SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Opinie o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Ademxior

Czesc, nie wiecie może kiedy ma ruszyć produkcja na nowej fabryce?

jaro.

Czy są już przyjecia na produkcję do tego nowego zakładu SK który otwierają za kilka miesięcy? Aplikowałem przez pracuj.pl ale ciągle pisze, że moja aplikacja jest " dostarczona" i nic się nie zmienia mimo iż ogLoszenie wygasło kilka tygodni temu. Czy oni tam patrzą na wiek przy przyjmowaniu ludzi ?

@jaro.

nie wiem co się otwiera za kilka miesięcy ale SK produkuje już od października 2021

Miś

Mi na rękę płacą 5000 . Praca tylko na rano . Jestem ciekaw w zakładzie Sk podwyżek ???? na 2024 .

zainteresowany

Czy wiadomo kiedy ruszy rekrutacja na drugą nową hale?

Trochę zejdzie, bo trochę zwolnien było po urlopach i trochę się szykuje do składania wypowiedzeń...

Napiszcie mi
@pracownik

Dlaczego ludzie się zwalniają ??

Krzyś

Jaka jest stawka brutto dla nowych pracowników?

Tak

W sprawie pracy

anna

Witam. Chciałam się zapytać dlaczego ciągle szukają tłumacza języka koreańskiego? Czy to jest spowodowane niskimi zarobkami na tym stanowisku? Ile się zarobi na takim stanowisku w waszej firmie? Właściwie proszę o jakąkolwiek informację dotyczące tego stanowiska pracy, studiuję filologię koreańską i interesuje mnie praca w waszej firmie.

Kajzerka
@anna

Duża rotacja, większość osób rezygnuje po roku lub czasem i wcześniej.

Tenteges
@Kajzerka

Mało osób jest zdecydowanych żeby przeprowadzić się w ten rejon lub woli zarabiać na projektach budowlanych, które są znacznie lepiej płatne, ale tymczasowe. Jeśli chodzi o pracę na stałe to warunki płacowe są całkiem ok, konkurencyjne do innych dużych koreańskich firm zatrudniających na czas nieokreślony , ale jednak mniejsze niż w małych koreańskich firmach, gdzie i warunki pracy są trudniejsze (za kasą idzie to, że musisz być dostępna 24h i znać się na wszystkim) i przyszłość niepewna (nie podobasz się to wypad, lub nagle może się okazać, że firma się zamyka). Ogólnie, o ile trafisz do działu w którym ci pasuje i będziesz się uczyć, żeby poza językiem znać specyfikę danej pracy to jest całkiem spoko.

anna
@Tenteges

dziękuje za odpowiedź mieszkam 10 km od zakładu dlatego jestem zainteresowana pracą

@Tenteges

Skąd ta rotacja, czemu ludzie odchodzą po czasie? Bo to, że nie każdy chce się przeprowadzić to jasne, ale to raczej decyzja przed podjęciem zatrudnienia. Warunki płacowe całkiem ok, hm, a coś więcej można się dowiedzieć? Jakieś widełki? I sugerujesz, że w tej firmie raczej nie zwalniają za byle co?

Tenteges

Nie przypominam sobie żeby było zwolnienie ze strony pracodawcy. A rotacja? Tak naprawdę większość osób z różnych powodów po prostu wyjechała do Korei.

@Tenteges

Czyli pracownicy to głównie obcokrajowcy? A jak już przyjmą Polaka to musi znać choćby postawy koreańskiego czy wystarczy angielski do porozumiewania się?

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko inżynier automatyki. Czy ktoś może podzielić się opinią pracy na tym stanowisku? jak wyglądają godziny pracy, dyżury, nadgodziny? Jest to praca typowo utrzymania ruchu czy zdarza się tworzenie czegoś od podstaw czy modernizacje? Jak wygląda przybliżone wynagrodzenie czy system premiowy?

