Arkadia Care

Opinie o Arkadia Care

Margo

Bardzo polecam. Po przebojach z różnymi firmami mogę w końcu spokojnie przyznać, ze trafiłam na tę uczciwą. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo miło. Zostałam potraktowana z należytym szacunkiem i dostałam dobra ofertę. Koordynatorzy są bardzo pomocni i dbają o opiekunów na zleceniach. Szczególnie polecam współprace z Panią Anią.

Cinder
@Margo

Niemal w każdej z tych firm, jest jakaś magiczna pani Ania. Zawsze miła. Czy to przypadek?

Elżbieta Kostrzewa

Z Arkadia Care współpracuję od roku ( 4 wyjazdy). Firma godna zaufania, pomocne i sympatyczne koordynatorki. Wypłaty zgodne z umową i zawsze na czas. Jest to moja 3 firma i w porównaniu z poprzednimi wypada zdecydowanie na +. Z czystym sumieniem polecam.

Dorota Kosiorowska

Polecam, z cala odpowiedzią firme Arkadia Care. Sprawdzone zlecenia, rzetelne informacje o zleceniu. Staly kontakt, z koordynatorem na zleceniu. Pelny profesjonalizm i "ludzkie" podejscie. Szczegolnie milo uklada sie wspolpraca z Pania Malgosia Faron. Polecam????

@Dorota Kosiorowska

zastanawiam się co w sytuacji przeziebienia w Niemczech w czasie pracy: test na covid, a co jesli wyjdzie dodatni? opiekunka musi wrócic do domu i kto zaplaci za kwarantanne?

@ pracodawca Nowy wpis

Nie Polecam, firma która nie spełnia norm,nie wypłaca bonusów, odtrąca za ubezpieczenie z bonusu lub z wynagrodzenia, za przelew także jeśli jest w euro, pojechałam 2 razy i o 2 razy za dużo.

Zdzislawa Nowy wpis

Pierwszy raz bylam z ta firma jestem zadowolona wszystko z opisem bylo ok .

Nowy wpis

@Zdzislawa

Dziękujemy za opinię ;)

Arkadia care

Polecam firmę arkadia care bardzo miłe osoby pracujące w tej firmie wypłata na czas wszystko się zgadza w firmie

Arkadia care
@Arkadia care

Polecam firmę Anna Nowak mili koordynatorzy pomocni dopytują wszystko się zgadza z opisem podopiecznego wypłata na czas

Nowy wpis

@Arkadia care

Pięknie dziękujemy za opinię i przesyłamy pozdrowienia.

Czy Arkadia Care ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mark

Zdarza się że jest jeden dzień wolny.

@Mark

I co się dzieje przy takim całym dosłownie dniu wolnym? Podopieczny tak po prostu znika z pola widzenia? Zastanawiam się czy to jest jakoś ujemne rozliczane od oferowanej stawki lub czy takie rzeczy są zawarte w umowie? jeszcze jej przed sobą nie miałam, stad te wątpliwości

Dzień dobry, W dni wolne podopiecznym/podopieczną zajmuje się np. rodzina. Informacje na ten temat każdorazowo są zawarte chociażby w otrzymywanym przez opiekunkę/opiekuna opisie zlecenia.

Mark

Albo jedzie/idzie do rodziny, albo ktoś z rodziny przyjeżdża się w danym dniu zaopiekować, lub jedzie podopieczny do domu dziennego pobytu i wraca pod wieczór.

@Arkadia Care

Dzień dobry. Teraz nie wiem czy to miedzy wierszami zostało ukryte ale wole dopytać już teraz dla jasności. ten dzień będzie całkowicie płatny czy jednak nie? albo może chociaż jakiś procent?

Będzie płatny

@Mark

W 100%? Czasami widywałam opcje z 80% a nawet mniej ,więc wole się upewnić. do tego rozumiem, że nie jesteś w stanie przewidzieć czy na zleceniu taki dzień ci się natrafi?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Arkadia Care? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. rekrutacji z językiem polskim i/lub niemieckim
NICK

