Opinie o Gymmanager Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gymmanager Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gymmanager Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gymmanager Sp. z o.o. w Kraków

Rafał

W GymManagerze pracowałem dawno temu jako programista. Gdy odchodziłem z firmy prezes powiedział, że w 'siszarpie' programować może byle (usunięte przez administratora), więc prędko znajdzie kogoś na moje miejsce :)

GW
@Rafał

Dziękuję za opinię. Dużo mówi o podejściu pracodawcy do pracownika.

Looki

A ja jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w gymmanager. Firma ta oferuje świetne warunki pracy i doskonałą atmosferę w zespole. Mogłem rozwijać się zawodowo, ucząc się i pracując nad ciekawym projektem.

Looki

Nigdy nie było problemów z urlopem zwykłym a tym bardziej na żądanie (który nie wymaga zgody pracodawcy).

Former

Chciałabym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat pracy w GM. To była dla mnie wyjątkowa możliwość rozwoju. Od samego początku czułam wsparcie ze strony Mateusza, który doceniał moje zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Dzięki temu doświadczeniu miałam okazję rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Atmosfera w zespole była przyjazna i otwarta, co sprzyjało efektywnej pracy i nawiązywaniu pozytywnych relacji. Mogę śmiało polecić tę firmę jako miejsce, w którym można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i rozwijać się w komfortowym środowisku.

Cały proces rekrutacji opisany jest na stronie w 5 etapach. Mają otwartą rekrutację na etat technical support specialist i się waham. Ile czasu w takim razie musi upłynąć od momentu wysłania cv do momentu zatrudnienia? Generalnie feedback jest dawany każdemu?

Grzegorz Nowy wpis

Osobiście pracuję w firmie od lat i nigdy nie zdarzyła się taka sytuacja, że ktoś pracowałby za "piękne oczy". Choć faktycznie, w okresie pandemii COVID-19 wystąpiły lekkie opóźnienia w wypłatach, podobnie jak w wielu innych firmach, to jednak te czasy już dawno minęły. Aktualnie każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie wypłacane na czas i z tego co mi wiadomo, nikt nie ma żadnych zaległości. Czytając te komentarze, mam wrażenie, że wszystkie pochodzą od jednego byłego pracownika, który wcześniej siał zamęt w zespole. Teraz po prostu od czasu do czasu loguje się na stronę i pisze nonsensowne wiadomości. Mam osobistą prośbę do tej osoby, aby miał odwagę i zaczął się w końcu podpisywać się swoim prawdziwym imieniem.

@Grzegorz

Czy masz na myśli niejakiego Jana, który parę wpisów niżej napisał parę miesięcy temu, że od 2,5 roku czeka na wypłatę zaległego wynagrodzenia? A jeśli to on to może byli pracownicy mieli i mają uzasadnione pretensje? I jak mają się te "niewielkie opóźnienia" do czasu jaki ów Jan musiał radzić sobie bez pieniędzy za wykonaną pracę? Przeczytałem wpisy po opublikowaniu swojego i zszokowały mnie te historie. Z aplikacji raczej zrezygnuję.

ZuźkaMałpa Nowy wpis
@Grzegorz

Spółka przestała wypłacać wynagrodzenia na czas na długo przed COVID-19, więc @Grzegorz mijasz się z prawdą. Dlaczego?

Edward Nowy wpis
@ZuźkaMałpa

Brak wynagrodzeń od 5 lat? Nie brzmi to zbyt wiarygodnie. Kto w takim razie pracowałby za darmo przez 5 lat, skoro ( z tego, co wiem) firma nadal funkcjonuje? Co więcej, na stronie prowadzą właśnie rekrutację na stanowisko technical support specialist. Ewentualnie może firma zdążyła już rozliczyć zaległości?

Patrycja

Czy osoby, które odeszły z firmy i jeszcze parę miesięcy temu zgłaszały brak wypłaty wynagrodzenia za 2021 rok przez GymManager sp. z o. o. otrzymały już swoje pieniądze?

Czyli tylko osoby, co zdecydowały się odejść z firmy nie dostają ostatniej pensji? Pracownicy mają kasę na czas? I nie wiem, czy masz kontakt, by wiedzieć, czy faktycznie sprawa / sprawy są już w sądzie, jeśli to prawda?

