Opinie o Koma Lublin Sp. z o.o. w Lublin Mełgiewska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Koma Lublin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Koma Lublin Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koma Lublin Sp. z o.o. w Lublin Mełgiewska 2

Jakie są mocne strony pracodawcy Koma Lublin Sp. z o.o.?

Nocny Marek Nowy wpis

- kasa na czas - kasa na konto, nic pod stołem - umowa o prace

Dawid Nowy wpis
@Nocny Marek

Umowa o pracę jest aczkolwiek nie występuje tutaj umowa na czas nieokreślony nawet po kilku latach pracy jest wciąż na czas określony.

Żal koma Nowy wpis

Ta firma nie ma żadnych mocnych stron wręcz powiedziałbym bardziej że ta firma to żenada brak logistyki i brak sprzętu.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Koma Lublin Sp. z o.o.?

Czy w Koma Lublin Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nic tutaj nie występuje chyba że zabieranie premi za byle co

Pedro

Witam chciałbym zapytac jak wygląda praca na hakowcu kat.c w firmie koma?czy warto tam isc prosze o opinie pozdrawiam

@Pedro

Nie polecam przychodzić do tej firmy na kierowcę a szczególnie na kierowcę hakowca na rozmowie o pracę obiecywane wysokie zarobki a w rzeczywistości to jest wysoka robota i żeby zarobić 4 tysiące na rękę to trzeba po 10 godzin dziennie robić i to jeszcze narażając się bo wozi się odpady nielegalnie bez wymaganego bdo a jeśli się upomnisz o to żeby dali tobie jakieś papiery przewozowe to dyspozytor kręci nosem i mówi że nie było żadnej kontroli na drodze nigdy i nie potrzebne to jest ale w rzeczywistości to jest potrzebne i jeżeli byłaby jaka kolwiek kontrola policji czy też panów z itd no to kierowca by za to beknal i to bardzo srogo a firma pewnie by się wyparła ,także jeżeli chcesz narobić sobie problemów w życiu i jesteś chętny być (usunięte przez administratora) to zapraszam ta firma jest w sam raz do tego

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Koma Lublin Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (117)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Kierowca ładowacz

W komie byłem człowiekiem od wszystkiego. Jeździłem śmieciarkami, hakowcami, ruchomymi podłogami, myjkami a nawet busami a czasami byłem ładowaczem. Na haku było dość spoko ale kasa słaba. Na śmieciarce zapiernicz że szok. Nie ważne ile godzin to wypłata ta sama, więc wszyscy robią tak aby jak najszybciej skończyć. A potem psuje ci się śmieciarka i tracisz 2-3 godziny i tak kilka razy w miesiącu a nikt nie dopłaca do tych godzin. Czasami praca od 5:00 do 12:00 a innego dnia od 5:00 do 17:00 albo i dłużej. Nowi i mniej doświadczeni ludzie dostawali lepsze pieniądze na start a ja nie mogłem się doprosić o podwyżkę po roku pracy. Za 200godzin w miesiącu dostawałem 3700-3800zł na rękę jako kierowca. Jak wypadnie święto w tygodniu to sobota pracująca i nie ma że boli, (usunięte przez administratora) same się nie odbiorą. Ogólnie praca na śmieciarce zła nie jest ale KOMA po ostatnim przetargu się zepsuła. Polecieli po kosztach i mają za mało aut na tyle adresów do obsłużenia. Część aut jest w kiepskim stanie technicznym i raz była sytuacja, że auto nie przeszło UDT i tak prezes kazał jechać. Do tego dochodzi ta lewa lista obecności, która twierdzi że wszyscy pracują równo 8 godzin dziennie. Miej wypadek w pracy o 14 to ZUS ci powie "przecież Pan był w pracy do 13". Z koordynatorami idzie się dogadać w niektórych kwestiach ale oni też nie są wszystkiego w stanie przeskoczyć bo zarząd durne rzeczy narzuca na nich. Ja pracując teraz na magazynie po 8 godzin i od czasu do czasu jakaś sobota i biorę ponad 4tys spokojnie pracując większość czasu pod dachem. Więc ogólnie radzę mijać bo szkoda nerwów.

