Opinie o Storage Partners Sp. z o.o. w Sierosław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Storage Partners Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Storage Partners Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storage Partners Sp. z o.o. w Sierosław

Jakie są warunki zatrudnienia w Storage Partners Sp. z o.o.?

@pytanie

Można wiedzieć skąd takie zdanie ? o co chodzi ? chciałem tak aplikować ale teraz to już sam nie wiem. Jaka jest tam atmosfera ? jacy są kierownicy ?

Storage Partners Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Konstruktor - Projektant. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Dyzio
@@Zoja

Krótką to znaczy np. zlecenie na trzy miesiące próbne? A potem jest przejście już na uop? Jak bez doświadczenia to jest ktoś kto wdroży i pomoże przez kilka dni? Taki opiekun?

Wujek Nowy wpis

Nie polecam. Panuje nepotyzm i pseudo feng-shui .Dobrze mają tylko "tłuste koty" i "przyjaciele królika" - wazeliniarze, a reszta ma przechlapane...

@Wujek Nowy wpis
@Wujek

Szanowny Panie, z dość dużym ubolewaniem czytam takie opinie, podyktowane totalnym brakiem konkretów i skryte pod pseudonimem. Jeżeli ma Pan chęć do otwartej dyskusji i ewentualnego wyjaśnienia nurtujących Pana zagadnień zapraszam do kontaktu bezpośredniego z działem HR naszej firmy.

Bart Nowy wpis

Nie licząc wymaganej, komunikatywnej znajomości j. angielskiego oraz hiszpńskiego przy ogłoszeniu na Spedytora, wymagana jest również umiejętność pracy w zespole. Jak więc chętnie tu sobie pomagacie w pracy? I czy integrujecie się jakoś po robocie?

@BART Nowy wpis
@Bart

Poza pracą ważna dla nas jest współpraca pomiędzy działami, ale z nastawieniam, aby każdy wykonał swoją pracę. Oczywiście na początku konieczne jest przeszkolenie przez inne, doświadczone osoby. Potem zawsze pomoc drugiego pracownika jest możliwa i nie ma z tym problemu. Poza wykonywaniem pracy zawodowej integrujemy się współnymiu wyjściami na kregle, spotkaniami świątecznymi a nawet wyjazdami na kajaki. Fajnie to scala zespół i pozwala na poznanie i rozmowę w innych , niż biurowe warunkach. Zapraszamy do aplikowania.!

Inia

Dzień dobry wszystkim, mam zamiar aplikować na stanowisko spedytora, mógłbym was prosić o potwierdzenie, czy firma oferuje naprawdę atrakcyjne zarobki, a zespół logistyki jest zgrany. Szukam już czegoś na stałe, nie chce brać pod uwagę samej treści oferty.

@Inia

Witam serdecznie, zapraszam do aplikowania . Na spotkaniu rekrutacyjnym zawsze pytamy o preferencje finansowe . Późniejsze podwyżki zależą od zaangażowania w wykonywaną pracę, sumienność , respektowanie ogólnie przyjętych zasad , itp. Ciekawi mnie opinia Byłego Pracownika .... po pierwsze tragicznie wycenił siebie na spotkaniu kwalifikacyjnym, a dodatkowo jego podejście do pracy i wszelkie czynniki brane pod uwagę podczas corocznych podwyżek zawiodły ... Niemniej ilość pracowników pracujących w naszej firmie 5 lat i dłużej wskazuje, że jednak praca u nas, a zwłaszcza zarobki nie są TRAGICZNE

????

Hejka. Czy na produkcje są przyjmowane teraz nowe osoby? Czytałem niżej, że nie dofinansowują dojazdów do pracy. A są jakieś inne benefity? Wczasy pod gruszą na przykład albo jakieś kursy.

????
@????

Witam serdecznie, na produkcję aktualnie raczej nie prowadzimy rekrutacji ale proszę śledzić OLX i Pracuj pl. Z benefitów jest karta Multisport. Jak chodzi o szkolenia , jeżeli tego wymaga zajmowanego stanowisko i rodzaj wykonywanej pracy to tak są szkolenia.

