Opinie o Link Taxi Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Link Taxi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Link Taxi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Link Taxi Sp. z o.o. w Wrocław

były robol Nowy wpis

Nie Polecam , umowa zlecenie , jak wiadomo kierowcy sa (usunięte przez administratora) pracy jeżeli się zglosisz do jazdy w dany dzień , musisz juz jezdzic 12h, jeźdzu się na kilku aplikacjach takich jak BOLT, UBER , iraz aplikacja firmy LINK . jak wiadomo aplikacje pobieraja podatek od kazdego kursu , ale itak kierowca nie dostaje całego zysku bo koerowce paliwo , nie interesuje , kierowca dostaje około 45% wyjechanego obrotu . bardzo dużo kierowców odeszło bo były problemy z rozliczeniem kasy , na Wypłatę następna sprawa co to za firma co liczy się na rynku która ma wkładu 5000 zł ???? firma wirtualna , spólka hmm dyspozytorzy to nagonka na kierowców , jak dyspozytor/dyspozytorka wyda polecenie że kierowca ma jechać , i kierowca powie ze ma daleki dojazd , i odmówi , natychmiast jest zgłaszany do własciciela , i idzie na "dywanik". Jest wiele firm tej branży we Wrocławiu gdzie warto iść ale tutaj nie polecam

Grzegorz Nowy wpis

Jak to praca bez umowy? Nawet nie ma B2B? To na jakiej zasadzie się zarabia jak wszystko załatwiane ustnie a nie na papierze? To się zmieniło czy nadal taka sytuacja?

Zenek Nowy wpis
@Grzegorz

Jak na własnej działalności to po co ci umowa?

Były kierowca

Brak umowy, praca po 12h minimum, pieniądze kompletnie nie adekwatne do pracy.

kierowca Link Taxi Krzysiek
@Były kierowca

o czym piszesz bredzisz , jakoś inni kierowcy nie narzekają , jak byś uczciwie jezdził i nie odrzucał kursów zarobił być , że nie szkaluj firmy , proste nie sprawdziłeś się jako kierowca Taxi , i teraz warczysz , bo tak się składa że ja pracuję w tej firmie , i jakoś zarabiam kase , ale jak jestem juz wystawiony , to staram się jezdzic , to tyle , pozdrawiam Bajerancie , Krzysiek D-kierowca

Daro
@kierowca Link Taxi Krzysiek

Nie pisz bzdur, oszuście, odradzamy Link Taxi, my byli pracownicy!!!!!!

kierowca Link Taxi Krzysiek
@Daro

Proste nie wyrabiałeś zarobku , nie znasz miasta , to tyle a teraz sie gon , nawet nie masz licencji jezdziles na licencji firmowej , a tak sie sklada ze ja zdałem egzamin w Urzędzie Miasta , i znam Wrocław , tak się kończy własnie jak przychodzi świerzak co nie zna topografi miasta , potem placze ze nie zarabia buhahaha

kierowca Link Taxi Krzysiek Nowy wpis
@Daro

Przestań szkalować porządną firmę nie sprawdziłeś się w roli kierowcy , nie wyrabiałeś stawianych celów , a teraz publicznie szkalujesz firmę , powiem tak jesteś cienias to kobiety młode , świeżo po egzaminie na prawko , pracują i są zadowolone , buhahaha ale ci głupio , nie możesz tego przeżyć buhahaah że kobiety sobie lepiej radzą , powiem tak ty możesz jeżdzić tylko taczką do wywozu (usunięte przez administratora) hahaah, a jak masz żale zapraszam do siedziby firmy tam możemy pogadać , i informuje jak firma założy ci sprawe za publiczne szkalowanie , bede swiadkiem

poczukujący zajęcia

Ogłosznie na OLX, zapraszaja do kontaktu telefonicznego i nikt nie odbiera. Trochę słabo jak na początek współpracy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Link Taxi Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Link Taxi Sp. z o.o. - Wrocław

Link Taxi Sp. z o.o.
  • Pl. Gen. Walerego Wróblewskiego 3A