Werckpost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Werckpost Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry,

miło nam powitać wszystkich odwiedzających profil naszej Agencji Werckpost BV w serwisie GoWork.pl!

Jesteśmy holenderskim liderem w dziedzinie HR o ponad 12-letniej tradycji. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Nasza Firma rekrutuje Kandydatów z 9 krajów i oddelegowuje ich do pracy w wielu branżach.

Widząc Państwa zainteresowanie na portalu postanowiliśmy aktywnie zaangażować się w społeczność GoWork.pl. Zależy nam na budowaniu wizerunku naszej firmy zgodnym z prezentowanymi przez nas wartościami.

Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami oraz merytorycznymi rozmowami, opartymi na wzajemnym szacunku i wymianie opinii.

Pozostajemy również do Państwa dyspozycji w razie zainteresowania kontaktem bezpośrednim. Wszelkie pytania dotyczące naszej agencji można kierować na adres praca@werckpost.pl.

Pozdrawiamy,

Zespół Werckpost
Olkafasolka

Razem z mężem pracujemy przez agencję Werkpost już półtora roku. Jesteśmy zadowoleni zarówno z godzin jak i warunków mieszkaniowych. Koordynatorka Patrycja bardzo angażuje się w pomoc swoim podopiecznym, czy to w załatwianiu formalności czy sprawach zdrowotnych. Polecamy każdemu tę agencję.

Renia
@Olkafasolka

Witam. Jaka pracę wykonuje Pani.Ka wraz z partnerem chcielibyśmy podjąć pracę przezvta agencję. Mogłabym prosić o jakiś kontakt do koordynatora .Z góry dziękuję.

Witam,ja akurat pracuje przy pakowaniu w belgii,jestem b zadowolona jak na ten moment.A zakwaterowanie agencyjne to jest najlepsze na jakie trafiłam dotychczas,regularnie wyjezdzam za granice i juz w sumie sie przyzwyczaiłam do standardów tych lokacji a tutaj sie mile zaskoczyłam. bardzo mnie dziwią niektóre tu opinie bo ja akurat wypłaty mam na koncie co czwartek,ale podejrzewam to jest zależne od koordynatorów.Jesli chodzi o belgię polecam z czystym sumieniem.Mała rada ode mnie-sprawdzają angielski wiec sie przygotujcie :) Ewa.

@Ewa

U nas też wypłaty co piątek na koncie bez problemu :)

@Bartek

Ja byłem zadowolony. Jesli chodzi o prace to spoko, w tamtym roku godzin było ogrom. Ja byłem rok temu na ścince i wtym roku też tam wracam. Mieszkanie może nie jest na 5 gwiazdek, ale warunki spoko, normalny dom + koordynator Adam dużo pomaga. Jeśli jedziesz zeby pracować i zarabiać to polecam

A.Z

Witam, pracowałem i dalej pracuję przez agencję Werckpost. Jestem zadowolony, mimo, że na początku miałem mało godzin 35-37h w tygodniu i kilka nieporozumień, tak teraz są godziny i jestem spokojny. Przez dwa tygodnie jak nie było tych 40 godzin tygodniowo, to Pani rekruter bardzo się angażowała w to, abym dostał więcej godzin i w ogóle była bardzo pomocna. Jeśli ktoś się zastanawia nad tą agencją to śmiało polecam. Jak czytam niektóre opinie tu to nie chce mi się wierzyć w nie, tym bardziej, że pracuje przez tą agencję i wiem jak jest. Chociaż nie wiem jak było u reszty ale ja i ludzie z którymi pracuje nie narzekamy. Pozdrawiam serdecznie

A.Z
@Zofia

jest przypisana stała "opiekunka"/koordynatorka, ale też jest stały kontakt z Panią rekruter, która rekrutowała do pracy a przynajmniej tak jest w moim przypadku

Jakieś opinie przy papryce w Luttelgest wybieram się pierwszy raz będę wdzięczna

Marlena
@Anna

Hej Anna wyjechałaś już może na paprykę ?? Czy dopiero będziesz jechać ?

@Marlena

Hej miałam jechać ale okazało się że dopiero 27 marzec

@Anna

Ja też pierwszy raz. Myślę że będzie ok. Nie pojedziesz,nie zobaczysz to i się nie dowiesz. Trzeba w życiu wszystkiego spróbować. Pozdrawiam

@Zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Też mam taką nadzieję kiedy wyjeżdżasz jeśli można wiedzieć?

