Opinie o Vitrotech Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vitrotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vitrotech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitrotech Sp. z o.o. w Kraków

Wszystko ze szkła

Ostrzegam przed Panem Kazimierzem Cieślą, na montaż drzwi szklanych czekam od Marca ( termin w umowie Kwieceń ) brak kontaktu wieczne kłamstwa sprawa trafi do sądu. Działa pod różnymi firmami vitrotech, wszystko że szkła, technika szkła.

@Wszystko ze szkła

Jestem w podobnej sytuacji, także zostałem oszukany i przywłaszczona została zaliczka, proszę o kontakt na maila oszukanib97@protonmail.com

Niewykonana usluga

Czy komukolwiek z państwa udało się odzyskać zaliczkę? Czekam 4 miesiące na wykonanie usługi, brak odzewu od p Kazimierza...

@Niewykonana usluga

Moja spraw jest już w sądzie. Nie uda się wyegzekwować samemu od tego Pana pieniędzy. Po polubownej próbie odzyskania zaliczki, która niedoszła do skutku przez brak odzewu przez Pana Kazimierza wysyłane wielokrotnie maile. Sprawa jest w sądzie.

Kraków klient

Trochę z niepokojem przeczytałem jakis czas temu część opinii na temat tego wykonawcy. Bylo to już po podpisaniu umowy, chciałem się wycofać ale u mnie wszystko zgodnie z harmonogramem. Chcialem sie podzielic swoja opinią, z niecierpliwoscią czekalem na to jak bedzie wygladalo u mnie zlecenie. Właśnie dziś skończyli u mnie pierwszą część prac. Mam zamontowane konstrukcje pod szkło. Ja wystawiam ocenę pozytywną.

Ggg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Udało Wam się odzyskać pieniądze za zaliczki ?

Poszkodowany Nowy wpis

Masakra, to co Pan pisze Policja w naszym kraju to jakaś porażka. Damy mu radę, już niebawem ja nie odpuszczę. Będę się sądzić do skutku choćbym miał ponieść 100% kosztów, które Pan Kazimierz mi wisi. Państwo Prawa do cholery. (usunięte przez administratora) wolno chodzą po świeci. Jakim cudem taki (usunięte przez administratora) ma opłaconą Kancelarię? Proszę podać namiary jeśli Pan ma na jego kancelarię?

Bartosz M.

Ciekawa sprawa. U mnie zlecenie wykonane poprawnie i prawie w terminie. Zainteresowanym wyślę zdjęcia. Zlecenie u mnie i te kilka opinii jakby dwie różne osoby...

Jeden z poszkodowanych Nowy wpis
@Bartosz M.

Panie Kazimierzu @pracodawca, niech Pan nie zamieszcza takich bzdurnych komentarzy wybielających Pana osobę bo nikt się na to już nie nabierze. Jak usługa jest wykonana poprawnie to nikt nie wchodzi na GoWork w poszukiwaniu wykonanwcy żeby mu wystawić pozytywną opinię, szczególnie widząc lawinę negatywnych komentarzy. W końcu się Pan doigra i dosięgnie Pana sprawiedliwość i tego Panu życzę w Nowym 2024 roku.

KLIENT

Firma Pana Kazimierz Cieśli dalej (usunięte przez administratora) zaliczki. Moje zlecenie nie wykonane od 16 lutego br. Sprawa na Komendzie Policji. Obecnie założył nowa firmę doradczo finsndowa"ZAradna firma" z filia w Krakowie. Katowicach i Warszawie. Będzie golił następne ofiary. A policja udaje że Pan wykonać zobowiązania bo ładnie mówi. Państwo prawa?.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vitrotech Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Vitrotech Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

KK

Raczej bardzo dużo osób. Czy ma ktoś jego adres zamieszkania?

Poszkodowany

Szanowni Państwo, Pojawia się coraz więcej osób poszkodowanych przez Pana Kazimierza Cieśla, który widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Prezes Zarządu kilku firm m.in. Vitrotech Sp. z o.o., B 97 Sp. zo.o., Studio Szkła sp. z o.o. W jego sprawie prowadzone są postępowania zarówno przez IV Komisariacie Ul. Królewska 4 jak i Warszawa Targówek ul. Chodecka z art. 286 KK. Proceder/schemat postępowania jest podobny: podpisanie umowy z Klientem (ogłasza się napewno na OLX) na wykonanie usługi z wysoką zaliczką 50%, gdzie w umowie nie adresu siedziby firmy , legitymuje sie dowodem osobistym podajac w umowie wylacznie Pesel-proszę zwrócić na to uwagę. Następnie wykonuje ruchy pozorowane np. wykonanie obmiaru lub rozpoczęcie nawet montażu elementów np. mocujacych - (mała wartość) i na tym jest zakończenie prac, zaprzestaje odbierać telefon, zaczyna pisac wyłacznie SMS czasami równiez maile. Podejmuje próby zawodzenia kolejnymi terminami, kontaktem ze strony jego prawnika, obietnicami a nawet przeprosinami za zaistaniała sytuację. Efekt jest taki jak Państwo widzicie coraz więcej osób poszkodowanych, którzy zapłacili od kilku do kilnastu tysięcy PLN a usługi nie sa wykonywane miesiące po terminie. Biorąc pod uwagę powyższe proponuję zebranie wszytskich poszkodowanych aby wspólnie dochodzić praw i odszkodowań i zaangażować prokuraturę gdyż jak widać skala tego procederu nie jest mała i rośnie z dnia na dzień.(usunięte przez administratora)

Jaka atmosfera jest między działami w Vitrotech Sp. z o.o.?