JESTEM OPIEKUNEM PRACUJE PREZ ARCADIE CARE. MAM PYTANIE. BYŁEM NA ZLECENIU W FRANKFURCIE KALBACH. CZY ZA MARZEC OTRZYMAM WYPŁATĘ ????????????????. MAM TERAZ WYJECHAĆ NA ZLECENIE 25.03.2024.DOSTALEM TERAZ TELEFON OD RODZINY Z NIEMIEC ŻE MOJA MAMA, CIĘŻKO ZA CHOROWAŁA. I MUSZE JECHAĆ DO NIEMIEC, MOJA MAMA MIESZKA W NIEMCZECH. JESTEM JEDYNAKIEM. JAK REZYGNUJE ZTEGO ZLECENIA CZY DOSTANĘ KARĘ??????. BARDZO PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŹ. BARDZO DOBRZE PRACOWALEM NA OSTATNIM ZLECENIU W FRANKFURCIE KALBACH. BARDZO PROSZĘ PRACODAWCĘ ARCADI CARE. ŻEBY MI KARY NIE WYSTAWIAŁ. UTCZCIWIE ZAROBIŁEM PIENIADZE. KRYSTIAN Z GDAŃSKA

@NICK

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. W celu wyjaśnienia Pana kwestii, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni kontakt z Pana Koordynatorem. Pozdrawiamy

Janek

Nie polecam.Wysylaja na sztele do osób agresywnych .Człowiek jest upokarzany i głodny chodzi.

@Janek

Ale zgłaszałeś to do koordynatorów? Co oni na to?

MN
@Janek

Janek to (usunięte przez administratora) Nie słuchajcie go. Wszędzie pisze tego typu komentarze (to samo ID). Zapewne ktoś mu za to płaci.

ladyloretta7@gmail.com
@Janek

No ja pojechałam teraz jestem na zleceniu z tą firmą i raczej głodna nie chodzę mało tego wręcz pchają we mnie jedzenie zlecenie jest zgodne z tym co mówił koordynator pytanie jedno nie wiem jeszcze jak z przelewami czy są na czas

Zastanawiam się jak w tym roku pracuje się młodszym specjalistom ds. rekrutacji. po przejrzeniu komentarzy widzę, że niektórzy starali się podpytać o warunki, teraz w ofercie aktualne stawki nie są doprecyzowane. Jest je w stanie ktoś przybliżyć i omówić aktualne zasady systemu premiowego z opisu?

Julia

Duże nieścisłości. Opis zlecenia przez firmę znacznie się różni z tym co zmienniczka opisuje będąc na zleceniu. ( opiekunka konkretna bez owijania a bawełnę). Problem polega na ty, że stan pacjenta się pogarsza ze względu na ciężką chorobę. Ale przechodzę do punktu najważniejszego miałam zaniżoną stawkę od poprzedniczki co uważam, że nie sprawiedliwe. Gdy zapytałam się o różnicę koordynatorki bardzo grzecznie dlaczego moja praca jest zaniżona na stawce to otrzymałam bardzo niemiły telefon z wysokim tonem, że nie powinno mnie to obchodzić bo to karalne i nie będzie dyskutować ze mną na ten temat. Ewidentny brak szacunku i konkretnych kompetencji do przeprowadzania dialogów i porozumień na poziomie. Po czym dostałam dziwny dokument ( rozwiązania umowy, który niestety nie jest spójny z faktami oraz datami }. Odradzam ta firmę. Dziwne praktyki i nieścisłości . (usunięte przez administratora) Cieszę się, że odeszłam zanim wyjechałam na pierwsze zlecenie pa

Hej. :) ktoś już widzę ze pytał o ofertę dla młodszego specjalisty z tym, że oferta wtedy wygasała, wiecie może czy ta która teraz jest dostępna to ta sama czy już raczej inna? Mam na myśli tę ds. rekrutacji z językiem polskim lub niemieckim. czy od znajomości języka może zależeć wyższa stawka? Ile w zasadzie wynosi dla młodszego specjalisty i po jakim czasie trafia się awans?

Joanna

Chciałabym tą drogą podziękować wszystkim pracownikom ArkadiaCare za świąteczne życzenia . Kartka jest cudna. Wszystkim pracownikom życzę pięknego świątecznego odpoczynku. Życzę wielu prezentów, mało w życiu zakrętów, wielu bąbelków w szampanie, kogoś, kto zrobi rano śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w 2024 roku. Joanna Kalman

Były Pracownik

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Jako były pracownik w biurze miałem super atmosferę, genialnych i pomocnych ludzi dookoła na czele z Kierowniczką, która zawsze służyła dobrym słowem. Podobnie Opiekunki - mają chyba najlepsze warunki na rynku i co ważne firma rzetelnie i szczerze przedstawia zlecenie, żeby uniknąć później niepotrzebnych problemów i rozczarowań. Jeżeli się jeszcze zastanawiasz, nie ma nad czym! Aplikuj już teraz!

aha
@Były Pracownik

a czemu Pan nie pracuje już w biurze, skoro to taka dobra firma?