Xxx
@Anna

Nie ma coś się obawiać , jeżeli jesteś sprytna i chętna do pracy to napewno sobie poradzisz . Trzeba być cierpliwym i po ok 2-3 tygodniach norma zrobi się sama . Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe są ok , koordynator Ola jest super , ludzie w pracy są wporzadku .

Katarzyna
@Xxx

O to spoko, że tak piszesz. Ta Pani koordynator jest spoko, bo w czymś konkretnym Ci pomogła czy na szczęście problemów nie było? Tak z ciekawości tylko, co w przypadku jakbym się ze swoją nie dogadała? mogę prosić wtedy o podmiankę koordynatora? da radę?

@Xxx

Super dziękuję pozdrawiam

@Anna

Myślę,że koniec marca początek kwietnia. Jak już zacznie się scinka papryki.

Wyjazd jest 3 lub 4 kwietnia myślę że to już ostateczna data

@Anna

To jedziesz 3,4 kwietnia? Ja myślę że już po świętach.

Kamil
@Anna

Hej Aniu papryki tak jeszcze nie ma,może już za tydzień po mały już zaczynają ludzie pracować,ja przyjechałem tydzień temu może już od poniedziałku zacznę jest dużo ludzi,spokojnie

Nie wyjechałam koordynatorka mnie zwodziła przez 2 miesiące obiecywała ze wyjazd jest zapewnony teraz nawet nie odbiera telefonu Dałam sobie spokój Wyjeżdżam ale nie tutaj

Ewelina

Witam, czy ktoś z państwa jeszcze ma zamiar jechać może w najbliższym czasie? Szukam chętnej osoby żeby było raźniej:)

Mariola @
@Anna

A że zapytam gdzie pani coś znalazła?Ja szukam cały czas ale aż od tego głową boli.Tutaj ogólnie ta agencja ma bardzo pozytywne opinie.

Jogobella
@Ewelina

Witam wyjechała Pani jak warunki mieszkaniowe???

Łukasz
@Ewelina

Witam Wyjechała Pani gdzieś do pracy ? Szukam z partnerką kogoś z prawo jazdy ( auto mam swoje) żeby wyjechać gdzieś do pracy , chodź może bardziej do Niemiec. Jesteśmy z lubelskiego. Pozdrawiam

Wiola
@Łukasz

Znaleźliście kogoś do wyjazdu? Ja wraz z chłopakiem szukamy pracy, najlepiej w Niemczech. Posiadam prawo jazdy, ale nie mamy auta.

Teresa Nowy wpis
@Ewelina

Ja jadę prawdopodobnie przyszły tydzień na paprykę z werk post

Sławek Nowy wpis
@Anna

ja przyjechałem na papryke jakoś 3tyg temu. jesli ktos sie jeszcze zastanawia nad wyjazdem to polecam jak narazie

Teresa Nowy wpis

Ja jutro 9 maj wyjeżdżam w poniedziałek zaczynam

Martyna Nowy wpis

I jak warunki?

Lolka

Myślę o pakowaniu plasterków łososia. Piszą o zakwaterowaniach 1 / 2 osobowych, raczej starałabym się o jedynkę o ile to w ogóle możliwe. trzeba czasami coś więcej po prostu dopłacić? I ogólnie jak się pracuje tam na miejscu skoro w opisie stwierdzili, że oczekują od kandydata poczucia humoru? :D

Jolka

Hej. ;) czy był ktoś z was może na pakowaniu langustynek? Pokazała mi się taka jedna z nowszych ofert i piszą, że ma być to fajna i lekka praca. Tylko czy faktycznie w ten sposób ją oceniacie? przyda mi się teraz jakaś konkretna odskocznia a piszą dodatkowo, że chyba na jedynkę można się załapać. kwatery też tam są ok?

Sylwka
@Jolka

Hej Jola, jak pojedziesz daj znać, planuję wyjazd w czerwcu samotnie, więc razem byłoby na pewno nam raźniej :) pozdrawiam!

Witam, czy pracował ktoś z was może przy pakowaniu łososia? Jak wygląda praca, jakie są warunki mieszkalne, ile € tygodniowo można zarobić? Z góry dziękuje za odp

@123

jestem, pracuje i polecam. jest ok

Piszą w ofercie o 150% za soboty i 200% za niedziele, one są stale dostępne? wszyscy mogą je normlanie brać i nie ma z tym problemu? i wiecie może tak przy okazji czy są osoby które tylko w weekendy tam robią a tak to gdzieś indziej sobie robotę ogarnęli, można tak?

W Luttelgeest,w calym sezonie moze z 6 do 8 sobot przepracowanych i to miedzy 3 a 5 godzin. Zalezy od wysypu.

