Opinie o Royal Iceland Poland Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Iceland Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Royal Iceland Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Iceland Poland Sp. z o.o. w Żnin

Zastanów się dobrze

praca faktycznie od 7 do 15 ale osoba zarządzająca firmą kłamie na samym wstępie że dyżury w weekendy tylko dla chętnych a okazuję się co innego bo brygadzistka firmy chodzi i ciągle ci truje o nie głowę i mówi że jeśli chcesz tu pracować to musisz chodzić zarobki jak zwykle naj nisza krajowa płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy przypominającej akord atmosfera ciężka i fałszywa głównie panie pracujące w tej firmie co ciągle obgadują innych i siebie na wzajem

Gustaf Nowy wpis

osoba zarządzająca firmą kłamie o dyżury w weekendy tylko dla chętnych a okazuję się co innego i zmusza do nich szantażem że zwolni lub nie zatrudni pseudo brygadzistka firmy chodzi i ciągle ci truje o nie głowę a dla nowych mówi że jeśli chcesz tu pracować to musisz chodzić sama nic nie robi chodzi tylko doniesienia do biura nie umie rządzić ludźmi zarobki jak zwykle naj nisza krajowa płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy przypominającej akord za dyżur kasa śmieszna atmosfera ciężka i fałszywa głównie panie pracujące w tej firmie co ciągle obgadują innych i siebie na wzajem a na dodatek są tak chciwe że chodzą chore zarażają innych by dostać pseudo premie nie idą na chorobowym tylko idą na urlop a później marudzą że nie ma urlopu wracając do szefa słodko gada a za plecami czeka by odciąga ci z wypłaty za uszkodzenia i faworyzuje jednych innych gnębi tak samo jest z paniami z działu jakości czyhają kiedy cię pod (usunięte przez administratora) do szefa lub (usunięte przez administratora) o byle co siedzą w biurze nic nie robią i tylko patrzą w kamery części swoich prac zwalają na innych

Zastanów się dobrze Nowy wpis

Mikuś Nowy wpis

Witam serdecznie wszystkich chciałbym podzielić się z wami przeżyciami jakie nabyłem w tej firmie Zacznijmy może od szefa pięknie mówi obiecuje ,czaruje wręcz gwiazdkę z nieba by ci podarował a w rzeczywistości jego słowa są nic nie warte bo na końcu zostaniesz oskubany ???? Dla pracownika nigdy nie ma czasu,no chyba że lubisz kablować chętnie wysłucha. Samą pracą w miarę bo wiadomo robić trzeba wszędzie ale w takich warunkach i Admosferze jaka tam panuje to jakiś dramat.Brygadzistka która tam Niby rządzi wprowadza cała ta zła admosfere patrzy tylko za co iść cie podkalbować do szefa Potrafi stać pod łazieka i liczyć ci ile siedziesz. Gdyby nie kalkulator to 20+20 stawiało by olbrzymie problemy zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi ???? Płacą też za tą pracę potężnie śmieszna i jeszcze patrzą jak ci zabrać za coś ,może na koniec taka przestroga zanim zaczniesz tam przygodę kiedyś unikaj omijaj szerokim łukiem chyba że chcesz być poniżany i skubany jak indyk z jakże marnej wypłaty ????

Kontrola

Dzień dobry, jest ogłoszenie na stanowisko w kontroli jakości. Warto aplikować? Jak atmosfera, szefostwo, zarobki?

@Kontrola

Ja z tego co widzę w jednym z sieci jest napisane, że podobno 5 tys płacą. To prawda? A jak rozmowa wygląda? W wymaganiach pisali o znajomości GMP, GHP, HACCP, MSC, BRC oraz zagadnień związanych z produkcją. Jak to sprawdzają? Sprawdzają tak w ogóle?

Kontrola Nowy wpis
@Marta

5.000 na rękę? Sprawdzać mogą podstawową wiedzę, uaktualnianą i tak później na szkoleniach okresowych a szczegóły to powinno znać raczej szefostwo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Royal Iceland Poland Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Widzę że ktoś działem jakości się zainteresował. ja akurat przyszłam rozejrzeć się za produkcją, nawiązując do wcześniejszego pytania, o kierownictwo na produkcji jest ok? można się dogadać? opinii generalnie przez dłuższy czas nie było, chciałabym dowiedzieć się ile na tej produkcji można zarobić. To opowie ktoś coś o aktualnym wynagrodzeniu? Co na nie się składa?