Old Firehand

(usunięte przez administratora) Papierowa ewidencja czasu pracy (do wypłaty) wg szablonu- 8h/dz. Ani minuty różnicy u każdego z pracowników. Karta pracy kierowcy i lista obecności często potwierdzają pracę w godzinach nadliczbowych, co jednak jest fałszowane na polecenie kierownika oddziału i oficjalnie w firmie żadnych nadgodzin nie ma. Praca w sobotę płatna wg ,,widzimisię'' koordynatorów od 0-150zł lub dzień wolny. Zbyt duża rozbieżność w zarobkach między kierowcą a ładowaczem- aż 1000zł. W zależności od układów cwaniacy pracują 5:30-11:00-12:00... A ci nie protestujący jeżdżą po (usunięte przez administratora) za te same pieniądze. Dobre miejsce pracy dla byłych więźniów, uzależnionych, desperatów bez fachu lub wszystkich chętnych, by popołudnia i weekendy mieć wolne.

Otter - były pracownik

Firma Koma to dno i żenada. Tutaj tylko za sznurki trzyma Pan Michał, Pan i władca któremu wiecznie nic nie pasuje, nikt go nie lubi. Ostatnio chciał wprowadzić w życie piękny regulamin, praktycznie za każde przewinienie była kara - utrata premii plus kary. Ale ktoś mu te plany pokrzyżował i został sławny na cały Lublin, opinia poszła w dał. Mało tego pozbywa się obecnie całych ekip bo starzy pracownicy się buntują a nowych można traktować jak (usunięte przez administratora) Jeśli jesteś obrotny to prace zaczynasz od 5 i kończysz maks 14. Ale to zależy od rejonu. Ostatnie zarobki na kierowcę to 4 tys na rękę, ładowacz ma 2900-3100 zł. Umowy na czas nieokreślony nie masz na co liczyc. Ludzie są ok tam pracujący oprócz Pana Michasia i jeden dziewczyny w biurze. Powiem tak omijać z daleko!!!! Kontrole, system monitoringu, zaczytywania wszystkich pojemników i ciagle kary . Jeśli ktoś chce buc więźniem Pana Michasia to śmiało. Powodzenia

Mały
@Otter - były pracownik

Co Ty bredzisz? W piątek po 11:00 większość samochodów jest już na bazie! Nigdy nie robi się 100%.. No może jak jest mycie i wszystkim się ,,zachce''.. Z kim jeździłeś??? Z jakimś świrem, który domu nie ma tylko pracę?

Duży
@Mały

Dokładnie, potwierdzam. Robisz swoje i idziesz do domu. Ludzie w większości spoko

Włodek

Maskara, dział logistyki to dno, z tymi ludźmi nie da się rozmowiac ponieważ, ich kompetencja nie sięga nawet dna, logistyki mogło by nie być, adresy nie są poukładane normalnie tylko jak mamy robić od góry listy to objeżdżamy tak Lublin że spokojnie na 18 można wrócić a czasami wyruszamy i o 6 rano !!! Dno, wypłatę dostaje każdy losowo więc bywa i tak że osoba która obok ciebie siedzi dostaje mniej lub więcej, jezeli chodzi o pracowników fizycznych czy kierowców tragedii nie ma jest naprawdę przyzwoicie, szkoda że szef to buc który potrafi tylko odburnkac czy mu się grozi, dno nie polecam nikomu sam zresztą szukam czegoś innego

Hanna

Z tego co widzę po opiniach ludzie strasznie nagle się oburzyli na całą firmę i organizację pracy w niej. Nie dość, że podobno cały dział logistyki dosłownie "leży", są też problemy z księgowością i decyzjami samego szefa. Pracownicy czują się pokrzywdzeni i niesprawiedliwie traktowani, narzekają przede wszystkim na wypłaty. Zastanawiam się, co takiego się podziało, że to wszystko się tak nawarstwiło? Faktycznie już dłużej tak było i pracownicy po prostu nie wytrzymali czy o co tu chodzi?

Hanna

Faktycznie z tego co piszesz i co jest w innych komentarzach ta logistyka leży i kwiczy. Tragedia z takim przekładaniem wypłat na innych, zastanawiam się czy oni w ogóle analizują skutki takich decyzji? Najbardziej mnie ten logistyk jednak zastanawia. Długo już musicie z nim współpracować? Bo z innych opinii faktycznie widać, że nie dociera do niego to co próbujecie powiedzieć, bez współpracy kierowca - logistyk nie wróżę długiej kariery firmie. Dalej pracujesz w tym czy już dawno uciekłeś?

