Opinie o Nasz Dozór Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nasz Dozór Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nasz Dozór Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasz Dozór Sp. z o.o. w Łódź

Witam powiem krótko nie polecam tej firmy pracowałam w tej firmie krótko 2 miesiące. Nie mają szacunku do pracowników a jeśli chodzi o wypłatę nie wypłacają pieniędzy na czas jak do 10 to do 10 a nie po 10 i to trzeba czekać tydzien czasu na własne pieniądze każdy ma rachunki do opłacenia i to do 10 a oni mają to (usunięte przez administratora). Pozdrawiam

Tak dzwoniłam do biura nie odbierają telefonów tak samo mowia każdym co innego.

Rick

Nie polecam tej firmy byłem jej pracownikiem a odszedłem z powodu opóźnień w wypłacie wynagrodzenia za maj zapłacili z 10 - dniowym opóźnieniem, za czerwiec jeszcze nie,chociaż jest już 14 ( wypłata powinna być dziesiątego) .podobno wszystko przez klientów którzy im nie zapłacili , taki wykręt jest dobry w jednym miesiącu, ale nie w dwóch kolejnych a zresztą na takie okazje firma winna mieć rezerwy. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia może , chociaż nie musi oznaczać początek końca. Tak więc radzę uważać przy zatrudnianiu się w tej firmie

Wiki
@Rick

A czy koniec końców wszystko zostało uregulowane z płatnościami? Skoro już jesteśmy przy wynagrodzeniu to podałbyś jakie są u nich widełki płacowe i czy prosperuje u nich system motywacyjny w postaci premii?

Andrzej Osinów Dolny Nowy wpis

Czytam te wpisy i jestem ciekaw kto takie głupoty wypisuje. Od 2016 roku ( o ile dobrze pamiętam ) współpracuje z tą firmą bez żadnych problemów. My pracownicy jesteśmy zadowoleni, wypłata na czas itd. Był przypadek, że się opóźniła ale Prezes poinformował o tym i ok. Za poprzedniego pracodawcę to był koszmar...

Miki Nowy wpis
@Andrzej Osinów Dolny

A ile oni płacą? Zajrzałem na stronę firmy, gdzie piszą, że proces rekrutacji jest skrupulatny i obejmuje weryfikację umiejętności, doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji. I czy w związku z tym życzą sobie jakiejś konkretnej ilości doświadczenia, konkretnych uprawnień?

Tata ma orzeczenie o stopniu znacznym, szuka (usunięte przez administratora) jakiejś prostej właśnie najlepiej w ochronie właśnie. Tu w ogłoszeniu na pracownika ochrony piszą, że min. umiarkowany stopień a czy to ma jakiś wpływ na zarobki, jaki jest ten stopień, że jak wyzszy to mniej płacą? Nie rozumiem, po co to wyroznienie.

A ta Pani miała jakiś powód, pracownicy źle wykonywali swoje obowiązki? Próbowaliście zgłosić zachowania Pani sprzątaczki? Czy przełożeni ufają swoim pracownikom?

@Myszka

Zgłosiłam a reszta się boi bo Bożena i Kaśka to pupilki pana Sławomira kierownika. Ja już tam nie pracuje ale weźcie się za nich bo szkoda innych pracowników

@Myszka

Czepiali się o wszystko i gnębili ludzi. Zróbcie coś z tym. Pan Sławek nie zrobił z tym nic choć jak kiedyś olejowali podłogi to sam pukał w drzwi bo słyszał jak się brygadzista Bożena wydziera. Czekam tylko na świadectwo pracy i zobaczymy ile mi naliczą ekwiwalentu a firm nie pomyliłam bo spółka Ctg w której pracowałam podlega pod Nasz Dozór

@@Myszka

A może wreszcie sprawdzi Pani w jakiej firmie podobno pracowała? Bo może jednak nie chodzi tu o Nasz Dozór sp. z o.o.