Inez

4 dni do końca oferty dla młodszego specjalisty. to trzy lata temu jakie warunki występowały, skoro mimo wszystko ocena była pozytywna? Dochodzi po prostu do jakiegoś wypalenia zawodowego? Tutaj jakbyście mieli oceniać jakiś rozwój to na jakim poziomie by wystąpił?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Arkadia Care? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 5 czerwca

J.K.

Drugi raz wyjechałam do pracy z firmą Arkadia Care. I twierdzę z całym przekonaniem, że dokonałam trafnego wyboru. Mój opiekun, Pan Szymon, ma stały kontakt telefoniczny ze mną. Pyta o samopoczucie, o to jak sobie radzę. Wszystkie sprawy finansowe są jasne, przejrzyste. Zawsze można swoje wątpliwości wyjaśnić, dopytać. Pozdrawiam wszystkich pracowników Arkadia Care z dalekiego DüƁlingen.

Izx

Zus nie odprowadzany po 6 tygodniach pracy ,ciekawe czy podatek odprowadzony ,jutro podejdę do ZUS i zapytam jak to jest robione

Barbara
@Izx

I co byłaś i wiesz już coś w tym temacie? Próbowałaś sprawę wyjaśnić z samą firmą bezpośrednio? Jestem ciekawa jak wytłumaczyli ci tą sytuację. Ktoś miał podobny problem?

Joanna

Dostałam wypłatę za pierwszy miesiąc pracy. Wszystko wydaje się być w porządku. Potrącenia zgodne z wcześniejszymi ustaleniami ( połowa dniówki w dniu przyjazdu oraz ubezpieczenie, na które wyraziłam zgodę). Niestety, nie dokończyłam swojego zlecenia ponieważ podopieczna trafiła do szpitala. Organizacja mojego powrotu szybka i sprawna. Na uwagę zasługuje zainteresowanie mojego opiekuna, Pana Szymona, mną po powrocie. Zadzwonił i zapytał:" jak minęła podróż?" To miłe. Czy tak działają inne firmy? Nie wiem, to moja pierwsza firma i pierwsze zlecenie. Jestem zadowolona. W drodze powrotnej nasłuchałam się od innych pań jak są traktowane przez inne firmy. Polecałam firmę Arkadia Care tymże paniom z pełną odpowiedzialnościom. Teraz czekam na dalszy rozwój zdarzeń: czy wracam na przerwane zlecenie czy w inne ciekawe miejsce. Jestem dobrej myśli i polecam kontakt z Arkadia Care.

Karolcia
@Joanna

Czy transport na miejsce pracy oraz dieta jest opłacana przez firmę? Jak wygląda ta kwestia? Super, że jesteś zadowolona po pierwszym miesiącu pracy. Czy można wiedzieć, ile tak mniej więcej zarobiłaś? Poleciłabyś pracę komuś, kto chce wyjechać i coś zaoszczędzić?

@Karolcia

Transport tam i z powrotem jest organizowany i opłacany przez firmę. Jeśli pani chce, może pani sama zorganizować transport i dostanie pani zwrot takiej kwoty, jaką firma wydałaby na pani podróż (należy to uzgodnić). Nie mam wiedzy na temat diet, nie interesowałam się tym. Ja polecam tę firmę z pełną odpowiedzialnością. Pieniądze otrzymałam zgodnie z umową, nawet przed czasem. Wysokość wypłaty jest uzależniona od kilku czynników, stąd nie podejmę tego tematu. Stan w jakim jest podopieczny, zakres obowiązków, znajomość języka to składowe, które wpływają na wysokość wynagrodzenia. Z całą pewnością pani zaoszczędzi, gwarantuję. Najlepiej jest się skontaktować i ustalić to indywidualnie. Zachęcam panią do tego. Pozdrawiam, Joanna

@Joanna

Cześć Wam. Czy są może organizowane jakieś szkolenia? Nie mam doświadczenie, stąd pytanie, dopiero zastanawiam się nad pierwszym wyjazdem. Z tego co piszecie chyba warto spróbować? Ale skąd wiedzieć czy da się radę? Zdarzało się może, że w trakcie dochodziło do rezygnacji? Ciekawią mnie ewentualne powody

Joanna

Dopiero rozpoczęłam współpracę z firmą Arkadia Care. Miły początek. Pani Ania, rekruterka, konkretna i rzeczowa. Mój koordynator, Pan Szymon, niezwykle taktowny młody człowiek. Wyjaśnia cierpliwie każdą moją wątpliwość. Dziękuję. Takie są moje początki. Pracuję pierwszy raz i jak na razie jestem zadowolona. Czekam na wypłatę. Liczę na to, że wszystko będzie zgodne z ustaleniami. Pozdrawiam z Dusslingen.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Arkadia Care na Opiekun Osób Starszych? 5 czerwca ogłoszenie na GoWork.pl.