Maria

No, ale to taka kara za odejście z firmy jest? Bo z tego co piszesz to tak właśnie wygląda. Rozumiem, ze szefostwo nie walczy o pracowników, którzy zdecydowali się odejść?

k

Nie z gimnazjum a z podstawówki. Reszta się zgadza.

Ex-pracownik
@k

Produkcja zlikwidowała się sama, ile można pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze i to jeszcze nie na czas? Grzesiek jest super gościem i podchodzi z pasją do tego co robi ale to nie wystarcza jak szef jest niepoważny.

GrzegorzWięcek

Kilka poprawek: 1. W gimnazjum pracowałem 17 lat, w podstawówce (po tzw. reformie) tylko 2 lata, więc chyba jednak bardziej gimnazjum, niż podstawówka... 2. Czy niespełniony? No też raczej nie... - uzyskałem najwyższy możliwy do zdobycia tytuł nauczyciela dyplomowanego, - 3-krotnie otrzymałem propozycję objęcia funkcji wicedyrektora w krakowskich liceach, - mam na "swoim" koncie tylu laureatów konkursów informatycznych, że idę w konkury, iż nie ma w Małopolsce (a może i Polsce) nauczyciela, który miałby ich równie wielu, - zaraziłem pasją do IT w ogólności, a do Linuksa w szczególności tak dużą liczbę młodych ludzi, że już nie zliczę - wielu z nich teraz z powodzeniem realizuje się, jako programiści, szefowie firm, itp. Wielu z nich później mówiło mi, że - w ciągu kilkunastu lat mojej pracy rozwinąłem zaplecze szkoły z 9 komputerów do niemal setki, przy czym sam prowadziłem serwerownię, stronę WWW, zarządzanie bezpieczeństwem systemu, itd. - ... nie chce mi się dalej wymieniać ... Powiedziałbym, że kompetencje do organizowania pracy zespołu mam całkiem spore... a i doświadczenie niemałe. Pozdrawiam Adasiu - dziwię się, że masz tyle czasu, aby toczyć dyskusje z samym sobą :) Szkoda też, że nie masz odwagi, aby podpisać się swoim prawdziwym imieniem...

Kot
@GrzegorzWięcek

Drogi Grzesiu czy dostajesz wypłatę na czas?

@GrzegorzWięcek

Organizacja pracy zespołu poleca również na dbaniu o warunki pracy członków swojego zespołu, w tym przestrzeganiu Kodeksu Pracy przez Pracodawcę. W tym przypadku mamy milczące przyzwolenie na opóźnienie w wynagrodzeniach oraz pozostawienie byłych członków zespołu samych sobie, którzy muszą dochodzić swoich praw przed Sądem Pracy.

k
@GrzegorzWięcek

Grzegorzu, jak sam przyznałeś kompetencje do organizowania pracy zespołu masz, ale co najwyżej dzieci w wieku do lat 16.

Ferdynand
@GrzegorzWięcek

GrzegorzWięcek, jak wygląda kwestia organizacji pracy zespołu? Czy udało ci się wykorzystać swoje spore doświadczenie i teraz pod twoją wodzą firma działa jak należy?

Czy po rozmowie w Gymmanager Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Co za (usunięte przez administratora)! Jako aktualny pracownik mogę napisać jak jest teraz. Żadnych problemów z wypłatami wszystko na bieżąco i w terminie. Pracy jest sporo ale to dla mnie akurat jest ok. Projekty fajne, co chwile jacyś "egzotyczni" klienci.

@Marcin

Skoro pracy jest sporo, to czy chociaż można liczyć na odpowiednie wynagrodzenie? Możesz podać widełki? I czy to wszystko, to tylko podstawa, czy jednak można liczyć na jakąś premię, dodatki? :)

Zuźka
@Marcin

A kiedy wchodzi Wam wypłata na konto? Można dogadać się na tygodniówki, chociaż na początek zatrudnienia? Idzie się wyrobić ze wszystkimi obowiązkami w ciągu dnia pracy czy trzeba zostawać dłużej?

Rafał

Adam Rutkowski
@Rafał

Małpi kod to i 'małpie' podejście do klepacza kodu ;)

Janusz Biznesu Ropka
@Adam Rutkowski

to chyba głównie twój kod Adam, więc się samozaorałeś ????

GW
@Rafał

Dziękuję za opinię. Dużo mówi o podejściu pracodawcy do pracownika.