KK

Gdzie Pan startuje do pracy można prosić adres ? Pod którym kierowane jest ogłoszenie?

Wszystko ze szkła

@Wszystko ze szkła

Niewykonana usluga

@Niewykonana usluga

Zostałem (usunięte przez administratora) przez Pana Kazimierza, wziął zaliczkę, po czym nigdy usługi nie wykonał ani nie zwrócił pieniędzy. Kontakt się urwał. Myślę że warto by zebrać jak najwięcej poszkodowanych osób i rozwiązać tę sprawę poprzez pozew sądowy/pozew zbiorowy aby koszty postępowania rozłożyły się na kilka osób.(usunięte przez administratora)

Zdeterminowany

Kazimierz Cieśla jest (usunięte przez administratora) Po wzięciu zaliczki kontakt z nimi urwany. Sprawą zajmą się odpowiednie służby

Wojciech Kalicki

Ostrzegam przed tą @Pracodawca, po wpłacie dużej zaliczki na wykonanie usługi własiciel przestaje odbierać telefon, zrzuca i pisze ze oddzwoni. Usluga nie zrealizował od 4mcy. Cały czas pojawiają się nowi poszkodowani i z tego względu sprawa trafia do prokuratury.

Dziś u mnie wykonali po dwudniowym montazu balistrady szklane na balkonach. Miały być przed Bożym Ciałem ale udało się. Jest trochę później ale jest i wyszło całkiem ładnie. Moja opinia to 4/5

MrWuKA
@Marcin

Panie Marcinie, Jeżeli to trochę to dwa/trzy tygodnie po terminie to myślę, że to nie stanowi to większego problemu (choć jeżeli trzeba się wynieść z obecnego miejsca aby wprowadzić do innego to generuje to koszty i to nie małe - bo bez balustrady nie można zamieszkać) W moim przypadku umowa podpisna w kwietniu i do dziś nie ma balustrady! To co powionno budzić podejrzenia to wysokość zaliczki w moim przypadku 50% wartości oraz umowa przedstawiona ze strony Pana Kazimierza nie zawiera adresu. Po wpłacie zaliczki Pan Kazimierz juz telefonu nie odbiera i nie oddzwania. Pisze tylko smsy i zwodzi, daje kolejne terminy ktorych nie dotrzymuje. Na koncu pisze również o checi zalatwienia sprawy przez prawnika/pelnomocnika i znow jest to bez pokrycia. Proceder polega na tym, ze jest wiele innych osob w takiej sytuacji.

NIE polecam i OSTRZEGAM , jak najdalej od tego Pana i jego firmy. Po wpłaceniu zaliczki nie odbiera telefonów , nie odpisuje na maile oraz smsy, balustrada oczywiście nie wykonana, temat ciągnie się od 4 miesięcy, brak kontaktu oraz jakiejkolwiek chęci podjęcia tematu . ZDECYDOWANIE ODRADZAM

PK

U mnie było dokładnie tak samo , pod podanym adresem przy Placu Wolnica nie ma go od około pół roku , więc pytanie gdzie jest ???

Ja również przestrzegam przed tą firmą. Właściciel pobiera zaliczki a praca jest wykonywana z wielkim opóźnieniem. Jakość wykonywanych usług jest fatalna. Właściciel często nie odbiera telefonów a jeśli już odbierze to bezczelnie kłamie. Sprawa trafi do sądu.

Potencjalny klient

Co konkretnie było źle zrobione? Pytam z ciekawości bo rozważalem zamówienie u nich daszku szklanego....

Poszkodowana
@Potencjalny klient

Szkło jest uszkodzone z daleka naprawdę od tej firmy bierze pieniądze kłamie ze ma długi ze musi spłacać za kogoś ze kombinuje pieniądze i chyba to polega na tym żeby od jednego pobrać zaliczkę a u drugiego coś kończyć

U

Czy odzyskała Pani/Pan pieniądze?

KK

Panie Kazmierzu Cieślo, należy oddać zaliczki, które Pan otrzymał od klientów. Nie dajcie się zwieść zwykły (usunięte przez administratora) Nie WARTO.

Kraków klient

Trochę trzeba poczekać ale warto. Polecam.

Klient

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Vitrotech Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Vitrotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vitrotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitrotech Sp. z o.o.?

Vitrotech Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Plac Wolnica 13 lok. 10
    31-060 Kraków