Opinie o Maram Group Sp. z o.o. w Jawczyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maram Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maram Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maram Group Sp. z o.o. w Jawczyce

Czy urlop w Maram Group Sp. z o.o. jest płatny 100%?

@Rafał

min miesiac, zadna pensja nie w terminie a jak sie upomnisz to jestes wróg

Agatka Nowy wpis

Ciekawe jest to ze zarzekali sie na pensje nie w terminie i dalej by tak ludzie pracowali. Nie poszło jeszcze żadne zgłoszenie ani nic? Coś innego rekompensuje gorsze warunki?

do agatki Nowy wpis
@Agatka

droga Agatko... odpowiem.. poszukaj info w necie na temat spraw sądowych w Maramie, a jak nie wiesz jak szukać to zgłoś się do sądu wydział pracy i może udzielą ci info ile spraw się toczyło i toczy. a po za tym nie bardzo rozumiem twoją stylistykę w twojej wypowiedzi. kłopoty z pisaniem ?

on

Niestety ale opinie na temat firmy MARAM to prawda. Zaczynając od wielkiej pani Dominiki, która każe wyjmować kartę z tacho, liczy godziny pracy w/g swojego widzimiesie. tajemnica wielka to kolejny załadunek a później gnaj na załadunek po pauzie i pretensje, że się jeszcze nie dojechało. O marca tego roku non stop opóźnienia w wypłatach, nigdy nie było ani podstawy na czas na 10 dnia miesiąca ani na koniec miesiąca rozliczenia z poprzedniego miesiąca frachtów. Frachty coraz mniej platne a w/g zapewnienia Marczaka, że dniówka i nic się nie zmieni. z 7tys na 4 to rzeczywiscie nic się nie zmienia i za 4 tys zł miesiac po za domem i spanie w budzie. Jestem ciekaw czy Marczakowej jak by dał 3 tys mniej to też by powiedział, że przecież to tyle samo. Jak się upomnisz o swoje to jesteś wróg. o naprawy można prosić wiele czasu i nic a jak sam zaczniesz robic coś przy samochodzie to nawet dziękuję nie usłyszysz. materace oszczane i Marczak nie zwraca uwagi na to. jedna wielka (usunięte przez administratora) ta firma, spadła na psy niestety i opinie poprzedników to prawda. wielu kierowców uciekło i nadal uciekają bo niestety w tej (usunięte przez administratora) praca za darmo tylko teraz i na otwartym tacho. nie polecam.

@on

I ty jako kierowca zgadzasz się na wyjmowanie karty z tachografu? Przecież to zakłamuje czas pracy za kółkiem. Co miesiąc takie opóźnienia z kasą? Na dzień dzisiejszy też?

On Nowy wpis

Tak co miesiąc opóźnienia z kasą. Co do tacho to niestety temat rzeka w tej firmie. Wielkie ale jak nie chcesz wyjąć... transportem zajmuje się panienka nie mająca pojęcia o pracy na ciężkim sprzęcie i jezdzie

Czy urlop w Maram Group Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Ziutek

Wszystko zależy od widzimisię prezesa i Pani asi. Ale ogólnie nie polecam firmy.

@Ziutek

co jest Twoim zdaniem nie tak, że nie polecasz? Zarobki są na dobrym poziomie chociaż?

Jarek
@Monika

W tej firmie wszystko jest nie tak jak należy, jednym słowem (usunięte przez administratora) Wypłaty są non stop opóźnione (szef nazywa to "problem z kadrami ") . A jeszcze dodam że kierowca szef obciążą za wszystko ( dodatkowo potrąca pensję za zadłużenia kierowców przy czym całą kwotę zatrzymuję dla siebie). Odradzam

Rafał
@Jarek

Jakie zadłużenia kierowców? Masz na myśli pobrane zaliczki czy chodzi o coś innego? O ile te poślizgi wypłaty? Kilka dni czy dłużej?