Czy Gymmanager Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Janusz

Prezes nie zgodził się na wykupienie Pluralsighta na rok za 299 dol. (w licznych promocjach jest nawet za 199), bo "i tak nie będziecie używać". Determinacji by opłacać panią lektor j. angielskiego przychodzącą na 1 godz. raz na dwa tygodnie starczyło prezesowi na 4 miesiące. Tak że ze szkoleniami średnio.

Jagoda

Praca w GYMMANAGER była dla mnie niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem. Atmosfera była wyjątkowa - pełna zaangażowania, entuzjazmu i profesjonalizmu. Od pierwszego dnia czułam się częścią zgranego zespołu, co bardzo sprzyjało owocnej pracy. Jeden z głównych atutów tej firmy to innowacyjny i ciekawy projekt, który miałam przyjemność wspierać w ramach działu Marketingu. Praca nad tym projektem była nie tylko wyzwaniem, ale również inspirująca. Nasz dział stawiając na kreatywność umożliwiała nam eksplorowanie różnych pomysłów i strategii. Dodatkowo, doceniam podejście firmy do swoich pracowników - wsparcie w podejmowaniu inicjatyw oraz otwarta komunikacja były rzeczą, którą ceniliśmy w zespole Marketingowym. Ogółem rzecz biorąc, praca w GYMMANAGER była dla mnie nie tylko profesjonalnym wyzwaniem, ale również niezapomnianym doświadczeniem. Gorąco polecam tę firmę wszystkim, którzy poszukują miejsca pracy sprzyjającego rozwojowi oraz twórczej atmosfery.

@Looki

Czy przełożeni też są spoko, nie robią problemów gdy przykładowo trzeba wziąć wolne z dnia na dzień? Powiesz coś więcej odnośnie tych warunków; jak często są podwyżki i czy wszyscy są zatrudnieni na podstawie umowy?

K

Kolega na początku lipca złożył wniosek o parę dni urlopu w połowie sierpnia i do ostatniego dnia trzymali go w niepewności. (usunięte przez administratora)

@K

Co za brednie! Przez tyle lat pracy w tej firmie nie słyszałem ani raz o sytuacji gdy komuś odmówiono urlopu - nigdy!

@K

Chwila, paromiesięczne opóźnienie w wypłacie? To tylko tej jednej osobie taka sytuacja się przytrafiła czy to jakaś większa akcja? No i co do urlopu, co np. w sytuacjach, gdzie potrzebuje się wolnego na "już"? Są problemy, aby wziąć urlop na żądanie np?

Ada

Moje doświadczenie w pracy w firmie GYMMANAGER było bardzo pozytywne. Firma oferuje doskonałe warunki pracy, promuje innowacje i dba o rozwój swoich pracowników. Polecam ją z czystym sumieniem.

ToNieWypada
@Ada

Rozwój pracowników wyglądał tak, że (usunięte przez administratora) jedyny wyjazd na szkolenie do Gliwic został odwołany przez natłok zadań i krótkie terminy. Była jeszcze pani co przychodziła do firmy i prowadziła lekcję j. angielskiego. Innych form doszkalania pracowników nie kojarzę. Szkoleń nie było. (usunięte przez administratora)

@ToNieWypada

Wygląda, jakbyście z przedmówczynią w różnych firmach pracowali :D Zastanawia mnie, czy na początku, zaraz po zatrudnieniu było jakieś szkolenie, a jeśli tak, to na czym ono polegało i na ile pomagało przejąć nowe zadania? I co z wypłatami, ile wynosiły opóźnienia i ich wysokość?

Czy GymManager sp. z o. o. wypłacił zaległe wynagrodzenia wszystkim pracownikom, którzy odeszli z firmy w 2021 roku i później?

A to nie płacą wciąż? Czy jakaś sytuacja z przeszłości? Bo ja chciałem o pracę się tam spytać ale jakby były takie problemy to chyba zrezygnuje. A jeśli płacą to czy w takiej kwocie jak obiecują i się umawiacie?

Jorge

Working at this company for several months was a great experience. I was part of the sales and customer service department, and I thoroughly enjoyed my time there. First and foremost, the work environment was positive and motivating. The team I worked with (Caroline and Pete) was supportive, collaborative, and driven to achieve our sales targets and ensure exceptional customer service. One aspect I particularly appreciated was the opportunity for growth and development. Moreover, the company emphasized a strong customer-centric approach, which resonated with me. I found great satisfaction in assisting customers and addressing their needs, and the company's values aligned well with my own. The positive feedback and gratitude from customers further motivated me to excel in my role. They acknowledged hard work and achievements, which made me feel appreciated and motivated to consistently give my best effort. Overall, my experience working in the sales and customer service department of this company was very positive. I gained valuable skills, had a supportive team, and found the work fulfilling. I would definitely recommend this company to others seeking a similar opportunity.