@123

Czyli kiedy jest sezon na to? Teraz przed świętami pewnie był? Czy na zakładach dają tu także deputaty? Dostaniesz czasem produkt do domu czy cos, czy jednie kasa wpada?

Ktoś

A jak wygląda zakwaterowanie u nich?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Werckpost Polska Sp. z o.o. na stanowisko Holandia - Produkcja - 13,25€? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Olkafasolka

@Olkafasolka

Dzień dobry, dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni. Dbamy o to, aby zatrudniani przez nas pracownicy mieli zagwarantowane godziny pracy oraz dobre warunki mieszkaniowe. Jest to dla nas priorytet. Pozdrawiamy i życzymy wiele sukcesów :)

Renia

Aktualność
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Pracownikom i Kandydatom serdeczne życzenia, sukcesów, optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość!

Zespół Werckpost
Qwerty

A więc tak praca na mięsie w Holandii jest okej w zależności gdzie masz przydział, mi się trafia akurat lekka więc nie narzekam ale są osoby którym się nie podoba. Firma czyli pracodawca jak najbardziej na plus, dbają o pracownika, wydaja posiłki ciepłe raz dziennie dla chętnych i dbają bardzo o higienę. Agencja sama w sobie ma kłopoty z komunikacją z pracownikami, koordynatorzy lubią nie odpisywać na wiadomości i ignorować pracowników. Plan dnia wygląda tak: 07:00 zaczynasz ale wstajesz przed 6 bo kierowca cię musi zgarnąć i innych po drodze, nigdy nie wiesz o której godzinie skończysz pracę bo firma pracuje na podstawie aktualnych zamówień, skończysz np o 16 to czekasz na kierowcę aż cię weźmie i innych pracowników, okres oczekiwania bywa różny od paru minut do paru godzin. Na firmie temperatura 8stopni lub niższa, jest to odczuwalne ale jak stoisz w miejscu na taśmie to można zmarznąć .

Niko
@Qwerty

zgadzam sie z prawie wszystkim. Jesli chodzi o tranport to tak naprawde zalezy, bo jak masz prawko to dają samochod i jezdzisz sobie i jestes niezalezy. A jak nie masz prawka lub trafisz na lokacje gdzie juz 5 osob jezdzi samochodem to jestes skazany na transport od agencji. Trzeba zrozumiec to, że kierowca agencyjny to nie jest prywatny szofer :D tylko jezdzi i zawozi innych pracownikow tez. Także cierpliwości, albo dajcie cos od siebie też np prawko albo zaproponujcie ze mozecie kierowac i problem z glowy. Co do zakladu pracy to jak najbardiej ok i wszystko spoko

Hej, jak przebiega cale to przyuczenie młodszego specjalisty ds. rekrutacji pracowników tymczasowych? W opisie bieżącej oferty podkreślają, że doświadczenie nie jest wcale wymagane i ze doszkolą. Ciekawi mnie ocena aktualnych pracowników w tym zakresie, bo może będę aplikować

Luiza

Wczoraj dodali ofertę dla przetwórstwo ryb. Co myślicie o takiej pracy? piszą o dyspozycyjności na dłuższy okres, podkreślając przy tym, że to stabilna praca. Maja tu może jakieś podwyżki z tego tytułu? Po ile tu ludzie są skłonni robić?

QWERTY

Ja też chce poznać warunki na tym mięsie o którym ktoś wspomniał. czy pracownicy do domu mogą przy tym otrzymać deputat? : ) i tak już całkiem poważnie to jaka występuje atmosfera i jakie maja podejście do przyjezdnych a zwłaszcza nowych? Dodam, że na minimum 3 miesiące chce wyjechać

MeryLuu

Czyli domki zawsze są na piec osób? Jeździcie zazwyczaj takimi właśnie ekipami? My potrzebujemy propozycje dla osób z małym doświadczeniem, w czym są trzy kobiety i dwóch facetów. Oglądamy te najnowsze i trudno nam jest się zdecydować. Macie może porady?

Dorota

Dzień dobry szukam pracy od zaraz dla 2 par obecnie jesteśmy na terenie Holandi

Produkcja za 13,25 euro? Wyszczególniają stawkę w opisie, gdzie w innych tak nie robią. Dlaczego? brać w ogóle to miejsce pracy pod uwagę? Piszą o pokojach max 2-osobowych, na ile % mam szanse na jedynkę?