Dzień dobry, wynagrodzenie wypłacane jest miesięcznie.

Kasiaa

Nie polecam Składki ZUS odprowadzają po przepracowaniu 3 miesięcy Dane o zleceniu podają inne a co innego zastaje się na miejscu Mili są tylko przed podpisaniem umowy

Aga
@Kasiaa

A czy to jest legalne żeby ZUS odprowadzać co kwartał?

Czesław
@Aga

Raczej nie bardzo. Z tego co wiem to zgłoszenie do składek ZUS należy zrobić w ciągu 7 dni od podpisania umowy. Więc ta płatność po 3 miesiącach jest z niekorzyścią dla pracownika.

Seba
@Czesław

No właśnie, nie powinni tak robić.

Marzenna
@Aga

Legalne, wiele firm tak robi.

@Kasiaa

No właśnie. Minusem są składki . Ale ogólnie kasa z moim językiem to dobra. Przy dwóch podopiecznych miałem 1500 ,1550 . Zlecenia różne, są i lekkie, średnio ciężkie i cięższe.

Jest ZUS co miesiąc. Tylko składki groszowe. Takie mamy prawo w Polsce dziurawe

Beata
@Mark

No i tą dziurą to nic nie da rady zrobić?

@Beata

Widocznie nie. Można zgłosić do ZUS i zobaczyć co dalej

Beata

Co Ty, a to niczego nie podpisywałaś? Bo na słowo to sobie można... Ale jeszcze mniejsze niż standardowo przed "obiecanym" podwyższeniem czy jak?

Gebelsik78
@Kasiaa

Dokładnie tak samo było z moją mamo.

@Gebelsik78

Pozwolimy się nie zgodzić z tą opinią. Opiekunka, która z nami wyjeżdża, jest informowana o warunkach danego zlecenia przez rekrutera, otrzymuje także opis konkretnego zlecenia. Aktualne informacje o zleceniu są pozyskiwane przede wszystkim od rodziny (np. w przypadku nowych zleceń) oraz od Opiekunek, które już miały okazję pracować w danym miejscu (np. w przypadku zleceń, które prowadzimy od określonego czasu). Warto dodać, że pracuje z nami wielu stałych Opiekunów oraz Opiekunek, którzy cenią sobie m.in. miłą obsługę, np. ze strony rekrutera lub koordynatora. Aby się o tym przekonać, wystarczy do nas zadzwonić. :)

Mariola
@Mark

No proszę Cię to bardzo niska stawka !....przy dwóch podopiecznych 1500 1550??? Ja z komunikatywnym mam 1900-2200 do jednej osoby już firmy płacą 1700.

Teresa P.
@Kasiaa

Nie zgadzam się z Pani opinią. Współpraca z tą firmą, to prawdziwa przyjemność. Od mojego pierwszego wyjazdu wszystko było w jak największym porządku. Rzetelny opis szteli, dobry kontakt z koordynatorem podczas wyjazdu, pieniądze zawsze na czas. Naprawdę, z czystym sumieniem firmę Arcadia Care polecam. Przypuszczam, że należy Pani do tych opiekunek, które nawet z najlepszej pracy będą niezadowolone. Znam mnóstwo takich pań...

Ireneusz

Witam serdecznie. Właśnie dobiega końca moje zlecenie pracy i chcialbym powiedzieć, że wszystko fajnie zagrało. Zlecenie zgodne z opisem, sztela jak mnie zapewniano sprawdzona, także bardzo pozytywnie oceniam swój pierwszy pobyt , nie mam żadnych uwag. W szczególności chciałbym podziękować Pani Agnieszcze, która była moją kordynatorką. Pani Agnieszka zasługuje na szczególne wyrazy wdzięczności, za swoje zaangażowanie , kontakt z opiekunem i za taką ludzką życzliwość i rzetelną pomoc w każdej jednej sutuacji oraz dyspozycyjność. Miałem duże szczęście, że trafiłem na Pani osobę. Raz jeszcze dziękuję :)

maria

firma solidna,wypłaca na czas, solidna opieka koordynatorów,polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadia Care - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadia Care?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadia Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadia Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 21 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkadia Care