Opinie o Neissepflege24 w Nysa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neissepflege24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neissepflege24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neissepflege24 w Nysa

Elżbieta z Wrocławia Nowy wpis

Firma jest wiarygodna, wypłaca pensje oraz bonusy w terminie. Bardzo pomagają oraz dbają o pracowników. Polecam, oferują uczciwe wynagrodzenie i jestem bardzo zadowolona.

Czy pracownicy Neissepflege24 mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

opiekunka

firma tragiczna nie polecam a ten cały Dominik to palant niedokształcony

Lidia Nowy wpis
@opiekunka

Kto to jest i czemu go obrażasz? :/

Grażyna Nowy wpis
@opiekunka

(usunięte przez administratora) nie wypłacili mi pieniędzy za przepracowany miesiąc . Szefowa Pani Elzbieta krzyczy przez telefon .

Witam. Czy ktoś wyjeżdżał z tą firmą? Jak wrażenia? jakie składki? czy miejsce pracy jest dobrze opisane? czy płacą na czas?

Helena
@Ewa

Wyjechalam na zlecenie z ta firma w styczniu 2020, wszystko w porządku. Wrażenie pozytywne koordynatorzy dostępni przez cały dzień składki niskie ale za to maja wysokie stawki miejsce pracy jak w opisie nie było żadnych niespodzianek, pieniądze wypłacają nawet szybciej nie zapisane w umowie, z czystym sumieniem polecam

Elżbieta
@Ewa

Uważam, że jest to najlepsza firma, wypłaty na czas, kontakt bardzo dobry.

Elżbieta
@Ewa

Jest to najlepsza firma na czas wynagrodzenie, nie mam zastrzeżeń.

Katarzyna
@Elżbieta

A czy zdarzyło Ci się, że ucięli coś z twojej wypłaty, o czym pisali wcześniej ludzie na forum? Miałaś takie zapisy w umowie?

Lidia
@Elżbieta

A ile Twoje wynagrodzenie wynosiło, że nie masz zastrzeżeń? Czy to nie jest jednak tak, że zawsze fajnie jakby było więcej? ;p

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neissepflege24? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pomocnik w dziale serwisowym
Logos Media Sp. z o.o.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Lask

Ktoś wydzwania z tego numeru podaje ze jest spora kwota która się uzbierała chce nam przelać na konto uwaga na takich!!!

Dominika

Trochę mnie zmartwiła informacja o tym, że pracodawca może uciąć premie, zastanawiam się, na jakiej podstawie są one w ogóle przyznawane. Jeśli to premia uznaniowa, to pewnie po prostu się jej nie dostaje, gdy niczym się nie wykazaliśmy, ale jeśli jest przyznawana stale to chyba trzeba nieźle nabroić...

Hanna

Radzę uważać bo mają sporo min. Umowa ma wiele niedociągnieć, jest taka że w razie problemów firma może poobcinać nam pensje. Mi sie tak zdarzyło dlatego zerwałam z nimi umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Neissepflege24 - Nysa

• Jak się pracuje w Neissepflege24?

Zobacz opinie na temat firmy Neissepflege24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neissepflege24?

Neissepflege24