KJ-otka

Dzień dobry, szukam pracy jako kontroler jakości. Czy jest szansa dostać tam pracę i czy Pani Kierownik Jakości jest w porządku ?

Jak szefostwo w Royal Iceland Poland Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Kris

Witam internautów którzy trafili tutaj by zapoznać (zaznać) się z opinią. Byłem pracownikiem Royala grubo ponad rok (prawie 2). Zatrudniłem sie tam z myślą "lepszego jutra" niestety trafiłem na (usunięte przez administratora)" :-) Początkowo praca od poniedziałku do piątku a pózniej jak więcej potrafisz i chcesz to w sobotę czy nawet w niedziele za "śmieszne pieniądze" nie adekwatne do wykonywanych czynności. Szef...? Z pozoru spoko...w realu...myśli jak tutaj by zaoszczędzić i za każde Twoje przewinienie (zniszczenie mienia) odciąga z wypłaty jakże to skromnej przy takich obrotach firmy :-( . Pomijając fakt iż szef nie jest dla pracowników (bo nigdy nie ma dla nich czasu - no chyba że potrafisz kablować to chętnie wysłucha) to praca jest pracą ciężką...w niskich temperaturach i z fałszywymi ludzmi których wzrok czujesz na sobie przez całe 8 godzin. Najzabawniejsze w tej całej Royalowej przygodzie jest fakt iż próbuje tobą rządzić osoba kompletnie nie wykształcona która nie ma kompletnie wiedzy o tym jak zarządzać ludzmi czy nawet liczyć na kalkulatorze. Ale zwie się brygadzistką czy nawet kierowniczką. Żal.pl. Po zakończonej "współpracy" z bólem otrzymałem świadectwo po terminie o które się przypomniałem...stąd moje sprawy się opózniły. Na koniec dodam...iż jeśli masz ambicje...i chcesz się rozwijać...unikaj lub traktuj jako przygodę to miejsce. Pozdrawiam

Prośba o kontakt

Witam, czy ktoś wie jak można skontaktować się z polskim oddziałem, jakiś numer telefonu czy coś? Nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu

Jak dużo osób pracuje w Royal Iceland Poland Sp. z o.o.?

Szefo

razem może z 15 czy jakoś tak

Nieznajoma

Witam czy posiada ktos email do Royal Iceland Poland Żnin poszukuje właśnie

Sardynka

Tam trzeba robić dosłownie wszystko w jednej chwili, robisz jedno, a po chwili dostajesz reprymende, że dlaczego nie robisz następnego. Ponadto jesteś pod ciągłą obserwacją kamer i kontrolerki jakości, która traktuje cię jak potencjalnego złodzieja. Ogólnie o ile sama robota jest tam do zniesienia, bo ciężko wiadomo wszędzie prawie jest, o tyle niestety atmosfera jaka tam zła, więc radzę mieć silną psychikę.

KJ
@Sardynka

A ktoś podpowie czy szukają kogoś do pracy na hali w kontroli jakości? Szefostwo ok ? Ciężko jest?

Iq

jedna zmiana to dość super

Szefo
@Iq

Jest jedna zmiana ale już 6 dni w tygodniu pracują

Ile jest zmian w Royal Iceland Poland Sp. z o.o.?

Gonzo

Jedna...od 7 do 15, od poniedziałku do piatku

Kacper

@rybka serio macie tylko jedną zmianę ?

Rybka

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Praca jak praca. Przynajmniej na jedna zmianę od 7 do 15.

Gutek

@Zastanów się czyli nawet te 3 tys na start nie takie pewne?

leszcz

Czy coś się zmieniło? Tak. Podobno średnia płaca to 4000zł brutto.

Zastanów się
@leszcz

Podobno 4000 płaca? owszem...ale do zarobienia. Na początek może 3 tysiaczki w zależności co potrafisz. Mowa oczywiscie o kwotach brutto. Netto to zastanow sie na co ci potrzeba :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Iceland Poland Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Royal Iceland Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Iceland Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Iceland Poland Sp. z o.o.?

Royal Iceland Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Składowa 4 lok. 1
    88-400 Żnin

Royal Iceland Poland Sp. z o.o.