Opinie o Małolepszy Group Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Małolepszy Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Małolepszy Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małolepszy Group Sp. z o.o. w Radomsko

Helena

Uwaga , ostrzeżenie , firma znowu zamieściła te dziwne oferty pracy w lokalizacjach oddalonych ok 80km od oddziałów firmy a nie ma tych ofert w miejscowościach gdzie punkty sprzedaży firmy się znajdują gdzie za te niby oferowane pieniądze bez problemu znaleźliby się kandydaci i nie trzeba im dawać samochodu służbowego żeby codziennie po 150km nabijali na sam dojazd do pracy, szukają do oddziału w Miechowie szumnie nazywając stanowisko,, Kierownik" ( tylko kogo?) tyle że w samym Miechowie i okolicach tej oferty nie ma, czy to nie jest podejrzane ? Będzie jak zwykle , piękna rozmowa kwalifikacyjna a później tzw. przygotowanie do pracy w siedzibie firmy które po kilku dniach przeistacza się w dojeżdżanie pracownika i dawanie mu zadań nie mające nic wspólnego z przygotowaniem do wykonywanego zawodu tylko po to żeby po kilkunastu dniach szef (dla którego zdaje się to jest rodzaj rozrywki) mógł z dumą powiedzieć ,,nie nadajesz się "

15 sty
@Helena

Cała prawda o tej "Wstrętnej Gębie" Małolepszym.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Małolepszy Group Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 21 marca kilka ogłoszeń.

Emilia
@@niepolecam

Przeczytałam właśnie opis zakresu obowiązków dla handlowca z dawniejszego ogłoszenia, znalazły się w nim reprezentacja firmy, pozyskiwanie klienta oraz opieka nad nim, gdzie to sprzątanie mi umknęło? Co Ty na miejscu robiłeś, to nie bardziej praca w terenie? Były problemy z pozyskaniem klientów? teraz to zarobki mnie ciekawią

CK Nowy wpis

NIE polecam jakiejkolwiek interakcji z firmą Małolepszy Group, a w szczególności z właścicielem, który zatrzymał się na latach 90 tych. Gnuśny starszy Pan, który na pierwszym spotkaniu obiecuje złote góry (podstawa, prowizja za sprzedaż maszyn, prowizja za sprzedaż części, szkolenia we Włoszech kursy państwowe itp. itd.) i niby wyciąga do pracownika pomocną dłoń, ale szybko wychodzi szydło z worka i odkrywa swoje prawdziwe oblicze despoty i tak naprawdę prostego, małomiasteczkowego chamidła szanującego tylko swoją szkatułę. Jak sie osobiście dowiedziałem ludzie tu pracujący są zastraszani i szkalowani przez tego oto "króla przedmieścia", ale oczywiście Pan uważa się za omnibusa o złotym sercu który osiągnął Mega sukces, a inni nie dorastają mu do pięt. Jeżeli nie chcesz pracować za najniższą krajową, "sprzątać na szmacie", uprzejmie donosić i zgadzać się z każdym durnym zdaniem tego Jegomościa to nie radzę przekraczać bramy tej pseudo firemki, której brakuje lata świetlne do bycia po prostu na POZIOMIE!!!. Aha opis użytkownika "Helena" poprostu w punkt. Pozdrawiam.

CK Nowy wpis
@CK

Po prostu piszemy rozdzielnie :)

Kll Nowy wpis
@CK

Bo szefowi tej firmy chyba już dawno pomyliło się w głowie , wnioskując po tym jakie bzdury on czasami wygaduje. Nieustanne szukanie handlowców którzy tak naprawdę wcale nie są potrzebni w tej firmie. Ktoś zmienia pracę skuszony na rozmowie kwalifikacyjnej a później okazuje się że to nie rekrutacja tylko zwykły cyrk. Przecież to oczywiste że nikt kto startuje na handlowca , a tym bardziej ten z doświadczeniem nie będzie robił za sprzątaczke w firmie. Dużo wpisów przedstawiających prawdziwą sytuację w firmie zostało tutaj usuniętych.

Jak szefostwo w Małolepszy Group Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nika

Szanuje, ale tylko tych którzy mogą go w każdej chwili (usunięte przez administratora)i bez problemu znaleźć inną lepszą pracę, a pozostałymi się pomiata, jest to mała firma a ciągle kogoś szukają do pracy , jaka praca jest dobra to nawet ogłoszenia nie trzeba wystawiać bo zaraz ktoś się znajdzie z polecenia więc wszystko mówi samo za siebie

15 sty Nowy wpis

Nie szanuje wogóle. Ludzie są tam zastraszeni jak kundle. Pracują bo muszą jeść. Żal mi ich i do tego ta "Gębą Sławomira" :)

Helena

15 sty
@Helena

Cała prawda o tej "Wstrętnej Gębie" Małolepszym.