@Tomasz

To jest Nasz Dozór tylko ma kilka spółek a ja pracowałam w jednej z nich czyli CTG

Edwart
@@Myszka

z tego co mi wiadomo to Nasz Dozór nie ma żadnej spółki CTG więc proszę nie szerzyć nieprawdy tylko dobrze sprawdzić tą spółkę CTG

@Edwart

Rozumiem, dobrze że to sprostowałeś. Powiesz jakie są warunki i atmosfera skoro opinia powyżej nie dotyczy firmy? Można się dogadać z brygadzistami? Zależy mi na pracy bez niepotrzebnej nerwówki dlatego pytam.

Edward Nowy wpis

Kierownik do dogadania nie mam problemów z zmianami ale to też zasługa dobrej obsady gdzie się wmiare dogadujemy na obiekcie.

WOJTEK K

Witam, przyjolem się do Naszego Dozoru 2 miesiące temu i puki co jest ok. Dopiero jakiś czas temu wszedłem na te opinie i się przeraziłem. Ale pogadałem z kolegami z pracy którzy mi powiedzieli że zazwyczaj tego typu opinie wypisawne są przez tych co ich zwolnili albo kombinatorów. Co tam jeszcze a no że zdążyły się jakieś opóźnienia w płaceniu mam nadzieję że nie będą sie zdarzać. Nie wiem co tu popisane ale mi się puki co pracuje dobrze i kasę dostałem na czas.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nasz Dozór Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca w ochronie obiektów Łódź i Stryków.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Witam, szukam pracy żeby sobie cos dorobic. Miałem już okazje pracować na ochronie w sklepach. A czy tu maja jakieś konkretne wymogi na stanowisko? orientujecie się czy firma przyjmuje do pracy osoby na emeryturze?

Kobieta Śląsk 50

Firmą nawet tego nie można nazwać kombinowanie jak wydoic pracowników to codzienność problemem wielkim jest nawet wzrot za badania wstępne przez rok nie można się doprosić.Omijac szerokim łukiem ,odradzam każdemu szkoda nerwów i zdrowia

@Kobieta Śląsk 50

Zamiast wpisywać " Kobieta Śląsk 50 " może poproszę o konkret. Jakie kombinowanie ma Pani na myśli? Za jakie badania Pani nie dostała zwrotu i kiedy je Pani robiła? A może to zwykła pomyłka? Zwróciła Pani uwagę przełożonemu? Na jakim obiekcie na śląsku Pani pracuje? Odwagi !!! zapraszam do kontaktu by wyjaśnić sprawę a nie wypisywać ogólniki i obrażać ludzi.

Jaki jest styl zarządzania w Nasz Dozór Sp. z o.o.?

Piotrp.gdynia86

Witam niestety ja musialem zrezygnować z wspołpracy ponieważ kontakt telefoniczny i mailowy słaby życzę powodzenia pozdrawiam panie Tomasz i panie Przemku

Leszek
@Rick

Ja rozmawiałem z kilkoma ludźmi o tej firmie i polecają, mówili coś że nigdy nie było problemów z kasą a ostatnio to można wybaczyć bo wcześniej było ok. Nawet w trakcie pandemi płacili bez opóźnień. Ogólnie to muszę gdzieś iść do roboty to zaryzykuje. Życie nauczyło mnie że te opinie nieraz piszą sflustrowani pracownicy którym się nie chce robić i gnoją firmy które są Bogu ducha winne, chodź trzeba być czujnym.

@Rick

Bardzo cieszymy się Szanowny Panie, że opuścił Pan nasze szeregi. Życzymy znalezienia lepszego pracodawcy który Pana doceni. My nie płaczemy za Panem, a co do wypłat to proszę spytać stałych pracowników jak jest i było z wypłatami, bo oceniać nasz po dwóch miesiącach udawania pracy jest nieuczciwe. Do Pana wiadomości dzięki w pandemii covid-19 firma nie zwolniła nikogo mimo licznych kwarantan i zaległości od kontrahentów, ale Pana przecież to nie obchodzi.

