CSE Transport Poland Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CSE Transport Poland Sp. z o.o.

Andżela Nowy wpis

Pięknie się składa, bo chłopak szuka pracy, a firma u siebie na stronie pisze, że szukają kierowcy ce. Chłopak ma 2 letnie doświadczenie i zastanawiamy się czy to będzie wystarczająco? Zarobki są szerokie jak nie wiem, bo proponują od 5922 - 16 k na miesiąc. I jak to można zrozumieć i ile dostać na start?

Memek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam. Kiedy będą oferty pracy jako kierowca CE?

Maria Nowy wpis

Kasa na czas to powinien być standard w każdej firmie ale dobrze wiedzieć, że nie ma u was z tym problemu. Chciałabym podesłać swoje dokumenty firmie na stanowisko Specjalistki ds. kadr i płac ponieważ nie wyrobiłam się na poprzednią rekrutację. Wytłumaczy mi ktoś elastyczność godzin pracy, chodzi o jakieś luźne rozpoczęcie lub zakończenie zmiany?

yanki

Kasa na czas to fakt, szef nie najgorszy(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CSE Transport Poland Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bruce Lee????

Pracuję pracowałem i będę pracował lepszej firmy w PL nie znajdziesz..Kasa na czas a nawet przed czasem wolne urlopy do dogadania praca raz dłuższe trasy raz krótsze flota nowa Volva LPG(gaz) jak ktoś jest sumienny i chcę pracować to się odnajdzie brudasów i chujograjców wyłapują odrazu i wypad wszystko na temat..

Zośka
@Bruce Lee????

A na jakie tereny się jeździ w takim razie, jak raz dłuższe trasy, a jak krótsze? I czy w razie awarii na trasie jakąś pomoc zapewniają?

Joanna
@Bruce Lee????

To którego dnia zwykle jest wypłata i ile dni wcześniej można się jej spodziewać? Ile maksymalnie można wziąć urlopu w sezonie letnim?

@Joanna

Dzień dobry, wynagrodzenie wypłacane jest z góry 25 dnia miesiąca. Urlopy i ich terminy to kwestia indywidualna, która jest ustalana z każdym pracownikiem. Staramy dopasować grafik tak, aby każdy kierowca mógł wziąć urlop w dogodnym dla siebie terminie.

@Joanna

Wypłaty zawszę 25 każdego m/s są wcześniej 23-24 zależy jak wypada weekend urlop max 2tyg w okresie letnim

@Zośka

Wszystko serwis dłuższe trasy De-Fr De-Nl itp krótsze wiadomo Holandia Belgia z Holandii

Karol

Obsady jedynie pojedyncze dla doświadczonych kierowców w międzynarodówce, czy również i podwójne dla nabrania wprawy? No chyba, że to nie firma dla osób bez sporej praktyki za kółkiem? Jakie są kryteria przyjmowania nowych pracowników do jazdy?

@CSE Transport Poland Sp. z o.o.

Pracowałem tam prawie 2 lata i pieniądze zawsze były na czas . Ogólnie praca nie była zła, powiem więcej że ją nawet lubiłem. Na tandemie jest dużo więcej pracy niż na koniu, niby jest premia za to ale nie adekwatna do różnicy pracy jaką się wykonuje . Dziura też jest w porządku jako szef tylko czasami gwiazdorzy przez to już stracił kilku dobrych pracowników. O Maćku pisał nie będę bo każdy wie:))) A i pozdro dla (usunięte przez administratora):)) Podobno longami jezdzi.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CSE Transport Poland Sp. z o.o.?

Edyta

CSE - Dyspozytor transportu międzynarodowego - ktoś pracował? Sporo informacji w ogłoszeniu widzę, ale niestety nic o zarobkach, jak to często bywa... Czy ktoś się orientuje, chociaż jakie są tam widełki?

@Edyta

Pani Edyto, w każdym naszym ogłoszeniu jest podana stawka wynagrodzenia. :-) Pozdrawiamy serdecznie.

QWERTY

Szukam informacji o pozycji, na którą widziałam kiedyś ogłoszenie. Specjalista ds. kadr i płac konkretnie. Czy to praca typowa od 8 do 16 czy bardziej projektowo się pracuje? Pozdrawiam, z góry dziękuje za informacje.

@QWERTY

QWERTY, niestety obecnie nie prowadzimy rekrutacji na tym stanowisku. Przy określeniu warunków pracy ustalamy model współpracy i jesteśmy otwarci na propozycję. Pozdrawiamy serdecznie.

Jak długo czekaliście na odzew z CSE Transport Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Niestety nie widzimy aplikacji z tego dnia - prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 790299266. Pozdrawiamy.

Marzena

Widzę, że ostatnio poruszony temat dotyczący zatrudnienia kierowców pozostał jednak bez echa. Jak to aktualnie wygląda? Chodzi mi konkretnie o stawki zatrudnienia? Realnie 6 tyś na rękę za MSC pracy wyjdzie? Umowy o pracę też można się spodziewać?

