Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Opinie o Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Lidzia Nowy wpis

Dzień dobry. partner jest zainteresowany pracą jako Inżynier spawalnictwa. Wiemy jednak ze ogłoszenie, które odszukał jest już wygasłe. Jak często poszukiwani są więc pracownicy do tego typu funkcji? spełnia wszystkie wskazane wymogi, czy mógłby ktoś przy tym wskazać jakich przedziałów płacowych mógłby się spodziewać?

Nowy wpis

@Lidzia

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Inżyniera Spawalnictwa została zakończona, ale zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń min. na pracujwgoldbeck.pl oraz do bezpośredniego kontaktu z nami. Pozdrawiamy Zespół GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

Julek

Chciałem zapytać o pracę jako magazynier? Jak atmosfera, zarobki. Czy warto aplikować.

Mig
@Julek

Atmosfera raczej dobra jest czasem gonitwa jak w każdej firmie. Możesz smiało aplikować

@Mig

Gonitwa mówisz? W sezonie na przykład? Teraz będą większe obroty może? opiszecie w ogóle ten magazyn? jak jest wyposażony, co z higieną taka ogólną i w ogóle? lubię jak w dobrej atmosferze jednak się robi

Mig Nowy wpis

Roboty jest na 2 lata do przodu firma jak to się mówi przerabia ponad 350 ton złomu tygodniowo więc przemiał jest .Jeśli chodzi o sanitariat i czystość na zadładzie to niema się czego przyczepić. Magazynierzy mają do dyspozycji sownice wózki widłowe paleciaki elektryczne niskiego i wysokiego składu oraz zwykłe

obserwator

Jak wygląda temat rozładunków, Czy długo się czeka , czy jest to spowodowane brakiem magazynierów, czy zawsze tak było ? Czy na załadunkach jest podobnie ?

Jaki jest styl zarządzania w Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
pragmatyk

Dzien dobry. Jak czytam te posty to widzę że temet kwalifikacji,możliwości własnych i wydajności pracy schodzi na plan dalszy u kandydatów do pracy. Jestem starej daty ale zawsze stosowałem kryteria jaka praca taka płaca a nigdy odwrotnie,bo odwrotnie prowadzi do bankructwa firmy. Najwyższy czas żeby wszyscy to wiedzieli i stosowali. Jak ktoś chce lekkiego chleba to powinien wybrać zawód polityka,gdzie elektryk może zostać prezydentem w homoniepewny europosłem.

Wanda
@pragmatyk

Ale co sugerujesz, że ludzie zamiast rozmawiać o pracy mają się spowiadać tutaj z własnych niedociągnięć? Chyba nie do tego służy forum. Skoro „lekki chleb” odpada to może zdradzisz, na czym polega ta praca?

kazik
@pragmatyk

Pragmatyk, jeżeli tak powinno być jak piszesz to, to z jaką starannością i dokładnością wykonujesz zadanie powinno być oceniane bez emocji wg, najlepiej celu opartego o tzw SMART. Niestety ciężko o managerów, którzy bez emocji oceniają prace dalej, którzy są w stanie określić jasno cele. Do bankructwa firmy prowadzą złe decyzje czyli słabi zarządzający a rzadziej pracownik. Więc najpierw zacznijmy od ułożenia zasad w firmie takich żeby były jasne czytelne i zrozumiałem , również polityki płacowej. Później szukajmy kandydatów ,którzy będą mogli się dobrze czuć w tym i dopiero oceniajmy ich pracę a przede wszystkim rozmawiajmy bez emocji z nimi o tym co się dzieje i motywujmy, Ale nie krzykiem , naganami czy czym tam jeszcze. Nie dla każdy wytrzyma bycie politykiem czy prezydentem . Może się okazać to trudniejsze niż bycie spawaczem lub kimś innym w GD, p.s. o ideały ciężko a jak są to za odpowiednie pieniądze i na odpowiednich warunkach. Pytanie jak szybko się wypalą :)?