Brałeś udział w rekrutacji do Storage Partners Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Brad

Tragiczne traktowanie pracowników przez tak zwaną rządzącą elitę. Brak umów na czas. Nowy pracownik potrafi 3 tygodnie pracować bez umowy zanim się łaskawie nie upomni! Druga rzecz (usunięte przez administratora) z formą stanowiska gdzie zatrudniają na dane stanowisko po czym zaczynają jak śmiecia rzucać pracownika gdzie się da ! Najlepiej do przekopywania krzewów lub usuwania chwastów na placu. Trzecia rzecz to kompletna ignorancja jeżeli chodzi o powiedzenie prostego słowa " DZIEŃ DOBRY " do niżej utytułowanych pracowników przez rządzących dyrektorów . Brak obiecanych podwyżek! Długo by wymieniać negatywne postępowanie tej firmy. Szkoda naprawdę energii dla tych niesłownych ludzi! Nie zachęcam zatrudniać się w firmie STORAGE PARTNERS jeżeli nie chcecie być traktowani jak nic nie ważny (usunięte przez administratora).

@ Brad/ A
@Brad

Szanowny A. Wstawiona przez Ciebie opinia jest dalece krzywdząca i niesprawiedliwa. Możemy się tylko domyślać przyczyn Twojej opinii, niemniej jednak warto może byłoby spojrzeć najpierw na własne zachowanie w miejscu pracy! Ciągłe błędy, powodujące dodatkową pracę innych osób, nagminne korzystanie z telefonu prywatnego ( mimo wielokrotnych upomnień ) w trakcie wykonywania obowiązków, co dodatkowo stwarzało ryzyko Twojego lub innych wypadku przy pracy, brak współpracy z innymi pracownikami to właśnie IGNORANCJA w Twoim wydaniu w stosunku do nas wszystkich i miejsca pracy! Niemniej jednak odpowiadając na Twoje oszczerstwa : 1. podwyżki ( zgodnie z wcześniejszymi informacjami ) w naszej firmie zostały zrealizowane od 1-02-24 – nasza współpraca z Twojej przyczyny zakończyła się wcześniej stąd prawda na podwyżkę nie załapałeś się , lecz w związku z licznymi uchybieniami w Twojej pracy na pewno nie uzyskałbyś jej nawet w przypadku, gdyny stosunek pracy trwał nadal ! 2. tak, w przypadku potrzeby wykonania dodatkowych prac na placu wokół firmy wielu pracowników zostało do tego oddelegowanych – bez znaczenia na stanowisko pracy czy staż w wykonywaniu obowiązków zawodowych; 3. Każdy z managerów i dyrektorów, pracowników z biura, czy z produkcji, Pań z sekcji porządkowej w naszej firmie jest traktowany TAK SAMO . Z takim samym SZACUNKIEM podchodzimy do każdej osoby. Brak SZACUNKU względem współpracowników to brak SZACUNKU względem siebie ! Nie tolerujemy takiego zachowania ! Podsumowując życzymy Tobie powodzenia i znalezienia pracy marzeń, na miarę Twoich wysublimowanych aspiracji . Mamy nadzieję, że w kontakcie z Twoim przyszłym Pracodawcą dasz się poznać od innej strony, gdyż nam było dane zobaczyć pełen wachlarz Twoich „możliwości”, jakie niestety nie zrobiły dobrego wrażenia!

BRAD
@@ Brad/ A

Kończąc dyskusje... oczywiście wasza odpowiedź jest całkowicie sprzeczna z tym co tak naprawdę dzieje się w firmie! Stek nieobiekywnych kłamstw. Zwalanie swoich niedociągnięć na innych już nie pracujących pracowników podsumowuje wszystko. Życzę także powodzenia choć z takim brakiem szacunku będzie bardzo ciężko.

AM
@BRAD

Zgadzam się z Tobą!!! Ja umowe dostalem po 2 miesiacach. Pracowałem tam rok temu. Uważam dokładnie tak samo. Pan H. nie jest Polakiem i rzadko bywa w firmie a dwie panie i jeden pan z rządzących dawno powinni być wyrzuceni. Szef jest zaślepiony i wierzy im na slowo. A tu jeden drugiego kryje i mydli oczy. Wymienić zespół rzadzacy i od razu byłoby lepiej. Uważajcie gdzie aplikujecie !!

Jakie są warunki zatrudnienia w Storage Partners Sp. z o.o.?

