Opinie o Verisk Analytics Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verisk Analytics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verisk Analytics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verisk Analytics Sp. z o.o. w Kraków

i co rekruterku?

Czekałem, dwa lata czekałem i w końcu jak Twardowski nieświadomy wszedł do karczmy 'Rzym', tak ciebie braki kadrowe nagnały w moje sieci i się do mnie odezwałeś, proponując stanowisko seniorskie, na które ja gwiżdżę. Cierpliwość jednak popłaca :D bo ja też te 2 lata czekałem na feedback z Verisk, który to pisemnie obiecał mi 2 lata temu twój kolega z firmy i prędzej doczekałem się kolejnej oferty, niż obiecanego uzasadnienia, czemu po spędzeniu ponad 3 godzin podczas 4 etapów rekrutacji, przyjęty nie zostałem. Dlatego jak się do Verisk rekrutujecie, to się czegoś poważnego nie spodziewajcie, bo już na samym wstępie będą gotowi wam coś obiecać, a potem tego nie dotrzymują, zatem strach pomyśleć, co się dzieje w środku.

Jak długo czekaliście na odzew z Verisk Analytics Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Ex-Kandydat

Dziekujemy za opinie i przepraszamy za zaistniala sytuacje. Czy moglabym Cie prosic, zebys odezwal/odezwala sie bezposrednio do rekrutera, z ktorym miales/mialas kontakt?

Adka Nowy wpis

W ofercie dla Analityka Danych widziałam informację dotycząca prowadzenia naborów w formie zdalnej. Czy jest tu ktoś kto ostatnio brał udział w procesie? Jak przebiega i czy pojawia się zadanie do wykonania?

Czy firma Verisk oferuje pakiet medyczny dla pracowników np. Luxmed?

Kamila Nowy wpis
@Kandydat

Tak, oferujemy pakiet medyczny w Luxmed wraz z opieka stomatologiczna.

mich

Czy prowadzicie obecnie praktyki na stanowisko analityk danych w oddziale w Krakowie ? Niestety na stronie nie doszukałem się takiej informacji, a wiem, że w tamtym roku o podobnej porze była prowadzona rekrutacja.

Rekruter Nowy wpis
@mich

Nabory na staże odbywają się każdego roku w okolicach luty-kwiecień. Zapraszam do aplikowania!

Staże wakacyjne - kiedy można spodziewać się wyników testów i tego kto dostał się na kolejny etap? :)

Rekruter Nowy wpis

Rekrutacje zostały zakończone. Każdy powinien otrzymać już informację zwrotną.

Czy kandydat na stanowisko Data Analyst w firmie Verisk Analytics Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ooo

Cześć, z jakiej podstawy może ruszyć teraz młodszy księgowy? Jak jest teraz dostępna oferta w sieci to piszą w niej, że dobrze byłoby mieć od 1 do 3 lat doświadczenia. zastanawiam się w jakim zakresie wpływa to oferowane zarobki. czy im więcej lat doświadczenia tym będą wyższe?

Witam, dziś dodano ofertę dla specjalisty ds. HR z językiem niemieckim. po opisie wiem, że ponad roczny staż w branży już spełniam. Zastanawia mnie wprowadzenie nowej osoby do działu. Jest napisane wprost, że można liczyć na kompleksowe szkolenia i onboarding. Jak wyglądają?

Cześć, podzielicie się proszę ocena z praktyk? Chodzi mi o te dla analityka danych, ktoś już próbował podpytać o nabory i jak widać po wrzuconych linkach są jeszcze dostępne. liczę też na porady co do samej rozmowy, planuje się do niej przygotować

Bianka

Jedyne czego mi się udało doszukać ostatnio w sieci to oferta dla likwidatora szkód, która od paru dni jest wystawiona. Zastanawiam się jednak podobnie czy w tym zakresie prowadzone będą praktyki? w treści piszą o wcześniejszym doświadczeniu jako rzeczoznawca, którego jeszcze nie posiadam. Jakie wymogi należy spełnić by dostać się na praktykę?

@Bianka

Czesc Bianka, na ten moment nie prowadzimy praktyk/stazy w tym zespole. To nowy zespol, byc moze zmieni sie to w przyszlosci. Obecnie prowadzimy natomiast rekrutacje na wakacyjne staze do naszych zespolow data analytics i data science. Wlasnie opublikowalismy ogloszenia. Tutaj linki: Data Science Intern: https://smrtr.io/jfRQg Data Analytics Intern: https://smrtr.io/jfRQW Pozdrawiam, Kamila

Dzień dobry, jakie Państwo obecnie warunki proponują samym rekruterom? Posiadam doświadczenie i zastanawiam się czy nie można się zatrudnić bezpośrednio do struktury. Nie udało mi się odszukać takiego ogłoszenia.... Kiedy więc w ostatnim czasie było zapotrzebowanie do HR?

