Opinie o Nale Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nale Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nale Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nale Sp. z o.o. w Poznań

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Nale Sp. z o.o.?

Sopelek Nowy wpis

W Nale nie ma żadnej atmosfery bo firma nie działa od stycznia 2021 roku.To firma widmo.

Czy w Nale Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Sopelek Nowy wpis

W nale nie ma bonów świątecznych dlatego że firma nie działa od stycznia 2021 roku.

Czy w NALE Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Sopelek

Nie jest możliwa wypłata w części bo firma nie płaci wcale.Nie ma na nic pieniędzy.

@Sopelek

Od kiedy nie macie wypłat w takim razie?

@Sopelek

Firma była winna 3 wypłaty reszcie pracowników którzy zostali bo większość odeszła wcześniej. Ostatni pracownicy łącznie ze mną zwolnili się niedawno z art 55 z winy pracodawcy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w NALE Sp. z o.o.?

Sopelek

Nie są organizowane wyjazdy i spotkania gdyż firma nie ma na nic pieniędzy nawet na wypłaty.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nale Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
STAS.12.12.2019

To wszystko prawda ....Robota dla prokuratora

Alfa
@STAS.12.12.2019

Tak ..to towarzystwo. Cwaniak udają głupoli....##

Świetni pracownicy produkujący pomimo braków surowców i nieterminowych wypłat wynagrodzenia, super infrastruktura - chociaż zaniedbana, jeżący włos na głowie styl zarządzania właściciela. Trudno uwierzyć, że można tak kłamać, zwodzić ludzi, okradać państwo na podatkach, oszukiwać kolejnych dostawców i dalej funkcjonować. Jeszcze rok temu standardem były telefony klientów, którzy zapłacili ponad 8 miesięcy wcześniej z góry za mebel i jeszcze go nie otrzymali. Co rusz w firmie pojawiali się komornicy, kontrole skarbowe, serwis ENEA do odcięcia prądu, etc. Nie wiem, jak to wygląda obecnie, ale rok temu właściciel przestał opłacać usługi komunalne, przez co zablokowany został odpływ nieczystości i w toaletach zwyczajnie przez szereg dni stała woda pełna eksrementów, woń roznosiła się po całym zakładzie. Firma Nale to kolejna odsłona firm Sitbest Norway, Elano i kilku innych, których nazw nie pamiętam. Niewiarygodna jest lojalność pracowników, którzy nie otrzymywali wynagrodzenia przez ok. pół roku i przychodzili normalnie codziennie do pracy produkując meble wysokiej jakości. Kierownik Piotr - niebywałe jest, że w XXI wieku jego styl pracy nie spotyka się z natychmiastową interwencją Państwowej Inspekcji Pracy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Jestem mocno dotknięty Twoim wpisem i powiem Ci szczerze zaskoczony, że przedsiębiorstwo może w ogóle tak funkcjonować, jak napisałeś . Na dobrą sprawę w tym momencie dobrze by było dowiedzieć się od Ciebie, czy pracodawca ten w ogóle na bieżąco rozliczał się z pracownikami? Wspomniałeś o sytuacjach, gdzie ktoś nie otrzymał wynagrodzenia ale nie sprecyzowałeś, czy takie sytuacje często miały miejsce?

Wiesław z Lubonia

Jestem stolarzem, warto tam się zgłosic?

Maciej

Obecnie to już 7 nazwa firmy - Seating Factory - zimno na hali,(usunięte przez administratora) kierownik ciężki.

Sylwer

Firma Nale pod nową nazwą chyba szóstą z kolei jak się ogłasza to nie nowa powstała tylko stara jak świat po zmianie nazwy. Pracowałam tam ponad 20lat już od kilkunastu lat pracodawca a jest nim Norweg nie płacił ludziom pieniędzy na czas ostatnio zalegał pracownikom po nawet cztery miesiące bez przerwy ich zwodząc. Nie jednokrotnie na hali było zimno z powodu odłączenia gazu jak również brakowało prądu z powodu nie zapłaconych rachunków. Mało tego pobierał pracownikom na ubezpieczenie pieniądze a nie opłacał składek.Zmuszona byłam dać wypowiedzenie z paragrafu 55 jak wiele innych pracowników Obecnie sprawa jest w sądzie poszło pierwsze wezwanie o wypłacenie zaległych pensji ale widać że Pana z Norwegi to nie interesuje.W tej chwili daje nowe ogłoszenia do firmy: Nowo tworzona firma produkcyjna z dużym nie wykorzystanym potencjałem w zakresie produkcji mebli do siedzenia, foteli i sof z przeznaczeniem na rynki zagraniczne pilnie zatrudni Spawaczy Stanowisko Spawacza zarobki : 23-25 zł brutto na godzinę Radzę się zastanowić przed podjęciem pracy u tego Pana bo gdyby spawacze mieli pieniądze na czas na pewno by się nie zwalniali!

Zostaw merytoryczną opinię o Nale Sp. z o.o. - Poznań

Nale Sp. z o.o.