Opinie o Bonabanco (Transcards.Eu Sp. Z O.O.) w Wysoka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transcards.eu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transcards.eu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcards.eu Sp. z o.o. w Wysoka

salv

Uwazajcie na bonabanco mnustwo ukrytych kosztow , naciaganie na kazdym mozliwym kroku

Giovani Gortalesku
@salv

Na samym początku "grabią" w momencie przyjęcia faktur do faktoringu, na rzekomej różnicy kursowej, którą zaniżają drastycznie tak, że na jednej fakturze nawet 200zł na dzień dobry klient traci. Biorą opłaty kosmiczne, od kontrahenta i od zlecającego faktoring. Pojedyncze osoby w tej firmie przejawiają empatię, reszta to porażka. Kasa uderzyła do głowy. Są niesympatyczni, robią łaskę, ciężko się nawet dodzwonić, żeby o coś zapytać, a w końcu za coś biorą pieniądze. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ !!!!!

Pracownik.

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownik na zasadnym L4 jest gnębiony kontrolami i telefonami. Tutaj dostaje się karę za to, że się choruje ze zwykłej zawisci. Atmosfera ciężka, kierownictwo fałszywe i toksyczne. Podejście do pracownika na zasadzie pana i władcy.

@Pracownik.

Gnębiony telefonami? Nie wiem jak to w praktyce wyglądało ale piszesz na bazie własnego doświadczenia? ile tych telefonów było wykonanych i o co chodziło w samych rozmowach? Zastanawia mnie w zasadzie taka przezorność, czy wcześniej sporo osób chodziło na to wspomniane l4? Są wtedy problemy z organizacja pracy?

Jakieś przejawy empatii wśród niektórych osób zatrudnionych tu przytoczono? Ciekawe o których stanowiskach mowa? chyba, że to jeden określony zespół? Jeśli już to czy warto do niego trafić? Pokazała mi się już wcześniej oferta dla specjalisty ds. windykacji i kontrolingu, była już wygasła więc ciężko było aplikować, może teraz można?

salv

Dorota
@salv

Jakie ukryte koszty? Możesz coś więcej o tym opowiedzieć?

Olek
@salv

100% !!! + do tego mnustwo ukrytych zasad o ktorych mowa postfaktum!!

@Olek

A jakie te ukryte zasady zdążyłeś tak właściwie odkryć? Czego dotyczyły i jakie są skutki ich występowania? Do dziś są jakieś jeszcze?

Anka S.
@salv

To fakt, bardzo dużo ukrytych kosztów, zdecydowanie nie polecam!!!

Giovani Gortalesku Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis

Jak to jest z tą windykacją u Was w firmie, że każdy o nią pyta a nikt nie odpowiada? :D w opisie nie zawarła się wprost żadna wzmianka dotycząca premii czy tez prowizji, zastanawiam się wiec na jakich zasadach teraz się windykuje? I czy możecie tez napisać parę słów o tych eventach integrujących zespół? jakie miały miejsce ostatnio?

Pracownik.

@Pracownik.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transcards.eu Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży?
Marcela Nowy wpis

A już myślałam, że ktoś w końcu odpisał na zapytanie odnośnie pracy jako specjalista ds. windykacji i kontrolingu, bo ludzie tu od miesięcy o to pytają lecz bez konkretnego odzewu. Na jakie jeszcze specjalistyczne stanowiska będzie można się zatrudnić od nowego roku prócz tego czy tez samego spedytora?