Mig
@kazik

Święta prawda wymagania mają jak nie wiem co a jak ktoś się pomyli To od razu na dywanik nawet jak się pomyli kolega i tłumaczenie dlaczego itp a najlepiej donosić na innych wtedy jest się pod ochroną firma niemiecka a standardy polskie reszty chyba nie muszę pisać

Łucja
@Mig

To znaczy jakie są te wymagania? Bo wydaje mi się to normalne, że pracodawca powinien wymagać, aby pracownicy wykonywali swoje obowiązki należycie. W końcu za to są wynagradzani. A jeśli pomyłki zdarzają się komuś często, to może warto pogadać z pracodawcą o konieczności szkolenia. Firma jakieś organizuje na początku zatrudnienia?

woda78

Witam czy w państwa firmie jest utrzymanie ruchu,i czy nie potrzeba na to stanowisko pracownika

@woda78

Dzień dobry, posiadamy dział Utrzymania Ruchu, ale obecnie nie prowadzimy rekrutacji do tego działu. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń min. na stronie pracujwgoldbeck.pl. Pozdrawiamy Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

Kandydat do pracy

Chciałbym sie dowiedzieć jak wyglądają zarobki u Panstwa w firmie ? Benefity sa takie same jak w poprzednich latach? Prawdą jest ze podwyżki nie obejmują wszystkich działów jednocześnie ? Czy zawsze przy umówieni próbnej sa jakies podwyżki ,czy stawka pozostaję ta sama? Proszę o odpowiedź na w/w pytania

Joanna

o co chodzi z tymi wybrańcami? konkrety dział i jakieś zasługi mają, że wybrani są? jak to ludziom tutaj wyjaśniają i co dalej z tym robią? chodzi mi o to czy to nie przekłada się na jakieś pogorszenie wyników z pracy przypadkiem?

M.G

Witam pracowałem w tej firmie prawie 3 lata i wiem co się z czym je, uwierzcie mi że to jest dobra firma dobrze ja wspominam i wiem że dba o spawaczy, finanse fajne i nie wierze że kłamną na temat podwyżek bo dostałem ja aż 5 razy w przeciągu prawie 3 lat ludzie, jak pracujesz tak masz za darmo nic nie ma, polecam ta firmę bo wiem że się rozwija, ma porządek na hali a nie czasy Komu.. jak teraz pracuje w tym momencie, a dlaczego odeszłam bo zapytacie to odpowiadam, przeprowadziłem się z miasta Łodzi. Dzięki pozdrawiam

homo sapiens
@M.G

Też pracowałem w GB. na początku było fajnie , wynagrodzenie przeciętne ale benefity spoko . Później to już tylko dokręcanie śruby i większe wymagania niż możliwości , Pozdrawiam ,

Mag
@homo sapiens

Świata prawda

Magdalena
@M.G

No i to się chwali firmie! Te podwyżki pracownicy dostają tak o, czy np. ze względu na postępującą inflację? A co do tych fajnych finansów, to zdradzisz widełki?

Asyst

Jakie zarobki oferuje firma w biurze konstrukcji stalowych?

Szukam pracy

Czy są tam przymusowe lub dobrowolne nadgodziny? Praca od pn do pt czy weekendy też?

Interesant

Chciałbym się zapytać jak możecie wykonywać konstrukcję stalowe bez wymaganych badań spoin i kontroli jakosci? Taka produkcja jest niezgodna z prawem

Zdezorientowany
@Interesant

Serio tak robią ? Jakie badania apowinni wykonany bywać ?

Sławomir
@Interesant

Skąd wiesz że konstrukcje nie mają wymaganych badań. Zawsze przy produkcji jest przecież kontrola jakości. Pracujesz w firmie i stąd takie info?

@Interesant

Dzień dobry, zapewniamy, że wszystkie procesy w naszej firmie odbywają się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Pozdrawiam Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

@Sławomir

Jakby pracował to by widział że wszystko jest na legalu.

Joanna

To pewnie prawda. A w takim razie jak klient w razie czego mógłby to osobiście zweryfikować?

Witam Jak wyglądają u Państwa podwyżki? Czy to prawda ze nowi pracownicy sa okłamywani co do podwyżek? Mówię na rozmowach ze będę a okazuję sie nie prawdą?

