Epg Sp. z o.o.

Opinie o Epg Sp. z o.o.

Nie polecam jeśli ktoś lubi miłą i przyjazną atmosferę. Zraziłem się na poziomie szkolenia, które według mnie jest niemerytoryczne.

Hania

Witajcie. ;) Przed chwilą zauważyłam, że poszukiwany jest specjalista ds. kadr i płac na Reja. Ne ma przy tym podanych widełek placowych, czy mam wyjść z założenia ze są one na stopniu rynkowym czy jednak można na spokojnie negocjować? Do tego co może być przyczyną naborów? to bardziej rotacja czy może jednak rozwój?

Cześć, różne opinie od klientów odnośnie przedstawicieli tu padają. Mnie jednak ciekawi ich bieżąca sytuacja, bo właśnie oferta wisi i to na każde województwo. Nie chce pisać z którego jestem, wiec możecie w ogóle dać znać najpierw gdzie najlepiej idzie jeśli o zarobki chodzi? są jakieś w czołówce?

Witam, jak oceniacie pracę jako konsultant telefoniczny (umawianie spotkań) w tej firmie? Firma jest wypłacalna, ile w rzeczywistości można zarobić? Czy nie problemu z wyrobieniem 160h w danym miesiącu?

Kruk123

Jedyny plus to kasa na czas, ale jej i swoich godzin warto sobie pilnować. To co wyżej jest napisane jest to prawdą, czasem mimo wgrania nowych numerów ludzie narzekali że to n-ty telefon. Rozmowa rekrutacyjna to były trzy pytania i nic więcej, potem szkolenie. Jeśli się nie spełnia ich oczekiwań co do spotkań to wypowiadają umowę od tak. Czasem tak szybko odp. Od lidera nie ma co wypowiedzenia. Praca na chwilę spoko i jako dodatkowa ale nie jako jedyne źródło dochodu i na pewno nie na stałe.

Wiki
@Kruk123

Przy tych stwierdzeniach, które padły zaczął mnie ciekawić średni staż na tej słuchawce. Są osoby które po kilka lat by pracowały? I co z awansem? Można potem przejść na jakieś inne stanowisko w strukturze?

Proces rekrutacji prowadzony był wzorcowy pod względem profesjonalizmu i organizacji. Rekruterka wykazała się kompetencją i empatią, co znacząco obniżyło poziom stresu związanego z rozmową. Szybkość udzielania informacji zwrotnych oraz jasność komunikacji zasługują na szczególne uznanie.

Opowiedz o sytuacji stresowej, motywacja do pracy, trudne rozmowy z klientami

Sz

Pracowałem w EPG ponad rok w dziale technicznym, dużo się nauczyłem, bardzo dobrze wspominam firmę. Zgrana ekipa, bardzo miłe pożegnanie.

Bianka
@Sz

Oooo to jak takie pożegnanie wygląda? Super brzmi, ale to jakaś imprezka pożegnalna finansowana przez firmę? Tak? I tak każda osobę się żegna, czy tylko niektóre? A jak zgrana ekipa, to znaczy że jest tu mała rotacja pracowników i ludzie się po prostu znają?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Epg Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 19 listopada na Pracuj.pl.

Mirek

Czy naprawdę umawiają 80 spotkań na miesiąc? Ile z tych spotkań jest wartościowych? Ile średnio można miesięcznie realnie podpisać umów? ile z tego można zarobić?

Dostałem propozycję pracy jako przedstawiciel handlowy w firmie EPG pytanie moje brzmi czy są tu jacyś pracownicy aby podzielić się doświadczeniem ?

Woj.
@Kandydat

Cześć, Ja pracuje 3 miesiąc i jest w miarę ok Spotkania są, klient różny się przytrafi, kilka umów wpada miesięcznie. Samochód dostajemy. Zobaczymy jak dalej

@Woj.

A z wypłacaniem pensji jest okej bez opóźnień ?

Pracuję w EPG zaraz rok, jestem po kilku awansach wewnętrznych. Ogólnie - jeśli widać, że pracujesz, to jesteś chwalony. Jak lecisz w kulki, to wypad - proste :) Prezesi są ok, kontaktowi, uprzejmi, moja przełożona jest super, dział w którym pracuję też jest super. Nie mam na co narzekać. Atmosfera jest ok, wypłata na czas. Jeśli chodzi o szkolenia - są. Firma ulokowana w dobrej lokalizacji, łatwy dojazd do biura. Dobrze pracuje mi się w tej firmie - szczerze polecam :)

klient
@Ania

Skory ale mam inne zdanie o tej firmie

Krzysztof

Ogólnie polecam firmę Epg. Bywały oczywiście niedociągnięcia z ich strony ale w granicach normy. Kontakt z samą firmą oceniam na dobry gorzej jednak z przedstawicielem. Sam montaż przebieg bardzo pozytywnie i fachowo . Pan Sebastian Simiński wykazał się perfekcyjną wiedzą i doradztwem w wykonaniu montażu pompy ciepła i służył podpowiedzią i życzliwością.

RESKO

Witam miesiąc temu moi rodzice podpisali umowę na pompę ciepła z firmą Epg z Panią Agnieszką byłem sceptycznie nastawiony do tej inwestycji i próbowałem rodziców odwieść od tego pomysłu niestety mój tata był uparty i zapatrzony w przedstawicielkę.Po miesiącu pompa ciepła jest zamontowana i jestem zadowolony że tata postawił na swoim-dlaczego? Ponieważ wszystko chodzi rodzice nie muszą schodzić do piwnicy żeby dokładać do pieca w domu ciepło i ciepła woda bez palenia w piecu.W tych czasach co się słyszy o tych którzy zakładają pompy ciepła trudno wybrać kogoś komu można zaufać.Dlatego polecam firmę Epg. Pozdrawiamy z Reska

Czy jest tutaj osoba pracująca bądź kiedyś pracująca w tej firmie na stanowisku zdalny konsultant call center?