RITA

Jesteśmy małą firmą transportową, która już od dłuższego czasu współpracuje z firmą Bonabanco Szczególnie polecam współpracę z Panem Jarosławem M. jest naszym opiekunem jest bardzo pomocny i indywidualnie podchodzi do każdego tematu. Polecam za pełen profesjonalizm i podejście do klientów. Firma Bonabanco to nie faktoring , nie blokują konta jak ktoś opóźni się z płatnością są bardzo tolerancyjni i zawsze można szczerze porozmawiać , liczy się człowiek a nie tylko pieniądze , Mogę dysponować swoimi pieniędzmi jak mam życzenie ,robić opłaty ,wypłaty z niczym nie ma problemu. Wszystko bardzo szybko i bez problemów .A opłaty , no cóż są wszędzie . Dzięki firmie poznałam wspaniałe spedycje i wspaniałych ludzi . Szczególnie bardzo polecam firmę NEW WAVE International Cargo , jest to jedyna spedycja tak bardzo zaangażowana , tolerancyjna i profesjonalna w tym co robi .W szczególności bardzo polecam spedytorkę Panią Darię Piekutowską - jest wspaniałym człowiekiem i przesympatyczną i bardzo profesjonalną osobą oraz Panią LENĘ SITAK Road Forwarder's Assistant . Serdecznie gratuluję firmie Bonabanco współpracy z taką firmą . Pozdrawiam

Obecnie Transcards.eu Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Specjalista Ds. Windykacji. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 11 maja.

Największe g...z jakim miałem do czynienia, bonabanco to (usunięte przez administratora) i naciągacze...radzę omijać z daleka

Tez widziałem tamto ogłoszenie dla speca od windykacji i kontrolingu, o którym ktoś pisał. Od czterech miesięcy nikt niczego nie wznawia, czyli kandydat wybrany? Napisze mi ktoś jak rozmowa wyglądała i czy do końca roku jeszcze będą może planowane nabory?

Alicja

Witam, pojawiła sie oferta na stanowisko Doradca Klienta. Pytania do pracowników, nie do HRu czy tych "malujących trawę na zielono". Szukam relanych opinii. Jak obecnie wyglada praca w firmie? Jak z atmosferą, z wdrożeniem w obowiązki? Czego można się spodziewać pracując na tym stanowisku- jacy sa klienci, czy więcej jest obsługi telefonicznej czy mailowej? Na czym polega praca na tym stanowisku i czy ktos poda widełki płacowe? Wkurzające są oferty pracy, gdzie się tego nie podaje. I jeszcze jedno pytanie- jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na to stanowisko? Z góry dziękuję za dokładne odpowiedzi.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Transcards.eu Sp. z o.o.. Poszukiwani są Specjalista Ds. Windykacji. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Ex pracownik

Warto zacząć od tego, że bonabanco, a właściwie spółka Transcards.eu należy do grupy Trans.eu, dzięki czemu pracownicy mogli/mogą korzystać z benefitów, które zazwyczaj nie są dostępne w przypadku tak małych firm. Codzienne śniadanie w formie szwedzkiego stołu, sekcje sportowe, firmowa baza noclegowa czy imprezy i wyjazdy integracyjne to całkiem atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia, które bywa konkurencyjne na "wrocławskim" rynku. Niestety lokalizacja biura i 100% praca stacjonarna nie są na "plus", w szczególności dla pracowników z centrum czy północy miasta, którzy każdego dnia na dojazdy muszą poświęcać ok 1,5-2h. Z resztą sam tryb pracy to dosyć wrażliwy temat, ponieważ firma w czasie pandemii była "strefą wolną od covid" i w czasie gdy inne firmy pracowały zdalnie lub hybrydowo, to w bonabanco presja ze strony szefa (który nie uznaje covid) oraz przełożonych powodowała, że chore osoby przychodziły do biura i zarażały pozostałych, co było do tego stopnia absurdalne, że bywały tygodnie, w których 30-50% pracowników musiało przebywać na L4 ze względu na chorobę. Samo L4 to też dosyć śliska kwestia, bo prezes nie raz sugeruje, że zatrudnieni za dużo chorują. Do tego dochodzi narzekanie na firmowym czacie na wyniki poszczególnych zespołów czy wręcz poniżanie ich przed pozostałymi. Podsumowując, spędziłem w firmie ponad rok i całość oceniam neutralnie. Można trafić pomiędzy pracowników tworzących świetną atmosferę i utrzymywać relację poza firmą. Do tego bywały miesiące z rekordowymi wynikami, które były świętowane pizzą/sushi (podobno tego już nie ma) i fajnymi premiami. Do minusów na pewno należy zaliczyć skomplikowaną ofertę, która bywa ciężka do promowania (marketing), sprzedaży no i obronienia jej (Obsługa Klienta). Patrząc z perspektywy czasu, to nie mam wątpliwości, że we Wrocławiu można trafić do firm z lepszym podejściem do pracownika oraz bardziej kompetentnymi liderami, bo ci z Transcards często nie grzeszą wiedzą czy profesjonalizmem w relacjach z podwładnymi.