Były Pracownik kurczaki

domki masz pięcioosobowe gdzie są dwie dwójki i jedna jedynka więc masz 20% szans że dostaniesz jednoosobowy

Były Pracownik kurczaki

Ogólnie mieszane uczucia, na plus wypłaty na czas, w miarę ludzkie traktowanie przez koordynatorkę i szybkie usuwanie dziwnych ludzi z parku. Na minus godziny około 25 tygodniowo, rower za 20 euro miesięcznie który co tydzień trzeba było naprawiać dosłownie jak ze złomu. W domku kontrol raz na 3 miesiące i dopiero wtedy można doczekać się odgrzybiania czy naprawy usterek które się zgłaszało bez skutku. Ogólnie na długo nie polecam.Troche dorobić jak najbardziej

Kateeee

Witam, jak sprawa wygląda z pracą na paprykach i oczywiście jak zakawaterowanie? Faktycznie jak na obrazku, że domek dwuosobowy?

Jagoda1988

Witam.Czy ktoś pracuje przy mięsie tj hamburgery/szaszłyki?Jeśli tak to proszę napisać czy warto tam jechać, jakie zarobki przy 40 godzinach mają osoby bez wiekowki i bez żadnych obciążeń?Czy są nadgodziny?Jak daleko do sklepu od miejsca zakwaterowania?

Aktualność
Aby te święta, a także cały nadchodzący 2024 rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil. Wesołych Świąt!

Życzy zespół Werckpost

Jak się pracuje na order picku? Jaki czas temu pisali, że gdy oferta ma język angielski to zadają w nim pytania na rozmowie, to jakie przykładowe w tym przypadku padają, skoro w wymogach jest właśnie znajomość języka? I do czego ona w praktyce byłaby potrzebna? Co się konkretnie robi?

Gosia&Robert

Witamy,mamy pytanie 15.08 z partnerem wyjeżdżamy do pracy na ścinanie papryki miejscowość Luttelgeest,chcemy trochę więcej zasięgnąć opinii,jak warunki mieszkaniowe,wypłaty i ogólnie praca.Dziekujemy z góry.

@Gosia&Robert

Cześć, nie wiem czy to przeczytacie ale pracowałem kiedyś przez inną agencję w tym zakładzie pracy. Pracowałem z pracownikami agencji Werckpost, nikt z nich nie narzekał na warunki mieszkaniowe ani wypłaty. Zakwaterowanie tylko w domach, nie w bungalach ale domach wynajętych od holendrów. Wypłaty wszyscy mieliśmy takie same, wypłaty tygodniowe pomiędzy 400-500 euro teraz pewnie więcej. Codziennie po pracy przyjeżdżał kierowca, który zabierał wszystkich do domów (chyba, że ktoś miał agencyjne auto).

LoloXD

Ja mam swoje auto i nim dojeżdzam do roboty i mi płacą tygodniowo na paliwo. Pierwszy raz się z tym spotkałem także jest spoko no i przede wszystkim jest dużo godzin a nie po 20

Dariimkk
@Gosia&Robert

Hej wyjechałaś? Mozna sie z toba skontaktować?

Hej czy są jakieś normy do wyrobienia np na godzinę czy jak to wygląda? Jadę pierwszy raz byłabym wdzięczna za wszelkie informacje

@Anna

Norma minimalna to 205kg papryki na godzinę :)

Doris
@Paprykowa

Na pewno o KG chodziło? :D a tak całkiem poważnie to w jedna godzinę ile normalnie człowiek jest w stanie tu zebrać? Tu żadnych sprzętów pomocniczych nie dają? I jak te zbiory są potem sprawdzane? Nie było mnie jeszcze w takiej pracy to nie wiem

@Doris

Tak, chodzi o kg :) norma to 205kg papryki na godzinę, dostajesz nożyk i chip do wózka. Jeździsz na wózku i ścinasz, bardzo ważna jest też jakość (dobrze ścięte ogonki, jak źle zetniesz to papryka gnije). Norma wydaje się straszna, ale jest serio do wyrobienia. Ja po ok 3 tygodniach zaczęłam wyrabiać 250, teraz na spokojnie jestem w stanie ściąć 300kg na godzinę. A są i tacy co po 400kg na godzinę robią, kwestia wyrobienia. Zbiory są sprawdzane na sortowni, jeśli coś jest nie tak to lider dostaje na Ciebie raport ze zdjęciem co jest nie tak. A normy wyświetlają się na ekranach na kantynie :D ja od siebie pracę mogę polecić, my już w Polsce ale na sezon znowu wracamy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Werckpost Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werckpost Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werckpost Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werckpost Polska Sp. z o.o.