Pracuś

Kiedy będą krótsze przejścia na stołówkę a nie przez trzy piętra noga mnie boli i to mnie wyklucza dlaczego wszystko tam jest robione przeciwko pracownikowi i jeszcze liderzy chcą skracać przerwy dmuchawy można zamontować na dole i każdy wie że to nie jest problem połowa ludzi jeszcze tam pracuje bo są dłuższe przerwy bo już dawno poszłaby do konkurencji

Bluecollar

Zaczął się festiwal pseudo ocen, nie dziwie się że wiele osób szuka juz pracy bo pracownik solidny nie bumelant, obowiązkowy ,rzetelny zostaje uwalony bo komuś innemu trzeba dać najwyzsza ocene by nie uciekł ,tym samym ci co pracują dobrze zawsze kosztem szantażu lub dupowlastwa są poszkodowani. Czas i na mnie jak tylko bedzie okazja uciekam . Pozdrawiam

@Bluecollar

Co roku jakieś nowe informacje. Przy przyjmowaniu dowiadujesz się o premii DO 2000zeta, po pół roku dowiedzieliśmy się o jakimś systemie ocen do tej premii, po roku dowiedzieliśmy się że system ocen wpływa na szansę na awans, ale jak to nie wiem sam HR. Po dwóch latach na quality dowiadujemy się że ocena będzie obniżana za niezaliczony R&R a już ulegała obniżeniu o L4 na przykład. Cyrk nowych informacji co rok!!

Piter
@Bluecollar

Hahaha, nie pracuję u was, ale miałem tak w poprzedniej firmie, wszystko dokładnie tak samo jak napisałeś, oczywiście po bardzo niesprawiedliwej ocenie, od razu stamtąd uciekłem. Starasz się, angażujesz, a przyjedzie co do czego to nas mają za nic...

aha

Dodatkowo kryteria są co roku zmieniane. Najpierw była mowa o premii półrocznej DO 2000 zł brutto obniżanej jedynie za L4 itp. Po roku okazało się że SL będą oceniać i ta ocena również obniży albo podniesie premię. W tym roku doszło obniżanie ocen i co za tym idzie wysokości premii za niezdany jakiś test na jakości. I decydują o tym inżynierowie nie pracujący z produktem. Także za rok dowiemy się że premia będzie obniżana pewnie o nie wyrabianie jakiejś normy albo za brak "szczerego" uśmiechu po przyjściu do firmy. Bo już się ludziom tego odechciewa....

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.? 14 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Julita

A co jest złego w podaniu np. widełek? :) Bo nie rozumiem. Chyba że w umowach pracownicy mają zapis o tajnych zarobkach? No nic, wiesz może, na jakie warunki można liczyć pracując w księgowości? Już pomijając te zarobki ;)

Kasjerka

Ok 4-5 na rękę przy starszym specjaliście. Dużo pracy i nadgodzin :)

B.
@Kasjerka

Bzdura. Aplikowałam na starszego specjalistę. Oferowali 8 tys na rękę. Brak hybrydowej pracy mnie zniechęcił.

Blanka
@B.

Mogę wiedzieć jakie masz doświadczenie? Czy może jakieś dodatkowe kwalifikacje? Fajnie, ze tak cię docenili, ja zamierzam aplikować, ale nie spodziewałam się takiej kwoty. Brak pracy hybrydowej to faktycznie minus, coś jeszcze cię zniechęciło? Lub przeciwnie, jakie warunki jeszcze zaproponowali?

@malami

Szczere podziękowania organizatorom za imprezę rodzinną! Naprawdę atrakcji nie brakowało , atmosfera niesamowicie pozytywna , ugościliscie nas pracowników i nasze rodziny na najwyższym poziomie . Na wielu imprezach firmowych byliśmy , ale wasza to był sztos ! Wielkie dzięki i mamy nadzieję że będą częściej . I dłużej ! :) A jeśli ktoś chce zanegować ten wpis to jest serio idiot@… QA

@@malami

Zgadzam się z Tobą, upominki z pikniku tez bardzo fajne! Firma się postarała! Dzieciak nie chciał iść do domu tak się dobrze bawił XD

Hahahaha

HR napisał ;p chwalipost

#ja
@Ona

Dokładnie! Moje dziecko, tak samo. Dziś pyta czy znowu pójdziemy na imprezę z pracy... :) naprawdę byliśmy pod wrażeniem

