeszcze parę lat temu miałam z tym ogromne problemy, jakby to nie było jasne, że pomieszczenie trzeba zostawić takie jak wtedy, gdy się do niego przyszło. :/ Ale co oni konkretnie montowali w tej garderobie, że tak szybko poszło? Jaki ma metraż?

@Mateusz dworski

Jak to możliwe skoro materiały docinaja na miejscu? Posprzątane? Coś mi się wydaje, że Pan Michał sam sobie wystawia opinie... co świadczy o profesjonalizmie całej firmy...

@Aldona

Nie rozumiem w czym problem? W tym, że po skończeniu posprzątali? No przecież chyba to logiczne, że powinni tak zrobić. Widzę niestety, że akurat Ty masz z nimi problemy, ale to chyba nie oznacza, że każdy je miał?

@Mateusz dworski

Zaczęli po sobie sprzątać? Dokończyli pracę? Jest Pan szczęściarzem. Wiele osób zostało nabitych w butelkę przez tych pseudo biznesmenów.

Michal
@Paulina

Ja również miałem. I moi znajomi również. Tak więc możesz być jedynie zadowolona, iż znajdujesz się w nielicznym gronie, którzy nie doświadczyli tej fuszerki.

@Michal

Znajomi? A kto pierwszy u was z nich korzystał? Bo to dziwne, że ktoś z was miał już pewnie wyrobioną negatywną opinię i nie podzielił się tym wprost.

Po otrzymaniu 50% całości okazało się, że w związku z podniesionymi cenami muszę dopłacić 40% pierwotnie ustalonej ceny, aby Pan raczył przyjechać i rozpocząć pracę! Unikać!

Michał Tworek

Dzień dobry, nie myślałem, że kiedyś będę zmuszony dodawać opinię na tym forum. Jednak postawa państwa Wiśniewskich mnie do tego zmusiła. Od kilku tygodni jestem zwodzony, że meble zostaną dokończone, a wszystkie wady zostaną usunięte. Natomiast mimo zapewnień, do dnia dzisiejszego państwo Wiśniewscy nie raczyli przyjechać i skończyć swojej pseudo pracy. Obecnie telefon milczy jak zaklęty. Proszę uważać.

Niezadowolony

Niestety ale muszę zgodzić się z większością opinii tutaj na forum. Pozostawiony ogromny bałagan, meble złożone niekompletnie. A termin realizacji, mimo jak to Pan Michał określił "projekt banalnie prosty", przedłużył się o ponad miesiąc. Na złożone reklamację nikt nie odpowiada, a telefon milczy.

Dariusz weber

Firma wykonała u nas zabudowy w dwóch mieszkaniach komercyjnych oraz całą zabudowe meblową w naszym domu. Wszystkie realizacje wykonane terminowo i bardzo dokładnie. Firma godna polecenia.

@Dariusz weber

Panie Michale, wstydzący się podpisać własnym imieniem. Kiedy Pan dokończy u mnie lub odda pieniądze? Kiedy zrealizuje Pan pozostałe inwestycje o których inni tutaj piszą?

ola

polecam mam przepiękną szafę. wszystko zgodnie z ustaleniami

Dorota
@ola

A czy montowała jedna osoba czy była ekipa? Proszę powiedzieć czy jest spisywana normalnie na początku umowa na całą usługę?

@ola

O, Pani Kasia Wiśniewska wzięła się za wpisy...

Aldona

O widzę, że niestety ale nie jestem jedyna, (usunięte przez administratora) osoba przez pseudo fachowca. Podobnie jak kilka osób wcześniej opisujących, prace nie trwaly jak zapewniał przy podpisaniu umowy pań Michał, 3 tygodnie a ponad 2 miesiące. Po czym zostałam poproszona o dopłatę reszty. Po wpłaceniu reszty kwoty otrzymałam SMS, że muszę dopłacić jeszcze 40% ponieważ w pieniądzach z umowy nie jest w stanie zakończyć. Oczywiście telefonu pań Michał już nie odebrał. Ostrzegam przed (usunięte przez administratora)

Becia

Odradzam. Mebli brak, pieniądzy również.

Po wpłaceniu zaliczki i realizacji kuchni, a w umowie były 2 sypialnie, garderoby i hol zostałam poproszona o zapłatę reszty. Nic nie podejrzewając zapłaciłam. Po czym usłyszałam, że nie mogą dokończyć realizacji ponieważ ceny materiałów poszły 30% do góry o jeżeli nie dopłacę to nie skończą. Szkoda ze o tym powiedzieli mi 20 minut po zapłaceniu reszty kwoty z umowy. Obecnie nie odbierają telefonów, unikają kontaktu. Odradzam !!!

Michalina

Po 2 miesiącach od wpłaconej zaliczki nie mogę doprosić się o realizację umowy. Odradzam!

Meble do dzisiaj nieskończone. Zaliczka 50% I brak odzewu. Odradzam gawędziarza Michała. Z meblami nie miał nic wspólnego.

patryk

czy firma prowadzi rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Michał Wiśniewski - Smolec

• Jak się pracuje w Meble Michał Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Michał Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Michał Wiśniewski?

Meble Michał Wiśniewski
3.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Wrzosowa 2a lok. 1
    55-080 Smolec