Opinie o Solarspot S.A. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solarspot S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solarspot S.A. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solarspot S.A. w Komorniki

Paulina Nowy wpis

Jakbym zatrudniła się w Łodzi jako Ekspert ds. Klienta Biznesowego, to ile realnie wyrobię miesięcznie? Podawanie widełek 4-60 K bez VAT trochę na mnie nie działa, a ktoś pewnie z Was wkoło przedsiębiorców chodzi i wie, ile się da wyciągnąć ;) A skoda do użytku prywatnego brzmi okej :)

Ile wynosi podstawa dla koordynatora technicznego instalacji fotowoltaicznych, i czy cele sprzedażowe są realne do osiągnięcia, a nie zmieniają się co miesiąc w zalezności od wyników? Niestety przekonałem się na własnej skórze, że różnie to bywa :)

L Nowy wpis

Jeszcze nie spotkałem się w życiu z sytuacją, że nie dostaję (mailowo lub telefonicznie) w ciągu 2 tyg. wyniku rozmowy kwalifikacyjnej a chcąc dowiedzieć się więcej i dzwoniąc, rozmówca rzuca słuchawką.Nie polecam.

Ida Nowy wpis

Pracuje ktoś w firmie jako Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE? Dwa lata temu jakoś bardziej się udzielaliście, trochę narzekania tu było, a teraz jak sprawy się maja względem warunków i kasy?:) Planują jakieś podwyżki w tym roku? Jak tam rotacja na stanowisku doradcy? Są jakieś premie za wyniki? Firma chyba bardzo mocno jest na nie ukierunkowana? Tego się obawiam, bo w ofercie piszą o takich wymaganiach jak bycie mistrzem w sprzedaży, wysoką proaktywnosc, ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów. Gra jest warta świeczki?:) Polecacie spróbować się zatrudnić?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego i Indywidualnego w firmie Solarspot S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Klient

Najgorsza firma z jakiej usług skorzystałem. Prace wykonali nie fachowo (wręcz katastrofalnie) i przez 2 lata nie zakończyli prac montażowych. Liczne usterki, które im pisemnie zgłaszano zostały zignorowane, bez jakiejkolwiek reakcji. Przedstawiciel handlowy obiecuje coś innego niż w rzeczywistości realizują. Na swojej stronie internetowej podają kłamliwe informacje o ich solidności i fachowości. Gwarancja ich nie obowiązuje. Firmy absolutnie nie polecam, wręcz odradzam korzystać z ich usług.

Ile mniej więcej można tu zarobić? Niektórzy piszą, że po opłaceniu wszystkiego zostaje 1000 złotych na życie... Naprawdę tak jest? Czy oprócz podstawy można liczyć na jakąś premię? ;) dajcie znać, bo chcę tu aplikować.

Lidia Kozłowska

Chciałabym bardzo podziękować Pani Grajewskiej za pomoc,dobre rady,za odpowiedzi na każde pytanie.Rowniez należą się podziękowania Pani Adamskiej,która doradzała i pomagała w otrzymaniu dotacji.Na specjalne podziękowania zasłużyła ekipa Pana Macieja.Bardzo dokładna,sumienna,konkretna ekipa montażowa pomp ciepła.Osoby wyżej wymienione pracują z pasją i każdemu życzę taką obsługę.Bardzo,bardzo dziękujemy!!!

Elżbieta

Na stronie mają teraz ogłoszenie na doradcę klienta i z tego co widzę to proponują tylko kontrakt B2B. Jest opcja negocjacji tego warunku i zmiany na UoP? Nie mam działalności i wolałabym żeby tak zostało ;) Ile właściwie dają podstawy i ile można zarobić z prowizji?

Z przekąsem

Dajcie mi samochód! Oczywiście do użytku prywatnego też, musowo i bezpłatnie! Dajcie mi komputer! Dajcie mi telefon! Dajcie mi podstawę, wysoką!!! I najwyższą możliwą prowizję na rynku od zawartej umowy!!! Dajcie mi leady, dużo kalorycznych leadów, no i blisko mnie, żebym nie musiał daleko jechać. Dajcie mi!!! I nie pytajcie gdzie byłem, co robiłem, komu złożyłem ofertę. Nie rozliczajcie mnie, jakim prawem dyrektor ode mnie czegoś oczekuje! A wtedy ja (być może) zrobię swoją robotę – podjadę podpisać umowę, przy okazji ściemniając klienta i obiecując mu złote góry, cuda na kiju, szybkie terminy czy niezliczone ilości pomp na magazynach. I pojadę dalej, bo skończyła się przecież moja rola. Zapomnę o kliencie, nie będę od niego odbierał telefonów i poczekam na wyłożenie na tacy następnego. (Leady, leady, gdzie są leady!!!). A potem niech się bujają te jędzy z biura (też te rodzaju męskiego) i kombinują co dalej, bo przecież JA SWOJE ZROBIŁEM. A jeśli okaże się, że montaż się przedłuża, bo fatalnie wykonany przeze mnie wywiad, kiepska dokumentacja i nierealne obietnice uniemożliwiają szybką realizację a na dodatek mocno podnoszą koszty, to przecież wina tych nadętych z biura, co nic nie robią. Drogi kandydacie na doradcę/handlowca – jeśli odnalazłeś siebie w tym wpisie to SolarSpot nie jest miejscem dla Ciebie. Zdaje się, że kilku ostatnio to zrozumiało...