Malwina

A jakiego stanowiska dotyczyła Pańska rozmowa? Ze względu na wcześniejsze doświadczenie ze sprzedażą maszyn rolniczych interesowałam się praca jako przedstawiciel handlowy. W ofercie kiedyś pisano, że jest ono tylko mile widziane. chyba ze coś się zmieniło?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Małolepszy Group Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża maszyn rolnicznych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Barbara

Praca po 20 lat? a mnie właśnie zastanawiało czemu tu w kontakcie jest mowa o roku 2018. Chciałam się też dowiedzieć jak wygląda sprawa przyjmowania nowych handlowców, teraz dostaje się gotowa bazę klientów i na niej pracuje czy jak? teraz w ogłoszeniach nie jest to opisane wprost

Grzegorz

Polecam firmę! Mamy fajny zespół, zdrową atmosferę. To że trzeba pracować to chyba nic dziwnego. Niektórzy pracują po 20 kilka lat. Korporacją nie jesteśmy i nie zamierzamy być. pozdrawiamy konkurencję ;P

Aneta

Na stronie prócz oferty dla handlowca czy też serwisanta jest też trzeba dla specjalisty ds. sprzedaży części. Tak czytam te niektóre komentarze odnoszące się do handlowców i zastanawiam się czy maja one przełożenie też na to stanowisko? piszą w ofercie o 3-miesięcznym okresie próbnym, ciekawi mnie jak wygląda

Ooo

Cześć, o handlowcach komentarze się pojawiały tymczasem mnie ciekawi co się teraz dzieje na serwisie? interesują mnie oczywiście zarobki, które nie są przedstawione w ofercie wprost. widzę ze najpierw występuje 3-miesieczny okres próbny. czy po nim można ubiegać się już o podwyżkę?

VINO

Jak najbardziej polecam, jestem przedstawicielem handlowym. Fajne choć szerokie portfolio produktów, więc trzeba się dość szybko zapoznać z wszystkimi produktami. Do planów podchodzą elastycznie, jak najbardziej możliwe i uczciwe premie. Szkolenia są zarówno produktowe jak i miękkie sprzedażowe. Atmosfera bardzo fajna, nie jest to moloch, więc przepływ informacji i decyzyjność jest szybka. Bardzo polecam, cały czas szukamy przedstawicieli. Pozdrawiam

Będą przyjęcia dla przedstawicieli? Wiem, że z rok temu szukali na maszyny rolnicze. W branży wstępnie siedzę, liczę jednak na dodatkowe przeszkolenie. W tym roku jakie są zarobki? jakie targety?

Werka

Witam, aplikowalam na stanowisko specjalista do działu ekonomicznego. Może ktoś pracował na tym stanowisku i może mi powiedzieć jak wspomina? Jakie zarobki? Czy całość jest na umowie, czy podstawa najniższa, a reszta jako premia?

Dagmara

Co Ci poradzimy? Odpuść sobie, jak bardzo by przekonująco nie wypadła rozmowa kwalifikacyjna. Gdyby tam chociaż w połowie było tak dobrze jak opisują w ogłoszeniach to nie musieliby ich wcale wystawiać, pracownicy sami by się znaleźli po znajomościach jak w każdej mniejszej firmie gdzie panują dobre warunki

@niepolecam

Rozmowa wygląda rewelacjnie. Obiecuje Ci zlote góry a później się zaczyna jazda. Nie polecam. Byłem zatrudniony jako handlowiec a sprzątałem hale.. porażka.. nie polecam. Zwolniłam się po tygodniu.

Erwin
@@niepolecam

Ee, to że nowi dostają wycisk to jeszcze powiedzmy w miarę normalne, ale że się pomiata starymi, kluczowymi dla firmy pracownikami , to już niestety jest nie do przyjęcia

Emilia

DKW

Właściciel bardzo specyficzny, albo się z nim ze wszystkim zgadasz albo jesteś (usunięte przez administratora) żadna dyskusja nie jest możliwa, bo od razu zostajesz zakrzyczany. Nie daje sobie nic wyjaśnić, jego zdanie jest zawsze najważniejsze i jedyne słuszne, tak przynajmniej on uważa.

Na podstawie moich doświadczeń z tą firma w 100 % zgadzam się z opinią "zzzz" oraz "szczery" . Moja rada dla chętnych , którzy zamierzają tam pracować - omijać z daleka.