@malami
@Hahahaha

I tu się zdziwisz wieczny malkontencie bo nie pracuję w HR. Należę do bluecollar

#ja
@Hahahaha

Chyba nie byłeś skoro tak uważasz

Blue
@@malami

I tak dział HR jak zawsze zostawi co im się podoba , a co kłuje w oczy zostanie skasowane . Impreza fajna , rodzina bawiła się bardzo dobrze . Ale tak bardzo w oczy się rzucało kto z organizatorów tworzyl koło siebie centrum uwagi , dowiemy się przy awansach i nagrodach .. Ja już swoje typu lizuska mam. Pozdrawiam pana...

pan
@Blue

Dziękuję za uznanie i również pozdrawiam.

LiBS

Niestety na produkcję nie są zatrudniane kobiety. Jedynie na dział Quality ????

Zainteresowana
@LiBS

Co to jest dział Quality? Na czym polega tam praca?

Żaba
@Zainteresowana

Quality to jakość. Dzieli się na trzy wydziały. Dwie kontrole wizualne, praca głównie oczami. W dużym świetle. Po dwóch latach pracy będziesz widzieć mniej a za kolejne dwa ci podziękują bo nie przejdziesz badań okresowych.... Tyle że praca czysta i nie fizyczna

Ktos

Czego Ty człowieku chcesz do ciężkiej (usunięte przez administratora) Frustrat niezrealizowany czy co z Tobą nie tak. Rekrutacja była otwarta na jakość, nie było ograniczenia jak na produkcji. Mogli startować wszyscy, mężczyźni też. Trzeba było iść, pokazać się i teraz też byś wycinał od linijki albo patrzył w mikroskop i to za te same pieniądze co panowie.????

Muminek
@Żaba

dokładnie .. praca czysta, lekka fizycznie, za to w przeraźliwie jasnym świetle, do tego wszę∂zie biało co potęguje światło, wilgotność zero .. tak że wysuszone śluzówki, osłabiony wzrok, osłabiona odporność, sucha skóra i inne dolegliwości o których się nie dowiesz, trzeba pytać dobrego lekarza o wpływie .. zaopatrzyć się w krem do rąk bo w podajnikach nie zawsze jest, porządne krople do oczu, żel nawilżający do nosa itp bo idzie tego w cholerę .. do tego trzeba się liczyć z niezapowiedzianymi kartkówkami

hahahaha
@Muminek

Wilgotność zero ale tylko na jednym dziale jakości. Pozostałe dwa mają wilgotność w zakresie 20-40 %

XYZ
@Muminek

A co to te niezapowiedziane kartkówki? No szkoda, że babek nie przyjmują na produkcję. Myślisz, że z doświadczeniem na produkcji łatwo dostanę się aplikując do działu jakości? Czy to nic mi nie pomoże? Jak tam w ogóle kierownictwo? Atmosfera miedzy pracownikami na plus?:)

@XYZ

Kartkówki to testy sprawdzające poziom i aktualność wiedzy Twojej. Wiele kobiet pracujących wcześniej na produkcji pracuje u nas na jakości.

Ona

min średnie chyba i dobrze się sprzedać na rozmowie

???

ile mogę zarobić na produkcji? doświadczenie 2 lata

Kkkk

Ciekawe kiedy panie z HR wreszcie zrozumieją, że wypłata wynagrodzenia do 10 oznacza do 10, że jest to ostateczny termin a nie 10. Zapewne wtedy, gdy kiedyś dojdzie do jakiejś awarii systemu bankowego czy coś pójdzie nie tak i ktoś tej wypłaty nie dostanie na czas.(usunięte przez administratora) Takie rzeczy już miewały miejsce w innych zakładach. I nie chce powiedzieć, że tych pieniędzy nie ma na czas bo zawsze 10 docierają. Ale powiem szczerze, że podziwiam taka beztroskę i niefrasobliwość i czekanie zawsze na ostatni moment. Wszędzie z tych powodów płacą wcześniej, żeby w razie czego uniknąć problemów, tutaj widocznie chcą się nauczyć na własnym błędzie.