HR

Witam serdecznie, proponujemy kandydatom dla lepszego poznania pracy umowę zlecenie maks na okres miesiąca, gdyż zdarzało się nam wcześniej, że po wykonaniu badan oraz szkoleń BHP nowy pracownik mimo tego, że opisujemy obowiązki rodzaj wykonywanej pracy rezygnował po kilku dniach lub zmieniał zdanie. Niemniej jednak umowa zlecenie nie jest bezwzględnie konieczna. Standardowo proponujemy umowę na okres próbny 3 m-ce, czas określony 6 mcy , okreslony 12 mcy i nieokreślony. Zapraszamy do aplikowania . Aktualnie poszukujemy kandydatów do laboratoirium badawczego oraz do działu księgowości.

Julia
@HR

właśnie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Pracownika do Działu Księgowości. przy okazji zapytam, ile lat doświadczenia trzeba mieć? Bo doświadczenia wymagają, ale nie podali jakiego. Jakie byłyby obowiązki?

@Julia

Zależy nam na zatrudnieniu osoby potrafiącej księgować faktury kosztowe pod okiem głownej księgowej. Zapraszamy do aplikowania.

A.
@HR

Witam, czy pracodawca dofinansowuje dojazdy do pracy? Zastanawiam się nad aplikowaniem do laboratorium. Pozdrawiam

@A.

Witam serdecznie, nasza firma nie dofinansowuje dojazdów. Zawsze można koszt dojazdów dodać do wynagrodzenia, jakie chciałoby się otrzymać. Na każdym spotkaniu rekrutacyjnym pada pytanie o wymagania finansowe. Zapraszamy do aplikowania.

Jolanta
@HR

A gdzie można znaleźć oferty pracy do Państwa firmy? :) Nie mogę ich zlokalizować, chyba że rekrutacje zostały na ten moment zakończone...mogliby Państwo przybliżyć widełki płacowe w firmie oraz jak często w ciągu roku są przeprowadzane rekrutacje?

@Jolanta

Aktualnie ogłoszenia wystawione są na OLX Praca. Aktualnie poszukujemy na stanowisko Monter / Ślusarz . Dodatkowo poszukujemy osoby do działu sprzedaży , z doświadczeniem w takiej pracy. Rekrutacje przeprowadzane są dość często zarówno do pracy w biurze, jak i na produkcji. Zapraszamy do śledzenia (usunięte przez administratora)

Iwona
@HR

Dzień dobry. Czy dalej Państwo szukają osoby do biura? Na olx widzę jedynie ofertę na operatora wózka widłowego. Czy pracownik biurowy musi mieć doświadczenie, czy jest możliwość przeszkolenia? I czy w biurze również zaczynają Państwo od umowy zlecenie na pierwszy miesiąc?

@Iwona

Szanowna Pani, na tę chwilę szukamy osoby do działu sprzedaży z doświadczenie w sprzedaży. Oczywiście praca na każdym stanowisku w naszej firmie umożliwia przeszkolenie z naszej strony niemniej jednak sprzedawca powinien mieć to coś co przyniesie efekt. Na niektórych stanowiskach preferujemy miesięczny okres umowy zlecenie , lecz nie jest to bezwzględny warunek i często jest to podyktowane jedynie faktem, iż nawet kandydaci sami mówią, że jest to dobre rozwiązanie dla sprawdzenia specyfiki pracy na danym stanowisku. Dodatkowo w naszej firmie stawiamy na to, aby pracownik dobrze czuł się w wykonywanych przez siebie obowiązkach więc jest opcja przez ten miesiąc umowy zlecenie sprawdzenia predyspozycji danej osoby do danego stanowiska i ewentualne wspólne znalezienie innej opcji . Absolutnie nie służy to przedłużaniu umowy zlecenie w nieskończoność. Jesteśmy firmą, która bardzo chętnie związuje się z pracownikami umowami o pracę i zależy nam na utrzymaniu tej samej kadry jak najdłużej. Zapraszamy do składania aplikacji lub kontakt z firmą.

@pytanie

Chcę zmienić pracę i przejść tu na stanowisko Automatyk - Programista PLC, jeśli faktycznie jest tak, jak piszą, że obowiązuje jedna zmiana. Obecnie pracuje na 3 i jestem styrany już, zwlaszcza tymi nockami. Mam nadzieję, że tu o nocną nie chodzi? Nie podali, jakie godziny.