Marta Hoży

Czytam i nie wierze, ale z chęcią podzielę się moją opinią na temat współpracy z firmą GYMMANAGER. Jestem klientką od pewnego czasu i mogę szczerze polecić ich usługi. Od momentu rozpoczęcia współpracy z GYMMANAGER widzę wyraźny rozwój i doskonalenie oferowanego przez nich systemu. Co miesiąc dostrzegam wprowadzanie nowych funkcji i usprawnień, co świadczy o zaangażowaniu i profesjonalizmie zespołu pracującego nad produktem. Niezwykle cieszy mnie wprowadzenie nowych produktów, takich jak chociażby aplikacja mobilna oraz panel managera. Te dodatkowe narzędzia są nie tylko intuicyjne w obsłudze, ale także bardzo pomocne w zarządzaniu klubem. Dodatkowo, chciałabym podkreślić doskonałą jakość obsługi klienta. Zawsze mogę liczyć na szybką reakcję i profesjonalne wsparcie Bartka czy Grześka. Podsumowując, współpraca z GYMMANAGER to dla mnie zdecydowanie trafny wybór.

Czy GymManager sp. z o. o. nadal obsługuje sieć Platinium Fitness?

JohnnySilverhand

Platinium Fitness i SmartGym zmienili system. Pozbycie się programistów i 'outsourcing prac programistycznych' chyba nie wypaliły

Former

Honorata

To były jakieś zaległe składki? Nie znam sytuacji, ale jeśli rzeczywiście tak było, to jako zainteresowana pracą osoba proszę o aktualności. A jak ogółem z wypłatami, w terminie wpływają na konto?

Jan
@Honorata

Cała masa ludzi nie dostała wynagrodzeń nawet za kilka miesięcy - w moim przypadku gymmanager nie wypłacił mi od 2021 wynagrodzeń o wartości 15k. Odradzam pracę tam, niestety szef MR nie jest wiarygodną osobą.

Grzegorz
@Jan

Janie, nie zwlekaj z tym dłużej. Przy obecnych stopach procentowych odsetki od tej wierzytelności rosną o ok 100 zł miesięcznie, więc nie odpuszczaj ich. Przekaż sprawę prawnikowi. To dwie wizyty: konsultacja i uzgodnienie zastępstwa procesowego. W GymManagerze widzę zarządzanie finansami i traktowanie pracowników nie poprawiło się ani trochę.

Była
@Jan

Janie, czy dostałeś zaległe pieniądze wraz z odsetkami?

Emilia

Przeczytałam o tej otwartej rekrutacji na technical support specialist. Ktoś próbował? Odezwali się może? Ciekawa jestem, czy każdy może liczyć na odpowiedź z ich strony.

Emila

Kontrolują jakoś te rozmowy z klientami? Są potem jakieś odsłuchy czy coś? Oprócz minimalnej premii nie ma?

Jakie są warunki zatrudnienia w Gymmanager Sp. z o.o.?

Łucja

A jaki był powód Twojego odejścia, dostałeś lepszą ofertę czy nie odpowiadały Ci warunki pracy w tym miejscu? I dlaczego forma zwleka z wypłatą wynagrodzenia, podali Ci jakiś argument?

Lidia

Jeśli to prawda to on się nie obawiał jakiś konsekwencji z takich celowych opóźnień? Czyli ostatecznie on może mieć jednak pewność, że w końcu mu wypłaci?

Grzegorz

Kamil, czy dostałeś pieniądze?

Sylwia

Pierwsza rocznica to ile czasu od niewypłacenia wynagrodzenia? Firma ma problemy finansowe? Jak wyglądała twoja sytuacja jak można wiedzieć?

Honorata

Ciekawe, czy nadal płaci minimalną krajową, jeśli rzeczywiście tak było w przeszłości, z tego co mówisz. Wiesz coś o tym, jak to teraz wygląda? Ile da radę tam wyciągnąć?

Zostaw merytoryczną opinię o Gymmanager Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Gymmanager Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gymmanager Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gymmanager Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gymmanager Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleja Jana Pawła II 39A
    31-864 Kraków