Nicky

Na piknik mozna zabrac cala rodzine. Ale na wycieczke po hali sa nalozone takie ograniczenia, ze malo kto ma mozliwosc w niej uczestniczyc. Chcialbym pokazac mojej zonie, gdzie pracuje, ale niestety nasze dziecko jest za mlode, poza tym nawet bym z nia nie wszedl na hale, wiec nawet bym nie mogl pokazac gdzie konkretnie pracuje i co konkretnie robie. To sie nazywa organizacja :) W innych zakladach sa robione takie dni otwarte i mozna nieraz zobaczyc fabryke "w ruchu".

Ona

Kobiet nie przyjmują na produkcję, tylko do jakości

Busy

Zmiana tras busów - porażka. Brak informacji z biura, że zmienia się przewoźnik!! Człowiek dowiaduje się od kierowców. I 1go czerwca jak (usunięte przez administratora) czekał by na Fenixa!! Organizacja na poziomie przedszkola

Nie prawda
@Busy

A to akurat nie jest prawdą. W gablocie od pierwszego dnia gdy było wiadomo że się zmienia przewoźnik pani z biura wywieszała przy mnie wszystkie trasy. A to że ludzie mają w (usunięte przez administratora) i nie czytają informacji (tak tak, gablota jest właśnie z nowymi wiadomościami dla pracowników a nie żeby ozdobić ściany korytarza) to niech mają pretensje do siebie. Ja tam zawsze jestem doinformowania o wszelkich zmianach, konkursach itp.

Pasażer
@Busy

Nowe rozkłady wiszą od końca maja. Są wywieszone na drzwiach do szatni, na kantynie oraz w gablocie przy wejściu. Do tego leaderzy dostali maile w tej sprawie

@Pasażer

OK - wiszą. A kto będzie przewoźnikiem?? Jakiego busa czy autokaru się spodziewać??

Pasażer
@zdzich

Też nie wiem jaki będzie to bus ponieważ nie jest podana nazwa przewoźnika ale zapewne busy będą oznaczone logiem SK i jaka to trasa tak jak jest to teraz - albo tabliczką albo na wyświetlaczu. Trzeba będzie po prostu wypatrywać swojego busa uważnie. Zawsze można też podejść do biura i zapytać albo poprosić lidera o wysłanie maila w tej sprawie.

@zdzich

A co to za różnica kto jest przewoźnikiem? Czy będzie to pan Franek spod warzywniaka czy pan Marian z obuwniczego. Ważne że przywiozą do pracy i odwiozą do domu. Każdy przewoźnik ma tabliczkę na szybie z SK więc ci bardziej ogarnięci będą wiedzieć 1 czerwca do jakiego busa mają wsiąść. Ci mniej będą czekać aż ich opiekun niepełnosprytnych wsadzi do busa....

Robert

Jak wyglada sprawa podwyżki oraz wyrównanie za styczeń - marzec? Nikt nic o tym nie pisze, a podwyżki miały zostać ogłoszone na początku kwietnia. Jak to wyglada i kiedy będzie wyrównanie?

aha
@Robert

Ty z choinki spadłeś? Przecież było napisane w mailu do wszystkich SL, że wyrównanie będzie trzykrotnością różnicy w wynagrodzeniu przed podwyżkami a tym po podwyżkach. Zostało wypłacone w maju z kwietniową wypłatą...Więc albo nie wiesz co się dzieje wokół ciebie albo chcesz wywołać kolejną gburzę...Podwyżki miały zostać ogłoszone najpóźniej do połowy kwietnia i tak się stało. Były też organizowane spotkania z pracownikami jeśli ktoś miał chęć spotkać się z HR

@aha

Chyba, że się już nie pracuje w firmie i nie wie na czym się stoi :) Czyli stawka początkową ile teraz wynosi?

