Opinie o Best Western w Jurata

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Western. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Best Western o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Western w Jurata

Dominika G. Nowy wpis

Nie polecam, pokoje pracownicze nie spełniały podstawowych warunków do życia, na ścianach był grzyb a pokoje „2 osobowe” okazały się 5osobowymi klatkami Ok 15m2. „8godzinne” zmiany okazaly się takze 15 godzinnymi. Hotel wspaniały ale jego piękny widok odbija się na pracownikach. Trudno doprosić się o umowę a szefową było bardzo ciężko znaleźć. Odrazdzam.

karolina2001 Nowy wpis

Odradzam pracy w tym miejscu. Gdy przyjechałyśmy pracować, przywitał nas zirytowany Pan recepcjonista, który nie odpowiadał nam na żadne pytania dotyczące pokoju i pracy. Z szefową nie było kontaktu oraz nie znajdowała sie na terenie placówki. Po dłuższej chwili dostałyśmy pokój. Pokój był brudny, znajdowały się tam nadal śmieci i rzeczy (bielizna) poprzedniego pracownika. W toalecie również można było znaleźć nieciekawą niespodziankę. Na wniesioną skargę, usłyszałyśmy że nie bardzo można z tym coś zrobić, że nie jest to ich wina a pracownika, który przed wyjazdem powinien zabrać swoje rzeczy. Pracownik nie pracował tam już z kilka tygodni. Praca była ciężka, nie było odpowiedniego nadzoru oraz szacunku do pracownika względem szefostwa. Godziny pracy, również różniły się od tych, które zostały nam obiecane przed przyjazdem. Jeżeli chodzi o posiłki pracownicze, kolejka wyglądała następująco: goście, panie z Ukrainy a potem jeżeli została parówka, była ona dla nas.(oraz (usunięte przez administratora) od chleba). Zawiedzione warunkami postanowiłyśmy zrezygnować z pracy, okazało się to możliwe, ponieważ nie mielibyśmy podpisanej umowy, o którą prosiłyśmy od początku przyjazdu. Proszę bądźcie uważni.

Ewa J.

Odradzam pracę w firmie, która kasując w sezonie od 800 PLN za pokój w górę, proponuje 2 tysiące na stanowisku recepcjonisty/ki z wymaganiami, jak na menedżera. Wstyd i trzeba przyznać, że mają tupet, reklamując się, jako miejsce pracy z miłą atmosferą, którą raczej nie opłaci się rachunków i nie kupi za nią jedzenia. Kiedy w końcu polscy pracodawcy od siedmiu boleści zrozumieją, że podstawową motywacją do pracy jest zarobek, umożliwiający tak banalną, jednakże niezbędną egzystencję? A nie pitu-pitu o rozwoju osobistym i karierze, bo niby gdzie, w recepcji? To jakby ktoś mówił o awansie kierowcy ciężarówki albo sprzątaczki. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Western - Jurata

• Jak się pracuje w Best Western?

Zobacz opinie na temat firmy Best Western tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Western?

Best Western