Opinie o Snapshot Studio Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Snapshot Studio Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Snapshot Studio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snapshot Studio Sp. z o.o. w Rybnik

W sieci jest jakaś oferta na fotografa-retuszera, tylko nie wiem, czy rekrutacja jeszcze trwa? Sprawdzają jakoś znajomość Photoshopa? Bo czytałam że wymagają tego i zastanawiam się jak wygląda rekrutacja. Ktoś wie bo może bym się zglosiła?

Znajomość Photoshopa to podstawa na stanowisku retuszera. Konieczne jest zawsze przesłanie portfolio + odpłatnie wysyłamy kilka zdjęć do retuszu, aby zweryfikować umiejętności :) Zachęcam do spróbowania swoich sił - z retuszerami, którzy się sprawdzili działamy stale już od kilku lat. Do usłyszenia!

@Michał

Można pracować z dowolnego miejsca, jest to praca w pełni zdalna? I ile czasu miałbym na wyretuszowanie tych kilku zdjęć oraz kiedy otrzymałby odpowiedź?

@Michał

ooo...skoro tu już jest poruszony temat rekrutacji, to możesz powiedzieć, czy jeszcze w tym roku będą planować jakieś rekrutacje albo z początkiem roku? Z tego co zdążyłem się zorientować, to ostatni raz rekrutowali w 2022 roku...dlaczego tak dawno? ludzie się tam nie zwalniają, czy firma powoli się rozwija i nie widzą sensu zatrudniania nowych osób?

Michał Nowy wpis

Trochę ogranicza nas miejsce - w przyszłym roku planujemy powiększenie studio oraz przestrzeni retuszerskiej = na pewno ruszymy z rekrutacją, polecam śledzić na bieżąco profil na FB :)

Martin

(usunięte przez administratora)Produkt zostal totalnie zle sfotografowany, musialem im mowic ze produkt musi byc mocniej oswietlony bo nic nie widac XD :D A za poprawki kazano mi zaplacic!(usunięte przez administratora) Nie odpisywano mi perfidnie na meile, olewka po calosci, dopiero jak zadzwonilem to pan (usunięte przez administratora) poweidzial TAK TAK ZA TYDZIEN BEDZIE ZROBIONE i znowu cisza haha. Na koniec odeslano mi pokiereszowany produkt, wszystkiego sie wypierano po drodze. Pierwszy raz spotkalem sie z takim (usunięte przez administratora) i wypieraniem sie swoich bledow. Od innych osób dowiedziałem się ze byli tak samo traktowani - kazano im płacic za poprawki i termin wykonania wynosił ponad 2 miesiace. Nie sadziłem ze trafie kiedys na tak(usunięte przez administratora) firme ktora popelnia bledy (usunięte przez administratora) bo nie dostalem nawet danych do logowania :D NIE POLECAM. Aha i ostetecznie zdjęcia wyszły totalnie słabo i samemu lepiej je w domu zrobiłem(usunięte przez administratora)

W.T
@Martin

Zgadzam się z Pana opinią, zdjęcia fatalne, kontakt fatalny co skutkuje 100 poprawkami, (usunięte przez administratora) Zdjęcia nie sprzedają, nie przyciągają uwagi i wyglądają sztucznie. Jedynie filmy, które mam są dobrze zrobione, ale to chyba przez to, że kto inny się nimi zajmował i ma pojęcie co robi.

Michał Nowy wpis
@Martin

Dzień dobry, Wyjątkowo zaskoczyła mnie wystawiona opinia... Niestety nazwa użytkownika "Martin" nie mówi nam, którego zamówienia może dotyczyć. Nie mniej jeżeli cokolwiek nie spełniało Państwa oczekiwań - proszę o kontakt, skorygujemy zdjęcia :) Robimy zdjęcia produktowe już prawie 10 lat, mamy wyrobioną markę i wysoką jakość i opisana przez Pana sytuacja (ta, którą da się odczytać - duża część została zmoderowana przez administratora?) się u nas nie zdarzają... Czy jest Pan pewien, że to w naszej firmie składał Pan zamówienie?

Patryk z Słodkich Upominków

W Snapshot Studio zamawialiśmy zdjęcia produktowe naszych słodkości. Robiliśmy standardowe packshoty i zdjęcia jak oni to nazywali lifestylowe. Kontakt z P. Michałem - REWELACJA. Reagował na bieżąco na wszystkie nasze pytania i potrzeby. Zdjęcia dowiezione bardzo szybko a ich jakość przerosła nasze oczekiwania. MOCNO POLECAM! !

Czy w firmie Snapshot Studio Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Snapshot Studio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MetaLOVE

Mieliśmy okazję współpracować przy realizacji zdjęć produktowych - czas realizacji a co najważniejsze - JAKOŚĆ - przerosła nasze oczekiwania! Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają dobrych zdjęć produktowych!

Barbara

Zaintrygowała mnie strona firmy, zachęcają wręcz do aplikowania. Szkoda, że na forum brak informacji. Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. marketingu. Może mi ktoś powiedzieć jakie stawki wynagrodzenia wchodzą w grę na tym właśnie stanowisku? Faktycznie firma motywuje swoich pracowników premiami? Co powiecie na temat atmosfery pracy w tym miejscu?

Czy w firmie Snapshot Studio Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Agnieszka

Oczywiście jest taka możliwość i była już taka sytuacja :)

Beata
@Agnieszka

Warunki są określone z góry czy można indywidualnie prowadzić negocjacje?

Agnieszka
@Beata

Można prowadzić indywidualne negocjacje :)

Dzien dobry. Mam pytanie odnośnie pracy w firmie. Czy jest możliwość pracować na 50% etatu? Czy atmosfera w miejscu pracy jest ok? Dzięki za odpowiedź.

Dzień dobry, na ten moment zatrudniane są osoby tylko na pełen etat :) Atmosfera to jeden z najważniejszych aspektów!

Zostaw merytoryczną opinię o Snapshot Studio Sp. z o.o. - Rybnik

Snapshot Studio Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 1 Maja 57
    44-206 Rybnik
  • NIP: 6423209348 REGON: 369964166 KRS: 0000727686

Snapshot Studio Sp. z o.o.