Farmer

Uważajcie na tą firmę to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) obiecują cuda a w rzeczywistości firmy transportowe padają jedna za drugą przez nich, ludzie tam pracujący są niekompetentni w ogóle ściągnięcie z kosmosu na początku obiecują cuda później pomalutku Zniszczą waszą firmę kosztami

Dorota
@Farmer

A co konkretnie Ci obiecywali, a co dostałeś w rzeczywiśtości?

Olek
@Farmer

Zgadam się!!! Napędzanie100%!!! Lepiej ominąć !! Tym bardziej szczegóły współpracy postfaktum!!!

Czy w Transcards.eu Sp. z o.o. pracuje się na open space?

część zespołów pracuje na open space.

Były

Zmuszanie pracownika do przyjeżdżania do biura 5x w tygodniu przy obecnych cenach paliwa jest niemoralne.

@Były

Z tego wynika, że na zwrotkę za paliwo to nie macie co liczyć, nie? :/ Czyli zdalnej opcji kompletnie brak? Wiadomo czemu?

Ona
@Lidia

@Lidia u nich nawet w najgorszym okresie pandemii nie było pracy zdalnej.(usunięte przez administratora)

@Ona

A po co ten szczegół, że z "ruskim"? To próba postawienia jej w negatywnym świetle odnosząc się do tematu konfliktu? Bo jak tak, to trochę słabo. :/ Ale, że zdalnej nie chcieli wprowadzić to faktycznie przegięcie, zwłaszcza w tamtym okresie. Ale jakoś to jest wyjaśnione dobrze, czemu nie chcą tego?

Czy w Transcards.eu Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak,

Ola

Zgadzam się z opinią użytkowniczki Ona. Praca w tej firmie to porażka. Starzy pracownicy tworzą kółko wzajemnej adoracji i łechcą swojego ego na każdym kroku. Od ciągłego podkreślania,że wszyscy pracownicy w firmie są jedną wielką rodziną,aż rzygać się chce. Na zbiórki pieniędzy na urodziny, narodziny dzieci, odchodne pracowników przydałaby się druga pensja. Pod tą słodką otoczką jednak nie jest tak pięknie. Jesteś tylko trybikiem w machinie zarabiania pieniędzy i masz jak najszybciej pracować, najlepiej nie chodząc na przerwy i robiąc niepłatne nadgodziny podobno do odbioru. Są one rozliczane przedziwnie. Traci na tym pracownik.

@Ola

No tak, bo po co człowiekowi przerwa... Przykra sprawa, że tu takie nastawienie na wyzysk mają. Myślisz, że jak ostro ustawiłoby się tutaj to kółko adoracji do pionu to by mogło wszystko w firmie zmienić? Jak można byłoby to ogarnąć, żeby na nich wpłynąć? :/

Beny

Ja nie podpisałem żadnej umowy a chcą zabym zapłacił fakturę. O co tu chodzi?

runner
@Beny

gdyby wonga organizowała zawody w bieganiu, jedno okrążenie brałaby na siebie. gdyby te same zawody organizowało transcards, do przebiegnięcia miałbyś jedno okrążenie dodatkowo

Pracownik :)