@FI

Witam serdecznie, w naszej firmie na stanowisko automatyka zatrudniamy na jedną zmiane : od poniedziałku do piatku od godz. 7 do 15. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko automatyka, rekrutację planujemy zakończyć w ciągu najbliższych 2 tygodni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Storage Partners Sp. z o.o.?

Lila

Poszukują do tej firmy automatyka - programistę PLC. Mój małżonek ma kilkuletnie doświadczenie w programowaniu i chciałby się tutaj zatrudnić. Firma oferuje pracę na jedną zmianę. W jakich godzinach? Wspomniano, że część kosztów MultiSport pokrywa pracodawca. Ile procent z całości? Tak z ciekawości :)

@Lila

Witam serdecznie, zapraszamy do aplikowania w takim razie . Rekrutacja jest otwarta , praca od 7-15. Jach chodzi o kartę Multisport firma dokłada 30 zl miesięcznie do kosztu karty , reszte dopłaca pracownik co w zależnosci od rodzaju karty jest dopłatą przez Pracownika na poziomie od 40 do 120 zł . Niemniej jednak zastanawiamy się nad skorzystaniem z karty w innej konkurencyjnej firmie, działającej na tej samej zasadzie lecz w atrajkcyjniejszych cenach. Wówczas dopłata pracownika będzie niższa:-) . Zapraszamy do przesyłania CV!

Czytam ofertę pracy na stanowisku pracownik laboratorium chemicznego i zastanawiam się, jaki jest ten system wynagradzania, tj. co zawiera prócz podstawy (i jakiej)? PS. Mam wrażenie po lekturze odpowiedzi firmy, że panuje tu atmosfera podejrzliwości. Jeśli ktoś zwyczajnie pyta, bo chce wiedzieć (np. czy jest rotacja), to jest to zapytanie, a nie informacja i nie rozumiem, skąd u Was taki popłoch ("jesteśmy zaniepokojeni" itd.)

@CS

Witam serdecznie, na stanowisko do laboratorium mamy juz wybrane 2 kandydatki w związku z tym dziękujemy za zainteresowanie . O warunkach wynagrodzenia rozmawiamy na spotkaniach rekrutacyjnych, lecz nie jest tajemnicą, że wynagrodzenie jest w formie stałej ( bez prowizji od ilości wykonanych badań czy innych czynników ) - kwoty oraz system premii uznaniowych poruszane są podczas spotkań rekrutacyjnych . PS bardzo proszę o zapoznanie się z całą opinią, na jaką udzieliliśmy odpowiedzi wspomnianej powyżej . Myslę, że wówczas nie będzie wątpliwości czego dotyczyła i dlaczego "byliśmy zaniepokojeni" .

Też widziałam ofertę dla specjalisty ds. kadr i płac w necie. Ktoś jest w stanie powiedzieć jaka jest atmosfera w tym dziale? Stanowisko często jest obsadzane, tj. czy rotacja jest spora? Jak na min. dwa lata doświadczenia to ile mogą płacić? I ostatecznie to czy są jakieś ciekawe benefity w firmie?

@XS

Na to stanowisko po raz pierwszy rekrutujemy więc nie wiem skąd informacja, że stanowisko jest często obsadzane..... W razie zainteresowania pracą zapraszamy do aplikowania . Podczas spotkania rozmawiamy na wszelkie tematy dotyczące rodzaju pracy, specyfiki oraz benefitów i wynagrodzenia . zapraszamy !

@@XS

Tu na forum też można uzyskać jakaś odpowiedź zanim wyśle CV? Chodzi mi o rodzaj umowy jaki jest oferowany na tym stanowisku. Docelowo zależało by mi na bezterminowej na czas nieokreślony. Można taką dostać z czasem?