@Rafał

min miesiac, zadna pensja nie w terminie a jak sie upomnisz to jestes wróg

Młody

Maram to tylko strata czasu, ta firma to patologia transportowa jednym słowem. Spedytorzy nagminnie każą przeciągać czas pracy, jazdy i co tam tylko się da. Najlepsza jest spedytorka Dominika która jak to mówi ustawi kierowcę do pionu, ale jeszcze w życiu nic jej się nie udało postawić do pionu :) Nie wspomnę o przepinkach naczep i stawianiem przed faktem dokonanym, że musi pan zrobić jeszcze jedno kółko na Włochy bo nam nie wyszło. Ogólnie spedytorzy bardziej się odnajdują w planowaniu kierowcy czasu poza pracą niż układaniu tras. Kolejnym problemem jest sam prezes który co miesiąc się spóźnia z wypłatą i co miesiąc ta samą wymówka, że on przelał ale bank ma problemy techniczne, a po telefonie ze strony kierowcy z awanturą o wypłatę zawsze robił szybki przelew. Mało tego nigdy na prośby kierowców nie wysłał zdjęcia potwierdzenia przelewu z wypłatą. Panią Asię która liczy wypłaty tez trzeba dokładnie sprawdzać bo non stop brakuję przy wypłacie po 100-200 zł i za każdym razem ona się pomyliła. Jeszcze wspomnę że próbują kierowcę obciążać z wypłaty za jakieś połamane zderzaki itp ale nikt nawet o tym nie informuję kierowców. Na rozładunkach w kraju przeważnie każą wyciągać kartę z tachografu i rozładowywać się albo ładować na oucie. O takie rzeczy jak wymiana opon też trzeba się prosić parę tygodni i czasami jest w raz nie zmienią pomimo tego że na ciągnącej osi są dwa różne bieżniki. A teraz jeszcze zmienili system płatności na dniówkę + premię (która jest co miesiąc urywana przez widzimisię prezesa)

Zap
@Młody

Czysta prawda w końcu ktoś zaczął temat tej patologii transportowej. Wszyscy normalni kierowcy stamtąd uciekają, ostatnio słyszałem nawet że podwójne obsady rozsadzają żeby więcej aut obsadzić.

Janusz
@Młody

Dodatkowo wszyscy wzajemnie na siebie (usunięte przez administratora) byle tylko się podlizać i może uda się wyrwać jakąś kasę do pensji

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maram Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Izabela

To w końcu ile kierowca w tym roku zarobi tak w sumie, i na stole i pod stołem?

Leszek

Ten pedal Michał dalej tam robi?

Olga
@Leszek

jak koledzy tak sie o sobie wyrażają to niezła musi byc atmosfera w tej firmie ?

Drajver

Czy się coś pozmieniało chyba nie na chwilę do 10 w dalszym ciągu wypłacana jest podstawa to jest najniższa krajowa a do końca miesiąca albo na początku przyszłego reszta pensji czyli diety jak osoba odpowiedzialna za platnosci sobie przypomnij i wyrazi łaskawie chęć wypłaci wcześniej diety a tak musisz czekać upominać się o swoje

Sylwia
@Drajver

Ale jak się człowiek będzie upominał to koniec końców będzie dostawał swoje całkowicie należne pieniążki ?

Robson

Pracuję tu ponad dwa lata, praca lekka nie jest bo nocki, krajowki i na Włochy. Ale zarabiam 8 do 9 tysięcy i całość jest na konto wplacana

Luka
@Robson

Chyba firmy pomyliłeś, albo pomagier prezesika jesteś. Na konto wpłacana jest najniższa krajowa, a reszta pod stołem. 9tys to razem na podwójnej chyba dostajecie.

Kierowca
@Robson

Jeździsz kolego na dwie karty więc nie wypisuj bzdur.

Justyna
@Robson

Na podstawie tego co mówisz wnioskuje, że jesteś zadowolony z wypłaty. Czy mógłbyś przybliżyć warunki w jakich pracujesz , jak długo i jakie zajmujesz stanowisko? Może to być przydatne przyszłym pracownikom. A co do nocek to się zgodzę, taki system zmianowy może być niesamowicie wykończający.

Justyna

Kiero 2

Potwierdzam to co napisał Kiero. To już nie jest normalna praca. W biurze siedzą osoby które nie dają sobie rady. Jak tak dalej będzie to nie będą mieli kierowców.