@Marzena

Pani Marzeno, wynagrodzenie kierowców jest zależne od systemu pracy. Wszystkie informacje odnośnie zarobków/pracy można uzyskać kontaktują się z nami pod numerem telefonu: 790299266. Pozdrawiamy.

Jakub

Od wczoraj jest oferta dla kierowcy międzynarodowego CE. Trza mieć kartę kierowcy do cyfrowego tacho, świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95) i doświadczenie. Ale za to jest UoP i od 5922 zł do 16000 zł brutto. A jak dużo tego doświadczenia wystarczy, by chcieli przyjąć, i na jaką pomoc można liczyć od spedycji i ogólnie w trasie, jakby awaria było?

@Jakub

Panie Jakubie, dyspozytorzy są pod telefonem i służą pomocą w przypadku awarii, problemów przy załadunkach/rozładunkach, wyborze trasy, czy wskazaniu miejsca postoju/tankowania. W przypadku braku doświadczenia jest możliwość przyuczenia kierowcy. Wszystkie inne informację odnośnie pracy można uzyskać kontaktują się z nami pod numerem telefonu: 790299266. Pozdrawiamy.

Gosciu

Pytanie jakiś kontakt mogę prosić do obecnego lub byłego kierowcy tej firmy? Bardzo poważnie zastanawiam się nad dołączeniem.

Bro
@Gosciu

Pracuje tydzień jest ok, na razie jako skok

Max

Firma jak najbardziej jest w porządku. Dyspo są normalnymi ludźmi , szef i manager również . Wszystko jest na zasadzie normalnej ludzkiej współpracy, robisz swoje i jest dobrze . Jak wszędzie są minusy jak również plusy . Kasa zawsze na czas bez (usunięte przez administratora) obciążeń. Auta nowe , czyste , zadbane tak samo jak naczepy. Robota coraz lepiej poukładana często z nadwyżką czasu dla kierowcy .

Lewa

Witam, powiedz mi jaka jest opłata w systemie 3/1,4/2 Czy tory są krótkie czy długie?

@Lewa

Dzień dobry, mamy różne systemy pracy. Wszystkie informacje odnośnie zarobków/pracy można uzyskać kontaktują się z nami pod numerem telefonu: 790299266. Pozdrawiamy.

Aktualność
Cargo Service Europe & Cse Transport Poland zamawia 60 ciężarówek Volvo z napędem na LNG.

Kontrakt dotyczy 20 ciągników siodłowych FH 4×2 oraz 40 ciężarówek tandem  FH 6×2. Pojazdy te dysponują 460-konnym silnikiem napędzanym skroplonym gazem ziemnym. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod linkiem : https://lngpoland.pl/cargo-service-europe-zamawia-60-ciezarowek-volvo-z-napedem-na-lng/

Pierwsze pojazdy zostały już odebrane , a kierowcy przeszkoleni !
Bezszału

7500 za 2/1 to było dobre 3 lata temu. Niestety firma nie rozwija się i zarobki także pozostają niezmienne. Samochody max 3 letnie ale jak to praca systemowa, nie ma aut przypisanych na stałe. O te auta połowa osób nie dba a kolejna połowa potem się męczy bo coś nie działa i nikt tego nie zgłasza a jak zgłasza to często naprawy są odwlekane. Na plus dodatkowe płatne weekendy i zawsze terminowe wypłaty. I to chyba koniec plusów. Tacho wykorzystane na max, a nawet powiedział bym że ponad (godziny pracy na bank są przewalone tylko każdy patrzy na wyjechane godziny). Krótkie przeloty od 10km do max 400. Gdzie czasami trzeba 4 razy ładować i rozładować towar. Co do ludzi jak już było wspomniane, sporo prawdy w tym jest i nikt z tym nic nie robi, robote ktoś musi zrobić. CSE Wrocław to tylko podwykonawca spółki holenderskiej Cargo Service Europe gdzie Polacy są gorzej traktowani od Holendrów. Podsumowując firma szału nie robi ale można trafić gorzej.

Witam, w tej firmie zaczynałem swoją karierę kierowcy. Miałem bardzo dobrych nauczycieli przy których stawiałem swoje pierwsze kroki. Pieniądze zawsze na czas, choć mogły by być większe. Bardzo dobra firma aby zdobyć doświadczenie i zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Moja rada to o wszystko pytać przy pierwszym spotkaniu.

No

Wyplata na czas pieniądze tak jak uzgodnione. Nowe auta serwisowane na bieżąco. Pracy duzo ale za dobre pieniądze normalny szef

Artur

Napisz ile bierze skoro już poruszyłeś ten temat. Jak duża jest jest różnica? Myślisz, że Polacy są gorszymi fachowcami do Holendra, że mniej zarabiają?

Zostaw merytoryczną opinię o CSE Transport Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w CSE Transport Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CSE Transport Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CSE Transport Poland Sp. z o.o.?

CSE Transport Poland Sp. z o.o.