Logitarius Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Logitarius Sp. z o.o.

Nowiutki

Polecam prace w nowym oddziale w Toruniu, miła atmosfera, dużo szkoleń i mam nadzieję wysokie zarobki :)

@Nowy

Witaj, proponujemy różnie warunki zatrudnienia. Kwestia dogadania

Chce podzielić się moją opinią na temat firmy. Nigdy nie pracowałem w tej branży, dzięki szkoleniom i super podejściu do nas przez Kierownika i Dyrektora, mogę śmiało powiedzieć, że chyba odnalazłem swoją ścieżkę kariery. Co za tym idzie $$$. Polecam prace w firmie, mamy dwa oddziały, jeden w Toruniu drugi w Łodzi a z tego, co wiem to po nowym roku otwiera sie kolejny w Toruniu. W naszym oddziale pracuje już 10 osób i myśle, że tworzymy zgrany zespół ktory osiąga wyniki. Widać jak firmy dobrze się rozwija, a to dla mnie najważniejsze. Pracuje tu od 3 Msc, a już trzy razy mieliśmy super nagrody za wyniki. Szczerze polecam.

Leszek Świtoń

Bardzo dobra firma transportowa. Jak najbardziej polecam współpracę z nimi ponieważ przebiegła bezproblemowo. Nie mam uwag.

Witold P.

Firma dobra i sprawdzona. Przewożą dla mnie materiały do Niemiec i Holandii. Bardzo wykwalifikowani kierowcy.

Nowiutki

@Nowiutki

Również polecam pracę w nowym toruńskim oddziale. Fajny zespół i kierownictwo. Jak chcesz pracować, a nie przychodzić żeby posiedzieć sobie to niczego Ci tu nie zabraknie :)

@Nowiutki

Jaka umowa ? Zlecenie czy o prace ?

Nowy wpis

@Nowy

Witaj, proponujemy różnie warunki zatrudnienia. Kwestia dogadania

Viktor

Polecam firmę. Kasa na czas. Dobre Warunki. ( oddział Łódż )

Mateusz

Poelcam prace w firmie w oddziale Torun.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Logitarius Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

ola.ola0715

Firma pierwsza klasa. Nie było żadnych problemów z terminami. Świetnie mi się współpracowałl z tą firmą. Polecam serdecznie

myszka05

Firma transportowa na wysokim poziomie. Współpraca przebiegła bez żadnych problemów. Widać, że na pierwszym miejscu stawiają terminowość.

Janusz

Transport na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Polecam

samochodzik

Współpraca przebiegła znakomicie, bez żadnych problemów. Naprawdę dbają o terminowość. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Janusz

Kris

Świetna firma. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Terminowość to u nich podstawa. Polecam

Przemek

Bardzo dobrze się mi tutaj pracuje. Firma dba o pracownika. No i co ważne dobra wypłata.

Przemek

myszka05

ola.ola0715

Zostaw merytoryczną opinię o Logitarius Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Logitarius Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logitarius Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logitarius Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Logitarius Sp. z o.o.