Kiero

Coś złego dzieje się z tą firmą. Do nie dawna nie było źle ale teraz odechciewa się pracować. Nasi pseudo dyspozytorzy nie mają pojęcia o planowaniu pracy. Wysyłają kierowców w trasę, dają po trzy cztery adresy wiedząc, że tego nie ogarnie z powodu braku czasu. Potem ciągłe kombinacje, przepinki po kilka na kółko. Nie możesz dojechać to każą przeginać tacho. Mogło by to zdażyć się raz na jakiś czas ale to jest nagminne. Cały czas nerwówka. Poza tym są coraz dłuższe opuźnienia wypłat. Myślę, że pomału trzeba oglądać się za inną firmą.

kierowca

Albo Prezes albo pani od płatności na urlopie, płacą z opóźnieniami Przewoźnikom również płacą w kratkę. Z uczciwością nie ma ta firma nic wspólnego

Luka
@kierowca

Prezes na wyjeździe, bo komornicy pukają

@kiero 10 a ile te premie wynoszą ?

Kiero 10

Zapomniałem jeszcze o tym, że są premie jubileuszowe co 5 lat. Zazwyczaj nażekają kolekcjonerzy świadectw i wydają złe opinie ale tak jest w każdej firmie. Oni nie mogą znaleźć sobie miejsca na tym świecie.

Kiero10

Firma jest w porządku. Pracuję w niej ładnych kilka lat. Pieniądze wypłacane są na czas, oczywiście w umówionym terminie. Są miesięczne premie w zależności od chęci do pracy i jazdy. Stawki jak w innych firmach plus premie o których wspomniałem a których w większości firm niema.

Aga

Tam jest premia roczna ?

Piotr "Uwaga maja premie całe 1200zl jak ktoś przejadzie klamotem 12tys. To źle że jest premia? Możesz zrezygnować albo wpłacić na cele harytatywne skoro ci zawadza :-)

Piotr "Ubiegając się o prestiżowe stanowisko kierowcy by dowiedzieć się czegoś na temat przyszłych warunkow zatrudnienia trzeba przybyć do siedziby firmy." W innych firmach jest odwrotnie i to firma przybywa do domu Pana Kierowcy.

Dagmara

@Grzesiek to bardzo nieprofesjonalnie. Czy ktoś jeszcze miał taki problem z wypłatami, że były one w częściach ?

Grzesiek

Witam. Najniższa podstawa na konto z reszta wypłaty trzeba się umawiać po 20tym drugiego miesiąca o czym nikt na początku nie informuje,dostałem numer do kobiety która zajmuje się wypłatami w telefonie słyszę abonent nie przyjmuje połączeń przychodzących więc trzeba dzwonić po "planerach" co udało się skonsultować po czym słysze ze wtedy i wtedy kiedy Pan wraca z trasy Pani od wypłat nie bedzie poniewaz ma urlop za to moge dostac zaliczke reszte pieniazkow po nastepnym powrocie(a kogo to obchodzi ze ktos idzie na wolne)przed zwolnieniem potracili za zaplacona autostrade dlatego ze nie mialem paragonu,mowie ze musialem zaplacic bo inaczej bym nie przejechal to gadaj jak z debilem "to jak my mozemy udokumentowac to w ksiegowosci" złodziejstwo,obciazenia za palety po czym mowie facetowi ktory zajmuje sie paletami ze puste palety byly oddane przy załadunku transport dowieziony na tych paletach po czym palety odebrane"Kaufland" ilosc palet sie zgadza na to slysze "zbajerowała Cie ta włoszka"nawet na bazie ktos mi ukradł tyczki z naczepy na to slysze ze bede obciazony.Złodziej złodzieja popycha

Ubiegając się o prestiżowe stanowisko kierowcy by dowiedzieć się czegoś na temat przyszłych warunkow zatrudnienia trzeba przybyć do siedziby firmy. Takie zaproszenia od razu pachną mi podpuchą ale ze całkiem miałem niedaleko postanowiłem zawitać. Stawka zaproponowana zwalila mnie z nóg - szukają jeleni co będą jeździć za min. krajową + 50 euro dniowki, ale dniowki dzielą na godziny. Uwaga maja premie całe 1200zl jak ktoś przejadzie klamotem 12tys. km/mc.

Zostaw merytoryczną opinię o Maram Group Sp. z o.o. - Jawczyce

• Jak się pracuje w Maram Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maram Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maram Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maram Group Sp. z o.o.
  • Poznańska 53 B