Opinie o Msa Polska Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Msa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Msa Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Msa Polska Sp. z o.o. w Raszyn

Jaka jest kultura pracy w Msa Polska Sp. z o.o.?

Pocahontas Nowy wpis

Największym plusem firmy są ludzie, ale co z tego, jak jest duża rotacja, a pracownicy szybko się wypalają, bo pokonuje ich workload, który management wyższego szczebla ma w (usunięte przez administratora) pomimo zgłoszeń. Managerowie oczekują efektów na już, ale krzywo patrzą jak wpisujesz w system nadgodziny do wypłaty lub odbioru, mimo że inaczej jest to fizycznie niemożliwe wyrobić się ze wszystkim. Dużo stanowisk przeszło do warszawskiego biura z Niemiec (wiadomo, płacić w PLN a w EUR - dla firmy to prosta matematyka) Proces onboardingu w zasadzie nieistniejący - kończy się na godzinnych szkoleniach z działem HR i IT pierwszego dnia - potem każdy ma sobie radzić sam. Benefity nie są zachwycające - kafeteria Mybenefit, karta lunchowa - korpostandard. Niby istnieje jakaś platforma ze szkoleniami, ale nikt jej chyba na oczy nie widział, szkolenia z zewnętrzymi firmami? zapomnij! Zajęć z języków obcych też nie ma. Wielu managerom przydałyby się szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi - sama techniczna wiedza o produktach to za mało, żeby powstrzymać pracowników przed odejściem.

L.

Brak organizacji pracy, kultury pracy. Dużo zależy od działu i managera. Nierówne wynagrodzenia i brak szkoleń, rozwoju. Msa nie wycofało się z biznesu z Rosją w trakcie wojny z Ukrainą, a to też dużo mówi o firmie...

Zaa
@L.

Z biznesu z Rosją firma wycofala sie w pierwszych dniach wojny, (oficjalne info na Linkedin). MSA wstrzymała wszystkie dostawy do Rosji i Białorusi, więc to jakaś bzdura ...

@L.

To nie jest prawdą że MSA współpracuje z Rosją. Od razu zawiesili współpracę z nimi. Ale co do reszty się zgadzam. MSA to firma z dolnej półki, niezbyt "bogata" dla pracownika. Mega dużo nadgodzin, owszem płatnych, ale nie da się robić cały czas nadgodzin. Nie ma praktycznie żadnych szkoleń, żadnego wyprowadzenia co jest dla mnie szokiem. Nie ma żadnego back upu w przypadku długiego urlopu lub długiej choroby. Chorujesz, nie ma cię np 2 tygodnie, wracasz i masz 3'razy więcej maili do zrobienia!! Jednym słowem załamka!! Ogólnie nie polecam!

Niezbyt bogata... w benefity także? Co mieliście zamiast szkoleń, ktoś ze starszych stażem pracowników Was wprowadzał (w sensie, za Twojej pracy w firmie)?

Dua lipa

Całkowicie się zgadzam z opinią. Wycofali się ze współpracy z Rosją, ale firma ogólnie bardzo słabiutka. To prawda z tym back upem. Jeśli cię nie ma, to po powrocie masz 3 razy więcej pracy. Kiepscy managerowie. Najgorszy to Kamil h. i ta jego pupilka Angelika a. ludzie odchodzą bo mają dość.

Jolanta Nowy wpis
@Dua lipa

Dlaczego uważasz właśnie ich za najgorszych?

Angie Nowy wpis
@Dua lipa

Jestem zaskoczona, że zostałam wywołana do tablicy, ale jak już się zadziało, to odpowiem. Nic dziwnego, że jestem słabym managerem, ponieważ jestem na stanowisku specjalisty, na dodatek w zespole niezależym od Kamila :D A nazywanie mnie "pupilkiem" i sugerowanie jakiejś faworyzjacji jest trochę niedorzeczne. O samej firmie, skoro już piszę: Benefity: multikafeteria (w tym opcja multisportu), wczasy pod gruszą (pod warunkiem 14 dniowego urlopu), enelmed, ubezpieczenie grupowe, paczki na święta + dodatek do pensji (przynajmniej w poprzednim roku tak było), bonus roczny. Plusy: świetna lokalizacja (tu jest stary adres, nowy to Jana Pawła II 27, Warszawa), moim zdaniem przyjemna atmosfera i sympatyczni ludzie (Customer Service), wsparcie pomiędzy zespołami, praca hybrydowa (część osób pojawia się 1-2 w tygodniu w biurze, zależy od menago/TL, niektórzy 100% zdalnie), zakończenie współpracy z Rosją (chyba już pierwszego dnia po inwazji), a osoby dedykowane na tamten rynek zostały przeniesione do innych zespołów Minusy: Szybkie tranzycje (już po), do pewnego czasu na cały Customer Care był jeden manager, od niedawna jest drugi i kilku TL, brak CRM, praca bezpośrednio w SAP (pierwszy tydzień dla nowych to szkolenie z procesów). Ze swojej strony polecam (pomimo bardzo nieprzyjemnego komentarza powyżej), pracuję 1,5 roku, dla mnie plusy przewyższają minusy, ale nie wypowiadam się za wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Msa Polska Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w Msa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Msa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Msa Polska Sp. z o.o.?

Msa Polska Sp. z o.o.
  • Wschodnia 5A