Opinie o The Coders Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie The Coders Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie The Coders Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Coders Sp. z o.o. w Wrocław

Robi Nowy wpis

Pracowników stwarzający pozorny dobry wygląd jest tam dość. Dziś mamy grudzień i po ok 6 miesiącach firma nie podjęła żadnych starań wykonania projektu ani zwrotu pieniędzy . Wręcz przeciwnie szkalowanie w necie, wypisywania nieprawdziwych opinii czy masywne ale masywne wydzwanianie do firmy podając się za klientów zainteresowanych produktami . Została zrobiona grupa na Facebook ze skopiowanym naszymi zdjęciami ze strony i prawdopodobnie tymi pracownikami naganiaja negatywnymi wpisami. Czy jeszcze ktoś chce z nimi pracować ? Czy jest jakiś klient to zamierza to co my przeżyć ? Każdy musi sam podjąć decyzje ja podjąłem ze prawnie będę ich ścigał chodźmy zabrakło im kasy dla pracowników czy na biuro.

Wiktoria Nowy wpis

Jeśli to co piszesz to prawda to ciekawa jestem jak firma tu się do tego odniesie? A co to za zlecenie i ile kosztowało?

Wiktoria Nowy wpis

Aha, bo tu jest adres leszczynśkiego we wro... ale wobec tego to czy wiadomo jakie warunki tutaj mają obecnie do zaoferowania? Ile osób pracuje i czym aktualnie się zajmują?

Zofia

Z tego co pisaliście to widzę, że firma powinna przyłożyć większą uwagę do rekrutacji pracowników. Tak sie zastanawiam bo dawno tu nie było wpisów. Jest jakaś poprawa? W ogóle mógłby jakiś pracownik wypowiedziec się na temat współpracy? Jak zarobki i atmosfera?

Gracjan

Firma powinna położyć większy nacisk na wnikliwą rekrutację pracowników. Miałem nieprzyjemność kontaktu z jednym z nich, Damianem Wittchenem. Ta sytuacja zważyła na moim postrzeganiu firmy.To osoba zdecydowanie nieprofesjonalna, narzucająca swoje skrajnie prawicowe poglądy również w sytuacjach zawodowych.

The Coders
@Gracjan

W The Coders pracują ludzie o bardzo różnych poglądach, jesteśmy firmą przyjazną każdemu. Oceniamy pracowników po wykonanej przez nich pracy, a Damian wywiązuje się się ze swoich obowiązków poprawnie. Prosimy o ocenianie firmy na podstawie pracy jaką wykonujemy, a nie na podstawie poglądów naszych pracowników.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie The Coders Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

maniek

mozesz rozwinac. Z tego co wiem to rozeszli sie z coders house i radzą sobie niezle

Zostaw merytoryczną opinię o The Coders Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w The Coders Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Coders Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

The Coders Sp. z o.o.
  • Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29