@Tomasz

Radość z opuszczenia waszych szeregów jest obopólna, też nie zamierzam za wami płakać. Co do pytań do stałych pracowników to może być kierowane do koordynatorów , bo tylko oni są tam na stałe. Pandemia była i przeszła, kto chce niech wspomina, natomiast teraz fakty są takie że firma ma od dwóch miesięcy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. A nazywanie wykonywanie obowiązków służbowych zgodnie z zaleceniami i bez ,, nawalania" , powinno dać do zastanowienia obecnie zatrudnionym pracownikom. Lata 90 przeszły a Janusze Biznesu zostali

@Rick

Szanowny Panie ( mógłbym podać imię i nazwisko ale RODO niestety) jest pan jedynym obecnie z którym nie przedłużyliśmy umowy. Postaram się obserwować gdzie pan znajdzie następnego naiwnego pracodawcę. A może jak radzi jeden z piszących założy pan swoją firmę. Co do różnych form to pokazał pan klasę przy zdawaniu ubrań i legitymacji. Tyle na ten temat. Nie pozdrawiam i nie polecam z panem kontaktu.

Wiki

Sytuacja ciężka

Sytuacja jest taka że nie którzy nie mają już pieniędzy nie którzy mają dzieci wynajmują mieszkania a np nie którzy mają komornika np jak ktoś dostanie w lipca wypłatę za czerwiec to i tak ja straci bo może ją stracić Obecna sytuacja powoduje że będzie cud jak sobie jakiś pracownik nie odbierze życia Podobno prezes ma kasę ale ma jakąś filozofię która to powoduje Także czekamy na informacje że jakie pracownik odszedł

Adaś
@Sytuacja ciężka

No właśnie ktoś wspominał że kasa płacona z opóźnieniem ale podobno to zdarzyło się pierwszy raz od dawna. A w lipcu też duże opóźnienie czy dostałeś już wypłatę? Ciekawe jaki jest powód braku takiej płynności finansowej.

Mustang5

Mam nadzieje że to pracownik napisał teraz a nie ktoś tam z dyrekcji po to żeby uspokoić sytuację xd

Tomasz

Na 5 lat pracy pierwsza taka historia i szkoda że są tacy co nie wierzą w zapewnienia firmy w której pracują. Trudności mniemam że chwilowe rozdmuchane do ogromnych rozmiarów. Proszę popytać na rynku. Kto prowadzi "biznes" to powie jak jest teraz trudno. Każdemu należy się wynagrodzenie, ale też trzeba rozumieć trudności a nie "wszyscy to (usunięte przez administratora)

Jurek

No i pewnie że tak, ma być i koniec. Ludzie obucta się abramakabra weź się do roboty a nie chejtujesz. Znam Prezesa Naszego Dozoru chłopak zaczynał jak nie jeden z nas I na pewno nie przywlaszczyl by sobie kasy czy (usunięte przez administratora) Chłop skromny który nie wywysz się tylko rozmawia z tobą jak równy z równym. Zdążył się proble gdzie prosili o cierpliwość wielu którzy pracują od lat nie komentują w internecie tylko poczekali i otrzymali. Ale zawsze muszą znaleźć się (usunięte przez administratora) które będą się spuszczać. Bronie bo długo tu pracuje i znam szefostwo które jest normalne, a tego typu głupie tekst wcale nie pomagają

Pola
@Jurek

Czyli pracownicy na spokojnie dostali wypłatę i to była tylko jednorazowa sytuacja? A wiesz dlaczego mieli problem? Czyli poza tym incydentem to mimo wszystko atmosfera pomiędzy pracownikami i przełożonymi jest ok, czy to w jakiś sposób zaburzyło relacje?

