Opinie o Psfi Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Psfi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Psfi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psfi Sp. z o.o. w Tczew

Justyna Nowy wpis

Hej, chłopak to Spawacz 135 i teraz jak patrzyliśmy po ofertach na stronie to widać, że mam możliwość na prace w wielu miejscach. Za dobrymi warunkami i lepsza kasa mógłby gdzieś dalej pojechać. Polecicie lokalizacje?

Spawacz

Współpraca przebiega sprawnie i bezproblemowo. Bardzo polecam pracodawcę

Art Nowy wpis
@Spawacz

Jaka metodą spawa się w tej firmie?

Warto iść na tego pomocnika malarza co się za nim na stronie ogłaszają? Już wstępne doświadczenie mam a tu pisali już, że od niego zarobki będą zależne. Po jakim czasie w razie czego nagradzają jakimś awansem lub podwyżka?

Dzień dobry. wstępnie interesuje mnie praca jako szlifierz okrętowy. Piszą w ofercie na stronie o rocznym doświadczeniu w wymogach przy stawce minimalnej. Czy jeśli ma się więcej lat to można liczyć na coś więcej?

Spawacz

Telefon, umówienie na próbki w firmie, umówienie na próbki na zakładzie, rozpoczęcie pracy.

Trzeba mieć wiedze. Sprawdzają dość restrykcyjnie.

logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

No właśnie sporo tutaj pozytywnych opinii ale konkretów mało. Czemu praca na hali jest taka super? Podpisałeś się jako monter - ile zarabiasz? Jesteś zadowolony z zarobków? Kiedy cię przyjmowali byłeś osobą doświadczoną czy zaczynałeś bez doświadczenia?

Od samego początku? Czy w takim razie szósty rok w firmie Ci mija? Tu podwyżki są w ogóle możliwe ze względu na staż czy jednak patrzą tylko na efekt?

Ile dziś zarobię jako pomocnik malarza? Na stronie widnieje taka oferta tu chyba w opiniach nie widzę by ktoś o takiej pracy pisał. Piszą o stawce od 27 do 32 zł, ale od czego ona zależy? i czy cos jeszcze wchodzi w to wynagrodzenie?

malarz

No jak to od czego, od umiejętności i doświadczenia

Czy Psfi Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Welder

Co tu dużo mówić. Zorganizowane przedsiębiorstwo, mimo skali widać, że jest u nich komunikacja. Próbki spawalnicze przeprowadzane w sposób bardzo profesjonalny i dokładny. Bezproblemowy kontakt.

Jeszcze w czerwcu ktoś napisał, że obsługa zmieniła się ze dwa razy. Czy do dziś jeszcze miało to miejsce czy jednak się nieco ustabilizowało? Na stronie jest sporo różnych ofert. planuje złożyć CV, proszę więc o opis warunków dla monterów, na którejś lokalizacji teraz ktoś był może? jest parę do wyboru nie wiem która wybrać

ZS Warszawa

Współpracujemy od 3 lat z firmą PSFI sp. z o.o. Bezproblemowy kontakt, rzeczowe informacje i miła obsługa biurowa.

@ZS Warszawa

Witam. Skoro współpraca trwa już od 3 lat to kontakt z biurem był dość częsty? Czy przez ten okres zmieniały się osoby w obsłudze czy raczej stale widnieją tu te same twarze?

ZS Warszawa
@Dorota

Jesteśmy w stałym kontakcie z biurem i obsługa się nie zmienia.

@ZS Warszawa

Dziękuję za informację, po prostu szukam miejsca do zatrudnienia się, lokalizacja biura jest odpowiednia. Czy ktoś inny wie może coś na temat możliwości odbycia praktyki i późniejszego podjęcia się pracy? Jaka liczba osób mogłaby się teraz zatrudniać w biurze?

Globalnej construction
@ZS Warszawa

Ktoś wam płaci za tą opinie. Obsługa przez dwa lata zmieniła się kilka razy. Za dużo pracownicy a za mało kompetencji.

MMD

Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Welder Netherlands

PSFI is a very good employer, easy-going and helpful.

welderx0003

polecam firme, dobre stawki, mieszkanie i we wszystkim pomagaja

@welderx0003

Dobre stawki tzn? masz wpływ na wysokość czy i tak dobrze oferują? tak chwalą tu na forum a konkret by się przydał. pomoc we wszystkim to w kontekście jakiś problemów? jakie najczęściej się tu mogą zdarzyć i jaka reakcja?

Zygmunt .T.

Solidna firma, takich już ze świecą szukać.

świerzy powiew spawu

Witam, polecam tego pracodawce. Dobre warunki. Kasa na czas. Pomagają w wyrobieniu niezbędnych certyfikatów. Wyposarzajom w dobre ubrania robocze. Dużo godzin miesięcznie.

Julia
@świerzy powiew spawu

Jak pomagają w zdobyciu tych certyfikatów? Opłacają szkolenia czy jak?

@świerzy powiew spawu

Piszesz, że dobre warunki - super, ale co to znaczy? Spoko kasa, a może zdradzisz w jakiej wysokości? :) Jeszcze można na coś liczyć? Jakieś premie, benefity? Dużo godzin miesięcznie - to znaczy ile? :) To się na zarobki przekłada?

Zigi 77

POLECAM prace w tej firmie, jedni z lepszych na rynku w branży spawalniczej.

jacek

Super Firma, uczciwi i rzetelni. Wynagrodzenie bardzo atrakcyjne i zawsze na czas. Dobre warunki pracy na hali. Dobrej jakości odzież robocza. Pełna opieka koordynatorów. POLECAM

@jacek

To, że tak polecasz brzmi super. Zastanawiają mnie zarobki skoro podkreślasz, że tak bardzo atrakcyjne. Można się dowiedzieć o jakim stanowisku piszesz i o jaką stawę chodzi? Długo czekałeś na ofertę?

Monter86

Z czystym sumieniem polecam. Uczciwa firma.

zakFM

Bardzo fajna atmosfera pracy. Wyrozumiali ludzie dający możliwość przyuczenia do poważniejszych prac. Wynagrodzenie na czas. Ja będę polecał dalej.

Emilia
@zakFM

Jak wygląda takie przyuczenie? Ma się jakieś szkolenie czy od razu się pracuje z pomoca kogoś doświadczonego?

Zostaw merytoryczną opinię o Psfi Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Psfi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Psfi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Psfi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 27 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Psfi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Psfi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Psfi Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jagiellońska 55U
    83-110 Tczew