@XX

Oczywiście nasza firma docelowo oferuje umowę na czas nieokreślony . Jesteśmy firmą, której zależy na związaniu się z Pracownikiem umową o pracę na czas nieokreślony. Poza stabilizacją, jaką daje taka umowa Pracownikowi, także Pracodawca czuje się lepiej posiadając Pracownika, który ma ochotę związania się z naszą firmą . Standardowo umowy, jakie proponujemy to okres próbny ( 2 miesiące ), I umowa na czas określony ( 6 miesięcy ) , II umowa na czas określony ( 12 miesięcy ) oraz umowa na czas nieokreślony. W indywidualnych przypadkach umowa na czas nieokreślony może być zaproponowana po pierwszej umowie na czas określony . Niemniej jednak jest to sprawa indywidualna w przypadku Pracowników o wyjątkowym zaangażowaniu w wykonywaniu swoich obowiązków. Zapraszamy do aplikowania !

być może zainteresowany

czy oferta pracy Specjalista ds kadr i płac to jednoosobowe stanowisko czy współpraca w dziale ?

HR

Firma Storage Partners aktualnie nie rekrutuje oraz nie posiada wystawionego ogłoszenia na stanowisko Konstruktor - Projektant. W związku z tym proszę o kontakt skąd posiada Pani / Pan takie informacje i jakie jest ich źródło, gdyż czujemy się dalece zaniepokojeni szerzeniem nieprawdziwych informacji. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Operator Maszyny / Operator Wózka widłowego. W razie zainteresowania tym stanowiskiem zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Miki
@HR

Żeby aplikować na operatora maszyn trzeba mieć duże doświadczenie? Mogę się dowiedzieć jak przebiega rekrutacja? Ile jest spotkań i czy na pierwsze można umówić się zdalnie? Każdy kandydat dostaje feedback czy tylko ci którzy przejdą pozytywnie weryfikacje?

@Miki

Na stanowisko operatora wymagane jest doświadczenie na wózku widłowym oraz` uprawnienia UDT. Na spotkanie rekrutacyjne umawiamy się w Sierosławiu koło Tarnowa Podgórnego lub na miejscu w fabryce w Lubiczu. Jeżeli po pierwszym spotkaniu sprawa jest jasna zatrudniamy. W przypadku, jeżeli kandydat zażyczy sobie kontakt także w przypadku decyzji negatywnej otrzymuje wiadomość sms lub telefon. Zapraszamy do składania aplikacji.

@Zoja

Na każdym spotkaniu rekrutacyjnym pytamy o wymagania finansowe kandydata . Po otrzymaniu takiej informacji i wiedzy na temat doświadczenia lub jego braku wiemy, czy dane zarobki są osiągalne czy też nie. Oczywiście, że doświadczenie ma wpływ na zarobki, lecz nie pracuje się w naszej firmie za najniższą krajową. Aby sprawdzić umiejętności kandydata w przypadku braku doświadczenia możemy zaproponować krótką umowę zlecenie, po której rozpoczniemy umowe o pracę. Zapraszamy do przesyłania CV !

Dyzio
@@Zoja

Rozbroiły mnie wpisy o firmie że robią testy osobowości i pytają o intymne sprawy, przecież to żadnej realnej wartości nie ma. A atmosfera jaka jest to ktoś też komentował. I nie wygląda to różowo. Może chociaż dla kasy warto? Bo inaczej to nie wiem.

Kandydatka
@Anna

Do biura 3200 netto miałam propozycję.

Alicja
@Kandydatka

No to szczerze jak na początek myślę, że nie jest tragicznie.. A jakieś możliwości awansu są?

@Kandydatka

To Ty pisałaś tamto pół roku temu? Bo jak wtedy miałaś rozmowę to może zwiększyli stawki w tym czasie już?

Kandydatka
@Dominika

To było w tamtym roku nie wiem jakie teraz stawki. Gdyby na 2 rozmowie nie było szefowej to bym się zgodziła od razu bo robota wydawała się spoko. Ale potem czar prysł.

@Kandydatka

Rozumiem, czyli jakby nie patrzeć to się cieszysz, że mogłaś już wtedy to zweryfikować niż po fakcie, prawda?

Grzegorz
@Dominika

Szukają (usunięte przez administratora) żeby za najniższą krajową pracowali

Julia
@Grzegorz

Faktycznie tak jest, ze pracują tutaj wszyscy za najniższą krajową? Czy określone stanowiska.

@Anna

nie robimy żadnych testów osobowości :) doskonale wiemy też, kto pisze negatywne komentarze poniżej, przeważnie są to osoby, które zostały odrzucone w procesie rekrutacji za brak doświadczenia i wygórowane wymagania :)

Dominika

brak doświadczenia? Co konkretnie masz teraz na myśli? Bo skoro tu piszą o najniższej to czego tu od ludzi wymagać?