Problemy

Ale to bezprzerwy mówią nikt kasy nie dostanie coś mi wydaję Firma ma problemy A jedna to wiarygodność

Dostał już ktoś wypłatę ? Mieli wypłacić dzisiaj resztę pieniędzy a ja na przykład nie dostałam jeszcze wypłaty.

@Anonim

Niestety, coś musiało się zadziać bo takiego opóźnienia nigdy nie było z tego co mi kierownik mówił to że dziś lub jutro z zleceniami będzie. Kurcze mam nadzieję że to się szybko wyjaśni bo opłaty czekają.

Dzisiaj dzwoniłam i mi powiedziano że niby dzisiaj mają wszyscy dostać poeniadze. To czekamy dalej.

@Anonim

Cześć. Zainteresowało mnie to co napisałeś. W jaki sposób objawia się tu rzekomy brak szacunku do pracowników? Te opóźnienia miałeś każdego miesiąca, czy jednorazowo no i jeszcze zapytam, czy przez to odszedłeś? Ja szukam pracy i tak właśnie widzę, że są problemy z płatnościami i mnie zastanawia z czego to wynika.

Tak to prawda nie mają szacunku do pracowników,a ja czekam z wypłatą już tydzień czasu a miała być do 10 a jest już 13 a pieniędzy brak na kacie niby mają problemy w firmie ale to mnie nie interesuje ludzie nie pracują za darmo ile można czekać na własne pieniądze.Jesli do jutra się nie pojawią na koncie to pojutrze tylko pip.

Mustang5
@Anonim

Jestem byłym pracownikiem, też czekam na wypłatę. 13 czerwca napisali mi wiadomość że wypłaty będą opóźnione i że w dniach 14-15 będą wysyłane. I że napisali że chodzi o kontrahentów. Ciekawe czy to prawda. Wypłatę chce widzieć juz 16 czerwca inaczej sprawa trafia do prokuratury i do inspekcji pracy.

Ja naprzykład nie dostałam żadnej wypłaty No ile można czekać ja przynajmniej już zgłosiłam sprawę do państwowej inspekcji pracy. Pozdrawiam

Tak dzwoniłam do biura nie odbierają telefonów tak samo mowia każdym co innego.

Abrakadabra92

Nie polecam tej firmy , banda (usunięte przez administratora) Omijać tą firmę szerokim łukiem . Czekam już 3 tydzień na wypłatę. I ani słychu ani widu. Ale sprawa została zgłoszona do Łodzkiego PIP także będzie kontrola od A do Z. Przetrzepią wam wszystko po kolei. I na koniec dowalą karę jakiej na oczy nie widzieliście.

@Abrakadabra92

Abrakadabra92 Szanowny Panie. Nie przepracował Pan ani jednej chwili w naszej firmie, a w sprawie Pańskiego Ojca sprawę wyjaśnialiśmy. Zamiast opowiadać bzdury trzeba słuchać. Nie pozdrawiam

Tomasz

Dla Pana pieniędzy nie ma bo Pan nigdy nie był pracownikiem Naszego Dozoru. Co do innych spraw trzeba spytać PiP do której zgłosił Pan skargę w sprawie Ojca. I ma Pan rację. Niech nasz Pan omija szerokim łukiem.

Abrakadabra92
@Tomasz

Ja nie byłem ale mój ojciec tak . Ciekawe czy Pan będzie tak wyszczekany jak dojdzie do kontroli. A jak kontrola nie poskutkuje to spotkamy się w sądzie pracy i jeszcze wyżej. Jesteście naciągaczami którzy od państwa dostają pomoc publiczną w nie małych kwotach. W zębach to będziecie oddawać.

@Abrakadabra92

Szanowny Panie. Z racji wieku szanuję swoje zęby w odróżnieniu od Pana. Kontrola trwa, więc niech Pan ze swoim chamstwem wstrzyma się do jej zakończenia. O ile wiem nie zatrudniamy osób ubezwłasnowolnionych więc Pan jest osobą postronną nie mającą pełnej wiedzy z dużą dozą arogancji. To ostatni mój wpis. Proszę czekać na rozstrzygnięcie sprawy. Po weryfikacji stanu faktycznego przez PiP dokonamy wypłaty należnej kwoty.