Kamila

Zadnej aplikacji nie pzoostawiamy bez odpowiedzi. Kontaktujemy sie droga mailowa/telefonicznie. Jesli masz dodatkowe pytania dotyczace procesu rekrutacyjnego, to zapraszam do kontaktu ze mna pod adresem: kamila.pajakowska@verisk.com

Ex-Kandydat
@Kamila

@Kamila, @Pytanie niestety standardy w procesie rekrutacyjnym w krakowskim oddziale Verisk najwyraźniej ostatnio uległy pogorszeniu, bo w moim przypadku rekruter zrobił ghosting: odezwał się mailowo i telefonicznie a potem, mimo ustalonego dalszego kontaktu, zamilkł. Domyślam się, że brak odpowiedzi ma być odpowiedzią negatywną. Natomiast takie zachowanie rekruterów wystawia firmie słabą wizytówkę. Stąd moja ocena negatywna dla działu rekrutacji. Zadbajcie o kandydatów - bez nich przestaniecie być potrzebni :)

@Ex-Kandydat

Czy zdarzają się nadgodziny w Verisk Analytics Sp. z o.o.?

i co rekruterku?

Firma Verisk Analytics Sp. z o.o. szukała pracownika na Data Analyst. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Jakie godziny pracy obowiązują w Verisk Analytics Sp. z o.o.?

anonym

Standardowo 09:00 - 17:00, żeby godziny się nakładały choć trochę z Ameryką (New Jersey), ale jak nie ma jakichś ważnych rozmów z Ameryczką to można zacząć wcześniej/później. Ogólnie spory luz.

Małgorzata
@anonym

To całkiem fajnie. A pracujecie w biurze czy zdalnie?

@Małgorzata

Obecnie pracujemy bardziej w hybrydzie (1 dzien w tygodniu w biurze, reszta tygodnia zdalnie). Jesli ktos chce byc w biurze czesciej to oczywiscie nie ma problemu :)

Roman
@Natalia

Ten dzień pracy w biurze jest ustalany z góry, czy samemu się to wybiera?

@Roman

Z reguly zespoly sie po prostu umawiaja na konkretny dzien (np. jeden zespol ustalil sobie ze bedzie to sroda/czwartek). Oczywiscie jest to kwestia do dogadania w wiekszosci przypadkow :).

Bożena
@Natalia

I co się wtedy w tym jednym dniu tak intensywnie robi, że serio trzeba przyjść zamiast zdalnie ogarnąć temat? ;)

@Bożena

Dziekuje za pytanie. Firma wspiera opcje hybrydowe, tak aby kazdy mial szanse spotkac sie ze swoim zespolem. Zazwyczaj w tym dniu odbywaja sie spotkania teamowe, z team leaderem, jemy wspolnie lunch itp.

Bożena
@Natalia

Czyli raczej chodzi tutaj o sam aspekt relacyjny niż osiągnięcie konkretnego efektu z pracy? Czy w takim razie z punktu widzenia wydajności można stwierdzić, że praca zdalnie a na miejscu niczym kompletnie się nie różni jeśli chodzi o efekt?

AWw

Firma pracuje w godzinach 9-17

Jak wyglada obecnie proces rekrutacji? Czy brak odpowiedzi przez dwa tygodnie po rozmowie już oznacza odrzucenie kandydata czy jest szansa na odpowiedz ?

Beata
@Kandydat

a jak wg ciebie przebiegła twoja rozmowa? powinni cię zatrudnić czy jednak średnio ci poszło ? jak wyglądał sam przebieg rekrutacji, standardowo czy coś cię zaskoczyło ?

Tom
@Beata

Przebieg rozmowy kandydata nie był tematem pytania. Pytanie brzmi czy po takim czasie jeszcze jest sens czekać na odpowiedz czy to już za długo. Po jakim czasie zazwyczaj firma odpowiada? Podczas rozmowy padły słowa ze odpowiedzi należy się spodziewać do dwóch tygodni, czy to negatywnej czy pozytywnej. W tym przypadku ten czas minął a odpowiedzi brak.

