Opinie o Fundacja Ofiaruj Serce w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Ofiaruj Serce. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Ofiaruj Serce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Ofiaruj Serce w Chorzów

Fundacja Ofiaruj Serce

Wyraźnie zostało przekazane, że umowa zlecenie jest podczas miesięcznego okresu próbnego, a po nim w przypadku sprawdzenia się jest umowa o pracę.

X Nowy wpis
@Fundacja Ofiaruj Serce

Umowa zlecenia na pysk, bez?formy pisemnej, bez normalnego rozliczania.

Aneta Nowy wpis

Pół roku temu zgłosiłam się do Fundacji w poszukiwaniu pracy. Za okres próbny otrzymałam zapłatę. Następnie przez miesiąc miałam umowę zlecenie,a po miesiącu otrzymałem umowę o pracę. Atmosfera jest przyjemna,pracuję do dziś. Pani Prezes jest osobą bardzo wyrozumiałą i niejednokrotnie pomogła mi również prywatnie. Serdecznie polecam!

Bożena Nowy wpis

Warto spróbować pracy w Fundacji, gdyż można czynić wiele dobra, a praca spokojna i w dobrej atmosferze :) Jestem krótko, ale wydaje się, że będzie do fajna przygoda :)

Marysia Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w miłej atmosferze. Jest mowa o umowie czy też możliwości odbycia stażu w Fundacji. Myślę, że warto spróbować swoich sił w tej Fundacji!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fundacja Ofiaruj Serce? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS

Zgoda. Dla pracowników wypłaty są istotne, przecież z czegoś trzeba żyć, nawet czyniąc dobro. Pytanie, jak zarabiacie, bo to zawsze ciekawi w przypadku wszelkich organizacji pozarządowych?

Zarząd Fundacji Ofiaruj Serce

Dni próbne są płatne na podstawie umowy zlecenie.

Zarząd Fundacji Ofiaruj Serce

W odpowiedzi na pojawiające się w ostatnim czasie wpisy chcieliśmy wydać oświadczenie: 1. "Maciej Jeżewski" - podpisujący się jako pracownik Fundacji, nigdy nie był i nie jest pracownikiem naszej Fundacji. 2. Rozmowa - "Prowokacja" z Panią Wiceprezes naszej Fundacji rozpoczęła się od prośby o paczkę dla babci, której dochód wynosi 700zł. Pan nie przedstawił się, a na wiadomość o wysłaniu maila z danymi kontaktowymi oraz opisem sytuacji, Pan Maciej powiedział, że nie wyśle, żadnego maila. Następnie na platformie GoWork napisał o przeprowadzonej prowokacji (dla nas próba wyłudzenia...!) 3. W poniższych komentarzach znajdują się nieprawdziwe informację jak np. informacja o Pani Prezes, która zarządza wg. jednego z komentarzy kilkoma fundacjami i stowarzyszenia. Pani Prezes jest w zarządzie tylko jednej Fundacji czyli naszej Ofiaruj Serce. Prosimy nie wprowadza w błąd i dane z internetu czytać ze zrozumieniem. 4. Jeżeli chodzi o dotacje prosimy o zapoznanie się z ich przeznaczeniem, co również we wszelkich dokumentach fundacji jest uwzględnione na jakie działania jest przyznana tzw. pomoc de minimis. 5. Sprawy zarówno wynikające z komentarzy jak i rozmówi i sms-ów z rzekomym dziennikarzem trafiła już na policję. 6. Pan podający się za p. Macieja czy Marka raz jest osobą potrzebującą, raz dziennikarzem, a następnym razem za kogo się poda? Oszczerstwa i kłamstwa na nasz temat nie złamią nas w czynieniu dobra i dalszemu pomaganiu osobom naprawdę potrzebującym. Z poważaniem Zarząd Fundacji Ofiaruj Serce

Potrzebujący

Zgłosiłem się do Fundacji na początku roku i po zaledwie miesiącu otrzymałem pierwsze wsparcie. Do dziś z nimi współpracuje, miły kontakt. Polecam!

@Potrzebujący

Nam nie dali ani paczki nie chcieli zrobić. A prezeska ma tyle organizacji fundacji i stowarzyszeń w KRS

Fundacja

Poprosimy o konkretne informację, gdzie byliśmy w jakich miejscowościach ze zbiórką na niby protezy? Może ktoś się podszywał pod nas i chcielibyśmy to zweryfikować, gdyż jedyna zbiórka na protezy dla Martina Buraka zakończyła się powodzenie i chłopak otrzymał protezy teraz trwa zbiórka na jego rehabilitację. Pozdrawiam

X

Tam nie ma wolontariuszy.

Fundacja zmieniła coś w zarządzaniu przez wirusa ?

Obdarowany
@Marek

A co miała zmienić?

W Fundacji jestem niemal od początku. Po miesiącu umowy zlecenie otrzymałam umowę o pracę. Taką umowę mają wszystkie moje koleżanki. Miła atmosfera, przyjemna praca i przede wszystkim czyniąca dobro, ponieważ pomagamy ludziom!!! Ktoś, kto ył przez 2 godziny słuchając jak pracujemy raczej nie może napisać jak tu naprawdę jest!

Fundacja Ofiaruj Serce

Proszę podać link do pracuj.pl, gdyż nigdy nie dawaliśmy tam oferty pracy z powodu zbyt wysokich kosztów.

@niezadowolony ale co nie? Pracujesz tam?

Czy Fundacja Ofiaruj Serce oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

niezadowolony

Nie

Ośrodek Pomocy

Współpraca wzorowa

Dariusz
@Ośrodek Pomocy

Mogę prosić o uzasadnienie opinii? Rozumiem, że polecacie współpracę?

Fundacja godna polecenia

Zadowolona

Więcej takich Fundacji :)

Matka

Pomoc regularna ----Polecam----

Miła atmosfera w zespole, pomoc niesiona innym naprawdę sprawia dużą satysfakcję. Polecam tak działać jak ta Fundacja :)

Teresa

Współpracuję z Fundacją kilka miesięcy po prostu jest super

Pracuję w Fundacji Ofiaruj Serce od samego początku,miła atmosfera,życzliwi i serdeczni ludzie, a przede wszystkim chętni do pomocy, wrażliwi na ludzką krzywdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Ofiaruj Serce - Chorzów

• Jak się pracuje w Fundacja Ofiaruj Serce?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Ofiaruj Serce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Ofiaruj Serce?

• Tadeusza Kościuszki 6
    41-500 Chorzów