Czy pensja w Nasz Dozór Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Ochrony, ich ogłoszenie jest 19 sierpnia na Praca.gov.pl.

Tomasz

Jak zawsze kłamie pan Krzysztof. Posiadamy obiekty w Katowicach, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich nie ma nas na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Zatrudniamy także osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności. Powodzenia w szukaniu pracy.

Krzysztof

Szanowni Państwo informuje wszystkich którzy byli chętni podjąć pracę w firmie kogucik -zasmucę was. Firma 28.04.2023 r. zakończa swoją działalność na Osiedlu z powodu notorycznych skarg lokatorów na nieudolnosc firmy. Nowa firma przyjmuje chętnych do pracy.Dalej Pinokio kłam wszystkich do okoła o uczciwości dyrekcji firmy co odnotowałem w poprzednich opiniach.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie jak masz takie jaja weź Pan otwórz firmę, poprowadź ją parę lat zatrudniając pracowników i wtedy komentuj. Ja kiedyś miałem firmę i wykończyli mnie zwolnienia ludzi i nieterminowe płatność klientów. Pracuję w Naszym Dozorze od 2 lat w Łodzi I z tego co słyszałem od swojego Kierownika na temat jakiegoś Osiedla w Katowicach to tam ciągle jakieś zwolnienia lekarskie i że nie zazdrościł tamtemu kierownikowi. Co chwilę zmiana Administratora i ciągle szukali haków na ochroniarzy. Wcale bym się nie zdziwił jak by to ND zrezygnowali z usług na tym obiekcie ale nie wiem podpytam szefa. Zastanawia mnie tylko jedno patrząc na te wszystkie komentarze na tej stronie praktycznie wszystkie komentarze złe są pisane z Katowic. Szczego głównie od Pana. A z innych miast cisza. To o co chodzi jakaś prywatna krucjata z Pana strony? Po co Pan takie głupoty wypisuję? Nie ma Pan swojego życia? I nie to żebym bronił ND bo też czasem mnie wkurza szef. Ale robię swoje, jak potrzebuję wolnego to dogaduję się z kolegami z pracy i informuję szefa, nie ma problemu, kasa na czas umundurowanie też dostałem. Po roku jak zgłosiłem że potrzebuję nowej koszulki to dostałem. Sorry ale jak czytam te komentarze to patrzę z niedowierzaniem że mogą się dziać takie rzeczy, to tak jak byś Pan pisał o jakieś innej firmie. Kto robi swoje to Pracuję jak ktoś leci w kulki to zwalniają Pan by postąpił inaczej? Jesli Pan nigdy nie był przedsiębiorcą to skąd Pan ma wiedzieć jak to jest. lepiej wypisywać w internecie obraźli komentarze pod pseudonimem. Bez poważania Marek

@Marek

Według moich mnie to jest działanie na korzyść jakieś konkurencji Obecnie firma staruje w przetargu I są firmy które dysponują ludźmi np umowę zlecenie nawet mogą wynajmować ludzi zdarza się że ktoś pracuje u nasz na umowę a gdzie indziej pracuje na śmieciówce nawet zdarza się że firma przychodzi do obiektu i mówi że jesteś zainteresowany pracą czy chcesz dorobić dadzą ci parę zabawek np pałka pozwolą pojeździć atutem panie krzysku pan jest pracownikiem innej firmy i jest pan nie wiarygodny firma ma dużo obiektów gdzie stratuje w przetargu a walce o obiekt występuje czarny piral a jeszcze jedno frma to ludzie w tym pan jak coś się działo źle to było zgłaszać ja byłem parę razy w biurze i zawsze szef się pyta czy w porządku przerwanie obiektu zależy od pana najwyraźniej miał pan inne czele niż firma albo pan pomylił firmy