Czy wiadomo kiedy Sk zacznie rekrutować pracowników na drugą fabrykę

I nadal HR nie widzi problemu dlaczego tyle ludzi jest na l4 są braki w pracownikach na zmianach i nikogo nie przyjmują czy nie ma chętnych wątpię chcą żeby tą pracę wykonywała jedna osoba za trzech tak się nie da na dłuższą metę i efekty są

zdzich

Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne! Co do ciężkości roboty - żartujesz?!! W którym zakładzie masz tyle przerw co tutaj?? Kolejny roszczeniowy gówniak, większość robią za ciebie maszyny

Neutralny
@zdzich

Zdzich mam takie wrażenie że albo jesteś podstawiony przez SK albo jesteś pół Koreańczykiem, jest jeszcze jedna możliwość za dużo razy słuchałeś tego kawałka SK My home i za bardzo się wczułeś nie mam nic do Ciebie ale nie przesadzaj chciałbym cię zobaczyć jak w pojedynkę albo we dwoje robisz 3 nocki z rzędu mistrzu

@Neutralny

Tak robię! Idzie się narobić, ale weź człowieku pod uwagę typ pracy! Brembo zapiernicz. NGK zapiernicz! Który z tych zakładów dał ci tyle przerw?! If you know what I mean!!

Kolega ze zmiany...
@Neutralny

Chyba żartujesz sobie.... Praca w czystych warunkach, na przerwy schodzicie już około 8, siedzicie po minimum godzinę, obiadki to samo. Trzecia przerwa to już całkowicie luz... Branie pryszniców pod koniec zmiany, leżenie na stołach i oglądanie tiktokow. Zdejmiesz i założysz rolki raz na 20 min i znów siedzisz i pierdzisz w stołek. Ciężko jednemu i drugiemu cokolwiek zrobić z własnej inicjatywy. I ciągle źle i źle i źle.... Wszystko się wam należy, a ciągle robicie innym na złość... Tacy specjaliści że nawet trafić to kibla nie potrafią... Cały zaszvzany kibel przy naszym stanowisku pracy....i jeden drugiemu nie zwróci uwagi... Ciężko użyć karty dostępu... To otwieranie drzwi na siłę... Później wszystkie drzwi krzywe.... Brak przestrzegania jakichkolwiek wypracowanych zasad... A wyjście do domu to raz dwa... Wszyscy stoicie przy czytniku... Nie macie za grosz wstydu i wchodzicie przed stojących chłopaków z ccs i dziewczyny z kontroli.... Bo w kupię siła... Wstyd mi za takich kolegów...

KOWALSKI

Dzień Dobry ile można zarobić na produkcji z dodatkami i nadgodzinami

Operator
@KOWALSKI

Z 20 nadgodzinami wziąłem 3700 przy stawce 3500 także jak się nie poprawi to czas się rozstać..

L
@KOWALSKI

Dużo mniej niż powinno się zarabiać. Poza tym podstawa wynagrodzenia z czasem de facto się obniża poprzez „korporacyjna politykę” HR oraz system który wypacza ocenę twojej pracy. Rzadza tutaj podwójne standardy i uznaniowa ocena pracownika przez która przecisnąć się mogą tylko nieliczni WYBRAŃCY. Realnie wiec wynagrodzenie maleje wprost proporcjonalnie do wydłluzajacego się okresu pracy. Sprytne ale bardzo ryzykowne i krótkowzroczne. Zalecamy HR i pracodawcy refleksje i wdrożenie choćby Dodatku Stażowego bo niedługo wymiecie stad wszystkich wartościowych i normalnych ludzi.

Obserwator
@L

Dokładnie nic dodać nic ująć 100 procent , wystarczy zobaczyć nr TG jakie już są...

ABC

Brutto czy na rękę?

Iwona
@L

Co masz na myśli przez to, że podstawa się obniża? Myślałam, że ona się nie zmienia i tylko ewentualnie mogą obciąć premię za wyniki. A jak reaguje szefostwo jak ktoś idzie rozmawiać o podwyżce?

@Iwona

Opinia niezgodna z prawdą. Podstawa wynagrodzenia nie ulega zmianie, zmianie może ulec wysokość premii, która stanowi dodatek do wynagrodzenia zasadniczego.