Mój staż w firmie Transcards to pół roku, wydaje mi się, że po takim czasie zdążyłam wyrobić opinie na jej temat. Nie ukrywam, że już po wyjściu z rozmowy rekrutacyjnej chciałam zostać częścią tej firmowej rodziny, a to co zadziało się później tylko mnie w tym utwierdziło. Wartości jakie są tutaj wyznawane to szacunek, wsparcie i rodzina. Atmosfera, która tutaj panuje sprawia, że chce się wstać do pracy aby spotkać tych fanatycznych ludzi. Firma oferuje swoim pracownika codzienne pyszne śniadanka, tematyczne miesiące, wyjazdy integracyjne, dba o zdrowie pracowników i serwuje pyszne natruralne jogurty i świeżo wyciskane soki raz w tygodniu. Wszystko tutaj działa tak jak powinno, zostałam odpowiednio przeszkolona i wdrożona w swoje zadania, nic tutaj nie jest zostawione przypadkowi. Idąc do pracy wiem, że robię coś znaczącego i dokładam się do sukcesu firmy, i moja praca jest bardzo doceniana. Pracownicy oprócz ciepłych uśmiechów i słów, oferują pomocna dłoń w każdej sytuacji. Nie mogłam lepiej trafić. Bardzo mocno polecam! :)

To już pół roku!

Po pół roku pracy w Transcards postanowiłam podzielić się swoją opinią o firmie. Szczególnie teraz, kiedy w czasach convid czuję, że jestem na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Wszystko rozpoczęło się od od rozmowy rekrutacyjnej. Już wtedy poczułam, że pracować będę z bardzo fajnymi ludźmi. Dlatego z kilku ofert pracy postawiłam właśnie na Transcards. Zostałam zatrudniona na umowę o pracę na okres próbny. Od pierwszego dnia atmosfera w biurze była wyjątkowa- pozostali pracownicy przyjęli mnie bardzo miło, bo wewnątrz firmy panuje ciepła- rodzinna atmosfera. Niedługo po rozpoczęciu pracy firma organizowała integracyjny wyjazd, który dodatkowo umilił mi wejście do organizacji. Takich miłych akcentów na co dzień jest więcej- tematyczne dni w miesiącu, urodzinowe ciasto, wspólne pracownicze śniadania :) Taka codzienność sprawia, że pracuje się chętniej i w lepszej atmosferze, bo praca w Transcards wprost wre, a atmosfera kipi :D Firma zdecydowanie dba o pracowników również poprzez szereg korzyści poza finansowych, czyli firmowych benefitów. Do najbardziej popularnych należy karta multisport oraz opieka medyczna. Mamy także zajęcia sportowe, a także program bonauka, gdzie firma dofinansowuje szkolenia i inicjatywy rozwojowe pracowników. Największym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się w firmie masaży, które świetnie wpływają na rozluźnienie mięśni podczas pracy przy biurku. Hierarchia w firmie sprzyja rozwojowi- nad zespołami pieczę trzymają liderzy, którzy zawsze służą radą i są wzorem, a także motywatorem do pracy. Dzięki temu pracujemy bez zbędnego stresu i możemy wykonywać codzienne obowiązki w zespołach pełnych wsparcia i zrozumienia. Podsumowując- cieszę się, że zdecydowałam się na pracę w Transcards- w czasie pandemii moja praca (mimo,że w warunkach home office) była doceniana, a warunki pracy zapewnione! Po powrocie do biura moja umowa o pracę została przedłużona, a ponadto czuję się już pełnoprawnym członkiem zespołu zarówno pod względem formalnym jak i i nieformalnym (biorąc pod uwagę przyjacielskie relacje z zespołem). Czuję też, że w tym miejscu będę mogła się rozwijać, a moje aspiracje będą wzmacniane przez lidera oraz współpracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Transcards.eu Sp. z o.o. - Wysoka

• Jak się pracuje w Transcards.eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcards.eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcards.eu Sp. z o.o.?

Transcards.eu Sp. z o.o.