Opinie o Inter Automatyka Sp. z o.o. w Kiełczów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Inter Automatyka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inter Automatyka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Automatyka Sp. z o.o. w Kiełczów

Jolka Nowy wpis

Chłopak szuka zatrudnienia jako automatyk i jak na razie wstępnie przeglądam okoliczne firmy z branży. tu mi pokazało, że już kiedyś miałby jakoś 9000 zł zapewnione. Czy teraz już pięć cyfr się przebija?

Kamil Nowy wpis

W pracy miła atmosfera. Wszyscy pracownicy są pomocni i uprzejmi. Projekty ciekawe, pracuje się na profesjonalnym oprogramowaniu. W firmie prowadzone są szkolenia, można nauczyć się nowych rzeczy. W pracy trzeba być sumiennym i zorganizowanym, ale to normalne jeżeli ma się profesjonalne podeście do swoich obowiązków. Pracodawca ma elastyczne podejście do godzin pracy.

Były pracownik Januszelandu Nowy wpis

Ta firma to taki typowy polski memowy Januszex. Z dwoma typowymi polskimi prywaciarzami za sterami. Naprawdę jakby tak z mema Januszowego tych dwóch właścicieli tej wyjąć. W firmie panuję bardzo napięta i zła atmosfera, spowodowana bardzo gburowatym, nieprzyjemnym zachowaniem właścicieli tej firmy. Spotkasz się tutaj z nierealistycznymi wymaganiami, ciągłym piskliwym wrzaskiem i z ciągłym fochem jak kobieta jednego właściciela "automatyka" i ciągłymi sarkastycznymi uwagami drugiego właściciela "mechanika". Dodatkowo co najmniej raz w tygodniu wyliczanie, dosłownie na kalkulatorze ile kosztowałeś wczoraj szefa Janusza i i jak mało efektywnie przy tym pracowałeś. Codzienne będą ci mówić dosłownie, że ci "płacą". Będziesz miał rozmowy, że kosztujesz ich ZUS, kawę, klimatyzację, wodę w kiblu - naprawdę. Wieczorem na grupie na WhatsAppie po pracy ciągłe będą pisać do ciebie uwagi. Mówienie tobie, ze żaden inny pracodawca nie będzie ciebie chciał zatrudnić. Codziennie po pracy musisz raportować. Jest tutaj zazwyczaj tylko 4 pracowników i dwóch właścicieli, którzy tak będą ci patrzeć na ręce, że zapamiętają wszystkie nawet najdrobniejsze blizny jakie na tych rękach masz. Można by tak godzinami opowiadać. Wyzywanie byłych pracowników od (usunięte przez administratora) idiotów i używanie innych inwektywów, oczywiście na cały głos, na całą halę. Każdy były pracownik to najgorszy na świecie, ci co pracują teraz oczywiście wcale nie lepsi. Kompletny brak jakiekolwiek klasy u tych ludzi.

WiktoriaK Nowy wpis

Praca bardzo sukcesywna jeśli chodzi o zdobywanie nowego doświadczenia i nowych umiejętności. Atmosfera w pracy bardzo fajna, tak samo jak współpraca z zespołem :) Nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się jeśli chodzi o kwestie urlopu czy szybszego wyjścia z pracy jeśli tego potrzebowałam.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
LukaszG

Praca jak najbardziej rozwojowa, przy ciekawych projektach. Każdy projekt zwykle jest projektowany pod indywidualne zamówienie, więc nie jest to rutynowa praca przy podobnych projektach. Naprawdę można rozwinąć się w wielu dziedzinach, od projektowania, programowania PLC przez robotykę i obróbkę CNC. Atmosfera w pracy bardzo na plus, zawsze można się dogadać i nigdy nie miałem z tym problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Automatyka Sp. z o.o. - Kiełczów

• Jak się pracuje w Inter Automatyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Automatyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Automatyka Sp. z o.o.?

Inter Automatyka Sp. z o.o.
  • Kwiatowa 4 I
    55-093 Kiełczów

Inter Automatyka Sp. z o.o.