L
@Iwona

A wiesz może co to inflacja i siła nabywcza pieniądza? Słyszałaś i widziałaś jak z tygodnia na tydzień rosną ceny wszystkich artykułów? Minimum kilkadziesiąt procent! Dochodzi do tego ze człowiekowi aż nie chce się iść do sklepu po cokolwiek bo ceny za każdym razem wyzsze a jakosc nizsza. Podobnie jest z praca tutaj. Codziennie jakieś nowe eksperymentalne akcje które podobno maja poprawić jakosc i organizacje pracy a przynoszą odwrotny skutek! Coraz większy chaos i zniechęcenie wśród pracowników. Ludzie stukają się w głowę a liderzy się miotają posiłkując się bezsensownymi mailami-rozkazami zamiast pochylić się, przyjrzeć i trzy razy przemyśleć co robią i co moga zrobić żeby było lepiej. Chyba ze hołdują zasadzie:” Im gorzej, tym dla mnie lepiej”. Co do podwyżek to może czas by zabrali głos przedstawiciele załogi i związkowcy?

Maggie
@SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

Czyżby? Opinia niezgodna z prawda! To dlaczego podwyżki uzależnione są od wypaczonej przez „Pracodawcę” okresowej oceny pracownika? Kto tutaj kręci? Chcecie nam wmówić ze okresowa ocena pracownika nie ma nic wspólnego z awansem i okresowymi podwyżkami podstawowej pensji? To już szczyt bezczelności!

Ona
@SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.

I tu się zgadzamy podstawa nie ulega zmianie ale zapomnieliście dodać że tylko u już zatrudnionych . Dla nowo zatrudnianych podstawa rośnie proporcjonalnie do malejącej dostępności wybranej specjalizacji . Tak jak pisał ktoś wyżej nowi mają większą podstawę niż już pracujący i ta dysproporcja będzie rosła z każdą coroczną podwyżką ( bo przecież nie planujecie zrównania podstaw na tych samych stanowiskach), u mnie przelało to szalę goryczy i wywołało ogromne zniesmaczenie oraz całkowity brak wiary w profesjonalizm osób decyzyjnych . Dlatego ja już niedługo zakończę naszą wspólną przygodę , a to że pracuje tylko co trzecia zatrudniona osoba nie powoduje u was żadnej refleksji , i jednocześnie ogromne zdziwienie u naszych Koreańskich współpracowników .

Znawca
@Operator

A ile z czasu przeznaczonego na pracę pracujesz? I nie chodzi mi o bycie w pracy, ale o faktyczną pracę.

Znawca
@Operator

Firma może ukarać pracownika, jeżeli przekaże on dane o zarobkach komuś z zewnątrz, np. konkurencji. Jeśli bowiem pracownik ujawni informację o swoim wynagrodzeniu osobom spoza zakładu pracy, pracodawca może wyciągnąć wobec niego konsekwencje, łącznie ze zwolnieniem. Pracownicy muszą bowiem dbać o dobro firmy. Jest to jeden z podstawowych obowiązków pracowniczych, zapisany w Kodeksie pracy. Chwal się dalej.

abc
@Znawca

Dziwna twoja wypowiedź. Chyba z HR? Bo sądy mówią co innego. Np wpis w UOP że nie możesz ujawnić wynagrodzenia jest dla sądu pracy wpisem nieważnym i firma zapłaci grzywnę za ten wpis :). A jak zostaniesz zwolniony to sąd przywróci i dostanie się zaległe pensje wraz z odsetkami.

...
@Znawca

A co to przepraszam za różnica. Jak ktoś przychodzi do pracy i robi co ma do zrobienia dostaje za to wynagrodzenie. A co pracodawca daje nam do zrobienia to już nie nasza broszka. My nie pracujemy na umowę o dzieło. Uważasz że powinni płacic tylko za czas gdy faktycznie coś robisz? Za przerwy już nie, za pojscie do toalety też nie, za to jak usiądziesz na krześle też nie? Litości ludzie skąd wy się urwaliscie.

kadrowa
@Znawca

pracownik ma prawo udzielać komu chce informacji o SWOIM wynagrodzeniu, w tym Państwowej Inspekcji Pracy, jeśli dochodzi do nierównego traktowania pracowników. Firma nie ma możliwości ukarać pracownika, który podaje informację o SWOIM wynagrodzeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 82 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 222 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SK hi-tech battery materials Poland sp. z o. o.