@Krzysztof

Szanowny Panie. Ostatni Pana wpis jasno pokazuje że nie jest Pan ani obiektywny ani uczciwy w swoich ocenach. Jeśli została rozwiązana umowa z firmą z winy ochrony to winni są ci to tam pracowali, bowiem chyba nie było uwag do kierownika a do pracy ochrony. Mówię " jeśli ", bo uzasadnienie jest zupełnie inne. Sama zmiana jest niczym nowym dla tych co pracują w ochronie i mam nadzieję, że nowa firma spełni Pana (bo taką troską się Pan wykazuje) wszelkie oczekiwania i zatrudni Pana w tym miejscu.

Krzysztof

Panie Macieju to co Pan pisze jest szczerą prawdą, jest to firma która nie powinna istnieć na rynku pracy.Pracownicy są traktowani jako woły robocze do robienia kasy do kieszeni firmy.Tak jak pisałem dają używane polary I nic więcej.Na Śląsku mają tylko 2 obiekty, z powodu obaw kontrahentów przed firmą krzak z Łodzi. Najlepszym przykładem o firmie jest opinia byłych admistratorow,lokatorów,oraz byłych pracowników którzy po zwolnieniu się z tej firmy poprawili sobie byt i komfort w pracy.Wszystkim chętnym do pracy w firmie życzę Zdrowych Wesolych Świąt Wielkanocnych pełnych optymizmu bez rozczarowania którego doznali byli pracownicy.

Urszula
@Krzysztof

Hmmm... a na jakim stanowisku pracowałeś i czy zgłaszaliście to, że dostajecie używane polary? Bo ktoś niżej napisał, że na wniosek pracownika ubrania robocze są wymieniane, a jeśli pracownik nie składa takiego wniosku, to można założyć, że wszystko mu pasuje. Ja może tutaj nie szukam pracy, ale mój mąż myślał czy nie aplikować na pracownika ochrony do nich, bo niedawno wrzucili ogłoszenie. Jesteś w stanie powiedzieć jaka jest stawka na ochronie?

@Urszula

Urszula pracowałem na stanowisku pracownika ochrony,polar dostałem od kierownika ponieważ nowych nie miał więc dawał co miał. Doradź mężowi niech podejmie pracę w Zakładzie Pracy Chronionej gdzie będzie będzie traktowany profesjonalnie tzn.dostanie pełne umundurowanie,oraz będzie miał zwroty za lekarstwa itd.a jest to bardzo dużo na dzisiejsze ceny.Stawki są wszędzie takie same tzn.najnizsza krajowa.Ogloszenia firma daje non stop z powodu chroniczego braku pracowników.Prosze przeczytaj z uwagą wcześniejsze wpisy od pracowników to będziesz miała odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Leszek
@Krzysztof

Tu przyjmują tylko pracowników którzy mają orzeczenie? Lekki stopień niepełnosprawności tez się liczy i jest na takiego pracownika dofinansowanie czy trzeba mieć znaczy żeby przychylniej spojrzeli na CV?

@Urszula

To porządna firma istnieje długo na rynku pracuje tutaj 8 lat Ja mam pensję minimalną ale też płacą za noc płacą za pranie i nadgodziny też To jest firma ma obiekty różne od handlowych np od innych firma też ochrania różne imprezy np w Atlas Arenie Są nie którzy pracowniczy którzy przychodzili do Pracy szef dawał im wszystko a oni brali kosztem innych pracowników np umawiali się że jak weźmiesz za nie dzień to zapłacą raz zapłacili a potem następne że później a potem uciekali w zwolnienie Firma jest nie jest zła Firma to ludzie którzy ją tworzą zapewmkam że jak ktoś nie boi się pracy i się nią zajmuje to nie straci. Jak ktoś jest dobry w pracy to umowę to zawsze pyta szef czy ktoś chce dorobić zdarza się dostaje druga pensję Zapewniam że jest super