Firma Koma Lublin Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Kierowca w mieście Lublin. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Włodeczek

Byłem dziś na rozmowie o pracę jako kierowca śmieciarki. Przejmują nowe osiedla w Lublinie, przedstawione warunki wydają się ok jak na Lublin. Ludzie w biurze na pierwszy rzut oka wydają się w porządku.Gość od rekrutacji uprzedza, że przez pierwsze miesiące będzie większy zap****ol, ale to chyba normalne bo będą się uczyć rejonów. Dostałem skierowanie na badanie, pożyjemy zobaczymy po okresie próbnym.

Pepe
@Włodeczek

Włodeczku a jeździłeś wcześniej śmieciarką czy nie ?

rg
@Włodeczek

I jak tam warunki pracy? A przedział zarobkowy jeśli to nie tajemnica to jaki? I coś ewentualnie jakbyś mógł napisać o godzinach pracy,

Duch

Praca na stanowisku kierowcy śmieciarki wymagania najlepiej C+E plus hds znać rejon ponad 140 adresów manewrować w ścisłym centrum niekiedy na grubość lakieru jazda od rana do wieczora aż się zrobi wszystko z listy... W razie czego być gotowym do jazdy hakiem. Ciągle szukają kierowcy i ładowacza niby dla tego ze firma się rozwija taa jasne rekrutujący lolopindolo wszystkie rozumy pozjadał Koma w całej okazałości

ŁYSY

Z tego co słyszałem nie jest tam źle ale zawsze coś może być nie tak, ludzie mówią że lepiej niż w komeko a napewno w Suezie jest lepiej bo masz dodatki, nikt się nie czepia, też przyjmują nowych kandydatów na kierowców i dają im szanse na nabycie wprawy, pozdrawiam

Kudłaty
@ŁYSY

Łysy przemyj sobie uszy bo coś kiepsko słyszysz

Brzydal

Cześć jestem pracownikiem obecnym, co do wcześniejszych wpisów,lud roboczy spoko,może z wyjątkiem paru osób ale to szczegół, gryzi piórki również spoko trochę wstydliwi i mało mówni ale ok. Co do pieniędzy to porażka to co w ogłoszeniach to bajki żeby zarobić trza mieć 250/300 godz.miesiecznie.

Pracowałem 11

Witam pracowałem, ludzie spoko da się pogadać, wypłata też dobra, kierownictwo szybkie fakt, ale da się z nimi pogadac robiłem koło tygodnia i da się ich poznać z dobrej strony normalni ludzie, umowa tylko zlecenie ten minus , po zatym ok

Pracowałem

Fakt rejon ciężki Ścisłe Centrum miasta więc dużo ludzi i wąskie uliczki, podziwiam jak jeżdżą, co do obsługi też racja, najlepiej jak w internecie sprawdzisz jak działają hakowce lub śmieciarki, Powinni dać szansę z kierowcą pojeździć i obczaić rejon i obsługę śmieciarki itd.

Znajomy

Z tego co wiem kordynatorzy mało ogarnienci, nie dadzą Ci szansy rozwiniencia się, odrazu masz wszytko umieć, znać rejon, dobrze jeździć i najlepiej nie marudzić, za trasuwki nie dopłacają tak jak w innych firmach, nie robią żadnego szkolenia z obsługi samochodu, czy innych rzeczy, masz wszytko sam wiedzieć, jak się obsługiwać np. Hakowcem, czy Śmieciarką, nikt Ci nic nie powie, nie polecam tym co chcieli by bez stresowo pujsc i jeździć, bo rejon naprawdę trudny mają, A NAPRAWDĘ SAM MUSISZ OGARNĄĆ WSZYTKO

tt

Cześć, czy ktoś podzieli się opinią na temat pracy w Koma,kierowca C.

Co wiecie o firmie Koma Lublin Sp. z o.o. w miejscowości Lublin? Nadal oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Koma Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Koma Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koma Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koma Lublin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koma Lublin Sp. z o.o.

Koma Lublin Sp. z o.o.