@1234

Myślisz, że tego typu ostrzeżenie będzie wystarczające? Może sam od siebie napisz o wiele więcej, wtedy kandydaci nie będą już mieli żadnych wątpliwości

@1234

Pracuję już dłuższy czas w tej Firmie i nie narzekam. Zarobki na poziomie, szefostwo wymagające ale ogólnie ok.

@MAXI

hej a zdradzisz ile "dłuższy czas" oznacza? O premiach wzmiankę widziałam a co z podwyżkami stażowymi?

@Julia

Kilka lat. Premie jak najbardziej (sprzedażowe, stażowe).

@MAXI

wymogi żeby uzyskać premię sprzedażową nie są za wysokie? Da się na spokojnie wyrobić normy przy niezłym miesiącu?

Szczery

Nie mam pojęcia o czym wy piszecie. Prezes narcyz i despota. Wszystko musi być tak jak on chce. Zarobki jako handlowiec małe. Ludzie się go boją i pracują w tym kieracie. Nie polecam, szkoda zdrowia

No
@Szczery

Wreszcie ktoś powiedział prawdę o Tym Panu. Szczuć , gnębić , wykorzystać i straszyć. Dajcie sobie spokój z tą firmą

Urszula
@Szczery

Jesteśmy na forum, więc może starajmy się nie używać epitetów w stosunku do pracowników firmy Małolepszy. Może zamiast tego napiszesz, jakie konkretne zachowania kierownictwa uważasz za nie w porządku? Pozdrawiam.

Kazik
@Szczery

Z tego co mi wiadomo portal musi udostępnić dane o wyrażających negatywne opinie oby niektórzy nieuczciwi Opisujący nieprawdę Proszę się zastanowić

Kazik
@Szczery

Znam firmę i takie szkalowanie jest nie na miejscu powinno ujawniać się osoby opiniujące wtedy na pewno będzie wiadomo co jest powodem oceny

@Szczery

@Szczery Załóż własną firmę to zobaczymy jak długo ją utrzymasz na rynku.

Fajny zespół, dobra atmosfera w pracy i bardzo dobre zarobki :) Nie wiem o co chodzi poprzednikom, pewnie dlatego że ktoś im postawił wymagania to teraz szczują na firmę. Ponadto kto wie czy tych opinii nie pisze konkurencja...

@Kasia

Zgadzam się w 100%

Ktoś napisał że można zdobyć uznanie zarządu jak się dobrze plany realizuje a czy to uznanie ma jakieś wymierne korzyści? Premie, ale też np. awans lub szanse na podnoszenie kwalifikacji?

Jacek
@Ewa

Tak, są premie i to duże - najczęściej kwartalne. Bonusy na koniec roku.

@Jacek

Super. ;) A dałoby radę jakoś nawet w widełkach to doprecyzować, żeby było wiadomo mniej więcej?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Małolepszy Group Sp. z o.o. na stanowisku przedstawiciel handlowy? Czy pracownicy dostają premie?

Obecny

Wszystko zależy od tego jak pracujesz, uważam że jest ok jak na obecną sytuacje na rynku pracy a premie także są wypłacane.

@Obecny

A jak często i jakich wysokości premii można się spodziewać?

Grzesiek

To że wymagania są to nie powinno nikogo dziwić, z czegoś trzeba płacić. Płace na bardzo dobrym poziomie, jak realizujesz plany to masz uznanie Zarządu. Pozdrawiam

Urszula
@Grzesiek

Oczywiście, ze każdy pracodawca ma prawo czegoś wymagać - ważne tylko, żeby te wymagania były realistyczne i adekwatne do zarobków. Napisałeś, że nagrodą za zrealizowanie planów jest uznanie kierownictwa. A czy za tym coś jeszcze idzie, np. awans albo jakaś premia? Daj znać.

Marzanna
@Grzesiek

Uznanie Zarządu To chyba cytat z Prezesa Sł.... A Zarząd bez zmian jednoosobowy Pozdrawiam

Obecny

Zgadzam się w 100%

@Obecny

Czyli dalej płace spoko rozumiem. A nie podskoczyły przypadkiem od tego czasu choć troszkę?

Zbigniew

To tak jest jak work nie ma ludzi do pracy za granica to szkaluje polskie firmy bo w ten sposób pokazuje jak można szybko trafić i zbudować negatywna opinie , ; takimi opiniującym winien zainteresować się odpowiedni urząd

Zostaw merytoryczną opinię o Małolepszy Group Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Małolepszy Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Małolepszy Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małolepszy Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Małolepszy Group Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Świętej Rozalii 38
    97-500 Radomsko

Małolepszy Group Sp. z o.o.