Opinie o Consort Nieruchomości Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Consort Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Consort Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consort Nieruchomości Sp. z o.o. w Łódź

Anna Nowy wpis

Firma Consort to niewielka, ale prężnie rozwijająca się firma. Wynagrodzenie zawsze było wypłacane na czas, a moje obowiązki od samego początku zostały jasno i precyzyjnie określone. Bardzo dobrze wspominam też sam proces wdrożenia - właściciele zapoznali mnie zarówno z lokalizacjami, jak i specyfiką każdej nieruchomości, którą mają pod opieką, a na wszystkie moje pytania odpowiadali z cierpliwością i zrozumieniem (choć wcześniej nie pracowałam w tej branży, więc pytań miałam sporo). Odnośnie do samych obowiązków, to polegały one częściowo na pracy przy komputerze (np. wpisywanie danych do systemu, wyszukiwanie wykonawców dla danych robót na terenie nieruchomości), a częściowo na pracy "w terenie", tj. wieszanie ogłoszeń, wrzucanie pism do skrzynek na listy, sprawdzanie, czy w danym obiekcie wszystko jest w porządku i czy nie są wymagane naprawy. W firmie panuje miła atmosfera, nie ma wyścigu szczurów, a właściciele są uprzejmi i mają ludzkie podejście do pracowników.

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Consort Nieruchomości Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Administrator Nieruchomości

Lidia

Rzetelny i uczciwy pracodawca, z którym można wynegocjować dogodne warunki, jak np. elastyczny czas pracy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Przyjazna atmosfera w kameralnym gronie. Wszystkie zadania miałam jasno i dokładnie wytłumaczone, a jeśli miałam jakieś wątpliwości, mogłam w każdej chwili o coś dopytać.

Ewelina
@Lidia

Czyli polecasz dla studentki? W jakim zakresie ten grafik pod siebie można dopasować? Pozdrawiam i dziękuje

Agata
@Lidia

No i co należało do tych zadań, o których piszesz? Dużo było tych wątpliwości tak w ogóle?

Lidia
@Ewelina

Jak najbardziej praca dla studentki. Grafik mogłam dopasować praktycznie w dowolny sposób. W dni, w które szłam do pracy, otrzymywałam listę zadań do zrobienia i w większości przypadków (poza np. chodzeniem do miejsc czynnych do jakiejś godziny) mogłam je wykonać obojętnie w jakich godzinach.

@Lidia

To taka praca to marzenie ! :) A mogłaś pracować zdalnie ?

Lidia Nowy wpis
@Agata

Zadania były różnorodne, np. wrzucanie powiadomień do skrzynek, wieszanie ogłoszeń, fotografowanie np. zniszczeń po burzy czy chodzenie na pocztę. Wątpliwości pojawiały się rzadko - najczęściej, gdy nie byłam pewna, gdzie dokładnie jest np. miejsce, które mam sfotografować, ale szybko mogłam to wyjaśnić z pracodawcą.

Lidia Nowy wpis
@Monika

Zdalnie też czasami pracowałam, ale bardzo rzadko.

Justyna

Nie ma tu żadnej opinii od pracowników/byłych pracowników, a szkoda. Chciałabym dowiedzieć się, czy firma przyjmuje na staż i czy jest tam jakaś możliwość rozwoju? I jaka jest atmosfera w pracy? Bo skoro klienci zadowoleni, to może pracownicy też?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Consort Nieruchomości Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

To rzetelna firma według Was ?

MW

POLECAM ! Bardzo procesjonalna obsługa . Właściciele znają się na tym co robią.

andziap1@op.pl

Pełny profesjonalizm i odpowiedzialność w powierzonej sprawie. Polecam. Anna

Jack.burt@op.pl

Profesjonalizm i rzetelność. Serdecznie polecam.Jacek

Zostaw merytoryczną opinię o Consort Nieruchomości Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Consort Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Consort Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Consort Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Piotra Skargi 12 lok. 311
    93-036 Łódź

Consort Nieruchomości Sp. z o.o.