@Kandydat

Jestem managerem w zespole rekrutacyjnym w Verisku. Dziekujemy za pytanie i przepraszamy za zwloke w przekazaniu feedbacku po rozmowie. Zwykle dzwonimy z infomacja w przeciagu 2 tygodni lub szybciej, gdy tylko otrzymamy go od managera, ktory prowadzil rozmowe. Czy moglabym prosic o bezprosredni kontakt w tej sprawie ze mna pod adresem kamila.pajakowska@verisk.com lub z Rekruterem, z ktorym byles w kontakcie podczas procesu rekrutacyjnego?

Aneta
@Tom

Hejka! I jak tam, firma odezwała się z feedbackiem? Udało się zdobyć pracę?

Ash

Ta firma i proces rekrutacyjny to jakiś żałosny żart. Od maja brałem udział w rekrutacji, gdzie w 1 etapie musiałem nagrywać odpowiedzi na jakieś głupawe pytania, potem zrobiłem techniczny test z kilku technologii, by potem mieć 3 h rozmowę z 6 typami. Następnie stwierdzili, że to nadal za mało i miałem kolejne 2 rozmowy z jakimiś typkami wyżej. Co tydzień dzwonił do mnie jakiś Szkot, że jest okres urlopowy i mam czekać na odpowiedź. Generalnie wszyscy zadowoleni itp. Te ostatnie rozmowy miałem na początku sierpnia, mamy połowę września, a ja nawet nie dostałem oodpowiedzi w stylu "pocałujcie mnie w d***". Serdecznie odradzam branie udziału w rekrutacji do tej firemki, która kompletnie niepoważnie traktuje kandydatów, marnuje ich czas, a na końcu nawet nie ma ochoty wysłać formatki z odpowiedzią.

Celeste
@Ash

Potwierdzam - moja rekrutacja wyglądał dokładnie tak samo, od końca maja do końca sierpnia. Między etapami 2 tygodnie oczekiwania średnio. Do tego rozmowa z polskim szefem szefów nieco mnie zniesmaczyła - na każdym etapie rozmawialiśmy o spodziewanych zarobkach, natomiast tylko on je... wyśmiał. XD Być może to przypadek, zły dzień, randomowa sytuacja, niemniej jednak była to moja ostatnia komunikacja z firmą. Potem czekałem 3 tygodnie na odpowiedź odmowną. Do tamtego momentu jednak wszystko było profesjonalnie i nie miałem zastrzeżeń.

@Celeste

Dziekujemy za opinie. Caly czas staramy sie usprawniac proces rekrutacyjny, ktory oczywiscie rozni sie w zaleznosci od pozycji i projektu. Aktualnie wykorzystujemy inne narzedzia, ktore znacznie skrocily caly proces.

trolololo

Proces rekrutacyjny był bardzo sprawny, mimo, że do zrobienia był business case i prezentacja. Bardzo jasno przedstawiona rola zarówno przez rekruterkę jak i docelową Managerkę. Oferta spełniała wszystkie oczekiwania i została przyjęta. W pierwszy dzień było ciasto! :) polecam

Moj

Bardzo przyjemny i fajnie zorganizowany proces rekrutacyjny. Sensowne pytania, oraz mega fajne podejscie a propos udzielania odpowiedzi na moje pytania. Doceniam podejscie firmy do kandydata :)

Pawel

Proces rekrutacyjny przebiegl szybko i sprawnie, od pierwszej rozmowy do oferty minelo 3 tygodnie :) Polecam :)

lepiej_nie_mowic

Miałem przyjemność przejść przez rekrutację. Oferty pracy nie otrzymałem. Zarówno początkowy wywiad, jak również rozmowa z menedżerkami przebiegał w bardzo miłej atmosferze :) I coś co zasługuje na pochwałę to fakt, że firma raczyła poinformować mnie o tym, że oferty nie otrzymałem oraz uwagi co mógłbym poprawić, aby lepiej siebie zaprezentować podczas przyszłych rekrutacji. Jest to pierwsza sytuacja, gdy rekruter z firmy zadzwonił i przekazał swoje uwagi. Naprawdę jestem pod wrażeniem :)

@lepiej_nie_mowic

Bardzo dziekujemy za opinie. Cieszymy sie, ze porady od rekrutera byly pomocne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Verisk Analytics Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Verisk Analytics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verisk Analytics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verisk Analytics Sp. z o.o.?

Verisk Analytics Sp. z o.o.
  • Rakowicka 7
    31-511 Kraków

Verisk Analytics Sp. z o.o.