@Julia

W naszej firmie nie oferujemy pracy za najniższą krajową . Każda rozmowa rekrutacyjna zawiera zapytanie kandydata o jego wymagania finansowe. I nie ma znaczenia tutaj, czy mówimy o stanowiskach na produkcję, do administracji biurowej, czy na stanowiska managerskie . Czasy oferowania pracy za najniższą krajową dawno minęły. Zapraszamy do zapoznania się z przeprowadzaną właśnie rekrutacją.

@Grzegorz

@Alicja

Zapraszam do zapoznania się ze stanowiskami na jakie aktualnie poszukujemy pracowników. Jesteśmy firmą, gdzie docenia się ludzi zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków. Dostrzegamy potencjał w ludziach i chętnie wówczas oferujemy inny zakres pracy.

@HR

Dziękuję za informację, a mógłbym poprosić o podanie, tak w przybliżeniu, stawki na start? Czy oferują Państwo, poza podstawowym wynagrodzeniem, dodatki np. w formie benefitów bądź premii? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Michał

Witam serdecznie, stawka oczywiście uzależniona jest od stanowiska. O preferencjach finansowych każdego kandydata rozmawiamy podczas spotkania.W ramach benefitów dofinansowujemy cześciowo kartę Multisport. Zapraszamy do kontaktu .

Ta firma to jakaś pomyłka. Zatrudnieni tam ludzie są Jak (usunięte przez administratora)jednego człowieka w tym przypadku właścicielki która robi z nimi co chce. Jeden drugiemu skacze do gardła szefowa sama wsadza kij w mrowisko i skłóca ludzi ze sobą. A i fengshui to numer 1 wszystko jest nie zgodnie z kodeksem pracy tylko z tym fengshui. Jednym słowem chora wlasciealka i chora firma!

Pracowalem tam kiedyś widzę, że nic się tam nie zmieniło jeśli chodzi o atmosferę i oczywiście fengshui. Byłem tam kilka miesięcy nawet roku nie przepracowalem to by się nie udało w tej atmosferze.Teraz jestem od kilku lat w innym miejscu pracy. Absolutnie nie żałuję swojej decyzji o odejściu z firmy Storage Partners.

HR

Kodeks pracy bezwzględnie jest przez nas respektowany . Nie może być innej mowy . A fengshui to nie zbrodnia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Storage Partners Sp. z o.o.?

HR

Na każdej rozmowie rekrutacyjnej rozmawiamy na temat umów z każdym kandydatem indywidualnie. Z reguły zaczynamy umową zlecenie na okres 1-2 miesiące maksymalnie ( lecz zdarza się, że pomijamy ten rodzaj umowy ) . Służy to przede wszystkim temu, aby pracownik na dane stanowisko pracy poznał zakres obowiązków, gdyż zawsze jest opcja zaproponowania innego stanowiska pracy . Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, więc prowadzimy niemal ciągły nabór na różne stanowiska pracy . Kolejna umowa jest umową o pracę na okres próbny ( 3 miesiące ) , kolejna na pół roku-roku i na czas nieokreślony . Oczywiście dopuszczamy pewne odstępstwa od wcześniej wymienionych ... oczywiście na korzyść pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rekrutacyjną.

Kanydydatka

Jedna z najbardziej nieprofesjonalnych rozmów o pracę na jakiej byłam. Szefowa zadawała niestosowne pytania o prywatne sprawy. Na dodatek w czasie rozmowy liczyła mi z liczb jaki mam typ osobowości. Widać, że wszyscy w tej firmie się jej boją. A szkoda bo sama praca byłaby interesująca.

Nie polecam nikomu, zwolnienia bez żadnego uzasadnionego powodu.

No cóż

Nic nie zrobisz...można jedynie mieć gdzies wszystko i zbić pione wspominając ekipę z sp

Zostaw merytoryczną opinię o Storage Partners Sp. z o.o. - Sierosław

• Jak się pracuje w Storage Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Storage Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Storage Partners Sp. z o.o.
  • Gipsowa 11
    62-080 Sierosław
  • NIP: 7811983678 REGON: 381689331 KRS: 0000755693

Storage Partners Sp. z o.o.