Opinie o CT Engineering Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CT Engineering Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CT Engineering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Engineering Sp. z o.o. w Komorniki

Człowiek Nowy wpis

Dobra ale teraz pracownik nie-nygus od ilu startuje, skoro te 3800 od których zaczynał rok temu dawno minimalna z inflacją zjadły? 5000 brutto musi być bo inaczej byśta palcem nie kiwnęli :D

Roman Nowy wpis

Nie odbiera telefonu nie, wykonuje terminowo zleconych prac,osz....e na materiałach użytych do wykonania zlecenia NIE POLECAM

PRACOWNIK Nowy wpis

Ludzie dajcie spokój z tymi komentarzami Informacja dla klientów proszę poprosić o referencję i koniecznie sprawdzić gdzie Pan Michał właściciel tego dziad..twa wykonywał zlecone prace i porozmawiać z klientami ,nie trzeba nic więcej robić żeby się przekonać że firma jest nie rzetelna(to bardzo mało powiedziane) zdecydowanie nie polecam wyrzucone pieniądze w błoto

@byly pracownik Nowy wpis

Nie spisałeś się na danym stanowisku więc odpuść sobie tego typu komentarze . Popis na wigili firmowej wyszedł ci wzorowo, zdradź nam czy placki które wyniosles w torebce do domu z restauracji smakowały ? . Nie pogrążaj się z tymi wpisami tylko przyjmij na klatę ze kiepski z ciebie fachowiec i dlatego zostałeś zwolniony + ciągłe siedzenie w telefonie . Firma jak to firma ma się raz lepiej raz gorzej . Idzie zarobić konkretne pieniądze. A szef jest wporzadku wiele można z nim załatwić bez problemu jeżeli jestes normalnym pracownikiem . I dobra rada rodziny się nie rusza ;)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CT Engineering Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Konstruktor CAD?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jestem tu zatrudniony prawie dwa lata, atmosfera przyjemna, szef elastyczny. Drugiej takiej firmy ze świecę szukać. Jeśli jest się pracowitym i rzetelnym można naprawdę dobrze zarobić, a wszystkie wcześniejsze opinie są zostawione przez byłych pracowników którzy zostali zwolnieni za naganny stosunek do pracy. Z nygusami się kiepsko pracuje-fajnie, że już Was tu nie ma.

@pracownik

Bardzo ciekawe, skąd szeregowy pracownik posiadałby tak rozległą wiedzę na temat kontraktów i umów pracodawcy skoro tylko pracodawca te umowy sporządza ? Brzmi jak informacja wyssana z palca. Na marginesie - firma zwolniła już kilku pracowników na podstawie ich nagannego stosunku do pracy, ewidentnie kolejne kłamstwo z Twojej strony. Wylewanie własnych żali i pomówienia są tutaj nie na miejscu.

Klient

Jakiś czas temu zleciłem wykonanie konstrukcji firmie Ct z Mrowina po dwóch latach czekania po setkach telefonów dostałem informację żebym że dzieło jest gotowe do odbioru po przyjechaniu do siedziby firmy ujrzałem rozwalającą się stodołę(usunięte przez administratora) po czym wskazał mi zamówioną i wykonaną konstrukcję po krótkiej weryfikacji okazało się że konstrukcja jest krzywa i jakość wykonania kwalifikowała oddanie tego na (usunięte przez administratora)po krótkiej rozmowie zdecydowałem się o poproszenie o pomoc kancelarię prawniczą, niestety wykonawca Pan Michał mnie (usunięte przez administratora)

Dorota

Ktoś tu widzę pisał, że zarobki niby u was niskie. Się tak zastanawiam jakie to kwoty mogą być? Podacie jakieś aktualne widełki? No i czy jakieś premie możliwe u was?

gracz1
@Dorota

Zależnie od stanowiska doświadczenia i zaangażowania od ok 3800- ponad 7000tys

Zostaw merytoryczną opinię o CT Engineering Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w CT Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CT Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT Engineering Sp. z o.o.?

CT Engineering Sp. z o.o.
  • 3 Maja 14
    62-052 Komorniki
  • NIP: 7773324435 REGON: 380519130 KRS: 0000736637

CT Engineering Sp. z o.o.