@Leszek

Szef przyjmuje że znanym i umiarkowanym ale firma zatrudnia na zlecenie pytać czy ktoś potrzebuje

@Dominik

Dominiku razem z byłymi pracownikami zadajemy sobie pytanie co Ty za głupoty oraz kłamstwa wypisujesz i na czyje polecenie,nie baw się w Pinokia.Do dnia dzisiejszego nie nastąpiły żadne korzystne zmiany dla pracowników na Śląsku.Jak było tak jest. Wyjątkiem jest to że można na obiektach przysypiać na wzór nowego Koordynatora oraz mieć ciągoty do alkoholu.Na Śląsku firma powoli traci obiekty a ludzie którzy im zaufali stracą pracę.Taka jest prawda.

Maciej S

Serdecznie witam wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z firmą o nazwie Nasz Dozór., która ma swoją siedzibę w Łodzi. Akurat miałem okazję pracować w tej firmie i niestety nie polecam podejmowania współpracy z tą firmą. Dlaczego? już odpowiadam wszystkim zainteresowanym ponieważ nie dosyć że nie szanują swoich pracowników to (z tego co było w innych zakładach pracy) to jak został pszyjęty nowy pracownik do pracy to przedewszystkim dostawał odpowiednie do stanowiska ubranie robocze a tu nie dość tego że nie dostaje umundurowania ( ino trzeba po kimś chodzić w ubraniach roboczych i to w dodatku nie wypranych) a tyle się mówi o epidemi korony wirusa a nie tylko o tą chorobę chodzi a jeżeli ktoś był chory na świeżba albo miał (usunięte przez administratora) odzieżowe to co wtedy? Z tego co wiem śwież a się nie wyleczy ino można go zaleczyć oprucz tego firma nie zapewnia środków czystości takich jak papier toaletowy, mydła, czy też nawęd ręczników papierowych żeby po skożystaniu z toalety wytrzeć ręce po umyciu to jeszcze żeby muc skożystać z toalety to trzeba isść do następnej klatki ponieważ na 18 tam kaj jest portiernia drzwi z ubikacji są zamknięte ponieważ firma sprzątająca zrobiła sobie tam szatnię i dlatego też trzeba lecieć do następnej klatki. A jak pracownik pokaże że ma swoje zdanie na temat pracy na danym obiekcie to najlepiej powiedzieć że pracownik jest za bardzo pyskaty i nie warto z danym pracownikiem rozmawiać i się rozłączyć. Takie jest podejście pracodawcy do swoich pracowników ino są poważani tacy pracownicy, którzy za pszeproszeniem włażą do (usunięte przez administratora) pracodawcy i to jeszcze bez mydła. Tacy pracownicy to są mile widziani w tej firmie"kogucik "co (usunięte przez administratora) i uciekł. Takie mam zdanie o tej firmie i tego nie zmienię bo nawęd po rozwiązaniu umowy o pracę nie kwapią się z odesłaniem świadectwem pracy i wypłatą zaległych godzin nadliczbowych oraz należności za urlop

@Maciej S

Szanowny Panie Macieju. Przez ostatnie dni pisze Pan pod różnymi imionami o tym samych. Proszę sprawdzić do kiedy miał Pan urlop i od kiedy nie jest Pan pracownikiem. Proszę też opisać Pańską pracę i dlaczego kontrahent nie chciał Pana na obiekcie. Jeśli zaś pisze Pan publicznie to wypada włączyć mały przycisk sprawdzający pisownie bo nie da się tego czytać. Notatki służbowe pisane przez Pana można pokazywać dzieciom w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Mam nadzieję, że znajdzie Pan pracę w firmie która pozna się na Panu wcześniej niż nasza. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasz Dozór Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Nasz Dozór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasz Dozór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasz Dozór Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nasz Dozór Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleja T. Kościuszki 80/82 lok. 301
    90-437 Łódź