Anton

Dzień dobry, szukam pracy jako spawacz, w jakim mieście masz zakład produkcyjny?

@Anton

Dzień dobry, nasz zakład mieści się w Lućmierzu, ul. Przemysłowa 3, 95-100 Zgierz. Jeśli jest Pan zainteresowany, zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem na pracujwgoldbeck.pl lub na olx.pl, lub do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o. o.

Małgorzata

Witam, Czy na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia istnieje możliwość pracy zdalnej?

@Małgorzata

Dzień dobry, w firmie GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. pracujemy stacjonarną. Praca zdalna jest brana pod uwagę w wyjątkowych sytuacjach. Pozdrawiam Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

Witam!! Polecam firma naprawdę podchodzi fajnie do pracownika,po pierwszej rozmowie pozytywnie rozmowa oprowadzenie pracownika po chali produkcyjnej ,wiesz co z czym się .Najważniejsze przyjmują przez zakład a nie biuro.

B
@Anonim

Nie zachwalają dnia przed zachodem najpierw trzeba popracować żeby napisać opinię samo oprowadzenie po zakładzie jest standardem w każdej firmie

@B

Filozof widzę do roboty się weź będzie lepiej nygusie.

@B

Uwierz że nie pierw badania potem robota.

Karaluch
@B

Witam serdecznie. Niestety nie w każdej firmie oprowadzają po zakładzie a tym bardziej po stanowisku pracy.

Czy w Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zespół HR

Dzień dobry, Pracownicy GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. poza wynagrodzeniem zasadniczym otrzymują również szereg benefitów, np. dofinansowanie do posiłków. W razie pytań, zachęcam do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami lub kontakt bezpośredni z firmą. Pozdrawiamy Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

Iza
@Zespół HR

A ile wynosi to dofinansowanie do posiłków ogólnie? Można tutaj otrzymać odpowiedź?

@Iza

Dzień dobry, dofinansowanie do posiłków (dostarczanych do firmy) wynosi 7,50 PLN na dzień. Pozdrawiamy Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o. o.

O jakich kitach mowa?

Tuja

Podobno tak słyszałem że ma wchodzić system czterobrygadowym to prawda czy raczej plotka

Sławomir
@Tuja

Też bym się chciał dowiedzieć. Planuje wysłać CV a nie pracowałem jeszcze w czterobrygadówce. Wiesz jak wtedy wychodzi wolne? Można elastycznie wybierać zmiany czy bez szans?

Duster
@Sławomir

4 brygadówka czy nie w tej firmie zmiany ustalają jak chcą bez możliwości zaplanowania czegokolwiek. Raz cały tydzień idziesz na rano w trakcie grafik zmieniają i idziesz 2 tygodnie na rano potem po popołudnie a w środku tygodnia potrafią nawet i 3 zmianę dopisać na przyszły tydzień. Jednym słowem jest bajzel nie tylko w sprawie zmian... No ale tu jest jak w rodzinie i europejskie warunki

Zespół HR
@Tuja

Dzień dobry, firma GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. nie wprowadza i nie planuje wprowadzać systemu czterobrygadowego. Działy produkcyjne pracują w systemie dwu- lub trzyzmianowym. W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących rekrutacji zachęcam do kontaktu bezpośrednio z firmą. Pozdrawiam Zespół HR GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

Tuja

Część dostałem propozycję pracy na magazynie ale jak czytam te komentarze to masakra ile tam się da zarobić na początek proszę o odpowiedź

Baba
@Tuja

To zależy na ile się umówisz każdy ma inną stawkę

Marian

Witam,ja z innej beczki.... Chciałbym zapytać się czy zakład honoruje zagraniczne uprawnienia na wózki widłowe?!....????

@Marian

Dzień dobry, ważne są jedynie uprawnienia UDT, natomiast jeśli Kandydat takich nie posiada, a są wymagane na stanowisku pracy, wówczas organizujemy szkolenia i egzaminy na takie uprawnienia dla naszych Pracowników. Zadaniem Pracownika jest zaliczenie egzaminu. Pozdrawiamy, Dział HR

Kapitan Paleta
@Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Tylko UDT? Ojojoj a WDT nie honorujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.