Opinie o Green Recykling Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Recykling Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Green Recykling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Recykling Sp. z o.o. w Łódź

Suhak

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firm! Pracujący w niej pan Suhak to zwyczajny (usunięte przez administratora) przeciwko któremu toczą się sprawy sądowe. Nie płaci dostawca, inwestuje pieniądze klientów innych spółek w swój lipny biznes. Każdy kto z nim współpracuje jawnie wspiera PRZESTĘPCE.

Poszkodowana

Szukam innych (usunięte przez administratora) przez firmẹ mini house pl kierowaną przez pana Jacka Suhaka.. Jacek Suhak (usunięte przez administratora) ludzi i robi sie na biznesmena a jest zwykłym (usunięte przez administratora)

Ananas Nowy wpis

I tradycyjnie kasują komentarze. Suhak założył nową spółkę, tam teraz (usunięte przez administratora) ludzi. W green długi to ponad pół miliona. (usunięte przez administratora)

Ananas Nowy wpis

Profil działalności tej firmy jest dokładnie taki sam jak w green. Adres to jest lipa - to jest adres na który rejestruje też swoje prywatne spółki. Po prostu nie wykazuje, że green ma jakiekolwiek zyski, tylko pakuje to w swoją firmę, tak żeby czasem nie spłacić zadłużenia. Bo Suhak oficjalnie w krs nie jest nawet udziałowcem green. Tak jak pisałem wcześniej - na niego to tylko wniosek do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa, może go zamkną, lub dadzą mu zawiasy.

Czy w Green Recykling Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Suhak Nowy wpis

Firma ma długi, wystarczy wpisać NIP w google. Odradzam współpracę.

Jakie są warunki zatrudnienia w Green Recykling Sp. z o.o.?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green Recykling Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Suhak

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firm! Pracujący w niej pan Suhak to zwyczajny (usunięte przez administratora) przeciwko któremu toczą się sprawy sądowe. Nie płaci dostawca, inwestuje pieniądze klientów innych spółek w swój lipny biznes. Każdy kto z nim współpracuje jawnie wspiera (usunięte przez administratora).

Czy pracownicy Green Recykling Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

stary

Ja podałem Suhaka do sądu o zwrot pieniędzy, które pożyczył na swoją lipną firmę. Jeśli ktoś też tak ma to nie darujcie swojego.

Ananas

Generalnie Suhak okradł dużą grupę ludzi, nie tylko inwestorów ale też klientów innych swoich firm (Mini House - budowa domów). Takiego faceta jak on to dawno powinien ktoś z...

Firma oszusta

Ananas

Czy w tej firmie pracuje pan Jacek Suhak?

Grzegorz
@Ananas

Podobno pracuje

@Grzegorz

Gdyby ktoś udostępnił adres pod którym mogę znaleźć tego pana prywatnie byłym zobowiązany.

Elżbieta

czy faktycznie firmę weryfikowała już policja tak jak kiedyś to zapowiadano? pytam, bo widziałam dawne ogłoszenie na linię produkcyjną ze stawką do 5 tys i ciekawa jestem jak dziś się tu zarabia. wiadomo? poda ktoś widełki?

Bez
@Elżbieta

Z tego co wiem to w ta firmę niejaki pan Jacek zainwestował pieniądze klientów z spółki Mini House, które wpłacili na budowę domów jednorodzinnych. Sprawa jest, lub zaraz będzie w sądzie.

a my wladowalismy caly wor pieniedzy w inwestycje niby w ta firme. i co? zaplacili pare groszy i dalej widmo. tylko wolaja by dalej w nia wkladac bo rzekomo linia nie chodzi i dalej zbieraja na jej montaz. moze napisze jakis pracownik jak jest naprawde, co sie tam dzieje? myslimy juz grupa isc i zalatwic sprawe w odpowiednich organach albo chociaz wezwac tam policje by sprawdzila jak to wyglada.

Grzegorz
@anonymous

Dokładnie proszę o kontakt email podać odezwę się

Xeno

Nie polecam, a wręcz odradzam kazdemu kto ma szacunek do wlasnej osoby, w tym mijescu go nie znajdziecie, pracuje tam taki jegomosć o imieniu Jacek ktory mysli ze pozjadal wszystkie rozumy a (usunięte przez administratora) sie zna na CNC, kiedy trafia sie ktos z wlasnym zdaniem i wiedza, szczerze nie jest mile widziany, lepiej jakby sie trafil ktos bez mozgu, szukaja goscia aktualnie na frezarki i mysla ze to jest ustawianie mikrofalówki, nie ma ten czlowiek bladego pojecia o obrabiarkach a chce sie kłócić z ludzmi takimi jak ja ktorzy nauczyli juz nie jedna osobe obslugi maszyn, chamskie i gburowate zachowanie tylko podeguje caly nastrój, jak podczas pracy mzoan uslyszec od takiej niekompetentnej osoby ze sie za malo pracuje czy ze na razie idzie slabo?! Kiedy to wlasnie jestesmy w trakcie pracy i mamy (usunięte przez administratora)rece po lokcie, (usunięte przez administratora) Zwykly burak ktory mysli ze pozjadal wszystkie rozumy, a tak naprawdę daleku mu do nawet guzikowego .

ef
@Xeno

serdecznie proszę o kontakt na maila omega121@o2.pl mam parę pytań

Renata
@ef

masz takie same doświadczenia z firmą jak poprzednik?

Anons

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Green Recykling Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Green Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Recykling Sp. z o.o.?

Green Recykling Sp. z o.o.
  • Kaczeńcowa 27
    91-214 Łódź
  • NIP: 9471998994 REGON: 382085760 KRS: 0000763429

Green Recykling Sp. z o.o.