@Tomek

Pracowałem, ale nie zdalnie tylko stacjonarnie.

Honorata
@:)

No to fajnie. A rozwiniesz temat? To w zasadzie bardzo będzie się różniło jeśli o samą specyfikę pracy chodzi? Tylko otoczenie pracy masz chyba inne i dają sprzęt, co nie?

Anonimowy Wodnik Szuwarek

Polecam, wypłata na czas. Kadra kierownicza zawsze służy pomocą.

Daria
@Anonimowy Wodnik Szuwarek

Również jestem zadowolona. Ludzie tworzą super atmosferę ;)

Pracujący
@Anonimowy Wodnik Szuwarek

Też nie mam na co narzekać. Większość ludzi jest w porządku.

Jacek
@Pracujący

Ano. Było szkolenie przed przystąpieniem do pracy i czy przydaje się ono później w codziennych sytuacjach?

Viola
@Jacek

Oczywiście, ja byłam na szkoleniu, bardzo duża wiedza sprzedażowa została przekazana dzięki temu w 2 tygodniu podpisałam umowę na PC Polecam naprawdę warto!

Honorata
@Viola

Można z ciekawości dopytać co kryje się pod pojęciem bardzo dużej wiedzy sprzedażowej? Co konkretnie zostało tam zaprezentowane, czego się nauczę?

Były pracownik dz. h.
@Anonimowy Wodnik Szuwarek

Anonimowy Wodnik z brodą Jezuska?

Małgorzta Cz-K

Polecam firmę EPG w pełnym tego słowa znaczeniu.W lipcu ub.roku zdecydowaliśmy się na pompę ciepła i wybór padł na EPG.Przedstawiciel p.Łukasz,wyróżniający się wiedzą i fachowym doradztwem przedstawił nam projekt i parę tygodni później (tak chcieliśmy) rozpoczął się montaż,cechujący się pełnym profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół nawet wizualny.Panowie Paweł i Bartek przyjechali tylko po to aby zainstalować mi regulator pokojowy, za co jestem im bardzo wdzięczna.Po tak owocnej i miłej współpracy zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne, które są już założone i czekamy tylko na przedstawiciela Energii.Dziękuję Wam i też sobie za trafny wybór.

Szukam

Czy trwa rekrutacja na do administracji?

Ktoś
@Szukam

Musiałbyś podpytać, bo nic nie ma na pracuj

Wika
@Ktoś

Jest tylko do Call Center I przedstawiciel handlowy

Babania
@Wika

A jak praca w call Center? Ile można zarobić i jakieś warunki?

Abc

Niedawno zostałam zatrudniona.

Xyz
@Abc

I jak wrażenia?

Pracuje tu kilka miesięcy. Jak w każdej Firmie są wzloty i upadki. Raz lepiej raz gorzej. Trzeba robić swoje i tyle.

Marian K.

Wczoraj została zamontowana w moim domu pompa ciepła. Jestem zadowolony z montażu i obsługi przez EPG. Dofinansowanie też pomogli ogarnąć. Generalnie wszystko Ok.

Zdzisław
@Marian K.

Potwierdzam. U mnie też EPG zamontowało pompę ciepła. Wszystko działa bez zarzutu.

hh

Wiesław
@Marian K.

Mi EPG zamontowało pompę ciepła 2 miesiące temu. Montaż bardzo sprawny i wszystko działa jak powinno ;)

Agnieszka
@Marian K.

Ja też z mężem jestem zadowolona z zamontowanej pompy. Polecam!

@Marian K.

U mnie były małe opóźnienia z montażem pompy ciepła wynikające z braku dostępności konkretnego elementu instalacji na rynku. Sam montaż i kontakt z przedstawicielem bardzo dobry. Polecam

Alex
@Marian K.

Tydzień temu zamontowali nam pompę ciepła nie działa jak powinna nie dogrzewa nawet do 20 stopni a problem jest w tym że nikogo to nie obchodzi z EPG dzwonimy i ciągle jesteśmy zbywania obietnicami bez pokrycia nikt nie sprawdził nie ustawił pompy a kilowaty biją 100kw na dobę można oszaleć nie podpisujcie żadnej umowy szkoda zdrowia⚡⚡

@Marian K.

Również polecam firmę. Porządnie dobrali i zamontowali mi panele fotowoltaiczne.

@Marian K.

Również mogę polecić firmę. Ekipy profesjonalna, posprzątali po zamontowaniu pompy ciepła.

Roman
@Marian K.

Ja też jestem po zamontowaniu pompy ciepła i fotowoltaiki. Rachunki niższe i jaka wygoda. Dzięki EPG!

...

Tak

Czy można dobrze zarobić jako handlowiec?

Zarobki

Czy to prawda, że przedstawiciele mogą zarobić nawet 15 tysięcy? Chciałbym mieć chociaż 6 co miesiąc przy normalnej spokojnej pracy.

Lukasz
@Zarobki

15 tys to ja w 2 miesiącu już zarobiłem Trzeba się starać pisać umowy i wypłata jest godna

Iwona
@Lukasz

To od umowy jest płacone czy na jakich zasadach to działa? Jakieś prowizje? I czy podstawa jakaś też jest?

@Lukasz

Ile umów trzeba podpisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Epg Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Epg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 171, z czego 96 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Epg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Epg Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Epg Sp. z o.o.