obecny pracownik
@Z przekąsem

Dokładnie, a Ci co zrozumieli nich zajmą się swoją robotą a nam dadzą możliwość "posprzątania" po nich tego co narobili. I oby Klienci, którzy ich spotkają "na swojej drodze" byli wyczuleni na ich opowieści i manipulację. I nie dali się nabrać.

Anonimowy Doradca
@Z przekąsem

XD Z tej podstawy to niewiele zostaje po zapłaceniu podatków, nie wiem jak inni ale ja dla marnego tysiąca złoty zarobku nie widzę sensu siedzenia. Największa kasa jest ze sprzedaży, ale ciężko cokolwiek sprzedać kiedy termin realizacji to pół roku (do tego nie pewny) a cena tak zaporowa.

Konkretny gość
@Z przekąsem

Kolego Nie wiem ile lat jesteś w handlu, ale komórka, laptop, samochód z flota i podstawa minimum 4k netto na UoP to minimum dla doświadczonego mobilnego handlowca. Jak ktoś każe robić klamkę w najbardziej obleganej branży to niech da chociaż UoP i pieniędze odpowiednie

Dorota

Bardzo solidna firma.Montowali fotowoltaikę gruntową , montowali pompę ciepła.wszystko odbyło się profesjonalnie i fachowo.Po roku fotowoltaika działa bez problemu a pompą ciepła cieszy się cała rodzina i tez od razu po jej uruchomieniu działa bezproblemowo.Pracownicy firmy są nie tylko profesjonalni co do spraw technicznych , ale wyczuwa się również wysoką klasę wśród osób zajmujących się całą organizacją przed montażem fotowoltaiki oraz pompy.Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy byli zaangażowani w moje inwestycje Z poważaniem Dorota Ejdowska

Ośki.....

Witam, co do opinii o tej firmie.....Więc.... Firma założyła mi panele fotowoltaiczne oraz pompę ciepła. Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie to totalny brak organizacji i wzajemnej komunikacji. Dużo niedociągnięć organizacyjnych, ale po zakończeniu całej inwestycji mogę polecić firmę kolejnym odbiorcom, ale tylko i wyłącznie ze względu na dwie osoby tj. Panią Katarzynę, która znakomicie umiała poradzić sobie z moim niezadowoleniem i frustracją wynikającą z niedotrzymania ustalonych terminów wykonania poszczególnych prac instalacyjnych. Pani Kasia w sposób profesjonalny potrafiła dopiąć i wytłumaczyć niedociągnięcia, za co naprawdę jej będę wdzięczna. Drugą osobą, która uratowała reputację firmy to Pan Krystian z grupy, która montowała mi pompę ciepła. Bardzo fachowa i pomocna osoba. Pomimo różnych - niekoniecznie pozytywnych sytuacji z firmą SolarSpot mogę polecić ją kolejnym osobom

Handlowiec

Jeśli ktoś szuka pracy to unikajcie tej (usunięte przez administratora) firmy. Zarząd i prezes są tylko w teorii, tak naprawdę władzę ma biuro składające się z(usunięte przez administratora) Pań, które o wszystko mają problem i nic im się nie chce, mam wrażenie, że sprzedając robimy krzywdę tym ludziom bo muszą w tedy coś zrobić. Prezes ma gdzieś to co mówią handlowcy i kierownicy, nowa Pani dyrektor patrzy tylko na tabelki, nie dają leadów, chcą aby chodzić po domach w celu poszukiwania nowych klientów, rezygnują z płacenia podstaw, nie płacą w terminach. Jeśli chodzi o montaże to w kwietniu mówili, że mają magazyny pełne pomp a finalnie okazało się, że klienci od kwietnia nie są zrealizowani mimo, iż termin wynosił 3 miesiące, obecnie jest to pół roku. Atmosfera w firmie jest tragiczna, strach poprosić kogokolwiek o cokolwiek, gdyż spotyka się to z arogancją (usunięte przez administratora)ze strony pracowników biura i Pani dyrektor (usunięte przez administratora)

Adrian Kowalski
@Handlowiec

Pracuje w solarspot od 2miesiecy w zawodzie jestem 3lata i żałuję tylko jednej rzeczy a mianowicie tego że tak późno trafiłem do tej wspaniałej firmy cały back office na czele z Panią dyrektor zawsze służą pomocą o każdej porze dnia są pod telefonami i na bieżąco rozwiązują jakieś zagwostki (kolego jeżeli się pracuje i daje z siebie maksa nikt nie ma żadnych zastrzeżeń) Polecam każdemu kto szuka rzetelnej firmy Firmę Solarspot ????????????????

