Opinie o Salvada Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Salvada Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salvada Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salvada Sp. z o.o. w Kraków

Praca na zewnątrz, w każdych warunkach atmosferycznych, brudna, nieprzyjemna, ciężka, warunki socjalne jak na budowie, 4000 na ręke to max co płacą i nie liczcie na nic wiecej. Zero jakichkolwiek szkoleń, podwyżek, premii. Kierownictwo i zarząd fałszywi. Obiecanki-cacanki podparte fałszywimi uśmieszkami, a tak naprawde jestes nikim, poza siłą roboczą. Nie polecam, trzymać sie z daleka!

!!!Masakra!!!

Jednym słowem masakra. Doświadczenia związane z tą firemką bardzo negatywne. Prokurent i jego wierny kompan od realizacji to duo które reprezentuje tylko poziom bagna i odgadywanie za plecami bo w twarz nie mają dość odwagi. Nie polecam nikomu pracy tam a jak już trafiłeś do tego miejsca życzę powodzenia. Zakłamani ludzie na usługach pana prokuretna.

Nowy wpis

Cześć. interesuje mnie praca jako specjalista ds. sprzedaży. teraz w ogłoszeniu z zewnętrznego portalu było napisane, że od 5350 do 7200 zł można zarobić. ktoś zdradzi pod jakimi warunkami ten górny próg jest osiągalny i na ile trudno go wyrobić?

Nigdy mało Nowy wpis
@…

Zarobić to zarobisz i te górne widełki, ale musisz się liczyć, że nie będziesz miał na nic czasu. Tylko więcej i więcej - nie polecam

Berek Nowy wpis
@…

Nie pchaj sie tam, daj sobie spokój, porażka, nie firma...

!!!Masakra!!! Nowy wpis

Dariusz

@kierowca dlaczego jest sztuczna atmosfera ?

Śpick
@Dariusz

Bo są fałszywi i mają zbyt wysokie mniemanie o sobie. Dlatego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salvada Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Newimpex

Firma salvada jest nierzetelna w wykonywaniu swoich zleceń. Dostarczono do nas materiał z opóźnieniem a montaż skutkował tym ze po kilku dniach ogrodzenie się przewróciło. Dodatkowo w bezczelny sposób negatywone opisali nasza spolke w internecie jako firmę nierzetelna, a przedmiot umowy był wykonany nieprawidłowo , nie polecamy.

Były montażysta

Jeżeli szukasz nie jasnych warunków pracy nainuzszej stawki lubisz być wykorzystywany to się super odnajdziesz w tej firmie. Nadgodziny coś takiego tu nie istnieje porażka jest dużo firm które oferują jasne warunki pracy. Poza tym idzie jesień i zimą tylko samobujca chciał by u nich pracować. Na pewno znajdziesz coś innego nie wchodź do tego bagna. Praca w błocie po kolana.

Magazynier

Nie polecam, straszny bajzej. Opinie o tym, że luz i fajna praca to chyb piszą ludzie z zarządu z Krakowa. Wielkie obietnice a potem już tylko równia pachyła

Bożena
@Magazynier

Ja bym raczej była ostrożna z tym, że pozytywnie o firmie Salvada wypowiadają się tu ludzie z jej zarządu. Ty akurat nie polecasz tam pracy, ale chciałabym skorzystać z Twojej wiedzy. Masz może pojęcie, czy przyjmują tam osoby z lekką niepełnosprawnością?

Hehe
@Bożena

Tak zatrudniają niepełnosprawnych. Głównie do biura.

rent

Polecam wynajmować ogrodzenia od salvady. Zapominają przez kilka miesięcy o wystawianiu faktur. Dopiero przy oddawaniu ktoś się może połapie, że nie było żadnej faktury.

magazynier

Spoko szefostwo. Pomoże jak trzeba np wcześniejszą zaliczkę za wypłatę, bo w życiu ciężko. Fajna atmosfera, bez spiny. Ja polecam.