Natalia

Był ktoś na rozmowie z ogłoszenia na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego? Chciałabym wiedzieć, jaką stawkę Wam zaproponowali. Bardzo dziękuję!

Gal Anonim

Firma nie rozlicza się z pracownikami, przedstawiciele czekają ponad miesiąc na wypłacenie wynagrodzenia, faktury są już dawno po terminie. Firma oszukuje klientów i handlowców. Nie wykonują montaży, nie płacą wynagrodzeń. Jeśli klient rozwiązał umowę z powodu nie dotrzymania przez SolarSpot terminu montażu to firma obciąża kosztami handlowca, który tą umowę podpisał, jest to działanie niezgodne z prawem. Jeśli do końca października nie będzie pieniędzy na kontach pracowników to zostanie wysłany do firmy pozew zbiorowy.

Jakub Ramer
@Gal Anonim

Te informacje są tak prawdziwe jak twoje Imię i Nazwisko " Galu Anonimie" :)

Nie Kuba

Widzę, że zwolnieni pracownicy nie potrafią zająć się nową pracą i wciąż nie mogą zapomnieć o byłej. Radzę wziąć się do pracy Panowie. Nowa firma i rynek zweryfikuje umiejętności, uczciwość i dobre intencje. A teraz marsz do mamy, a nie mazać się na portalach. Do wycierania gili służy chusteczka

Jakub Ramer

Kolego pewnie jesteś jednym tych leszczy co podpisywali po 5 kw na rabacie, wiec tłumaczysz sobie swoje niekompetencje właśnie takimi głupotami. Gdybys wiedział to ścieżka leada wyglada trochę inaczej. Ale tak to jest jak w pampersie się wchodzi do klienta bez żadnej wiedzy. Cieszymy się, że opuściliście nasze progi. Wjechać po was do klienta można nawet zaspanym ;)

@Nie Kuba

Widocznie byli pracownicy naszej firmy w nowej pracy maja bardzo dużo wolnego czasu, żeby nadal żyć i myśleć o SolarSpot. Świadczy to jedynie o tym na ile się poświęcają i angażują w nowe obowiązki. Najwidoczniej robią tak samo dużo jak w dotychczas ;) najważniejsze, ze Enegria.Prosto.Ze słońca wciąż płynie w ich krwi. Dla Jakuba brawa, że potrafił robić wynik, bez ściemy i oszukiwania klientów. Nowi doradcy oraz klienci mogą mu zaufać, zna produkt od podszewki. Negatywne komentarze na jego temat świadczą jedynie o zazdrości zawianych osób, które niekoniecznie powinny Doradzać Nadzym klientom, czad wrócić do kołder ;)

klient 20

Kto z klientów zamiast pompy ciepła Panasonic ma zainstalowaną York??? Proszę o opinię. Jak z serwisem?

Klient

Odradzam interesów z tą firmą, nie trzymają terminów, nie chcą oddać zaliczki, same problemy.

Marcina

Solarspot kasuje opinie…. Ciekawe czy na Facebook tez tak będzie łatwo ????????????????

Sama prawda
@Marcina

Kasują negatywne opinie wynikające z ich braku profesjonalizmu

A..żeby nie być gołosłownym, że inne firmy radzą sobie z kryzysem pomp i mają je na magazynie i montują w 2 tygodnie, to zapraszam do skomentowania w odpowiedzi, jakoś się zgadamy i zamontujemy szybko i dobrze, i nie jakiejś York za 60tysięcy, tylko porządna pompę za normalna cenę!!!

Karolcia

Nie polecam owej firmy. W jednym wielkim skrócie TRAGEDIA, brak kompetentnych ludzi w biurze, co chwile mówią co innego.

Witek

Dzień dobry Nikomu nie polecam tej spółki , Sprzedawczyk w garniturku zapewnia ,o samych superlatywach spółki ,lecz to wszystko jest kicz Nic nie zgadza się z wyliczeniami uzysku pan od reklamacji zasłania się zacienieniami ,które w momencie zawierania umowy nie robiły żadnego problemu , sprzedawczyk wypiera się składanych obietnic , instalacja nie produkuje połowy wyliczeń .Pan odpowiedzialny za reklamację nie odbiera telefonu ,wifi loker nie działa od 3 lub więcej miesięcy, falownik miał być z możliwością rozbudowy , a jest poniżej potrzeb ,wysłali parę groszy , ażeby zrekompresować fatalną instalację .

Zostaw merytoryczną opinię o Solarspot S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Solarspot S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solarspot S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solarspot S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solarspot S.A.
3.5/5 Na podstawie 19 ocen.

Solarspot S.A.