Victor

Jeżeli nie masz innej opcji na pracę jesteś kulawy garbaty bez oka bądź masz inne mankamenty zdrowotne to ta praca jest dla ciebie wal jak w dym. Pośród upośledzonych pracowników i kadry kierowniczej świetnie się odnajdziesz. Firma SALVADA czerpie korzyści z twojej niepełnosprawności.

H w dupe czarnemu

Kiedy weźmiesz się do roboty. Były podwykonawca który udaje że pracuje hehehe. Będziesz przynosił granty dla kierownictwa będziesz awansował i miał lekką pracę może nawet awansujesz na starszego przydupasa.

Agnieszka

Właściciele co chwile się zmieniają . Jak praca ma być stabilna jak sami maja bałagan w zarządzie . Wymagania wymagania ... sztuczny pijar .

klient
@Agnieszka

Z tego co wiem, to pierwotnych właścicieli już w firmie nie ma, stąd pewnie taki bałagan. Ci co zostali markują się na wielkich szefów, a ogólnie nie mają pojęcia o tym, co robią, a do tego pycha na maksa. Szkoda, bo to jest naprawdę ciekawa firma.

Nie wiem sam

Ciężka praca fizyczna na polu w każdych warunkach atmosferycznych. Bez znaczenia czy pada deszcz czy snieg czy leje się żar z nieba. Praca w błocie po kolana. Czasami jesteś przemoc ony do spodu... do auta nie wsiądziesz bo na montaż pojechałeś prywatnym autem kierownika i się pobudzi. Ubrania robocze z odzysku po byłych pracownikach buty spodnie kurtki wszystko używane. Chcą byś przyniósł swoje ubranie na początek i tak w nim zostajesz do końca. Zero socjala. Stawka 15 zł /h nadgodziny po 17 zł /h. Jeżeli masz aspiracje zostać przydupasem bądź białym czarnuchem to się tu odnajdziesz. NIE POLECAM mogę udostępnić filmy jak wygląda praca i w jakich warunkach się odbywa i jak wyglądasz na koniec dnia.

Mateuszek

Krętactwo na każdej płaszczyźnie .

Norbert

Może brakuje chęci do pracy i stąd to narzekanie? Dobrze pracujesz to w firmie będzie z pewnością bardzo dobrze.

Nietwojasprawa
@Norbert

Jeśli pod "chęciami do pracy" kryje się chęć tyrania 14h dziennie za miskę ryżu, to na pewno będzie super. Banda krętaczy. Mydlenie oczu normalnymi warunkami pracy, a kończysz ugnojony w błocie na środku jakiegoś pola. Ale szukajmy pozytywów, przynajmniej maseczka błotna jest za darmo, można by rzecz, że gwarantujecie SPA jako benefit. Nie bez powodu pracownicy wam się zwalniają po miesiącu pracy. Jedynie świry, którzy chyba nie lubią swojego domu zostaną w takiej pracy. Nie wciskajcie kitu, że tak nie jest. Usuwacie nieprzychylne komentarze, bo wiecie, że to prawda.

Kierowca

Sztuczny uśmiech,sztuczna atmosfera. Kłamstwa i kłamstwa Nie polecam wymagania z kosmosu, praca na polu w błocie ....

@Kierowca

Witam właśnie wysłałem CV, czytam pana wypowiedź i teraz jestem w kropce, może coś więcej o tej firmie? Długo pan pracował ? I o co chodzi że praca na polu w błocie?

Diabeł Ma Wiele Imion
@Kandydat

praca w kazdych warunkach atmosferycznych nad godziny w ogóle nie płatne dodatkowo w ogóle zapomnij o jakim kol wiek socjalu, a szefostwo Prze turbo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Salvada Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Salvada Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salvada Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salvada Sp. z o.o.?

Salvada Sp. z o.o.
  • Stoczniowców 3